Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Oj z tym testami to jakaś paranoja- kobiety się cieszą, nakręcają a potem wychodzi, że nic z tego :/ ja chyba nie będę narazie nic robić-chyba, że okres mi się spóźni parę dni to wtedy.. Mam regularny okres podczas brania tabletek i jak je zostawiłam.. Najgorsze, że w walentynki wypada mi okres :/ a wyjątkowo spędzamy je w Londynie w hotelu- lecimy do rodzinki w odwiedziny i oni zorganizowalki wyjazd do Londynu..mam nadzieję, że się spóźni przez podróź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zastanawiam się czy się nie zbliża owulacja dwa dni miałam 36,6 a dzisiaj 36,8.Jaka temp jest przy owulacji?Martwię się dlaczego tak długo jest @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauważyłam,że im bardziej się nakręcacie to wszystko wam się przestawia- macie dłużej okres, boli was brzuch, jakieś wydzieliny- pamiętajcie,że od psychiki zależy nasze zdrowie- bardzo dużko chorób powodowany jest od nastawienia psychicznego- gdy sobie coś wkręcimy to potem na to chorujemy i to naprawdę pełne objawy mogą się ukazać.. a wytłumaczcie mi jeszcze jdną rzecz- czy zajść w ciąże można podczas wszystkich dni płodnych czy tylko jednego w trakcie jajeczkowania ? z tego co wiem to to, że we wszystkie bo jajeczko wędruje i plemniki w nas też są kilka dni.. w trakcie owulacji pęka pęcherzyk i z niego uwalnia się komórka to wy celujecie tylko w ten dzień ?? Ja jestem w lubuskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jaka temp jest przy owulacji?Martwię się dlaczego tak długo jest @. Chyba opuszczę forum inni dostają odpowiedzi tylko nie ja.Czuję się odtrącona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Niebędę więcej przeszkadzac trzymajcie się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942, trudno jest powiedzieć jak zmienia się temp na owulacje, wiem , że wzrasta zacznę mierzyć to Ci podpowiem, :) Nie opuszczaj nasss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- nie opuszczaj nas :(... a duzo masz tego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZonaAcka- :) powiem ci tak .... nakrecamy sie i wiemy ze to siedzi u nas w psychice ale uwierz mi ze jak powiedzmy teraz ci sie nie udalo (mam nadzieje ze jednak jestes w ciazy :) -to taki przyklad) i bedziesz sie starac tak dlugo jak my 2 cykl 4,7,10 - to chcac nie chcac bedziesz sama sie nakrecac bo za kazdym razem bedziesz wierzyc ze to juz.... Tak sie nie da..... wylaczyc. Taka nasz natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No ja już mierzę 3 dni.Zaczełam mierzyc jak miałam 6 dzień było plamienie.Dzisiaj jest 8 dzień i na tamponie była krew jeszcze.Dwa dni miałam 36,6 dzisiaj 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem w szoku że testy potrafią wychodzic falszywie pozytywne heh... Myślałam, że to zdarza się bardzo rzadko. Monika - ja Ci nie powiem nic na temat temp. bo ja tak na prawdę nigdy nie mierzyłam. Kupiłam sobie termometr na nastepne cykle, ale już mi się nie przydał.:) Kropelka_ Jak tam u Ciebie ? Miałaś robic test owu, co ci tam wyszło kochana :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniak942- ciekawe... chyba bez lekarza ani rusz.... chociaz czasami tak moze sie zzdarzyc. A ty musisz uzywac tamp? Nie wystarczy zwykla wkladka skoro juz jest nieduzzo. Slyszalam ze tamp. powinno sie uzywac jak naprawde mocno sie krwawi. Zta temp. to roznie ja jak sprwdzam to mi cuda wychodza :) raz tak raz tak. Dzis sobie pomyslalam ze jak bedzie sie tulkac co 2 dzien przez caly cykl to wkoncu sie trafi :) chyba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ktoś mierzy z was temp jaka temp jest przy owulacji?Żebym owulacji nie przeoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Wreszcie w domku!:D Brrr a zimno dalej okropnie, już mam dość tych mrozów;/ Zrobiłam sobie expresowe SPA, po przyjściu do domu, a teraz leżę i pachnę;) :) A przed kąpielą zrobiłam sobei test owu, noi II kreski, jedna bardzo słaba, a kontrolna bardzo wyraźna. Czyli to znaczy że owu się zbliża? Zawsze są dwie kreski (jedna jasna jedna ciemna), czy tylko przed owu się pojawia i potem robi się ta druga mocniejsza? Bardzo dziwnie też mam w tym cyklu. Dopiero 8 (lub 9dc), a już doś cmocno kłuje jajnik. i @ był krócej niż zwykle i mniej obfity (może to przez te witaminy co łykam i spore ilości magnezu?) Kurcze, ze staranek chyba nici, mojego M jeszcze nie ma, jak wróci ja pewnie będę spać;/ Eh taki zabiegany mamy ten miesiąc okropnie... Dziewczyny, ale mi się marzą jakieś wakacje, morze, plaża, 35 stopni, bezchmurne niebo..rozmarzyłam się;) A tu końca zimy nie widać. Byłyście gdzieś może na wakacjach? Dziewczynki"mężatki" podróż jakaś poślubna?;p;) Powspominajmy, cieplej się zrobi:D Monika🌻 - niestety ja na temp się nie znam w ogóle, nigdy nei mierzylam;/ Teraz też nei mierzę, bo nie mam na to czasu i niesttey czasami nieregularnie wstaj ei chodze spać itp. Któruy to już dzień masz @? Ja miałam włąśnie krócej niż zwykle i mniej obficie, zawsze mam ok 7 dni, a teraz dziś mam 8/9 dc a już prawie owulka albo owulka! I bądź tu mądry. W zeszłym cyklu, poobliczalam wszystko pięknie, sexik był codziennie w dni płodne (tak mi się wydawało, ze w płodne) a tu proszę owulka przypadla na jakiś 19 dc!!! Żonaącka🌻 -no tak jest, im więcej człwoiek się nakręca, tym więcej ma urojonych objawów itp. No ale jak Osa pisze, jak tu się nienakręcać:D Ja sama mówie nigdy więcej testów, a przychodzi czas @ i test za testem:D a potem buu i rozczarowanie;) No ale takie już jesteśmy - kobiety. A jeśli chodzi o zajście w ciążę, to z tego co się naczytalam to 3 dni przed owulacją i w dniu owu można tylko zajść. 3 dni przed, gdyż plemniki moga do 72 godz przeżyc, a w dniu owu to wiadomo;) Sabrina🌻 - ojjj takie to włąsnie te egzaminy na prawko sa u nas;/ Ale wazne ze sie nie poddajesz, a niedlugo anstepny egzamin. i zdasz! Ja zdalam za 3 razem, pamietam jak dziś, oblalam raz plac, drugi miasto, a trzeci zdane alee kiedy to byllooo!;) A jai Kochana mialas test z apteki? A jakie masz teraz objawy? Borntoride 🌻 - masakra z tymi testami, zastanawia mnie czemu wychodza falszywe;/Pysiuleczka, Sabrina...i jak tu wierzyć testom? Tak, tak robilam owu:) Npaisalam tam powyzej;) Pysiuleczka🌻 gdzie się podziewasz? chodź tu do nas:) Zuzaannaa🌻 kupilas test? Trzymam kciuki, daj jutro koniecznie rano znać co tam wyszło:) Oby podwójnie;) Monisia🌻 smutasie! Będzie dobrze, zobaczysz!!!!!!!!!!🌻 Nie wolno tak myśleć, się poddawać. Może spróbuj zająć się czymś miłym, idź na jakieś zakupy, kup winko, spędź miły wieczor z męzem:) Odstresujcie się, chyba jest Wam to potrzebne bardzo. Nie myslcie na siłę o starankach, niech wszystko wyjdzie spontanicznie. Buzka kochana! 🌻 Idę po herbatkę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że to z obowiązku?:D i że nie mamy z tego przyjemności?:DBo żadna z nas nic takiego nei napisala. Pomylilaś forum;) Pani już podziękujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo :) Kupiłam dzisiaj wiesiołek - Oeparol oraz Castagnus, spróbuję bo cierpię zawsze na PMS, więc myślę że to pomoże mi w miarę szybko :). Już wzięłam tabletki po obiedzie jak z pracy wróciłam. A i do mojej pani ginekolog zapisałam się prywatnie w piątek na 19:00. Po prostu ot tak, przebadać się i oczywiście poinformuję ją że planuję ciążę. Znając życie to skieruje mnie na podstawowe badania typu mocz, krew. Ale to dobrze, tak powinno być :). Sabrina, a co masz konkretnie napisane na wyniku bety? Bo jeśli masz poniżej 100.. To ciężko mi zinterpretować taki wynik, bo możesz mieć 5, 10, albo i 95 mlU/hg i możesz być w ciąży. Podaj mi wynik konkretny :). A prawkiem się nie załamuj. Już mniej więcej wiesz jak wygląda exam, i dobrze że zdałaś testy :). Ja zdałam za 5 razem a teraz śmigam jak struś pędziwiatr :P. Ale to mój M nauczył mnie takiego dziadostwa :P :D. monika942 - ani się waż stąd odchodzić :P. Powiem Ci dzisiaj kończy mi się 3 dc przy @ i mam bardzo obfity jak nigdy dotąd, brzuch mnie okropnie boli i mdli mnie, a może obydwie zaciążyłyśmy i zdążyłyśmy poronić? Ehhh :(. Chlupie ze mnie wyjątkowo niesamowicie ;/. Ważne że mamy całe życie przed sobą i zawsze można starać się :* :). I co do owulki szczerze sama tej sprawy do końca nie pojmuję :/. Na pewno jak wzrasta tempka w momencie owulacji o 0,3 - 0,5 stopnia. Osa - ja też myślę że lepiej co 2-3 dni, niż codziennie, bo podobno to wpływa na jakość plemników. Z moich wyliczeń wynika że owulkę powinnam mieć w przyszłym tygodniu, a co najgorsze mój mąż wtedy będzie mieć zmianę na 18:00, a wychodzi z domu o 17:30, i już martwiłam się kiedy będzie przytulanko skoro ja najwcześniej jestem o 17:00 w domku? Przecież pół godziny to za mało żeby to było z uczuciem, a nie na siłę ;(. Więc postanowiliśmy że jak będzie wracać o 3 nad ranem to wtedy będziemy się przytulać oczywiście tak co 2 dni :D. zuzannnnnaaaa - witam Cię na naszym forum staraczek :). Dopisz się do naszej tabelki i wklej. Napisz coś o sobie ;). staraczka Monisia - misia moja, nie dołuj się bardzo Cię proszę 🌼. Ja myślę że najlepszym sposobem dla Ciebie, na pozbycie się tej załamki to nie rozmyślanie o tym :*. Ja sama boję się że wraz z każdym momentem starań, będę coraz bardziej popadać w depresję, a u mnie łatwo o to (już kiedyś ją miałam), ale postanowiłam że będę twarda, mąż sam powiedział że będzie mnie wspierać, jeśli wpadnie się w rutynę, to obiecał mi że zrobi wszystko żeby nasze życie urozmaicić jeśli ja sama temu nie podołam i nie stawię temu czoła. Także myślę że mój ma dużo pomysłów, a to gdzieś mnie zabierze, czy na zakupy, czy do cukierni, czy na spacer (choć teraz jest to niemożliwe przez mrozy :) ), czy w domku przygotuje pyszną kolację przy winku, rozluźni mnie masażem z olejkiem, czy przygotuje pyyyszną pizzę. Tak aby człowiek w pełni rozluźnił się i nie myślał tylko o jednym bo wykończy się tylko rozmyślaniem. Tak jak Sabrina napisała - święta racja :). Duży plus dla naszej koleżanki :* Kropelka - co u Ciebie :)? Opowiadaj :). Ale myślę że nie powinniście się poddawać w tym miesiącu, wiem że praca zawodowa dużo blokuje niestety :/. I też wiadomo - jak jesteście bardzo oboje padnięci, to nie róbcie niczego na siłę, a jeśli znajdziecie choć małą chwilę - to czemu nie starać się ;)? Borntoride - co u Ciebie kochana? Jak samopoczucie? :* Lekarz tuż tuż, sama jestem ciekawa co Ci konkretnego powie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, przecież codziennie tu zaglądam :P. Oczywiście jeśli mam takie możliwości :D. Nie bój się, nie ucieknę w życiu od Was :D :* Nigdy nigdy nigdy! 🌼 A co do testów owulacyjnych to Ci nie pomogę :(. Bo nigdy ich nie robiłam, ale wygląda mi na to że na pewno zaczęły się u Ciebie dni płodne. I myślę że powinnaś już zacząć jeśli masz takie możliwości. I jeszcze jedna ważna rzecz, już w kilku źródłach wyczytałam że kobieta bez względu na długość jej cyklu, to zawsze owulacja przypada 14 dni przed następnym cyklem. Czyli np. jeśli ma co 25 dni, to do owulacji powinno dojść w 11 dniu cyklu :). Także przyznam, że zanim zaczęłam myśleć dziecku to trochę byłam ciemna z tego hi hi, bo @ zawsze miałam co 28 dni. A rzadko zdarzało się że miałam np. co 26-27 dni i wtedy sobie te dni na pół dzieliłam co wyszło w moich myśleniach w 13 dniu cyklu. A guzik prawda :). Ha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście sprostuję to co napisałam powyżej - nie miałam nigdy wcześniej pełnej wiedzy na ten temat, bo po prostu nie interesowało mnie to, i nie myślałam jeszcze o dzidziusiu ;). Byłam święcie przekonana że mam na to jeszcze czas. A jednak zmieniło się ;)... I musiałam się jak najwięcej dowiedzieć w krótkim czasie ;P. Wiadoma rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka🌻:D czeeeść:) Wiem, wiem, że zaglądasz:) Miałam na myśli tą konkretna chwilę teraz i chyba Cie ściągnełam telepatycznie:D;p No masz racje, jak jest chwilka to trzeba dzialac;) Muszę mojego M namówić na jakiś weekendzik, żeby trochę złapać powietrza, odetchnąć:) Może do znajomych pojedziemy za jakieś 2, 3 tyg, tyle nas już zapraszają, że bedzie pretekst;) Ile kochana zapłaciłaś za tabletki wiesiołek i castagnus? A ten castagnus to na coooo? (wybaczcie ja kompletnei jestem nie w temacie jeśli chodzi o tego typu specyfiki;) ) Dopiero się "uczę";);p Hmm, tez pasowałoby mi się umówić na wizytę do gin, musze to zaplanować! I dentystke tez może odwiedzę na przegląd:D Tak dziewczynki, myślę, że tulaski co 2 dni to "bezpieczny" odstep czasu:) i niby zalecaja abstynencje przed owulką około 5 dni;) Ha! To my juz taka mamy:D:D:D przymusową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek na poprawę jakości śluzu, a Castagnus - skopiuję z innego źródła: Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego. Tu głównie chodzi o poziom prolaktyny. Czytałam że dużo kobiet biorąc jednocześnie wiesiołek i Castagnus łatwo zaszły w ciążę: dzięki poprawie jakości śluzu szyjkowego (przez wiesiołek), reguluje się cykl miesięczny, a obniża poziom prolaktyny która zwykle dokucza nam w czasie PMS, jeśli nie masz tego to lepiej zrobić badanie krwi na poziom prolaktyny, bo też niski poziom to też niedobrze, a ja mam zapewne za wysoki, więc wierzę że to mi pomoże. A właściwy poziom prolaktyny sprzyja zajściu w ciążę i reguluje cykl miesięczny. A co do ceny... Poczekaj znajdę paragon... O już mam! :D Castagnus - 11,99 zł Oeparol (Wiesiołek - czyli olej wiesiołkowy w kapsułkach) - 20,99 zł Tylko kochana jeśli uważasz że masz ok z cyklem miesięcznym oraz nie masz PMS, to raczej Castagnusa nie kupuj. A jak Cię to kusi, to zrób jednak w pierwszej kolejności badanie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki kochana, zakręciłam się na maxa, znowu sprostuję to co napisałam, za nisko poziom prolaktyny to też niedobrze! Powinien był właściwy poziom (podobno do 15 czegoś tam :P). A co do wyjazdu, uważam że to bardzo dobry pomysł :D! Jak człowiek chociaż na chwilę oderwie się od rzeczywistości to wiem że to sprzyja zajściu w ciążę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27.Ja już mam @ 8 dzień. pysiuleczka8 Oeparol i Castangus to jest to samo działanie? Czy Oeparol jest na coś innego a Castangus też. Co to jest to PMS? To ciężko będzie stwierdzic czy jest owulacja tym bardziej że mam problem odróżnieniu śluzu płodnego niewiem jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kobieta.wp.pl/kat,48756,title,Prolaktyna-klopotliwy-hormon,wid,13272084,wiadomosc.html - tu na temat prolaktyny :) Powiem tak Oeparol - czyli preparat w kapsułkach z olejem wiesiołkowym - poprawia jakość śluzu szyjkowego, i z tego co kobiety na wielu forach potwierdzają - bardzo szybko zaszły w ciążę. A i jeszcze ważne, powinniśmy brać po 2 tabletki 3 razy dziennie przy posiłku, i należy brać do OWULACJI począwszy od 1 dnia cyklu. A później kurację przerwać. Jeśli zajdzie się w ciążę to w ogóle nie brać. A jak nie będzie ciąży, to znowu od pierwszego dnia następnego cyklu zacząć przyjmować wiesiołek ;). Castagnus - lek na PMS - czyli jeśli mamy zaburzenia napięcia przedmiesiączkowego oraz trochę rozregulowany cykl miesięczny, pomaga na właśnie takie zaburzenia, cykl jest bardziej sprawny, i typowe objawy przed @ nie są takie drażliwe - to wszystko zależy od prolaktyny, jeśli jest wysoki poziom to wtedy warto wziąć Castagnus. A jeśli masz ok z cyklem miesięcznym i nie masz objawów przed @ to lepiej zrób badanie krwi na poziom prolaktyny. Poza tym właściwy poziom prolaktyny sprzyja zajściu w ciążę - i też wiele forumowiczek potwierdza to działanie. Myślę Monika że w miarę Ci wyjaśniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a śluz owulacyjny powinnaś sama sprawdzać w toalecie i śluz powinien mieć konsystencję białka kurzego - rozciągliwy, przeźroczysty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pysiuleczka!:* Ojj to ja mam PMS konkretne, zawsze tydzień przed @ chodze zlaaa, piersi bola tak ze mam ochote je poucinac, jajniki bola, zreszta wszystko wtedy boli;) i mam zmiany nastroju jak nie wiem;) To calkiem, calkiem cenowo, myslalam, ze drozsze są te tabletki;) Fakt, muszę zbadać tą prolaktynę i bedzie wszystko jasne... Monika - PMS, to zespół napiecia przedmiesiaczkowego, jakie masz dolegliwosci przed @? Zmykam spać Kochane, buziaki, będę jutro rano z kawą:) 🌻 Dobrej nocki, i owocnej;):) Paaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co maleńka :D Ale jeśli masz takie objawy przed @ to myślę że na bank Castagnus Ci pomoże, nie ma bata :P. Nie chcę Ci tu niczego wciskać na siłę, sama powinnaś uznać czy chcesz brać na własną rękę czy nie. Ale to i tak lek bez recepty więc to całkiem bezpieczne lekarstwo i to ziołowe. Ja uważam że mogłabyś przynajmniej spróbować i na pewno nie zaszkodzi Ci, ale to Twoja decyzja w jakim kierunku pójdziesz ;). Ja na razie próbuję bez badania krwi bo czuję że nie mam takiej potrzeby. Bo i tak wiem że mam na maxa przekroczony poziom prolaktyny :D No to jutro widzimy się na kawce z pysznym francuskim rogaliczkiem z czekoladą :D Idę się kąpać i nyny :) Dobranoc misie moje :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka8 A co to jest ten PMS? I czy badanie krwi na prolaktynę może dac ginekolog czy sama muszę zrobic. No właśnie niewiem jak wygląda chodzi o śluz białko kurze rozciągliwy to że na dwóch palcach się ciągnie tak a przezroczysty niewidziałam chyba tego. KropelkaRosy27.Ja też przed @ jestem zła że lepiej nikt nie wchodził w drogę. Nawet mówię że dzisiaj nie denerwowac jestem zła i czekam na @.Piersi bolą nawet po okresie ale nie zawsze.A jeśli chodzi o jajniki to bolą najbardziej przed czuję aż ciągnie ból do nóg i do kości ogonowej jakby miało od tego ciągniecia pęknąc w środku.Przed @ i jak mam to nawet muszę poleżec w pozycji embrionalnej i wtedy trochę przechodzi.Przed @ mam jeszcze zawsze biegunkę,syfy wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheh
Gdyby mi sie tak sytuacja materialna poprawiła o jakieś 3000 na miesiąc to dołączyłabym do Was! Fajnie byłoby mieć dwójkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja dziś miałam za dzień ;/ wyniku nie mam bo dzwoniłam do laboratorium i Pani mi podała, w piątek pojadę odebrać. Mam wynik z zeszłego miesiąca i tam są podane normy w których się mieszczę i ona mi podała właśnie mniej niż 0,100 mIU/ml a ja znalazłam wynik stary na którym miałam dokładnie podane 100 mIU/ml i wtedy byłam w ciąży, ale tam sa inne te przedziały. Dla mnie to już jest dziwne wszystko tak mi piersi urosły jak nigdy. Prawkiem się nie przejmuje hihi wyszłam stamtąd z uśmiechem na twarzy bo przecierz płakać ni będę choćbym miała 1000 razy podchodzić to będę aż do skutku. Już zapowiedziałam M, że kupuje wiesiołek. Nie wiem co myśleć o testach zrozumiała bym , jak bym kupiła ten b. czuły ten 10 a ja kupiłam ten mniej czuły i co? mam nadzieje, ze monika 942 - jednak postanowiła z nami zostać. Born - a jak ty tam ?? Osa- rozmawiałam z lekarzem i to on właśnie zalecił kochanie się co dwa dni bo plemniki są gorsze wtedy Monisia - To jak walczymy dalej ?? Kropelko- to może przed pracą tak na dobry początek dnia podobno sex jest najlepszy hihi pysiuleczka8 - to jak twoja interpretacja mojego wyniku? Moim zdaniem nie ma nadziei ale może się mylę w tej kwestii a bardzo bym chciała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki na kawce :) Zaczęłam kawkować i zjadłam mojego ulubionego rogaliczka :). Miałam dzisiaj hardcorowy początek dnia, bo zaspałam pół godziny do pracy, ale jakoś wybrnęłam z tego wszystkiego i chyba będzie ok :). Monika, PMS - to oznacza zespół napięcia przedmiesiączkowego :). Czyli tak jak napisałaś co odczuwasz przed @ to to jest to :). Sabrina - szczerze nie wiem o co chodzi z tym wynikiem... Poczekaj do piątku, i podasz rzeczywisty. Bo skoro coś Ci wyszło z tej kreski to nie jest możliwe żeby wyszło Ci 0,100. Chyba że babka z laboratorium źle odczytała wynik, nie wiem. Poczekajmy do pt myślę, i wtedy będzie wszystko wiadomo :). Na razie się wstrzymaj z testem, poczekaj na wynik z laboratorium. I cieszę się że prawkiem się nie przejmujesz :P. I nie warto w ogóle się tym przejmować, bo człowiek się tylko zagłębia i coraz gorzej jest. A tak to luzik :). Co u reszty ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Jestem i ja:) Z kawką:) Dziś mam bardzo dużo pracy;/ i szef regionalny nad głową;/ więc pewnei póxniej nie będe mogła zaglądnąc:( W ogóle osttanio wkurza mnie na maxa ta praca, człwiek robi co może, wywiązuje się najlepiej jak potrafi z obowiązków, a stale mało i mało i mało " bo takie czasy", że trezba pracować za 3, eh Pysiuleczka🌻 - ja chyba się wybiorę na te badania, dawno nie miałam w sumie badań krwi, więc warto sprawdzić. Toxo można zrobić byle kiedy, ale inne na czczo, a ja nie mogę się spóżnić do pracy, a o wolnym mogę tylko pomarzyć;) Coś musze wymyślić, powiem, że lekarz kazał i musze iść, no bo co...;p Ja mam dosc silne PMS zawsze wiec mozliwe że nawaliła prolaktynka.. Sabrinka - hihi, no sexik przed pracą, czemu nie?:D Najgorsze chyba to , że ja taki leniuch śpioch jestem rano, w sensie, że dosypiam do osttanich minut, na maxa. A potem jak struś pędziwiatr latam po całym domu, żeby zdążyć!:D Kurcze, nie wiem, co z tymi Twoimi wynikami. A może spróbuj zrobić jeszcze raz ten czuły test? Ja bym pewnie tak zrobiła, ale ja to narwaniec jestem czasami:D;) A z prawkiem masz rację, nie ma co się poddawać! Trezba walczyć do końca!:) Buziaki dla wszystkich Dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×