Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Ratowniczka jestem w szoku jak przeczytalam o tym pamietniku.Ja tez wlasnie mialam taki pomysljeszcze wtedy jak bylam w ciazy.Myslalam,zeby opisywac dzien po dniu,tydzien po tygodniu,wklejac zdjecia itd.A teraz wlasnie mi to przypomnialas :) I pewnie jeszcze lepiej bedzie zapisywac swoje mysli juz teraz.Jutro lece po jakis zeszyt :) Jak tam Wam mija sobota??My niedawno wrocilismy do domku i sie melduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa mialas usg dopochwowe???Jesli tak to moze dlatego boli Cie jajnik,moze Ci cos poruszyl.Albooooo moze owulacja Ci sie zbliza opozniona.Wiem,ze wczesniej testy ja wykazaly ale sama wiesz co lekarz powiedzial.Moze jesli masz je w domu zrob sobie jeszcze ze 2 dni pod rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jednak nie poszlam nigdzie dzis. Malinka no chyba na to sie zanosi..bidulo:( mam nadzieje ze to tylko ze stresu tak masz:* Migotka ciesze sie ze u Ciebie tez pojawil sie taki optymizm jesli chodzi o Pamietnik dla Ktosia:) tak w ogole,zapraszam Was na salatke:) zdrowa,nie tuczy:) =glowka salaty lodowej -ogorki kiszone -zielone oliwki -pomidor -smazona piers z kurczaka(bez tluszczu smazylam) jogurt naturalny pomieszany z przyprawa do salatki Napoli z knora -ser feta kilka przypraw dla wzmocnienia smaku -kilka grzanek(robilam je dzis sama-chlebek pokroilam w kostke ,posypalam czerwona papryka i czosnkiem i wyszuszylam w piekarniku) Ps no tak mi sie wydaje ze nie tuczy bo nie ma chyba w niej nic co by szlo w tylek..jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja tylko na chwilę.Słyszeliście o wypadku kolejowym? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Katastrofa-kolejowa-k-Zawiercia-Sa-ranni-w-zderzeniu-pociagow,wid,14302932,wiadomosc.html?ticaid=1e070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam nadzieję że nie jeździsz tymi trasami co pociągi.I jeszcze o tej godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Duchy były.Ału.Żartuję.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co Wy jeszcze nie spicie? :) Ja obejrzalam gale bokserska (walczyl Klitscko - uwielbiam). No i jak zazwyczaj przeciwnik nie mial szans:) Ja powoli zasypiam, jednak 4 h snu daja sie we znaki:) Zbliza sie chyba pms - warcze na meza, wrzeszcze. W dodatku odpadam przez ten jajnik. Leze z goracym termoforem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdzilam bardzo czesto z katowic w kierunku zawiercie,bo przejezdzal ten pociag przez moja miejscowosc.co do godzin bylo roznie..zazwyczaj rano i pozne popoludnia badz wieczory. teraz nie jezdze bo nie mieszkam w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja ogladam wlasnie teksanska masakre na tvn..a pozniej znow w nocy sie bede bała isc wysikac;/;/ hmm pytasz czy jeszce nie spimy..u mnie dopiero 23:)oby mysza przeszlo z tym bolem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby, bo utrudnia mi to funkcjonowanie. Mnie np zastanawia teraz fakt, ze co miesiac przy "niby owulacji" boli mnie zawsze prawy jajnik, nigdy lewy. Cholera, moze jeden jest felerny. Bo torbieli raczej nie mam, skoro usg wykazalo, ze wszystko jest tam pieknie (oprocz cholernego braku pecherzyka). Po raz pierwszy nie moge sie doczekac wizyty u gin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - odnosnie teksanskiej masakry- my kiedys na jedna z pierwszych randek z moim mezem poszlismy na maraton filmowy do silver screena (chyba). Filmy wyswietlane: Pila, Pila II i Pila III oraz na deser Teksanska Masakra wlasnie. Po latach stwierdzilismy, ze bylismy niezlymi psycholami, zeby na randke w kinie wybrac taka tematyke filmowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka no to mnie lewy .chyba nawet Ci kiedys pisalam o tym. tez sie boje ze cos z nim nie tak. z jednej strony juz chce isc do tego lekarza na usg i badania a z drugiej sie boje ze mi powie ze cos nie tak...;/ pociesza mnie fakt ze wrozka mi przepowiadziala Ktosia na pierwsza polowe 2013:) (czyli konca swiata nie bedzie hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przepowiedziala, ze bede sie leczyc (zanim jeszcze bylo wiadomo) i, ze bede miala w wyniku leczenia dwoch Ktosiow:) Zyje z ta mysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wlasnie mialam Ci to pisac juz wczesniej i zapomnialam/ odnosnie tetsów owu. czytalam ze to ze wychodzi pozytywny nie musi oznaczac owulacji,tj te testy wykrywaja pewne stezenie hormonu Lh zalozone przez producenta,ale to ze takie stezenie mamy nie znaczy ze jest owu.. ja Cie nie chce dobijac tym w jakikolwiek sposob kochana.ale moze cos w tym jest-ze np Lh potrzebne do owu mialas ale samej owu juz nie. stad test byl np dodatni a lekarz nie widzial pecherzyka..jak bede u lekarza to sie o takie sprawy musze popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czytalam, ze to, ze wychodza pozytywne nie oznacza, ze owu bedzie. I podejrzewam, ze ja tej owulacji juz dlugo nie mam i dlatego nie zachodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch Ktosiow na raz:D? ;];];];];] w ogole dzis jak jechalam do domu jechal obok seat leon. i tak sobie pomyslalam ze jakbym miala synka to fajne imie dla maluszka: Leos:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ustal z lekarzem ze zrobicie taki monitoring?mamy takie czasy mycha i takie leki ze brak owulacji to nie jest problem:)) wezmiesz wtedy leki i bedziesz robila Ktosiów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaku, ja uciekam, bo zasypiam i ledwo juz na oczy widze. Zycze Ci milych snow i spokojnej nocy :) Bede pewnie po 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam was. ratowniczka mieszkasz na śląsku czy za granicą? A u mnie mgła niewiadomo czy będzie słoneczko czy pochmurno. Ale chyba słoneczko będzie.Rodzice pojechali do kościła a ja z małym jeszcze śpi.Jak się obudzi podgrzeję mleko jeszcze nieruszone.Mnie chyba też @ się zbliża.Się wysiusiałam i a tu na dole ból brzucha (ciągnie aż do nerek i do pipki). Dzisiaj 34 dzień i @ jak narazie nie ma.Czuję że przyjdzie.Zawsze jak @ się zbliżała do jadłam raz słodkie raz kwaśne a teraz prawie jakoś nic. Jutro usg piersi no chyba że przyjdzie @ to się zapiszę na inny dzień. Tak bym miała dawno po.22 grudnia byłam zapisana poszłam a lekarza nie było.A i mdli. Czy ma ktoś z was wagę elektroniczną? Bo niewiem czy one dobrze ważą. A co u was? Czy ma ktoś z was wagę elektroniczną? Bo niewiem czy one dobrze ważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski czytam was codziennie ale nie mam co pisać..wiecie co chyba rozum do mnie przemawia żeby poczekac jeszcze 2-3 miesiące z dzieckiem.. :( wolałabym jednak żeby urodziło się już w 2013r.. nie lubię października, listopada ani grudnia :( i zaraz zaczynamy remont więc też wolałabym być "sprawa" sama nie wiem.. I wiecie co jak juz tak pomyslałam i stwierdziłam, ze to dobry pomysł , to KILKA osób zapytało (nawet wczoraj na imprezie jak weszłam i sie rozebrałam to kolega czy w "ciąży nie jestem" bo taka jakaś inna jestem na buzi i biodra mam okrąglejsze.. sama nie wiem co o tym myśleć.. :/ czuje się dość dziwnie- tak ociężale ale wiem, że przytyłam ostatnio pare kg i po mnie to widac odrazu.. nie mam co robic testu bo @ dopiero ma być 14-tego marca.. :/ od 19-tego lutego dość cześto kochamy się z moim M ale przerywany więc to raczej nie mozliwe.. a i ze swoim ustaliłam, że raz będzie do środka a raz przerywany (bo jak się okazało to mój bardzo lubi na zewnątrz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranca :) Wstalam dzis o rownej 8 co nigdy sie u mnie nie zdarza bo niedziela jest od leniuchowania.Ale....chcialam Wam cos powiedziec,raczej pokazac.Poczekam jak juz Was sie zbierze wiecej.Monika widze,ze Ty juz od samego ranca na nogach:)U mnie znowu deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×