Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

do Prawiczka bez wiary "z kolei moze mi ktoś podpowie jak poderwac dziewczynę pracujaca na poczcie ??" Załaduj się do paczki i się nadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Ja? Nigdy nie spędziłem miło weekendu" Na pewno spędziłeś, tylko teraz nie chcesz się przyznać, żeby wyszło na Twoje. :D "Poza tym powiedziała to tak specyficznie, ludzie często mimowolnie akcentują wypowiedzi o przesłaniu erotycznym." Masz za duży kompleks spowodowany tym, że jesteś prawiczkiem +25 i wydaje Ci się, że wszyscy wokół kogoś mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus F
pbw i luzer maja szanse na dziewczyny. pbw ma kase a luzer umie bajerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na pewno spędziłeś, tylko teraz nie chcesz się przyznać, żeby wyszło na Twoje. " Moze w okresie kiedy jeszcze na sprawy damskomeskie było za wczesnie 🖐️ "Masz za duży kompleks spowodowany tym, że jesteś prawiczkiem +25 i wydaje Ci się, że wszyscy wokół kogoś mają." Bzdura. Po prostu tak to zabrzmiało to własnie tak jakby cos miało się dziac w sferze damskomeskiej. A ze we wtorek walentynki to pewnie z chłopakiem sobie urządzą upojny weekend, bo wiecej czasu i duzo ludzi tak robi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus F
Zuza masz kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczka bez wiary
ja chce po prostu wykombinowac zeby zagadac w trakcie jak bede stał przy tym okienki i tak zagadnać ,żeby mi np na jakims karteluszku napisała swój nr tel albo np jak by konczyła prace to bym ja do domu/przystanku odprowadził i wtedy to juz z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaczac zagadywac nie ze by tak bezposredno bo sie wstydze ale ze by sie wprawic i ze bym sie nauczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &11
A co będziecie robili w walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczka bez wiary
wiara ja juz pisałem ty nie myśl za nią tylko to sprawdź czy jest tobą zainteresowana ,a jak nie wyjdzie to zamien to w żart i tyle no jejku. jak dostaniesz kosza bo ma faktycznie chłopaka z którym sie jej swietnie ukłata to przeciez normalne trudno zeby go raptem dla ciebie zostawila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 11
Masz jakis konkretny plan czy dopiero probujesz sobie ulozyc jakis scenariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kurwy, cześć chuje. Jak tam wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Cześć k**wy, cześć ch*je. Jak tam wam mija sobota?" Co tak wulgarnie? zezłościłeś się, bo przeszedłeś obok lustra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to wykorzystywać sytuacje i mówić cos dowcipnego. Ostatnio byłem w warzywniaku. Facet sprzedawał, ale jak kończył mnie obsługiwać przyszła dziewczyna i go zmieniła. A ja do niej "jeszcze się Pani załapała". A ona do mnie "bardzo mi miło". Ja po chwili milczenia "mnie również", ona miała szeroki uśmiech. Później kładzie coś na wadze, a ja widzę że jakieś warzywo zaraz spadnie ze stołu i mówię "zaraz spadnie", po sekundzie poleciało, a ja "spadło". Śmiała się. Tyle że to zależy też od ekspedientki, niektóre to są takie księżniczki z tipsami, które tam siedzą jak za karę i nawet dziękuję nie mrukną. Ale raczej większość jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Po prostu tak to zabrzmiało to własnie tak jakby cos miało się dziac w sferze damskomeskiej." Był piątek po pracy- może stąd to rozentuzjazmowanie? Zresztą, tak jak napisałeś we wtorek walentynki to być może się dowiesz czy spędzi je z facetem czy samotnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózia ma rację. Dziewczyna chciała ci obciągnąć pod biurkiem a ty stchórzyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &11
Looooser - bo Ty mozesz bardzo dobrze bajerowac tylko za leniwy jestes zeby sie wysilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja sie boje odzywac do kobiet jestem beznadziejny :o anetka - jeszcze nie wybralem a po za tym musze miec jeszcze kase a jak narazie brak ale zrobie mama sie wkurwi jak mnie zobaczy beda jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Później kładzie coś na wadze, a ja widzę że jakieś warzywo zaraz spadnie ze stołu i mówię "zaraz spadnie", po sekundzie poleciało, a ja "spadło". Śmiała się." Buhahahaha! Ale z Ciebie Casanova, fiu fiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mama sie wk**wi jak mnie zobaczy beda jaja" No i z szukaniem pracy będziesz mieć łatwiej. Od razu będziesz mógł sobie darować 2/3 ofert :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, może to lenistwo. Zresztą we wszystkim to u mnie widać. Żeby tak okazje wykorzystwać to jest proste, ale żeby podejść do nieznajomej dziewczyny na ulicy, to już dużo trudniejsza sprawa. Zresztą z bardzo towarzyskim kolegą kiedyś o tym rozmawiałem i on mi mówił, że takie cześć jestem x umówisz się? to jest bez sensu. Mówił, że musi być jakiś kontekst. W czasie rozmowy to słowo z 5 razy poowtarzał. Musi być jakiś ciekawy temat, na który zagadasz. No i ważne, żeby to zrobić odpowiednim głosem, mimiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*BLE BLE* "anetka - jeszcze nie wybralem a po za tym musze miec jeszcze kase a jak narazie brak ale zrobie" Pamiętaj, że później musisz dbać o ten piercing, żeby nie było powikłań. No i cierpliwie rozpychać swoje dziurki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupcyngiel
ja chętnie rozpycham dziurki innym dziewczynom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na luzie to każdy z nas może rozmawiać, a jeśli chodzi o bajerę do upatrzonej to już kiepsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zaczol bym sie jakac platac i wsumie bym uciekl jestem beznadziejny wiem niektore prawiki sa bardziej smiale niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na luzie to każdy z nas może rozmawiać, a jeśli chodzi o bajerę do upatrzonej to już kiepsko:( jeśli taką ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Był piątek po pracy- może stąd to rozentuzjazmowanie? Zresztą, tak jak napisałeś we wtorek walentynki to być może się dowiesz czy spędzi je z facetem czy samotnie... " Może. Opcj jest wiele ale ta która przedstawiłem wydaje się najbardziej wiarygodna. Jednakże to oczywiste, że krzyzyka tutaj nie stawiam i zobaczę w poniedziałek, jak to będzie wyglądało ale już raczej na nic się nie nastawiam. 🖐️ Koszy nikt nie lubi dostawac Roziu dlaczego nie odpowiedziałas na moje pytanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×