Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

monika to napewno wtedy była:)aha i obserwuj płodny śluz bo wtedy jak jest go najwięcej:)tzw.szczyt sluzu to podobno wtedy jest owu:)ale moze być inaczej:)bo u mnie w tym cyklu szczyt był dzień po owu:)a wiem zę była bo 12 dnia byłam na monitoringu i było juz po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - dlaczego nie wyprowadzisz się od rodziców, jesteś dorosła, a traktują Cię jak dziecko, chociaż ja też często tak z rodzicami mam. Monia Właśnie dziś rano mierzyłam i się utrzymuje taka sama :) Ale mnie korci, żeby zrobić test, ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka Monisia to mogę liczyc już fazę lutealną bym wiedziała kiedy @ będzie i bym wpisała w tabelce bo jeszcze ja niewpisałam.I faza lutealną się liczy 14 dni od owulacji? lilu24 też się niemożesz dogadac z rodzicami? A i zauważyłam też że chodzę często siusiu w dzień i w nocy też bym chodziła gdybym nie trzymała.Co się wysiusiam to czuję jak naciska na pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fazę lutealną masz od owulacji do @ ;) Chyba dobrze napisałam jak nie to niech mnie monisia poprawi, bo ona lepiej się zna na tym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - generalnie mogę się dogadać, ale czasami trafi się taki dzień że nie mogę, na szczęście kłócę się dosyć rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride jak owulacja wypadła mi 13 dnia to od tego dnia liczyc fazę 14 dni będzie wiadomo kiedy @ będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś licz od 14 dnia cyklu:)od skoku:)i jak bedziesz mieć 12 wyższych temperatur i wiecej to faza lutealna będzie u Ciebie prawidłowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 to dobrze że rzadko się kłócicie.Tutaj mało kiedy żeby nie było kłótni i to nawet o mają błachostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A gdzie Osa1985,niecierpliwa,Zuuu001,ŻonaĄcka,sasia27,Judy28, nath777,ona_niepocieszona coś długo się nie odzywają może któraś z nich napisała na pomarańczowo może też byc ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka Monisia to wyższe temp to od 37 stopni.To fazę liczyc od 14 dnia cyklu 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika nie zawsze jest to 37...Ty masz skok na 36.9 z 36,4...więc licz od tej tem a ona jest w 14 dniu cyklu u Ciebie:)żeby był skok tem pmusi być wyższa o minimum 0,2 stopnia a u Ciebie jest aż 0,5 stopnia wyższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba nic z tego nie będzie, zaczął mnie pobolewać, bardzo delikatnie brzuch jak na @ Temperatura nadal 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatne bóle brzucha są normalne we wczesnej ciąży.;) Trzymam jednak kciuki, żeby się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
starczka monisia od jakiej temp liczyc od 36,9 czy 36,4 Przyszła mama mówi że tego nie mówiła powiedziałam że niebędę się odzywac.Mama mówi to mnie zabij nie rób ze mnie wariatki.Czuję że jak tata wróci dostanę ochrzan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia 36,9 było 14 dzień cyklu to od tego dnia liczyc 14 dni żeby wyliczyc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale fajnie by było jakbyśmy wszystkie w ciąży były na raz :) Założyłybyśmy swoją pocztę i wysyłałybyśmy zdjęcia swoich brzuszków, a potem zdj pociech :) Kropelko jak Twoje śledztwo? Pysiuleczka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - ale to dobrze że masz objawy ciąży, przynajmniej wiesz, że wszystko dzieje się prawidłowo, zaraz do domciu pójdziesz i odpoczniesz. A w pracy wiedzą o Twoim stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka Monisia A od czego to zależy może byc 14 może 12. I jak swierdzic ile jest dni? To znaczy że nie mam liczyc od 14 dnia 14 dni? Zastanawiam się kiedy następna @ wypadnie. Borntoride niektórym na mdłości pomaga cola.Może akurat tobie też pomoże. A wynik tsh nie ma bo lekarka jest na urlopie do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika liczy się od skoku:)tyle że temp moze skoczyć nawet 4 dni po owu dopiero..ja mierze już 3 cykl i wiem ze mi wzrasta dzien po owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzą już w pracy. Wiesz, w razie jak mi się zrobi niedobrze, czy często chodzę do łazienki, żeby nie patrzyli krzywo ;) Lekarz mi się już nawet pytał, czy chcę L4 ale powiedziałam że na razie nie chcę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia to niewiadomo czy u mnie skoki były czy dopiero będzie.Mówisz że te skoki są 0,2 stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele benc i panc
kolejny durny rozpłodowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnacaciazy
hej zastanawiam czy sie jestem w ciazy czy mam jakies problemy jelitowo-zoladkowe otoz, od tygodnia boli mnie podbrzusze, jezdzi mi strasznie tam, ostatnio zaczelo mnie mdlic czasami na mysl o jedzeniu, to moze swiadczyc i o ciazy i o problemach jelitowych, ale... Rzecz ktora przemawia za ciaza to bolace tez od tygodnia sutki a rzecz ktora przemawia za problemami jelitowymi to gazy mialyscie moze gazy na samym poczatku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak zauważyc że to ten skok?Czy jest duża różnica jak jest skok.I czy u mnie mógł już byc przez parę dni mierzenia temp?II faza to znaczy po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×