Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

pysiuleczka8 a jakie testy robiłaś, nie czasem z allegro?? Miałam to samo dwa miesiące temu jasna krecha była taka b. jaśniutka, objawy te nieszczęsne kłucie w jajniku, poszłam na bete i dupa nie ma ciąży okres przyszedł spóźniony. Nie wolno robić testów przed okresem, ale oczywiście u Ciebie może być inaczej :) id na bete i będziesz miała czarno na białym. Ale te testy z allego to do kosza;/ Kiedyś je używałam i pokazały mi ciąże i była prawdziwa a potem przy kolejnej próbie kupiłam i tylko nadzieje mi zrobiły. Na bete śmigaj i będziemy świętować twoje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyznam się bez bicia. Tak to testy z Allegro, i kupiłam je ostatni raz, teraz to będę w aptece kupować i jestem skłonna wydać tak dużo aby mieć pewność do jego skuteczności. Więc ja już jestem zrezygnowana... Mam dość :(. Tylko męczą mnie te objawy - senność, drażliwość, ostatnio brzuch zaczął mnie boleć - w szczególności kłuć jajnik lewy, białomleczne upławy, rozpalona jestem dalej (!) i zaczynam mieć bóle głowy choć nie wiem czy to ma coś wspólnego z ciążą, i ostatnio chyba z odległości 10 m czułam intensywny zapach makaronu nitek do rosołu, wręcz czułam bardziej zapach ciasta wiejskiego na makaron. A zawsze ten makaron jem i tak go nie czułam jak teraz. Nie wiem o co kaman już :/. Także mówiłam Wam kobitki, na razie mi nie gratulujcie :(, bo rzeczywiście nie miałam pewności co do skuteczności testu ciążowego z Allegro :(. Nie nastawiam się na cuda... Niech on sam w odpowiednim momencie nastąpi. Na betkę pójdę jak będzie @ się spóźniać, bez względu na to czy test pokaże wynik pozytywny czy negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja też mam upławy np teraz a testuje 07.2, piersi mi urosły itd, ale czasem organizm nam psikusa robi i daje nadzieje. Ale czekamy spokojnie na termin i się dowiemy i głowa do góry pomyśl, że czasem niektórzy czekają na swoją kruszynę np 2 lata :) Głowa do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dam jeszcze jedną wskazówkę dziewczyny, myślę że będzie dla Was istotna - starać się o dzidzi od razu po @ aż do dnia po owulacji. Gadałam z paroma koleżankami kiedy najłatwiej zaszły w ciążę. Jedna z moich koleżanek zaszła w ciążę w 9tym dniu cyklu! A miesiączki miała regularne - co 28 dni co mogłoby się wydawać że w 14 dniu była najbardziej płodna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Sabrina79127 żeby nie zapeszyć :) A napisz coś o sobie, ile masz lat, z jakiego regionu jesteś, czym się zajmujesz na co dzień - i co najważniejsze od kiedy się starasz o dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka:)kochana:)nie smuc sie:)ja tak czułam że coś z tym testem nie tak było..byłaś kilka dni po owu zaledwie...no ale nie pisałam tego bo nie chciałam cie dołować...u mnie @ sie rozkrecać zaczyna..:(aha i niw zawsze jest tak że jak cykl 28 dni to w 14 dniu musi być owu...może wystąpić między 12 a 16 dc...ja np mam 12..a tak mi sie przynajmniej wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja historia jest długaaa, więc tak jestem ze śląska mam 25 lat. Do niedawna pracowałam na etacie, ale w związku z kryzysem nie był potrzebna jedna osoba w kadrach. Dzięki bogu jakiś czas temu założyliśmy mały biznesik, którym ja się z mężem zajmujemy. Kasy jakiejś wielkiej z tego nie ma, ale już nie płacimy 700zł na dojazdy:) Jestem po kilku poronieniach wszystkie zaczynały się w 6 tyg a kończyły w 8 tyg, potem skrobanka itd... Chodziłam po lekarzach wszyscy mi mówili, że przyczyn poronienia nie da się znaleźć itd. Ale w końcu znalazłam lekarza w Krakowie (dzięki bogu, że jeden wyedukowany jest) i zlecił nam b. dużo badań, wszystko prywatnie mnóstwo kasy nikomu nie życzę, ale się opłaciło przyczyna znaleziona brak przeciw ciał MLR tzw hamowanie jedyny sposób to szczepienia ok 1000 zł jedno szczepienie a szczepienia 3-4 no i sie udało przyszły wyniki i zaczynamy się starać do tej pory po jednym cyklu zaskakiwało, bo jak to lekarz określił mój mąż ma plemniki jak małe piranie hihi. I w sumie troszkę mi szkoda, że już nie pracuje na etacie, tylko zajmuje się tą działalności to najważniejsze jest dla mnie nasze dzidzi bo szczepionki maja swoją moc do pół roku a potem znowu te cholerne szczepienia (przepraszam za słowo). Podjęliśmy decyzje i teraz do niej dążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze jest że 3 dni przed i 3 dni po owu są dni płodne:)bo przecież plemniczki mogą przezyć w pochwie nawet do 7 dni:)ale z reguły sa to 4 dni:)to zależy od 2 czynników:)od ich żywotnosci no i kobiecego płodnego śluzu:)wkoncu muszą sie mieć dobre warunki do przetrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej się kochać, co dwa dni i koniecznie przed staraniem tydzień przerwy, żeby plemniki się wzmocniły hihi. Moim zdaniem najlepiej jest się kochać przed OWU lub w trakcie no i ewentualnie raz po, bo potem nie ma sensu, pod warunkiem, że wiem kiedy kto ma owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrina no właśnie my tak sie staramy:)2 dni przed w dzień owu(wydaje mi sie zże wiem kiedy bo w ten dzień strasznie boli mnie podbrzusze i mam plamienie owulacyjne) no i po niej:)po prostu trzeba trafić w ten dobry moment a wtedy to raz wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, tylko, żeby jeszcze o tym nie myśleć podczas staranie to efekt murowany hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:)i to u facetów też dział..najważniejsze to robić wszystko na luzie...bo jak mężczyzna jest siłą zmuszany gdy nie ma ochoty to też nic z tego:(niestety mi sie mojego zdarza zmuszać...ale w tym cyklu postanowilismy że będziemy się starać wtedy kiedy mamy ochote obydwoje:)a nie że trzeba bo akurat dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można jakąś ochotę mu zrobić ..... ale to już zostawiam tobie. Można np wybrać się do znajomych i zrelaksować a potem wrócić i działać :) Jest wiele sposobów czy do kina wcześniej:) Najlepiej wychodzi po lampce wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A u mnie jeszcze leci nie tak dużo jak wczoraj a dopiero 3 dzień @.Dzisiaj znów jest mi niedobrze,ból głowy że nie idzie się skupic i znów przytyłam 1kg a nic jeszcze nie jadłam.Zawsze ważę się na czczo.Chyba pójdę do lekarza rodzinnego po skierowanie na tsh jak nie da to prywatnie.5 dni kuje mnie prawy migdał nawet jeśc nie mogę ani mówic.Oprócz tego sennośc męczy.W nocy mało spałam a już 2 dni było dobrze. Macie jakieś pomysły na schudnięcie? I jak wylic następną @ jak ma się nieregulane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis to moze być rtudne..ale gdybyś mierzyła temp to byłoby łatwiej:)i wtedy też latwo oznaczyć kiedy owu mniej więcej była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka... poczekaj spokojnie. Może te testy były badziewne. Trzymam kciuki mocno za Ciebie, Kochanie. :) U mnie zamopoczucie takie średnie, szczerze mówiąc. Wczoraj dwa razy zabolał mnie brzuch, do tego naczytałam się o poronieniach. :( A na domiar złego gin nie przyjmie mnie w ten poniedziałek tylko najwcześniej w pon za tydzień.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borntride to Ty może szukaj innego gina:)6 tydzień to juz czas podstawowe badania robić:)karte ciaży założyć:)także działaj:)i nie czytaj o poronieniach kochana:)bo tylko niepotzrbnie się bedziesz martwić:)jak nie masz plamień to wszystko powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ten gin jest najlepszy w mieście, ma dobre opinie. Sama nie wiem, może poszukam innego który wcześniej mnie przyjmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to to juz od Ciebie zależy:)ale powiem tak ze jak z ciążą ma być wszystko ok to i średni lekarz da rade...a jak ciaza słaba to i ten najlepszy nie pomoże:(tak jak tu niektóre dziewczyny pisza natura wie co robi...i jeśli zarodek jest chory ma jakies wady poprostu taką ciąże odrzuca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz iść do innego potwierdzić ciąże, w 6 tyg to na usg będzie pęcherzyk i tyle, a w przyszłym tygodniu do Twojego gina założy ci kartę ciąży zleci badania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, dlatego jak pójdę wcześniej to i tak nic nie zrobię jeżeli miałoby się coś stac na tym etapie... więc może poczekam, a w międzyczasie porobię podstawowe badania. Tego 13go byłby to 7 tydz 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto!! Nie panikujemy, jeśli nie plamisz/ krawisz i nie masz silnych skurczy to wszystko jest dobrze:) Posłuchaj koleżanki, która wie co to znaczy poronić kilka razy. Nie czytaj nic o ciąży, o poronieniach. Ciesz się swoim stanem, pij soczki, odpoczywaj, zamartwiając się to wtedy mu zaszkodzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Po prostu poczekam spokojnie na tą wizytę, a przynajmniej zobaczę już coś więcej na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka Monisia Jeśli chodzi o mierzenie temp to o której mierzyc? Jak temp jest przed owulcja,owulacja i kiedy rośnie a kiedy spada.I czy mierzenie temp można wyliczyc następną@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturę mierzymy codziennie rano o tej samej porze, nie wstając z łózka. tylko regularne pomiary dają efekty, jeśli się nie mylę to na owulację temp wzrasta a na okres spada, chyba ze jesteś w ciąży to jest ok 37 stopni.Ale jesli się mylę to niech mnie koleżanki poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I przy mierzeniu temp można wyliczyc kiedy będzie następna @? Czy co innego.Bo teraz mam 3 dzień @ a następną @ niewiem kiedy.Żeby było regularne to bym wiedziała a mam nieregularne i teraz niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przy okresie też się mierzy temp czy dopiero jak się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie wiem ponieważ mam regularne aż do bólu, więc nie wiem jak to jest przy nie regularnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×