Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

"Dziewczyny nie muszą umieć tańczyć. Wystarczy, że jakaś wyjdzie i zacznie dupą kręcić - wszyscy uznają to za taniec." A to już swoją drogą temat na inną rozmowę. Kobieta wystarczy, że podejmuje jakąs aktywnośc sportową i już zyskuje tym szacunek i podziw niektórych. Facet żeby zyskać ten sam poziom szacunku, musi być w tym już naprawdę dobry :D "Czyli jednak miałeś takie sytuacje gdzie mogłeś ? ,a coś tam Cie blokowało ? Jeżeli tak to wiedz ,że jak już w takiej sytuacji jesteś to jest to niemal pewne ,że kobieta też chce ,ale czeka na twój ruch. No wiesz ja też musiałem się przełamać i po prostu zacząć się z nią całować." W życiu miałem dwie takie sytuacje pseudo intymne. No ale raz byłem 18 letnim szczylem i nie do konca wiedziałem co mam robic, a ona też choć starsza była niedoswiadczona, zresztą to był dopiero poczatek, więc nie mogło się nic wydarzyć. Wiem, że chciała ale ona chyba za duzo filmów się naoglądała albo moze tak to własnie wyglada nie wiem... Ja po prostu tego nie ogarniam, dziewczyna doświadczona ale nic nie potrafiła zainicjować. Zachowywała się tak, jakbym ja był normalnym facetem. Akcje typu, że niby ma coś na wardze, żebym się zbliżył albo wspólne oglądanie filmu, co rusz na mnie spogląda ale nie, nic nie zrobi tylko czeka aż ja zacznę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary " Zachowywała się tak, jakbym ja był normalnym facetem." To jak miała Cię traktować? "Akcje typu, że niby ma coś na wardze, żebym się zbliżył albo wspólne oglądanie filmu, co rusz na mnie spogląda ale nie, nic nie zrobi tylko czeka aż ja zacznę." Skoro nie reagowałeś na jej widoczne 'zaproszenie' to nic dziwnego, że dała sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Był daaaawno temu taki temat. Jak poderwać dziewczynę w tańcu. Miał kilkadziesiąt stron szybko temat się wyczerpał i powstał śmietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Zachowywała się tak, jakbym ja był normalnym facetem. ha rozwaliło mnie to---złota czcionka dla prawiczka bez wiary:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Przejrzyj na oczy, Twój związek się rozpadł, bo rozmyślałeś tylko o tym gdzie zabrać swoją lubą następnego dnia i znowu ją 'pomiziać'." żeś się przyjebała do tego miziania ..przyznaj się sama przed sobą ,że brakuje Ci tego. ...trudno że jak siedzę gdzieś na odludziu ze swoją dziewczyną to żebym od niej siedział metr i rozmawiał jak z koleżanką ,a ty gadasz tak jak bym jej wsadzał ręce w gacie na środku deptaka. Za bardzo się starałem bo teraz widzę ,że tylko ja latałem koło niej jak ze sraką ,a ona sama nigdy nic nie zorganizowała. PBW "Zachowywała się tak, jakbym ja był normalnym facetem. Akcje typu, że niby ma coś na wardze, żebym się zbliżył albo wspólne oglądanie filmu, co rusz na mnie spogląda ale nie, nic nie zrobi tylko czeka aż ja zaczn" Kto by się spodziewał ..no proszę niby nic nigdy ,a jednak oglądał film wspólnie...kłamczuszek ...zaraz się okaże że takich akcji miałeś więcej ..przyznaj się. Raczej nie spodziewaj się ,żeby to laska zaczęła pierwsza Cie całować ,ale takie sygnały to już jest 100% zaproszenie..ale pewnie to już wiedziałeś PO FAKCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jak miała Cię traktować?" Jak nienormalnego? 🖐️ "Skoro nie reagowałeś na jej widoczne 'zaproszenie' to nic dziwnego, że dała sobie spokój. " Wiedziała o mojej sytuacji. Mogła się domyslec, że przełamać się łatwo nie jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
Wiara chyba sam się naoglądałeś za dużo fimów i spodziewałeś się ,że Ci ustami otworzy rozporek i posmakuje twojego lizaka...tak niema w życiu bynajmniej nie za pierwszym wspólnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto by się spodziewał ..no proszę niby nic nigdy ,a jednak oglądał film wspólnie...kłamczuszek ...zaraz się okaże że takich akcji miałeś więcej ..przyznaj się." Nie, nie miałem. 🖐️ "Raczej nie spodziewaj się ,żeby to laska zaczęła pierwsza Cie całować ,ale takie sygnały to już jest 100% zaproszenie..ale pewnie to już wiedziałeś PO FAKCIE " I własnie dlatego zawsze będę sam. 🖐️ Nie, doskonale sobie z tego zdawałem sprawę podczas trwania nie jestem kretynem. Niestety wiedzieć to jedno, a zrobić to drugie. Niestety pewnie gdybym miał np. 16-17 lat to bym zainicjował ale w wieku 24 lat to już ciężko zachować się spontanicznie. Caly czas w głowie miałem tylko swiadomośc, że przecież nie moge zacząc całować bo nie umiem i pewnie wyjdzie to załosnie, podobnie z pieszczotami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiedziała o mojej sytuacji. Mogła się domyslec, że przełamać się łatwo nie jest." Miałem taką sama sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara chyba sam się naoglądałeś za dużo fimów i spodziewałeś się ,że Ci ustami otworzy rozporek i posmakuje twojego lizaka...tak niema w życiu bynajmniej nie za pierwszym wspólnym razem. " Ze co? Dla mnie to po prostu niepojęte, po co tracic czas na jakieś gówno warte sygnały, skoro mozna po prostu samemu zacząć. Dla niej to było nic, była doświadczona. Dla mnie to było kilka kroków naprzód do pokonania. Jak widać o kilka kroków za dużo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiedziała o mojej sytuacji. Mogła się domyslec, że przełamać się łatwo nie jest." no jeszcze czego. kobiety potrzebują facetów a nie ciot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Dlatego właśnie dziewczyny namawiają Prawiczka bez wiary żeby wziął się za siebie bo jak pisze takie rzeczy jak teraz to znaczy że tam się podoba dziewczynom. Bo jak ktoś wygląda jak upośledzony to co mu można napisać ? "Współczuję ci kolego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no jeszcze czego. kobiety potrzebują facetów a nie ciot." Ja tam to rozumiem i nie mam nic przeciwko. Problem w tym, że w takiej sytuacji mogła mnie olać na starcie, dowiadując się, że jestem ciotą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara to menda. jemu to by laska wyciągnęła fujarę z rozporka i jeszcze by się namyślał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy pieprzycie głupoty "żeś się przyj**ała do tego miziania" jakbyś nie zauważył to przypominam, że pierwszy raz się do tego odniosłam. Czy Ty w ogóle patrzysz na to komu odpisujesz? "trudno że jak siedzę gdzieś na odludziu ze swoją dziewczyną to żebym od niej siedział metr i rozmawiał jak z koleżanką ,a ty gadasz tak jak bym jej wsadzał ręce w gacie na środku deptaka." Ja to rozumiem, że miałeś swoje potrzeby i nie ma w tym nic złego, ale nie popełniał tych samych błędów jak wejdziesz w nowy związek. Nie stresuj się tym, żeby tylko wykombinować coś ciekawego, bo to głupota, a dziewczyna prędzej czy później wyczuje, że jesteś jakiś sztuczny w tym co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12356
Wieczorna lektura tego tematu, wywołuje naprawdę mieszane uczucia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
aż się oferma oburzył przez was ...heh wystarczy was za język pociągnąć i zaraz się okazuje ,że a to jeden oglądał film ,a to drugi też leżał i mało tego . Każdy z was kurwa DOBRZE WIEDZIAŁ co trzeba zrobić ...to jak z wykąpaniem się w morzu ..najpierw jest zimno w stópki ,ale jak się wskoczy i poczeka 10 sec to jest zajebiście.. :) To prawda kobiety chcą mężczyzn nawet jak się jest ogólnie nieudacznikiem to jak dochodzi do takich intymnych sytuacji to ona w tym momencie widzi w was faceta i czeka ..czeka cierpliwie aż WY pokażecie ,że ją chcecie i przejdziecie do działania...z takim podejściem tchórza macie szanse u jakiejś dominy ,albo u pana typu bears.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiara to menda. jemu to by laska wyciągnęła fujarę z rozporka i jeszcze by się namyślał " Wystarczy, że sama by zaczęła całować(nie fujarę :D), a pewnie bym się rozkręcił, a tak to obawy człowieka zjadają (a może się myle, może mnie zjedzie, a moze będę tak chujowy ze jej się odechce :D) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy z was k**wa DOBRZE WIEDZIAŁ co trzeba zrobić" Ale co to kurwa zmienia człowieku? Zaczynasz pisać jak "pocieszycielki" :D Ja przeciez wiem co trzeba zrobić, wiem jak zagadać itp. Problemem jest samo wykonanie czyt. zmuszenie się do tego pokonując lęk oraz zrobienie tego dobrze, tak by ona nie olała. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Wystarczy, że sama by zaczęła całować(nie fujarę ), a pewnie bym się rozkręcił, a tak to obawy człowieka zjadają" Mhm, chyba chciałeś napisać: 'Wystarczy, że pchnęłaby mnie na łóżko, rozerwała koszulę i dobrała się do rozporka. Wtedy przełamałaby pierwsze lody'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12356
Pink_Panther "Cóż Ci nie przypadło do gustu Imadło?" A kto powiedział, że nie przypadło? Skoro niektóre kwiatki wywołują reakcję, to znaczy, że działają...przynajmniej W JAKIŚ sposób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w wieku 20 lat to jeszcze ujdzie. Ty argen może byś się nawet jeszcze załapał ale po 25 roku życia to nie ma zmiłuj. Wtedy wkraczasz już w pełną dorosłość. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Może za dużo myślisz Prawiczku bez wiary. Daj się ponieść instynktom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mhm, chyba chciałeś napisać: 'Wystarczy, że pchnęłaby mnie na łóżko, rozerwała koszulę i dobrała się do rozporka. Wtedy przełamałaby pierwsze lody'." Nie, chciałem napisać dokładnie to co napisałem. A Ty jesteś na pewno fajną dziewczyną i nie musisz się ufajniać tymi tekstami, dlatego uprzejmie proszę byś tego nie robiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×