Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość tfuj ofermu,s
tylko nie śpij do 8 luzerek bo mamusia będzie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najzwyczajniej nie chcą mnie. Jestem tak beznadziejny i nie męski że żadna nigdy nie chciała trzymać mnie za rękę, przytulać się, flirtować, tańczyć, żadnej się nie spodobałem mimo że ciągle jestem sam to nie traktują mnie jak faceta do wzięcia tylko tak jakbym nie istniał jako facet. Jestem żałosny. Na normalnego faceta byłaby chociaż jedna chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Max Zander vel Klaun
przecież ty jesteś projektem jakiejś starej panny :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie każda kobieta może mieć fajnego faceta a już napewno nie cały czas dla wszystkich nie starczy przystojniaków z duzymi penisami i nie wszyscy chca sie wiazac. To oznacza że być może mógłbym dąc jakiejś na pare miesiecy (bo po jakims czasie znajdzie lepszego) dużo ciepla zrozumienia i seksu chcociaż oralnego z moim 11cm na dluga mete sie nie da ale na krotki zwiazek w ktorym bylbym tylko zabawka i wsparciem na jakis czas wystarczylyby tylko minetki. Moze powinienem objac taktyke ze szukam kobiet tylko na krotkie zwiazki a potem przyjmuje na siebie ze mnie zostawi ze nie brala mnie na serio. Moglbym sie na cos przydac. Jakas bardzo brzydka kobieta moglaby przezcyz ze mna pare miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslcie przeciez jest tyle kobiet i w miedzyczasie gdy czekaja na tego jedynego dlaczego nie mieli by sie spotykac z kims ponizej oczekiwan od razu z zalozeniem ze to na jakis czas i ze moga go w kazdej chwili zostawic a on to zakceptuje. Moglbym byc takim wsparciem na jakis okres przygoda nowym doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &08
yy - z jakiego wojewodztwa jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalem juz ze nigdy tego nie na pisze a jak napisze to badx pewna ze sklame a ty skad jestes ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &08
yy - jeśli szukasz sobie dziewczyny na chwile to mozesz sie ogłosić na kafe , lae kluczowe informacje musisz podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole mi sie wydaje ze z malym penisem tez sa pewne szanse jedna zmarnowalem mianowicie mimoze ze jest za maly i marna z niego przyjemnosc to gdy bylem mlody moglem miec dziewczyne ktora byla nie doswiadczona i zbytnio by sie tym nie przejmowana zreszta na poczatku i tak zaczyna sie od seksu oralnego i pettingu potem by mnie zostawila ale przynajmniej mialbym jakies wspomnienia co innego ze zadna mnie nie chciala ale tutaj akurat malu penis nie przekreslal mnie zreszta jak bede starym dziadem i spojre na pomarszczonego penisa to czy bede myslal o nim czy raczej bede wspomninal kobiete i to co z nia robilem jesli jakas bedzie kiedys w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe nie znajde dziewczyny nie badx glupia zreszta najpeirw to ja chce znalexc prace i wyprowadzic sie do wiekszego miasta zmienic otoczenie sam sie utrzymywac a nie za pieniadze rodzicow to mnie bedzie bardzo duzop kosztowalo isc zapytac sie np, znajomych ktorych nie mam i mialem z nimi kontakt 5 lat temu czy nie ma gdzies wolnych miejsc zreszta z zerowym doswiadczeniem i skonczonym LO to gdzie moge pracowac. Wyjechalbym sonie za granice do holandioi pracowac na gospodarstwei albop cos chcialbym miec jakichkolwiek znajomych i wyjsc pierwszy raz w zyciu w weekend na piwo chcioalbym nauczyc sie zycia w towarzystwie, rozmawiac, przelamac swoj wstyd i przestac sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz z podszywem
zelek pisz pod swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankenstin
Ja mam 30 lat i jestem prawiczkiem, wysportowany wykształcony, z grubym portfelem często gdzieś wychodzę, z tym że podrostu seks mnie nie pociąga. Wizja że mam się przytulać całować kobietę dotykać jej w intymnych miejscach powoduje u mnie mdłości. Gejem też nie jestem i co wy na to wredne hetery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja , żelek.
a co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Frankenstin
jesteś pedałem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankenstin
sam jesteś pedałem, jestem aseksualny. To samo mam w stosunku do facetów. Jestem wolny nie kierują mną żadne fizyczne pociągi, nawet chyba nigdy mi nie stawał. Po prostu narząd do siusiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frankenstin "Jestem wolny nie kierują mną żadne fizyczne pociągi, nawet chyba nigdy mi nie stawał. Po prostu narząd do siusiania." Świetnie, zostań więc mnichem i złóż śluby czystości, posłuszeństwa i ubóstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus na kupie
Po prostu narząd do siusiania. na pewno nie tylko.jak nie do sexu to szukaj dodatkowych zastosowań,takie narządy zawsze mają jeszcze jakieś możliwe funkcje.może sciaga fale radiowe albo telewizyjne,wykrywa metal itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "...lęk przed relacjami intymnymi" Nie bój się- na pewno będzie cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus F
bielyje rozy, a ty już po czy przed pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielyje Rozy.
w trakcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielyje Rozy.
dodam,ze umiem sikać na stojąco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus F
Ja sie pytalem tej z czarnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielyje Rozy.
ja jestem czarnym nikiem a ty daltonista:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kubelwagen.
ale nudzicie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kubelwagen.
rozia jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna Kamelia
BR - Prawiczki zyja tak jak w zakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×