Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

bo miałam inne problemy podobnej natury, tzn. związane z zahamowaniami społecznymi, niską samooceną itp. jak sie zmieniles? od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo miałam inne problemy podobnej natury, tzn. związane z zahamowaniami społecznymi, niską samooceną itp" No ale problemu w kontaktach z innymi to dziwnie już nie miałaś. Zabrakło podstawowych objawów. Ciekawe :D A poza tym i tak wychodzi na nasze; facet cię wziął i nagle jak ręką odjęło. Nic sama nie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Nie wiedzialam ze w ogole chcesz sie zmieniac w "wyluzowanego goscia z bajera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czytałam, tylko pozwoliłam sobie nie komentować, bo skąd wiesz co ona sobie o Tobie pomyślała?" Raczej nie to, że jest zajebisty w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiedzialam ze w ogole chcesz sie zmieniac w "wyluzowanego goscia z bajera"" Chciałbym a nie "chcę". Tak samo jak chciałbym mieć prywatny odrzutowiec a nie, że na niego ciułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh "jak sie zmieniles? od czego zaczac?" Ja to bym przestała świecić gołą dupą w necie, ale to tylko moje zdanie... może faceci mają inaczej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
13:15 [zgłoś do usunięcia] żeleczek bo miałam inne problemy podobnej natury, tzn. związane z zahamowaniami społecznymi, niską samooceną itp. Pamietasz co bylo Twoim punktem zwrotnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czytałam, tylko pozwoliłam sobie nie komentować, bo skąd wiesz co ona sobie o Tobie pomyślała? " Zapewne po mimice i powiedzeniu "czesc" w niespecjalnie miłym tonie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Czego tu nie napiszesz to ta Zuzanna zaraz się z czymś przywali" Pisz za siebie, ja od rana nie zobaczyłam zestawu pytań dla mojej skromnej osoby! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Zapewne po mimice i powiedzeniu "czesc" w niespecjalnie miłym tonie." Może dostała okres? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A poza tym i tak wychodzi na nasze; facet cię wziął i nagle jak ręką odjęło. Nic sama nie zrobiłaś." gówno wiesz, więc się nie wypowiadaj. miałam depresję jeszcze długo będąc w związku, "Pamietasz co bylo Twoim punktem zwrotnym ?" wkurwienie na stan obecny i stwierdzenie, że nie zamierzam zostać kafeteryjnym przegrańcem. dużo pomogły rozmowy z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pamietasz co bylo Twoim punktem zwrotnym ?" Pierwsze rżnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może dostała okres?" Oczywiście. Pewnie dodatkowo babcia jej zmarła, załamała się podpisaniem ACTA i dowiedziała się że zaszła w ciążę, bo przecież nie mogło chodzić o mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
13:24 [zgłoś do usunięcia] Bielyje Rozy Pisz za siebie, ja od rana nie zobaczyłam zestawu pytań dla mojej skromnej osoby! Juz sie poprawiam. Jak sesja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wk**wienie na stan obecny i stwierdzenie, że nie zamierzam zostać kafeteryjnym przegrańcem. " No ja też jestem wkurwiony ale laski i tak mają mnie w dupie i wolą być koleżankami. Jeszcze mi tego brakuje by jakaś zadzwoniła do mnie abym jej bachora popilnował bo ona ma randkę z nowym fagasem. Do tego dochodzi jeszcze to, że nie mogę rywalizować z innym w swoim wieku o dziewczyny. Konkurencja mnie rozjechała jak walec asfalt. "dużo pomogły rozmowy z przyjaciółmi." Będzie dobrze, będzie dobrze; na pewno kogoś poznasz (jak większość ludzi na świecie). Tiaaa "gówno wiesz, więc się nie wypowiadaj. miałam depresję jeszcze długo będąc w związku" Darmowa kucharka, sprzątaczka i kochanka jednak były warte aby zacisnąć zęby chociaż chwilowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Zaba : w skali od 0 do 10 , gdzie zero oznacza kompletny dol z myslami samoboczymi a 10 totalna euforie ze skrzydlami u ramion. Gdzie jestes obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Będzie dobrze, będzie dobrze; na pewno kogoś poznasz (jak większość ludzi na świecie). Tiaaa " nie mam takich głupich przyjaciół. poza tym mówię o sytuacji już kiedy byłam w związku 🖐️ "Zaba : w skali od 0 do 10 , gdzie zero oznacza kompletny dol z myslami samoboczymi a 10 totalna euforie ze skrzydlami u ramion. Gdzie jestes obecnie?" nie wiem, nie obliczam tego w ten sposób. czasem jest lepiej, czasem gorzej, jednak ciągle dużo nad sobą pracuję i walczę z lękami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu" No bo są kurwa nieśmiali i nic na to nie poradzą, poza tym byli tyle razy odrzucani, że nie uśmiecha im się perspektywa, kolejnego ośmieszenia.Wiem , że generalizuje, ale tak jest w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój fagas do ciebie przyszedł, znosił twoją deprechę więc zainwestował więcej niż ty w ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem , że generalizuje, ale tak jest w moim przypadku." Nie generalizujesz - piszesz jak jest tylko ciemnota dalej swoje będzie powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Chcesz przejsc na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twój fagas do ciebie przyszedł, znosił twoją deprechę więc zainwestował więcej niż ty w ten związek." Jakie są szanse, że tyle samo będzie w stanie zrobić dla nas jakaś kobieta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakie są szanse, że tyle samo będzie w stanie zrobić dla nas jakaś kobieta? " Śnij dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darmowa kucharka, sprzątaczka i kochanka jednak były warte aby zacisnąć zęby chociaż chwilowo." tak się składa, że mój luby też jest darmowym kucharzem, sprzataczem i kochankiem :D🖐️ cioty nie umiejącej nic zrobić w domu nawet patykiem bym nie tknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cioty nie umiejącej nic zrobić w domu nawet patykiem bym nie tknęła." Akurat na gotowaniu się mało znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Oczywiście. Pewnie dodatkowo babcia jej zmarła, załamała się podpisaniem ACTA i dowiedziała się że zaszła w ciążę, bo przecież nie mogło chodzić o mnie" Wiara, no wiesz! Ciąża i okres jednocześnie?! :D No ale ad rem: Jeśli faktycznie było tak jak pisałeś, czyli dziewczyna była niechętna następnego dnia to być może poczuła się jak kretynka? Bo widzisz, chciała zagadać do nowego faceta z pracy, a tu niespodzianka. Przywitałeś ją dość oschle. Wiadomo- nie chciałeś, ale jeśli rzeczywiście zauważyła, że rozmowa z nią Cię męczy to pewnie było jej głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo widzisz, chciała zagadać do nowego faceta z pracy, a tu niespodzianka. Przywitałeś ją dość oschle." Jeśli jest idiotką bez cienia empatii i nie zauważyła w chłopaku nieśmiałości to tym bardziej kij jej w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To tak samo jak u mnie." Ojej nie potrafimy przyrządzić wykwintnej kolacji - nasze szanse na randkę zupełnie zniknęły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×