Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Ja w sobote ugotuje sobie taką porcję z 7 łyżek płatków i zobaczę czy starczy mi na cały dzień - ale obawiam się że nie :O bo zawsze jak gotuje sobie płatki to sypię ok. 4-5 łyżek + ponad 1/2 litra mleka bo gęstnieje i ciągle dolewam i to jest 1 posiłek. No spróbuję zobaczymy. Póki co trzymam się, choć wczoraj miałam jakiś apetyt i rozmroziłam pod wieczór ciasto otrębowe i Martini sie napiłam (zamiast maślanki wieczorem). Już nie musze sie tak ściśle trzymać - oby tylko nie pofolgować jak w czasie świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama dzisiaj zostałam ?????? Mam tak nudną pracę że z nudów bym jadła i jadła.... zjadłam już 2 śniadania - jogurt z otrębami i niedawno sałatkę gyros z kurczakiem i znowu już bym cos zjadła, najchetniej ..... lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj też sama ........... :( W dodatku dzisiaj juz dieta załamana. Koleżanka z pracy wróciła z Francji i przywiozła jakieś sery, ciasteczka i zjadłam. Przed chwilą zjadłam sałatkę z jajkiem i mam jeszcze taką gotową owsiankę - pycha jest bo kiedyś juz próbowałam, podobna do kaszek mannych. No nic - nie odchudzam sie tylko utrzymuje wagę, więc nie mam nawet wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis mialam jechac na narty moi pojechali i wrocili ja sie dzis zle poczułam i przelezalam prawie cały dzien co nie jest w moim stylu wogole bo ja ciagle w ruchu jestem :) miłego wieczorku musze pzrygotowac im posiłek na goraco bo zmarznieci sa ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gdzie jestescie? ja dzis mam dola znalazłam nastepnego kota niezywego, albo je ktos poddtruwa albo sama nie wiem , duzy kot niezabiedziony i 2 di wczesniej był babaka taka mu nawet jesc dawała a tu nagle takie cyrki nawet jesc mi sie odechciewa jak jeszcze 1 taki bedzie to znaczy ze ktos je truje masakra tak mi zal, paseczki czy ty pzreniosąs sjei na te banitki? czy co odezwije sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Serene to straszne co piszesz :( biedne zwierzaki :( O jakie "banitki" chodzi ??? co to takiego ? U mnie niestety weekend nie był dietetyczny. Wczoraj nawet chciałam spróbować tej diety owsiankowej - ugotowałam sobie owsiankę z 6 łyżek płatków + 3 łyżek otrąb owsianych na ponad litrze mleka - wyszło nawet dość gęste bo długo gotowałam, ale zjadłam to na 3 razy i było mi mało więc wieczorem jeszcze zjadłam otręby owsiane namoczone z tartym jabłkiem pestkami słonecznika i siemieniem lnianym - pyyyyycha !!! No i syn kupił grzańca i mnie poczęstował, wiec wypiłam jeszcze wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jarzebinka i witam nieobecne dziewczyny ;) te banitki to takie forum dukanowebanitki -paseczki ma owsiankowa diete i tam dziewczyny pisza na forum i nie wiem czy jej nie ma wogole czy przesiaduje tam ;( no z tymi kotkami nieciekawie zobaczymy czy dalej tez tak bedzie , mam nadzieje ze to tylko moze chore byly oby nikt ich nie trul. bo tu pełno falszywych ludzi na koty ,no i zlap tu takiego na goracym uczynku , pozdrawiam i odzywajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia62
Cześć dziewczynki, wróciłam do żywych, Powaliła mnie potworna grypa. Myslałam, że kopytkami wyjadę na drugi świat. Gorączka 40 stopni trzymała mnie tydzień. Wszystko mnie bolało. Nie byłam w stanie nawet mysleć. Na szczęście to juz przeszlość. Dzisiaj byłam w pracy. Trochę jeszcze zakręcona ale juz nie jest źle. Na 5 lutego mam termin u ginekologa. Przepisze mi hormony. Najlepsze chyba są plasterki. Powinno poprawić się samopoczucie i może odchudzanie pójdzie lepiej. Jestem okropnie spiczniała i ide spać z kurami. Jutro jestem rano. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! zyje i nam sie dobrze!!! Jestem tez na tym 2 forum i pochlonelo mi to duzo czasu zebyto wszytko rozgrysc,ale warto!.Podoba mi sie !!! U mnie dalej owsianka,waga stanela,ale troche ,moze wiecej niz troche -grzesze!!!:P:P:P Oczywiscie zapraszam na wtorkowa kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oj.... dzisiejszy dzień spisuję na straty jeśli chodzi o jedzenie. Tak chodzą za mną platki owsiane, że musiałam sobie zrobić po południu "namiastkę" skończyły mi sie płatki więc zalałam wrzącym mlekiem otręby owsiane + dodałam siemie lniane + pestki słonecznika i słodzik, no przepyszne było, potem jeszcze jogurt naturalny z otrebami i pestkami. Pękam po prostu !!!! Gdzieś czytałam, że kalorie z otrębów się nie wchłaniają do organizmu - jesli to byłaby prawda byłoby super ! ale psychicznie czuję się koszmarnie, przeżarta, pełna, brzuch mi wywaliło. Teraz popijam ciociosan - gorzej już nie będzie :P Zajrzałam na te dukanowe banitki - musiałąm sie zarejestrować, ale mało rozbudowane to forum - pewnie dopiero się rozkręca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!! U nas juz calkiem snieg zniknal.Wieje tak mocno,ze sie rano przestraszylam,normalnie koniec swiata!!. Dzis jest szczegolny dzien dla mnie.Smutny dzien!!!-a powinien byc wesoly! 1 stycznia-............... Dzis sa urodziny mojej mamci,ktora niestety we wrzsniu 2012 -odeszla😭 Mamuska-odpoczywaj w spokoju Musze dzis zapalic wirtualny znicz na jej urodziny.Do Polski jade w polowie lutego,wiec znicz zapale na grobie taty i mamy. Dlugo nie moglam dzis zasnac,myslami wlasnie bylam z nimi. Eh,zycie -jakie ty krotkie jestes! Batniki super forum.Tak sie juz wkrecilam .ze......siedzialaby przed kom.caly Bozy dzien. Wlasnie dlatego teraz mniej tu zagladam. Jarzebinko mowisz -nie rozbudowane??? Potrzebowalam 3 dni,zeby wszedzie wejsc.Naprawde fantastyczene,nasza kafe w stunku do tamtego to pikus. Serene-zajrzyj tez. Wszystkie -zajrzyjcie!!! Ja jestem pod tym samyn nikiem,jesli byscie sie zdecydowaly ,nie zminiajcie prosze nkow. Mam tam juz pare swoich watkow.zapraszam. Towarzystwo cudowne,przyjazne i pomocne we wszystkim. Czekam tam na was tez,buziaczki! Ps.Z tego forum ,oczywiscie rezygnowac nie bede::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki, ja na razie tylko zajrzałam, w pracy zastępuje kasjerkę więc nie mam zbyt dużo czasu aby sie tam zagłębić a w domu mało siedzę przy kompie, może w weekend poczytam. Ja mam tam innego nicka - takiego jak na forum kotów brytyjskich :P Ale ujawnię się, że to ja. Dzisiaj czuje sie super, załozyłam obcisłą sukienke i jest OK - wczoraj tak mi brzuch wywaliło, po tych otrębach, że myślałam, że pęknę - kto by pomyślał że mozna sie tak dosłownie "obeżreć" otrębami owsianymi !!! Dzsiaj i jutro postaram się bez węgli a w weekend znowu płatki owsiane w rozsądnych ilościach - mam jakąś fazę na nie - chyba przez tą Twoją dietę Paseczki takiego smaka mi na nie narobiłaś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co u was? u mnie obzarstwo i duzo kaw!!!! paseczki zajrze tam na to forum , ale ponoc nie mozna sie zarejsetrowac bo sa jakies utrudnienia sprobuje jak znajde chwilke czasu pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy Serene,ja k mnie z Niemiec sie udako.Ja mialam troche problemow,poniwaz nie mam poskiej klawiatury i musialam przy hasle kombinowac z literka s z kreska u gory. Jarzebinka juz sie zarejstrowala. Juz ci zostawilam wiedomisc! Trzymajcie sie i zagladajcie na forum Dukanowe Batniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski piatkowe!!! Dzisiaj troche pozniej niz zwykle,ale lepiej pozniej niz wcale-hehe kawka na stole,moze jeszcze sie zalapie ,ze ktoras wypije ze mna tem pyszny napoj!!! A to dla was na piekny poczatek dnia,mino,ze na zewnatrz jako tako) http://images45.fotosik.pl/1703/55362a151f6e587cmed.jpg zebys kochana kwiatka powachala i fajny dzien miala!!!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Do szału doprowadzają mnie te wyskakujące reklamy co chwila, i tutaj na tych banitkach !!!!! Poza tym średnio, czuje sie jakaś przejedzona, w pracy trochę problemowych spraw, szykuje sie nudny weekend raczej w domu, żeby pieniedzy nie wydawać. Jadę za 2 miesiące z koleżankami do Maroka na objazdówke + wypoczynek i musze trochę pooszczędzać - zero kupowania ciuchów w tym miesiącu !! Cieszę się, nie moge sie juz doczekać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu przed chwilą zjadłam miseczkę zaparzonych w gorącym mleku otrębów owsianych z siemieniem lnianym i suszoną żurawiną. To jest takie pyszne, że mogłabym sie tym żywic.... szkoda tylko że zjadłam to już po 1 porcji otrębów na śniadanie (tez z zurawiną i otrębami tyle tylko że z jogurtem) i po jabłku, po bananie, po obiedzie, na który jadłam chilli con carne z fasolą i kukurydzą i po miseczce musli :O Dzisiejszy dzień idzie kompletnie na straty jeśli chodzi o dietę. Dobrze, że skończyły mi sie musli i żurawina. Od jutra KONIEC !!! z przejadaniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo..... gdzie się wszyscy podziali??? Znowu zostałąm sama??? Dzisiaj sobie robię dzień owsiankowy. Jutro chyba też, jak schudnę przez te 2 dni to pociągnę do tygodnia tą dietę, bo dla mnie jest przepyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×