Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Teraz gotuję mleko z płatkami owsianymi.Odrzucił mnie zapach mleka a niemiałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mama mówiła że dostanę okres.Teraz czuję jakbym miała dostac.Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki uciekam kąpać się :). Marzy mi się dzisiaj hydromasaż, którego jeszcze ani razu nie używałam odkąd mieszkam na swoim, a dzisiaj sobie jednak pozwolę ;). Padam już, więc najwyższa pora, a jutro do pracyyy :(. A tak mi się nie chce... Buziaki moje kochane, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 1...............25.01 ........ monika942......25......36..... nie wiem nieregularne.......Wielkopolska staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie Osa1985..................27......16............24-26.01.. . ...Szwecja. Pysiuleczka8...........24.........1............????...... . **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? hej:)ja już wiem ze mi się nie udało...temperatura idzie w dół wiec nic z tego:(...juz brak mi słów...ja naprawde sobie odpusciłam.....dużo myśle o wycieczce do Paryza która ma być z pracy....robię dużo innych rzeczy...a o dzidzi czasem przed snem myslalałm....i nic z tego:(ja juz nie mogę z tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis mojemu m się snił dzidziuś:)i z takim zachwytem mi o tym opowiadał...i na koniec powiedział "Kochanie przyjdź do nas" aż mi się płakać chciało..on tak bardzo pragnie tego dziecka..a ja nie potrafie mu tego dać..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, rozumiem że nie chcecie się rozczarowac. Ja na początku też nie dowierzałam że się udało, ale już powoli do mnie to dociera. No jak tak sobie liczę to byłabym w 5 tyg a dziś zaczynam 6. Test robiłam w dniu spodziewanej @ i była blada kreska, ale na drugi dzień była już wyraźniejsza. Zastanawiam się, czy nie iśc do gina w środę, skoro byłby to początek 6 tyg to powinien już coś stwierdzic, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane👄! U mnie rano zawitała @, buu:( tzn narazie w formie minimalnej, ale zapewne się rozkręci... No ale trudno! Nie poddajemy się;) Spóźniona, w 33dc, padł rekord mojego spóźnienia bo zawsze miałam regularnie. Ostatni raz kochaliśmy się z moim M w 18dc, więc mogliśmy nie zdążyć na owulkę, która najprawdopodobniej sie przesunęła, bo myjednak nacisk kładliśmy od 8 - 16 dc;) Teraz już mam nauczkę;) A jak u Was samopoczucie? Born - cudownie:) Może poczekaj do piatku, bo w środę to może być jeszcze za wcześnie, żeby coś zobaczyć:) A teraz szybko wypisuj porady:D Co zrobić, zeby tak ładnie i szybciutko zajść w ciążę?;) Czym się różnił np u Ciebie ten 4 cykl od 3 pozostałych staraniowych?:) Pysiuleczka kochana - cały czas trzymam kciuki!!! Powtórz test za kilka dni, a potem betka i witaminki cały czas;) Monika - a jak u Ciebie? OSA - a Ty kupilas test? Jak tam? StaraczkaMonisia 🌻 - nie smuć się! Zobaczysz , niedługo będziecie mieć takiego dzidziusia wyśnionego:) To nie jest tak, ze Ty nie możesz swojemu M dac go:( Przyczyny czasem leżą na wielu, nawet nieraz bardzo błahych płaszczyznach. Nie poddawaj się! Działajcie tyle ile dacie rady, bezstresowo! Przykro mi bardzo z powodu wypadku Twojego M:( W każdym takim zdarzeniu przewaznie jest jakieś przeslanie, choc nieraz nie dokonca to rozumiemy.... Wszystko zostanie Ci wynagrodzone, na pewno!:* ja siedzę z kawką w pracy, ale brak mi weny, jakiejś motywacji, zupoełnie, eh mini depresyjka się przyplątała! SIO!:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Kropelko:)takie słowa dodają otuchy:)@ jeszcze nie am wiec jest nadzieja:)zemna raczej ok:)w zeszłym roku miałam badania usg narządów rodnych 2 razy:)i żadnych nieprawidłowości nie wykryto:)pewnie za bardzo się spinamy...ale jesczce chyba trzeba badania nasienia zrobić:)może one są za słabe...ale mam nadzieję ze sie poprawia bo kupiłam m witaminki na poprawe jakosci nasienia:) Kropelk a co do testów to najlepiej zacząć 10dc:)i w godzinach wieczornych :)powinno się je robić między 10 a 20:)ale wieczirem podobno stężenie hormonu najwyższe:)a i pamiętaj zeby to mniej wiecej było o tej samej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję staraczkaMosnisia:) Tak tez będę próbowała robić:) wieczorem, o tej samej porze... No jasne Monisia, ze wszystko jest w porządku, raz Wam sie udało, więc masz pewność, ze na pewno będziecie mieć dzidziusia!:) Mały Aniołek patrzy na Was z góry i nie pozwoli , żebyście w jak najszybszym czasie nie mieli maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i najlepiej mocz zostawić w pojemniczku chwilę żeby nie był zbyt mętny i mniej wiecej zeby miał temperaturę pokojową:)wtedy wynik bardziej wiarygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Kropelka, lepiej poczekam do piątku. Ale na pewno nie dłużej, nawet jeśli będzie widac tylko pęcherzyk to i tak nie wytrzymam dłużej bez wizyty u gina. :D Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze z moją fasolką. Co do testów to ja zaczęłam robic właśnie w 10dc, wieczorem. Jak mi wyszedł pozytywnym to staranka szły pełną parą. :D Tzn w tym czasie kochaliśmy się b. często, rano i wieczorem nawet. ;) Ogólnie w tym cyklu znacznie częściej się kochaliśmy, jak zaczęły się dni płodne to prawie codziennie, no i łykałam tego wiesiołka i robiłam testy owu. Aha no i po seksie leżałam chwilę z poduszką pod pupą, ale nie wiem czy akurat to miało wpływ. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Borntoride!:) Noo ciężko wytrzymac, też bym pewnie nie wytrzymała i szybko do ginka leciała:D ( ale sie zrymowało;p ;) ) Powinno już być coś widać w piątek! Pisz nam na bieżąco:) A Mąż jak tam, jak się zachowuje, dumny tatuś?:) Co tu zrobić, żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce ? Spadek hormonów szcześcia nastąpił przez ten @ ;) Spaaaaać!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie zaczął dzisiaj bolec mocno brzuch ciągneło aż do krzyża czuję też jak ciągnie do nóg.Czuję w środku wilgotno,śluz ciągnący.Czuję jakbym miała zaraz dostac.Poleciało myślałam że przyszła @ a tu nie ma.Brzuch mam nadęty,syfiki wczoraj wyszły,nastroju nawet nie mam,płakac się chce bez powodu,nawet jeśc mi się nie chce.Słoneczko świeci,mroźno -8.Idę się położyc może przestanie bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monisia:)moja imienniczko:)a kiedy masz mieć @??ja w piętek powinnam dostać..i wiem ze przyjdzie:(czemu ja mam takiego pecha:(gdyby nie to ze w pracy jestem to juz pewnie bym płakała 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Termin @ miałam 20 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie robiłam.Czuję że przyjdzie dzisiaj lub jutro za bardzo boli.Cały czas śluz leci tylko już nie ciągnący.Chyba sobie nospę wezmę.Jak pójdę po wyniki z cytologii i usg się zapiszę do ginekologa i porozmawiam o tym że mam tyle dni opóźnienia.W tamtym roku mówił że wyśle do szpitala na leczenie PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pamietaj ze pierwsze objawy ciąży są bardzo podobne do tych na @..:)ja na Twoim miejscu bym nie wytrzymała i zrobiła testa:)a śluz ja tez mam...i brzuch boli...czasami jak na @ a czasami tak jak by juz była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, a ja trzymam kciuki żeby to była jednak dzidzia:) kropelka, za Ciebie tez trzymam... Nowy cykl-nowe szanse. :) i za inne dziewczyny oczywiście też. ja też miałam zawsze doła jak ta zołza @ przyłaziła, ale doczekałam się że nie przyszła i u was będzie tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No mam nadzieję że nie przyjdzie.Chociaż czuję że przyjdzie jak narazie nie ma 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w ciaży....
hej??jaka jest szyjka macicy na poczatku ciazy???ja mam dzis 24 dc i jest nisko miekka i raczej otwarta....a jak jest u przyszłych mam...aha iajkos ciasniej tam mi sie wydaje...przy ostatnim sexie tez miałąm takie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Chciała dodac że lekarz rodzinny stwierdziła w tym miesiącu powiększenie tarczycy ale niejest pewna.Czy to też może byc że nie mam okresu?Miał ktoś z was niedoczynnośc tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Borntoride!🌻:) Trzymaj, trzymaj i prześlij fluidki, duuuużooo fluidków!:D Ja dziś też jak na skazaniu, przez @, rano było troszkę, teraz znów nie ma, a brzuuuch tak boli, ze go zaraz chyba wyciągnę:D Testy owu zapłacone, czekam więc na przesyłkę. Myślę jeszcze nad tym wiesiołkiem:) Ogólnie teraz przed @ miałam baardzo sucho, zero śluzu praktycznie. U mnei bardzo różnie z tym jest, nieraz jest go bardzo dużo, ale w sumie nigdy nie ma nadmiaru;) Łykam sobie ten femibion + MG, czy jak do tego dołożę wiesiołk anie będzie za dużo?:) Monisia - szybko uśmiech i główka do góry! Trzymam kciuki, aby ten cykl był szczesliwy u Was! Do piątku nei puszczam kciuków;) Monika - szybko zmykaj do apteki po test, teraz to mozesz już nawet po południu zrobić, bo jest 10 dni po terminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka z tego co wiem to wiesiołek można łykac z innymi suplementami spokojnie. tylko pamietnij zeby przed owulacją odstawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zauważyłam też przez jakieś 2 miesiące może i więcej przytyłam.Może od tarczycy lub co innego.Jutro chyba pójdę do rodzinnego na badanie tsh jak mi da bo ostatnio tylko jak weszłam a byłam wtedy chora powiedziała że mam chyba powiększoną tarczycę złapała za szyję,dwa razy ale o tsh nic nie mówiła.Zaczełam nawet dzisiaj cwiczyc brzuszki niewiem czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak się liczy owulację jeśli się ma nieregularne miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27- nie jestes sama dzis o 6.30 rano poczulam silny bol a o 7 przyszla @ . Wykonczys sie mozna. Juz nie mam sil, czlowiek juz ma nadzije ze sie udalo a tu klapa. ;( Okres noe jest obfity i leci sama krew bez skrzepow. Dziwnie- oczywiscie to ze mam okres i jestem w ciazy to musialby byc cud nad wisla ;) Normalnie zalamka... ;( Przepraszam ale nie pamietam kto sie pytal o niedoczynnosc tarczycy- ja mam z tym ze moja jest za mala. A czemu to w sumie nie wiem bo nie raczylam sie spytac. Zawsze tak jest czlowiek musi o czyms zapomniec a potem siedzi i sie zastanawia ;( Buziole! Moze i dla mnie kiedys sloneczko zaswieci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×