Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Pysiuleczka- wiesz jak to jest z tymi testami z allegro. jest to jasna zabarwiona kreska nie żaden cien, ale termin @ nie minął. Piękniejszego prezentu na dzien kobiet nie mogłabym dostać. Oby teraz nie przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuś pięknie :). Przepiękny prezent na Dzień Kobiet :). Na pewno to jest to, jestem przekonana, ale jak chcesz bardziej upewnić się to pędź na betę :*. Na pewno to jest to!!! :) Super. Powiedz mi jeszcze raz, jak Ci test owulacyjny pokazał wynik pozytywny, to ile razy wtedy uprawialiście miłość? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wczoraj owulacyjny i pokazał negatywny wynik. Ale to jest tak, że beta musi być wysoka a u mnie zawsze nie była ona największa. jak myslisz skoro wyszła zabarwiona to @ nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy test owu pierwszy raz pokazał pozytywny wynik było dwa racy. Ja tetsy robiłam co 12 h i na drugi dzien rano miałam mego pozytywny i było chyba raz i dzien po wynik negatywny ale było jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widze ze coraz wiecej sie robi przyszlych mamusiek :) Sabrina czekamy na potwierdzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje Sabrina że tak :). I dzięki za odpowiedź. Ja to kochałam się 24 godziny po pozytywnym teście, i nic z tego :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Kwiatka nie umiem zrobic wiec.... zrobie tak! Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Wam z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystkim wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione. Zyczy Osa :) P.S Dziekuje za kwiatki i buziaczki :) U mnie nic ciekawego..... w sobote lece do Pl :) juz nie moge sie doczekac..... kupie kilka testow(tansze) no i ide do nowego ginka.... a ze beda dni plodne to moze zobaczymy na usg czy jajeczkuje :) Lilu-zostan z naimi kochana :) Sabrainka- nic nie mowie ani nie pisze zeby niee zapeszyc ale kciukasy trzymam :) Lenka- kochana odp. :) dostals prace? Trzymasz nas w niepewnosci :(.... a moze cie oprowadzaja po nowym miejscu pracy :) :) :) :* Wiecie co ? Au mnie dzis snieg spadl!!!!!!!! Koszmar..... padaalo prawie caly dzien :( a teraz jest odwilz mam nadzieje ze wstreciuch sobie pojdzie!!! Sublima- ty zawsze jestes pozytywnie nastawiona i podnosisz nas na duchu to teraz my cie podniesiemy :) Kochana nie lam sie bedzie dobrze.... :) Wiosna idzie pewnie dlatego mamy takie zmienne humory :/ mi np ciagle chce sie spac :/ Bedzie dobrze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrina na kiedy masz dostać @ ?? Dziewczynki ja zaraz spadam na samobornę a potem świętujemy dzień kobiet z sąsiadkami :) jest juz szampan, truskaweczki, sałatki :) rano odezwe sie w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena gdzie sie podziewasz?? jak poszla Ci rozmowa?? P.S wyslalam Ci wiadomosc na poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny jak dobrze że Was mam:-) Sabrina nic nie powiem tylko tyle, że dajesz mi nadzieje:-)) Osa dziękuję na tak cudne słowa :-)) Oczywiście, jak pisałam wiosna idzie i pszczółki biorą się do pracy, wszystkie zapylają jak szalone:-) Buziaki PS. Lenka, Ty pewnie świętujesz nową wspaniałą pracę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima ja tez mam nadzieje ze ta wiosna wszystkim nam na dobre wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina będzie dobrze:-) Ja dziś wszystkich "gryzę" jestem rozdrażniona jak marcujaca kotka ale co się dziwić w końcu mamy marzec:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mało wyraźnie, ale wydaje mi się że słabiutka krecha jednak jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, ja bym miała wąptliwości do czasu kiedy lekarz by mi nie pokazał maleństwa na usg. Ale ja to taki niewierny Tomasz, póki nie dotknę nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Sabrina że widać :). Ja wiem jak wychodzą zdjęcia, a jak jest w rzeczywistości :). 3mam mocnooooo kciukiiiiii :*:*:*. Idź jutro na betę i będziemy w 100% przekonane :). Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny mam nowe zdjęcie w sukience czarnej.Pewnie strasznie wyglądam.Może ktoś powie ile ją skrucić żeby pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Konietki.Wszystkiego najlepszego :) Sabrinka ja mysle ze to ciaza:)testy nie klamia no chyba ze w druga strone.A poza tym przeczytalam,ze pobolewaja Cie jajniki i brzuch jak na @-tez tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina A ja pogratuluję.Gratulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ta nasz Lene wcielo ... pewnie oblewa nowa prace i o nas zapomniala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny mam nowe zdjęcie w sukience czarnej.Pewnie strasznie wyglądam.Może ktoś powie ile ją skrucić żeby pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×