Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
To znaczy że jest już II faza lutealna?I mogę wyliczyc @?Tylko teraz niewiem czy 14 dni czy 12 lub 16 jak wyliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tego nie wyliczysz, tylko teraz musisz czekac na @ i wtedy zobaczysz ile dni ma ta faza, dobrze mowie ?? Uciekam do domku, miłego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born czy kuły Cię jajniki? Przed spodziewana @, bo mnie kują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny.Ja wolne dzis i odpoczywam.Wyspalam sie,posprzatalam,zrobilam obiad i jestem:)Dzisiaj przyszly mi testy owu i wieczorkiem i zaczynam testowac.Lilu widze,ze temperatura na wyzszym poziomie:)Ciekawa jestem co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przyszła mama
Witam! Piszę ponieważ mam taki problem ja i wszyscy moi bliscy byliśmy pewni ze jestem w ciazy ponieważ 14 stycznia zamiast okresu dostalam kilku dniowe brazowe plamienie jednak zrobilam test jakies 2 tyg. Po tym i wyszlo ze niby nie, jednak nie chcialo nam się w to Wierzyc ponieważ zaokrąglił mi się brzuch na dole jak jest macica że jak zawsze mi STRASZNIE wystawaly kosci miednicy tak teraz sa ledwo widoczne, wtdy także wlasnie mialam okropne mdłości które trwaly co dziennie przez około 2 tyg. , ciągły bol w krzyżu, opuchnięte stopy i dlonie i zauważyłam że urósł mi biust i na brzuchu pojawily się takie niebieskie żyły jakby się stal bardziej przezroczysty, nawet jak siedze to nie robia mi się faldki tylko jednolita pileczka która nie daje mi dopiac zadnych spodni w których chodzialam a leginsy zaczynaja troche cisnąc tak wiec wybrałam się do ginekologa(10 lutego) gdzie Pani doktor po badaniu i usg stwierdzila ze nie jestem w ciazy(dodam ze niestety ale ta pani ma bardzo zla opinie a poszlam do niej jedynie dlatego żeby się upewnic ze jestm w ciazy a inni wszyscy sa dosc daleko od mojej miejscowości dlatego mimo renomy pani doktor wybrałam się do niej) na telewizorku powiedziala ze widzi ze w tym miesiącu nie mialam jajeczkowania przez co nie mogę być w ciazy( ale jeśli myśląc racjonalnie to jeśli bym bylam w ciazy to tez bym w tym miesiącu nie miala jajeczkowania) przez co przepisala mi czysty progesteron w postaci luteiny na wywolanie okresu który dostalam po 2 tabl. Lecz pani doktor uprzedzila mnie ze to będzie bardzo intensywne i raczej dlugie krwawienie jednak tak nie było ponieważ trwalo zaledwie 3 dni i nie było normalnego koloru tylko znowu taki wymokniety braz czasem troche bardziej braz-bordo.. czy jest możliwe że lekarka nie zauważyła dziecka albo ze byłam za wczesnie by było widoczne? Czy jeśli teraz zrobie badanie beta hcg to wyjdzie na 100 % czy jest dzidzia czy go nie ma? Co w ogole o tym myślicie.. a jeśli nie to co może mi być ponieważ wzdęcia to na pewno nie są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.Mysle,ze to jednak nie ciaza.Piszesz ze te plamienie bylo w styczniu a do gin poszlas w lutym.Jesli bylabys w ciazy to mysle ze raczej napewno by to zauwazyla.A poza tym zrobilas test ktory wyszedl negatywny.Zbadaj sobie hormony,moze masz jakies zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przyszła mama - myślę, że to mało możliwe, żeby lekarka nie zauważyła ciąży. U mnie w 7 tyg już biło serce, nie dało się nie zauważyc ciąży. Na tak wczesnym etapie raczej nie można się sugerowac, że brzuszek rośnie. Przynajmniej tak myślę, najpewniej zrobic test i udac się do ginekologa. Jeżeli masz wątpliwości zrób betę, w każdym laboratorium to robią, a jest to wiarygodny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati0587
Hej dziewczyny moge sie do Was przyłączyc?:) 20 lutego mam miec @ i po nim zaczynam moje pierwsze staranka,ślub biore 2 czerwca ja chcialam jeszcze z 2 miesiace zaczekac ale moj juz tak pragnie dziecka ze zaczynamy juz teraz:)jutro jade zakupic kwas foliowy :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduje sie Osa :) Nie odzywalam sie ostatnio bo tak jakos nie mialam humorku :( Staranka przerwane bo przyplatala sie jakas infekcja i poprostu nam sie nie chce :( Kupilam jakies masci i czopki ale..... jakies gow.... :( Wiec watpie zeby nam sie udalo w tym mc :( zobaczymy Niedlugo bede w Pl to pogadam z ginem moze cos poleci.... Z 2 dni mnie nie bylo....i z jakies 10 str...... musze to nadrobic.... :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nati i życzę powodzenia :) monika, dzięki że doradziłaś mi colę na mdłości. Trochę pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To dobrze jak ci pomaga cola.Ponoc niektórzy piją jeszcze z cytryną no ale wiadomo że niekażdemu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:)ja juz po wizycie u gina:)nie jest tak źle jak myślałam:)dostalam leki na 10 dni:)no i do tego lacibios femina:)takze do @ bede miała brała a potem starania pełna parą:)i gin też mówił ze jak to są bardzo złe bakterie to one mi blokowały ciąże:( aha a cykl mam idealnie ksiązkowy:)dzis 15 dc i mam wszystkie cechy fazy lutealnej:)wszystko tak jak powinno być:)uspokoiło mnie to trochę:)teraz byle do marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cieszę się że niejest tak źle.Lacibios femina jak się nie mylę jest na odbudę flory bakteryjnej.A miałaś złą baketrię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia no to same dobre wieści. :) Cieszę się. :) Ja też biorę Lacibios Femina. A możecie polecic jakiś dobry płyn do higieny intymnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja właśnie mierzyłam temp i nadal mam 37,2 st C, i spać mi się chcę niemiłosiernie a zawsze siedziałam do późna :) staraczka monisia - widzisz, strach ma tylko wielkie oczy, dobrze, że to nic poważnego, szybko się wyleczysz i dzidziusz będzie raz dwa :) Osa - witamy sprowrotem, miło Cię słyszeć :) Może idź do ginekologa po jakieś leki na infekcje, bo samemu to wiesz jakie leczenie, a lekarz przepisze coś Ci na receptę, chociaż słyszałam jak to jest z leczeniem za granicą... Masakra. Migotka - jak tam testy? Zrobiłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - a na co jest to lacibos femina? Ja używam płynu do higieny intymnej z ziaji, sprzedawane w takich butlach dużych, dla mnie najlepsze, jak używałam innego (nazwy nie pamiętam) ale dosyć reklamowane to szczypało i piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bakterie escherichia coli..tak pisze na badaniu z cytologii...dostałąm tabletki dopochwowe:)no i lacibios na odbudowanie flory bakteryjnej ponieważ leki dodatkową ją zaburzaja....borntride ja używam płynu lactacyd femina i sobie chwale:)odkąd używam wszystkie przykre dolegliwości znikneły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie używałam tego płynu co Ty monisia, lactacyd femina, i u mnie niestety się nie sprawdził, był za "agresywny" ja jednak potrzebuję czegoś łagodniejszego, ale wiadomo każde ciało inaczej reaguje na kosmetyki, to trzeba na własnej skórze sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27.I jak wyjaśniło się wiesz kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za propozycje ;) O Lacibios Femina dużo dobrych opinii słyszałam, tak że mam nadzieję że jak będę to łykac to nic się juz do mnie nie przyplącze. Chociaż podobno w ciązy infekcje mogą często występowac, a u mnie juz na samym początku wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rosy nl
tak wyjaśniło się to ty zaklamana lilu24 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pomarańczko dlaczego teraz się czepiasz lilu24? Co ci zrobiła? KropelkaRosy27.Jak tam wiesz kto? I gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwieczyny nie zwracajcie uwagi na jakies glupie wpisy.Widocznie komus sie bardzo nudzi albo ma duuuzy problem ze soba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak naprawdę to nie wiem co mam Wam napisać, nie chcę się tłumacz z czegoś czego nie zrobiłam, ale denerwują mnie te pizdy pomarańczowe które tu mieszają. Czarna Kropelko napisz która to pisała dziś z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś tak późno bo miałam imprezę karnawalowa. Zapytałam dziś męża czy myśli ze moge być w ciazy a on powiedział ze pewnie tam siedzi mały synek ;P na wsZElki wypadek nie pilam nic ;) Co do pomarańczy to chyba najlepiej nie zwracać uwagi! Ja przepraszam ze się do wszystkiego nie odnoszę ale moja pamięć jest po prostu dobra ale krótka :) czytam i jak pisze to zapominam co komu miałam odp. Niech nikt nie odchodzi ! Duphaston- nie znam się kompletnie :/ Lilu testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś tak późno bo miałam imprezę karnawalowa. Zapytałam dziś męża czy myśli ze moge być w ciazy a on powiedział ze pewnie tam siedzi mały synek ;P na wsZElki wypadek nie pilam nic ;) Co do pomarańczy to chyba najlepiej nie zwracać uwagi! Ja przepraszam ze się do wszystkiego nie odnoszę ale moja pamięć jest po prostu dobra ale krótka :) czytam i jak pisze to zapominam co komu miałam odp. Niech nikt nie odchodzi ! Duphaston- nie znam się kompletnie :/ Lilu testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny, zrobiłam test z samiutkiego rana bo spać nie mogłam i wyszedł negatywny :( A temperaturkę mierzyłam przed chwilą i mam 37,1 Objawów typowo okresowych brak. Zatestuje jeszcze w pon, lub we wt - zastanowię się :( Czy ilość snu i piwko ma wpływ na wynik testu? Odezwę się dopiero jutro, bo jadę na uczelnię a wieczorem imprezka :D Judy a ty kiedy testujesz? Pozdrawiam serdecznie!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu zobaczymy w poniedzialek :) moze jednak faktycznie za wcześnie :) ja to jeszcze jeszcze na poczatku marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×