Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Witajcie kochane:) u mnie kurde nie wiem cos tam kuje w jajniku, ale potem jest ból jak na okres a potem znowu kluje. W sumie powinnam mieć plamienia już, ale brałam luteine w tym miesiącu więc może się przesunąć troszkę. Zobaczymy. Biore codziennie gorace kapiele one niby przywołują okres no i sexik ale puki co nie wiem sama;/ Malinowa- kochana teraz to bedzie z górki:) Sublima - glowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie dziewczyny staram się ... od jutro zbowu kolejne 10 dni z dupkiem a co dalej... tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) Ja nie lubie tego leku mam z nim złe wspomnienia. Sublima ty też bierzesz na zagnieżdzenie sie zarodka duphaston?? Wydłuża Ci fazę luteinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz dał dupka w celu likwidacji niedoboru progesteronu... i wydłuzenia cyklu, któy wczesniej miał nawet 22 dni. w zagnieżdzeniu też miałby pomóc. o ile wogóle dojdzie do tego zagnieżdzenia. wiem tylko ze po tej serii mam się do niego udać i będziemy działać dalej w kwestii potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak byłam w pierwszej ciąży trafiłam do szpitala i dawali mi ten dupkaston, a ja tą ciążę poroniłam. Wmówiłam sobie ze taka mała tabletka nie pomoże i juz:P Luteina dopochwowa mnie bardziej przekonuje. Nie wiem tak już mam strasznie przeżyłam to wtedy i uraz pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taką nadzieję, narazie zrobił mi się cykl 26 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już wyniki progesteronu. W 22 dc wyszedł 15,11 ng/ml (w fazie lutealnej norma wynosi 334 - 24,56). Czyli chyba nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Kobiet,więc cycki w górę!Iodrzuccie z twarzy gradową chmurę.Niech żyje celulit i kurze łapki!Iznimi jesteśmy fajowe babki!:) Witam i życzę wszystkim miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaki :). Na wstępie chcę Wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!! I przede wszystkim II kresek na teście ciążowym :) :* 🌼 Co tam u Was? Jak mijają dni. Sorki maleństwa że tak rzadko zaglądam, nie mam czasu na nic, i w ogóle. Mam masę obowiązków w domu :(. Widzę że następna będzie testować Sabrina :). Dzisiaj dzień zaczęłam ciulato. Wstałam lewą nogą, bo zamiast obudzić się o 5, to wstałam dopiero o 7 co powinnam o tej godzinie wyjeżdżać!!! Takie spanie miałam i spóźniłam się do pracy. A mnie wczoraj jedna rzecz zdziwiła, był wczoraj 3 dzień cyklu, i kłuło mnie w jajniku, więc postanowiłam zrobić test owulacyjny, zrobiłam go z czystej głupoty. I co wyszło? Wynik prawie że pozytywny!!! I dzisiaj w razie wu jeszcze raz zrobię, i jeśli kreska będzie jaśniejsza to zaciągnę męża do sypialni dzisiaj :). A jak dalej kreska będzie mocna, to chyba jutro rano bez testu ciążowego się nie obejdzie... Podobno testy owulacyjne też pokazują ciążę, i tak samo krwawienie przypominające @ też... Zrobię test tylko dlatego żeby mieć świadomość czy to ciąża czy nie. Jeśli to ciąża to muszę zmienić tryb życia - rzucić palenie, odstawić kawę. Nie to że nastawiam się, ale w razie czego zrobię test, ale znając życie nic z tego. Co Myszki u Was :*? Lilu - nie odchodź!!! Pieprz to co gadają, bo ja też jak nie miałam pracy, to też w domu mi sapali, no ale skąd miałam wziąć tą pracę? Jak jej nie było? Spokojnie, szukaj, popytaj znajomych, na pewno znajdziesz kochana :*! Ja 5 miesięcy byłam bez pracy i dopiero po znajomości dostałam. 🌼, i myślę że zdążyłaś się z mężem pogodzić i starania były? Sabrina - trzymam za Ciebie kciuki, oby ta wstrętna małpa nie przyszła!!! Lenka - co Ci jest, czemu Cię dołek dopadł? :( Nie jestem z Waszymi postami na bieżąco, ale widzę że na za ciekawie :(. Będzie wszystko dobrze!!! 👄 nie dołuj się Misia :* Kropelka - jak sprawy z pęcherzem? Mam nadzieję że wszystko dobrze? Chyba testujesz już co :) 🌼 Co tam u reszty? Borntoride 🌼, Migotka 🌼, Malinowa 🌼, Osa 🌼, Monika 🌼, Staraczka Monisia 🌼, Sublima 🌼, Klocki Lego 🌼, Mulwika 🌼, Nina 🌼, Dorcia 🌼, Iwo 🌼 ŻonaĄcka 🌼 ??? A i jeśli o którejś zapomniałam, to z całego serducha przepraszam, nie mam często pamięci do imion i ksywek 👄 Przesyłam buziolki :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka mnie od ponad 2 dni bolą jajniki.A od wczoraj jak się nie mylę leci śluz wodnisty.Jak poleci to myślę że już @ jest a tu niespodzianka nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - hmmm... Może jednak nie przyjdzie małpa u Ciebie? W moim wypadku to było tak: miałam teraz taki okres że przez większość czasu plamiłam, ale też i była żywa krew. A wczoraj miałam 3 dzień nowego cyklu i test owulacyjny pokazał mi wynik niemalże pozytywny... Zaskoczona jestem i to fest. Albo szybko owulacja nastąpi, albo co innego. Na pewno testy mam dobre, na pewno nie oszukały bo było widać 2 różowiutkie kreseczki, i nie było to tak że ta testowa była "przebijająca" się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Czuję że @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pysiuleczka !u mnie nudy i smęty,lekcje odrobione, chyba zrobię kawkę na poprawę nastroju.Dobrze ,że jest ten topik,mam co robić w wolnych chwilach.Mimo ,że nie jestem aktywną staraczką,to i tak tu dobrze się czuję,a może mi los splata małego figielka,któż to wie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka, hej Klocki Lego :). Ja też sobie w tym miesiącu odpuszczam, teraz chce robić skrycie przed mężem tylko testy owulacyjne (żeby go nie stresować tym), ale już nie będę czekać specjalnie na owulację bo stwierdziłam że to bez sensu. Tylko że u mnie jest wielki znak zapytania, wczoraj miałam 3dc a test owulacyjny pozytywny... :O. Nie wiem o co kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka. , , Nie znam się na , testach owu.bo ich nigdy nie stosowałam ale jak są takie czułe to to może faktycznie wykrywają ciążę,czego Ci z całego serducha życzę:)Zmykam na kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia - po pierwsze zrób test ciążowy. Migotka jest najlepszym przykładem, że testy owu potrafią wykryć ciążę. Jeśli test będzie negatywny - rób testy owu aż będą pozytywne i zabieraj się do działania. Wiesz, jest mnóstwo kobiet, które zachodzą w ciążę zaraz po @, bo ich jajeczko już jest dojrzałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piernik wie... W zeszłym miesiącu zaczęłam testować w 7 dniu cyklu, i była tylko jedna kreska, aż w końcu z dnia na dzień coraz bardziej rysowała się druga różowa kreska, aż w 14 dniu uzyskałam wynik pozytywny. Myślę że to żadna choroba, skoro miałam tak jak trzeba wyniki testów owu. Jedynie co to podejrzewam przedwczesną owulację, albo ... nie wiem co. Obadam :). Miłego kawkowania Klocki Lego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, będę na razie się obserwować, i robić testy. Ale dzisiaj też ten test zadecyduje o tym czy rozjaśniła się kreska (świadczyła by o owulacji bądź przebytej owulacji), czy jednak jest taka sama bądź mocniejsza (ciąża? bądź dalej owulacja?). Każdą ewentualność muszę wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - znalazłam testy mój M je kiepsko schował ( oczywiscie nie chcący) Zrobiłam przed terminem i mam dwie kreski. NIE gatulujcie jeszcze dobrze?? Może to być fałszywy alarm jak ostatnio. Nie chce zapeszać. Jutro zrobię betę i bede wiedziała. OK ?? Wynik odczytałam przed minieciem 5 minut i robiłam tym 10 ulm czułym testem. Cała się trzese ale się boje że to fałszywy alarm:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinko - spełnię Twoją prośbę, ale chciałabym już Ci pogratulować :). Bo myślę że Ci się udało :). Super!!! :). Idź jutro na betę i będziesz pewna :). 3mam mocno kciuki!!! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×