Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

przepraszam..nie napisalam najwazniejszego: dziekuje moje kochane myszko za wsparcie,za kopniaki w zadek an szczescie!!!!!!kochane jestescie!!!!!! dzieki Wam na bank sie uda:) musi. buziam Was jeszce raz mocnnno z okazji dnia "pci" Pieknej:))) no dobra..ja tez daje po chabziu i po serduszku zeby bylo oryginalnie ;))) trzymac mocnno kciuki ,za godzinke wychodze:) ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄vv❤️🌻👄❤️🌻👄v❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie starające się o maleństwo, z okazji Waszego święta chcemy Wam zaproponować darmową wysyłkę w dniu dzisiejszym (8 marca) na Wszystkie zamówienia złożone w Naszym sklepie. Dodatkowo, jak polubicie Nasz profil na facebook'u, znajdziecie tam kod rabatowy na zakupy. www.przedciaza.pl Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I ja jestem. Wszyskiego Najlepszego W Dniu Kobiet.To dla was. 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 A ta poza tym jajniki mocno bolą.Raz poleciało myślałam że już @ przyszła a tu nadal wodnisty śluz chwilę poleżałam i znów poleciał wodnisty śluz.Temp dzisiaj 37,2. Tak bolą jajniki że niewiem jak mam się ułożyć.38 dzień. Słoneczko ledwo ledwo co świeci.Po południu idę się ogarnąć bo późńiej będzie siostra z dziećmi tak mi się niechce przez ten ból.Się nie mogę doczekać kiedy ta wstrętna @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
pomyślałam, że może tutaj coś poradzicie mi, okres mam co 29-30 dni regularnie, teraz jest 36 dzień i okresu nie ma. Kupiłam test ciążowy-negatywny. Przed spodziewanym okresem czyli w 29 d/c były bóle podbrzusza,pleców jak przed okresem, poźniej chwilowe skurcze teraz cisza, żadnych plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika idz do lekarza lepiej. Moze to nic powaznego, ale lepiej dmuchac na zimne. Jak bylam pobrac krew lezala na stoliczku fajna gazeta dla przyszlych rodzicow. Temat z okladki: Cisza nocna. Marzenie kazdej mamy. Dziewczyny, czy my zdajemy sobie sprawe z tego czego tak bardzo pragniemy? ;-) Chociaz kazda z nas pewnie mysli "e tam, dam rade, zeby sie tylko udalo" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc - poczekaj pare dni i znowu zrob test :-) moze beta sie podwyzszy i okaze sie, ze jeates w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc - zrób test z krwi. Jeśli teaki test nie wykaże ciąży gnaj do ginekologa. Jeśli wykaże to także gnaj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika - myślę, że do końca nie zdajemy sobie sprawy. Ale każdą kiepską noc można przetrzymać - dla uśmiechu na malutkiej buzi, spojrzenia slicznych oczu i dotyku maleńkich paluszków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
mulwinka-tak mówisz? moge być w ciąży? szczerze mówiąc zrobiłam już 4 testy w ciągu tego czasu od momentu spodziewanej miesiączki i wyszły negatywne. denerwuje się, bo teraz nie mam żadnych oznak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
malinowa mieszkam za granicą i nawet nie jestem zapisana do lekarza pierwszego kontaktu :( wiec badania krwi narazie odpadaja. Martwie sie, bo nigdy tak nie mialam ze sie spoznial i zadnego plamienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc- nie wiem jak jest za granicą - ale takiego badania z krwi nie możesz zrobić prywatnie, odpłatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc- nie jesteś w ciąży jak zrobiłaś tyle testów i nic. Okresu moze nie być z wielu powodów stres, zmiaana klimatu, czasami tak jest że się przesunie. Spokojnie czekaj a jak nie będzie dalej to zapisz się gdzieś do lekarza i idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
malinowa poczekam jeszcze do soboty i pójde prywatnie. sabrina tez tak mysle, ze skoro testy nie wykazaly ciazy to nie jestem, poczekam jeszcze i zobacze. Dziekuje za porady. Jestescie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc - daj znać jak rozwikłasz zagadkę braku okresu :) Sabrinka, co u Ciebie? Ciężko mi pisać, bo trzymam kciuki za Lenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
malinowa-dziekuje za zainteresowanie. Sama jestem zaskoczona i jednoczesnie sie martwie, bo moze to jakas choroba a jak ciaza to nie zalowalam sobie ostatnio alkoholu.i tez sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
juz nie bede was zadreczac zmykam. Dziekuje za odpowiedzi na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc - zbyt dużo Ci nie pomogłyśmy niestety ;) Co do alkoholu - nie martw się - co prawda lepiej jak nie ma go wcale, ale kiedyś internistka powiedziała mi, że w początkowej fazie dziecko jest bardzo dobrze chronione, wiec nie martw się, tylko szybciutko sprawdź co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
malinowa dla Ciebie nawet mam ❤️ nie wiem czy wyjdzie. dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
wyszlo. To dla ciebie malinowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nić. Trzymam kciuk za Lene na romowie i czekam na @. Puki co nie mam plamień a temp 36,9 -37.00 ale to jeszcze oczywiście o niczym nie świadczy. Malinowa a jak u Ciebie humorek?? Dziś dzień kobiet a ja sprzatam i siedze w garach ahhh nic tylko BYC KOBIETĄ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój humor w miarę dobrze. Dzisiaj byłam na badaniach progesteronu. Lecę jeszcze po 20 z wynikiem do swojej gin. Jakoś tak mnie wczoraj podbudowała psychicznie i na razie jest ok. Żałuję tylko tego, że przerwałam mierzenie temp, chciałabym wiedzieć kiedy wzrosła. Ja już w ogóle zgłupiałam i nie wiem czy miałam tą owu czy nie :) Ja standardowo zagrzebana w dokumentach. Ale wczoraj dostałam bukiet kwiatów od mojego M, dzisiaj też tulipany się posypały od kumpli z pracy - ba! - dostałam nawet od jakiegoś chłopaka, którego nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was o pomoc
nie staram się, ale gdyby było, byłabym najszczesliwsza na swiecie. Ja i moj maz.Maz bardzo chce miec dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - no to pieknie :) Ja oczywiście dziś musiałam mojemy M przypomnieć, żeby dla mamy kwiatka kupic ( za teściową nie przepadam) ale mieaszka blisko i wypadlo by aby poszedł do niej z kwiatkiem. Niech już przyjdzie ta @ bo ja juz tego czekania nie zniose:( Nie jestem z tych cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmij życzenia Babo kochana Od drugiej baby z samego rana Niechaj dzień cały będzie radosny Bądź zdrowa babo i czekaj wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie I kobietom w całym globie! By marzenia się spełniły, I nas chłopy wyręczyły! My dziś drinki i kaweczki Nasz ŚWIĘTO dziś babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, a kiedy powinna przyjść? Ja już odczuwam bóle w podbrzuszu, więc czekam cierpliwie na małpę do wtorku i zaczynam lecieć z clo i lekami na cukrzycę. Mam taaaaką wielką nadzieję, że się w końcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś jakiś dół się zaczął, bez powodu, bez sensu.... chciałabym się schować w kącik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc - to czas najwyższy dołączyć do grona staraczek :) Sublimka - znam to uczucie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×