Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość ioioioiu
Gdzie mogę wygrać dziewczynę? w reality show pt ''dziewczyna dla prawika'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker wylogowany
Jestem najprzystojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
No pewnie. Pełno 40latków co nigdy nie pracowali i nagle dostają super propozucje zawodowe kurcze ,dla bezrobotnego 40-latka każda propozycja normalnej pracy bedzie fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Prawiczek bez wiary jest najgorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser pomarańczowy
Jestem the special one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurcze ,dla bezrobotnego 40-latka każda propozycja normalnej pracy bedzie fajna " Ferdek Kiepski by się z tym nie zgodził 🖐️ Dla mnie jakoś każda dziewczyna nie jest fajna tylko dlatego, że żadnej nie miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"psycholog powinien pomóc ci poukładać własne sprawy" Moje sprawy są poukładane. "wczesniej twierdziłeś ze szans nie mają! dostają szanse z róznych powodów i takze z różnych powodów ją przyjmują lub odrzucają " MY nie mieliśmy i nie mamy szans tępa dziewucho! Żaden z nas tu żadnej dziewczyny nie odrzucił. "a proponowałeś komuś randkę?czy z góry założyleś ze to nie ma sensu?" Proponowałem na studiach. Czy naprawdę muszę sobie przypominać, że nigdy nie dostałem szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Nie chce przeczytać równie żenującego i totalnie niesmiesznego tekstu, więc podziękuję" Znowu się obrażasz? No dobra to na poważnie. Podczepiła się do Ciebie po raz kolejny jakaś dziewczyna? A jeśli tak to znowu modliłeś się tylko o szybki dojazd do swojego przystanku? ioioioiu "w reality show pt ''dziewczyna dla prawika'" I zgłoszą się same samotne matki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam po weekendzie :o. Muszę ograniczyć seks :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
MY nie mieliśmy i nie mamy szans tępa dziewucho! Żaden z nas tu żadnej dziewczyny nie odrzucił. bzdura ,nie mieliście ,jak ruszysz swoję nędzne prawicze dupsko do psychologa to szanse bedziesz miał,wtedy zobaczysz ze to co piszesz to bzdura i bajka dla tępych , zacofanych ludzi. "a proponowałeś komuś randkę?czy z góry założyleś ze to nie ma sensu?" Proponowałem na studiach. Czy naprawdę muszę sobie przypominać, że nigdy nie dostałem szansy? tylko raz próbowałeś?MAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
I zgłoszą się same samotne matki. ach ,tak zapomniałam ze samotne matki są straszne ! hej Altero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Kocham Darkera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Moje sprawy są poukładane." No właśnie widzę. "Czy naprawdę muszę sobie przypominać, że nigdy nie dostałem szansy?" Napisz o tym jak dziewczynę za rękę trzymałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bzdura ,nie mieliście ,jak ruszysz swoję nędzne prawicze dupsko do psychologa to szanse bedziesz miał" A skąd wiesz? Pójdę tam i co powiem? Że nie lubię imprez, zbiegowisk za to lubię ciszę, spokój i książki czytać a mój problem to, że dziewczyny tego nie potrafią zaakceptować. Pd razu mnie w kaftan wezmą :D Fajniejszy się od tego nie stanę. Ale zresztą po co? Przecież moje życie nie jest złe a jak widzę z kim większość dziewczyn się prowadza to raczej nie ja powinienem do psychologa się wybrać. "tylko raz próbowałeś?MAŁO" Nie raz. Altero pokaż tej gówniarzerii kto ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie widzę." Szukanie problemów na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioio ====
zlosliwa samica :classic_cool:🖐️ sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znowu się obrażasz? No dobra to na poważnie. Podczepiła się do Ciebie po raz kolejny jakaś dziewczyna? A jeśli tak to znowu modliłeś się tylko o szybki dojazd do swojego przystanku?" Na powaznie to jedynie stwierdziłem, że starasz się być fajna, nic więcej :D "I zgłoszą się same samotne matki. " Nie miałbym nic przeciwko na jeden raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "A skąd wiesz? Pójdę tam i co powiem? Że nie lubię imprez, zbiegowisk za to lubię ciszę, spokój i książki czytać a mój problem to, że dziewczyny tego nie potrafią zaakceptować. Pd razu mnie w kaftan wezmą" Za bycie domatorem i czytanie książek nikogo w kaftan nie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
kocham darkera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Nie miałbym nic przeciwko na jeden raz" Chcesz wykorzystać i porzucić kobietę? Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za bycie domatorem i czytanie książek nikogo w kaftan nie biorą." No to po co mi psycholog? Panie doktorze, dupom nie robi się mokro na myśl o mnie! Cóż mam począć?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bzdura ,nie mieliście ,jak ruszysz swoję nędzne prawicze dupsko do psychologa to szanse bedziesz miał" a jak psychologiem będzie chłop? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Pd razu mnie w kaftan wezmą nie wezmą jak się spełniasz w innych dziedzinach to ci powie ze nie ma sie czym przejmować ,jak ci prawictwo i ta twoja inność przeszkadza ,wysle cie do psychiatry ,przepiszą lek i zaczniesz zaliczać swoje pierwsze razy:classic_cool: Przecież moje życie nie jest złe a jak widzę z kim większość dziewczyn się prowadza to raczej nie ja powinienem do psychologa się wybrać. jesli nie jest zle to dlaczego się burzysz,potwierdzasz moją teorie--jesli bedziesz chcieć ,przyjdzie czas ,znajdziesz się w związku (nawet nie próbuj pyskować ,nie jesteś jasnowidzem ,nie wiesz co bedzie za xxxxxx czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wysle cie do psychiatry ,przepiszą lek i zaczniesz zaliczać swoje pierwsze razy" Tabletkę gwałtu to na każdej dyskotece można kupić. Nie musi nic przepisywać :D "jesli nie jest zle to dlaczego się burzysz,potwierdzasz moją teorie" Bo to teorie - czyli nie maja żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. "jesli bedziesz chcieć ,przyjdzie czas ,znajdziesz się w związku" Dasz mi gwarancję? Ja po imprezach nie skaczę, dziewczyn nie poznaję, nie mam znajomych do których mógłbym wpaść. Pierdolisz jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli bedziesz chcieć ,przyjdzie czas ,znajdziesz się w związku" tyle że u niego to właśnie dlatego 'nie jest źle" że już się pogodził z tym że "w związku" nie będzie. tak samo zresztą jak i ja. i nie opowiadaj bajek jak to "przyjdzie czas" bo ja mam 37 lat. kiedy ten "czas" przyjdzie, jak będę miał 73?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, szczerze powiedziawszy Darker - nie wczytuje się w waszą dyskusję. Ale pewnie prawda jak zwykle leży pośrodku. Kobiety zawsze są dobre w radach, które niewiele maja wspólnego z rzeczywistością. Każda będzie miała gotowe rozwiązania, ale jak ją zapytasz czy by się z Tobą nie umówiła, albo czegoś nie spróbowała to ... Po prostu wolą tych męskich, albo po prostu przystojniaków. Ewentualnie dzianych, bo większość kobiet jest wygodna i dużo gadają, ale mało robią. Taka natura ;). Z drugiej strony faceci, którym się nigdy nei wiodło w sferze kontaktów z kobietami zawsze będą mieli przejaskrawiony obraz, zawsze nie będą widzieli sensu, szansy itd. A wierzcie mi, czym więcej kontaktów z kobietami, tym bardziej się je poznaje. Niektóre obserwacje nie są zbyt przyjemne i burzą obraz kobiet jako tych uczuciowych istot, które nie są zdolne do ... (wstawcie sobie swoją wersję), ale lepiej znać swojego wroga ;). A bycie z kobietą w związku, seks, wspólne plany itd. - nie ma lepszej metody na oswojenie się z płcią przeciwną. Ja w pół roku dowiedziałem się więcej o kobietach niż przez całe dotychczasowe życie ;). Chociaż te negatywne sprawy poznałem wcześniej. A tak w ogóle to nie ma się czego bać i grunt to nie zastanawiać się nad każdym krokiem. Kiedy się nie ma tych tysiąca myśli na minutę wiele spraw staje się łatwiejszymi. No i jednak bycie z kimś, regularny seks, plany ... To dużo daje, nie myśli się już o tym, że jest się nie do końca normalnym, życie staje się jakieś lepsze, więcej się człowiekowi chce, patrzy bardziej optymistycznie na swoje życie. Polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Dasz mi gwarancję? Ja po imprezach nie skaczę, dziewczyn nie poznaję, nie mam znajomych do których mógłbym wpaść. Pie**olisz jak potłuczona. nie pierdolę bo zadem nie ruszam ,ale dla takich jak ty są portale randkowe:) napisz coś w tym stylu nieprzystojny ale oczytany ,wykształcony romantyk pozna sliczną domatorkę ,na pierwszą randkę zabiorę cię rowerem do biblioteki :P jakaś na pewno się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offera zapodaj temat
o polityce , bo nuda w chuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×