Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

O, cześć Rózia. :classic_cool: Ja mam podobnego kota, tylko, że gruby jak świnia i ma brązowe łaty, a nie rude. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reserved "możecie mnie zaprosić gdzieś na wesele ?" Poproś Darkera, to on nie ma pary na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od razu taki giętki chłop punktuje w oczach kobiety" Jak idiotka to i punktuje w jej oczach. Warto wybierać myśląc głową a nie dupą bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I to ile! Od razu taki giętki chłop punktuje w oczach kobiety. " W takim razie wolę nie punktować :D Zrobię szpagaty i założe nogę za plecy, to wystarczy by wyrywać lachony? :D Trzeba zrobić konkurs na najładniejszego kafeteryjnego kota 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Ale nie mam znajomych, a w konsekwencji tego także i nie znam życia, rozrywek, ciekawych miejsc... I co ja bym potem zrobił po takim zagadaniu, jakby była zainteresowana" Co byś robił ? Masz neta ? masz masz google ? masz masz google maps masz ? Może to i żałosne ,ale ja miejsca wyszukiwałem na google maps i zabierałem ją tam gdzie mi się zdjęcia podobały no i łaziła ze mną ....tez miałem zagwostki codziennie co dalej ? ..co teraz ? no i część wyszło ,a część nie ...zabierałem koc i na polankę np poleżeć i posłuchać muzyki z mp3 ,a jak nikt nie patrzył to wiadomo całuski i rączki szły w różne miejsca :) ,ale to jest proste akurat po prostu pchasz łapy na chama ,a jak mówi nie to odczekujesz 10 min i dalej aż ulegnie :P Ja szedłem na żywioł z nią od chwili mojego pseudo poderwania. ...potem wracałem do domu i się zastanawiałem " kurwa powiedziałem jej dzisiaj ,że mam niespodziankę na jutro ...i co teraz wykombinować" ..i takich akcji było wiele ,że wymyślałem na miejscu co i jak....pewnie wyglądało to dziwnie ,ale jakoś na te kilka miechów dało rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Jak idiotka to i punktuje w jej oczach. Warto wybierać myśląc głową a nie dupą bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów." Piszesz tak bo sam jesteś sztywny jak pień (niestety cały, a nie tylko TAM), kobietom z reguły podoba się to, że facet umie się poruszać na parkiecie. Oczywiście ta cecha nie determinuje wyboru kobiet. To tylko taki miły plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Darker specjalnie zapodał jakiś groteskowy filmik z pokrakami, bo chce ośmieszyć taniec (pewnie sam nie umie i to dlatego). :D Prawda jest taka, że jak facet umie się dobrze ruszać, to wygląda dobrze, przynajmniej mi się to osobiście podoba. A Ci, co się nie nauczyli podstawowych kroków, to się śmieją, że tańczą tylko pedały. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Masz kota to masz obowiązek i to nawet 15 lat albo dłużej jak dobrze się będzie trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może to i żałosne ,ale ja miejsca wyszukiwałem na google maps i zabierałem ją tam gdzie mi się zdjęcia podobały no i łaziła ze mną ....tez miałem zagwostki codziennie co dalej ? ..co teraz ? no i część wyszło ,a część nie ...zabierałem koc i na polankę np poleżeć i posłuchać muzyki z mp3 ,a jak nikt nie patrzył to wiadomo całuski i rączki szły w różne miejsca ,ale to jest proste akurat po prostu pchasz łapy na chama ,a jak mówi nie to odczekujesz 10 min i dalej aż ulegnie " To chyba jednak ja wysiadam. Niestety ale w sytuacji mocno intymnej nie potrafiłem pchać łap, zainicjować pieszczot czy pocałunków, czyli jednak jestem w gorszym stadium przegraństwa, niż Ty byłes. Szkoda. 🖐️ A co do wyszukiwania w google. Widzisz problem w tym, że ja bym się na maksa stresował będąc pierwszy raz w jakimś miejscu i nie wiedząc jak mam się zachować, a przy tym jednoczesnie starać się wypaść naturalnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
To niech sobie będą dziewczyny z tancerzami i niech się z nimi liżą na pierwszym spotkaniu nikt im nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobietom z reguły podoba się to, że facet umie się poruszać na parkiecie." Jak to powiedział genialny Bill Hicks: Kobietom wydaje się, że to jaki facet jest na parkiecie to taki sam jest w łóżku. Co za bzdura. Jeśli facet kocha tańczyć, naprawdę to czuje i uwielbia być na parkiecie to jakie ma znaczenie jaki jest w łóżku? To pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawda jest taka, że jak facet umie się dobrze ruszać, to wygląda dobrze, przynajmniej mi się to osobiście podoba." A mało to kobiet dzisiaj gustuje w homoseksualistach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie sam nie umie i to dlatego" Nie umiem i nie chcę umieć. A uczono mnie w podstawówce. Jakoś nie lubię miejsc gdzie się zwykle tańczy to i tak nie było by gdzie tego spożytkować. Dziewczyny nie muszą umieć tańczyć. Wystarczy, że jakaś wyjdzie i zacznie dupą kręcić - wszyscy uznają to za taniec. "A Ci, co się nie nauczyli podstawowych kroków, to się śmieją, że tańczą tylko pedały. " Nauczyłem się ale i tak tego nie lubię. Tak jak nauczyłem się w szkole matematyki której nienawidzę i zapomniałem o niej jak tylko opuściłem szkołę. A taniec jest dla pedałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy pieprzycie głupoty "wracałem do domu i się zastanawiałem " k**wa powiedziałem jej dzisiaj ,że mam niespodziankę na jutro ...i co teraz wykombinować" ..i takich akcji było wiele ,że wymyślałem na miejscu co i jak....pewnie wyglądało to dziwnie ,ale jakoś na te kilka miechów dało rade" Ja naprawdę rozumiem to, że długo nie miałeś bliskiej osoby, a jak już w końcu udało Ci się jakąś poderwać to chwytałeś się wszelkich możliwości, żeby ją jakoś rozerwać i zabawić. Ale... jak tak Ciebie czytam to stwierdzam, że coś jest z Tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Niestety ale w sytuacji mocno intymnej nie potrafiłem pchać łap, zainicjować pieszczot czy pocałunków" Czyli jednak miałeś takie sytuacje gdzie mogłeś ? ,a coś tam Cie blokowało ? Jeżeli tak to wiedz ,że jak już w takiej sytuacji jesteś to jest to niemal pewne ,że kobieta też chce ,ale czeka na twój ruch. No wiesz ja też musiałem się przełamać i po prostu zacząć się z nią całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mało to kobiet dzisiaj gustuje w homoseksualistach?" A mało było tematów tutaj jak to dziewczyna w geju się zakochała i pytała czy coś się da zrobić? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I to ile! Od razu taki giętki chłop punktuje w oczach kobiety. " Wyobrażasz sobie np. genrała Franco, albo Romana Dmowskiego, jak ubiera różową koszulę, włosy daje na żel, zakłąda zielone rurki i białe buty Nike z wielkimi jezykami i śmiga na klabing wywijać na parkiecie cool modnego clubu? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najlepiej to wyśmiać to, czego się samemu nie umie. Tyle o densie. " Nie tyle nie umie co odczuwa się do tego odrazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Najlepiej to wyśmiać to, czego się samemu nie umie." grać w piłkę nożną nie potrafię, a nie wysmiewam. Taniec jest niemeski i pogódz się z tym dziewczynko. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Ale... jak tak Ciebie czytam to stwierdzam, że coś jest z Tobą nie tak. " Tak teraz już wiem ...za bardzo się kurwa starałem : ) ..to wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, każdy lubi co innego. Ale to nie oznacza, że tańczą jedynie faceci o sposobie bycia pedałka. :P Poza tym kobiety też musza umieć się ruszać, żeby całość dobrze wyszła. Wy chyba kojarzycie dens tylko z dyskoteką gdzie wszyscy po prostu gibią się byle jak i stąd ta myśl, że kręcenie tyłkiem wystarczy. Dziewczyny jedynie to mają ułatwienie, że facet ma prowadzić, ale to nic takiego. I my byśmy to zrobiły.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy pieprzycie głupoty "Tak teraz już wiem ...za bardzo się k**wa starałem : ) ..to wszystko w temacie." Przejrzyj na oczy, Twój związek się rozpadł, bo rozmyślałeś tylko o tym gdzie zabrać swoją lubą następnego dnia i znowu ją 'pomiziać'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×