Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia_...
może wojciech ogórek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
02:49 [zgłoś do usunięcia] !offerma mam kocie ruchy prawdziwy z Ciebie tygrys , jestes wlochaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak, to fakt. ale czy tylko na te tematy potrafisz gadać?" Nie ale najwyrazniej nie jestem ciekawym rozmówcą skoro wypadam sztucznie i ludzie nie chcą ze mną gadać, bo to nie pierwszy raz. A to powoduje coraz większe spinanie się 🖐️ "no nie bardzo bo jednak kobiety tutaj widzą na ekranie tylko literki a nie mnie, moje zachowanie, ruchy, głos. a to właśnie powoduje że ktoś się podoba (albo nie) a nie treść tego co się mówi." Zgadza się. To tak jak u mnie w necie nie widać spęcia, skrepowania czyli wszystkiego tego co czyni człowieka niemeskim i spycha go na dno hierarchii :D Taki los. Dobrze, że przynajmniej nie ma tam więcej osób, które zagadują. Mój współpracownik się nie kwapi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To tak jak u mnie w necie nie widać spęcia, skrepowania czyli wszystkiego tego co czyni człowieka niemeskim i spycha go na dno hierarchii" ale chodzi o to że "męski" to ty musisz być po to żeby bzyknąć pannę. a ja nie o tym piszę. żeby sobie pogadać z kimś to wcale nie musisz być "męski" ani robić na nim wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
Argen - moze Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
to ja sie podszywam pod offerme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale chodzi o to że "męski" to ty musisz być po to żeby bzyknąć pannę. a ja nie o tym piszę. żeby sobie pogadać z kimś to wcale nie musisz być "męski" ani robić na nim wrażenia." Owszem męskim być nie trzeba ale nie można być też pipowatym, a niestety przesadna niesmiałość w oczach innych jest pipowatością, przynajmniej w moim wieku, bo nastolatkowi to jeszcze ujdzie i może być "tym słodkim". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
Argen - ja mam tylko swoj pomaranczowy wiec mnie sie nie pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
Prawiczek bez wiary - uważasz że jestes sweet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
panowie wstawcie tu swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
Prawiczek bez wiary - jesteś upośledzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
To Prawiczek bez wiary sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
podszywy wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
to !offerma sie podszywa jest łysy czyli fałszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Owszem męskim być nie trzeba ale nie można być też pipowatym," twoim problemem nie jest "pipowatość" czy chuj wie co tam sobie wymyślisz, tylko to ze tak się tym przejmujesz i za wszelką cenę starasz się "nie być pipowatym". tak się tym jarasz jakby każdy kto się do ciebie odezwie miał niecny plan "zdemaskowania pipowatego wiary". ludzi gówno obchodzi czy ty jesteś "pipowaty" czy "chujowy", po prostu jak razem gdzieś idziesz, jedziesz albo siedzisz w jednym pokoju to normalne jest że się o różnych pierdołach gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen no własnie o to chodzi, ja też nie gadam w realu i nie lubię, jak ktoś mnie męczy, bo wiem jak to się skończy. Tutaj to co innego, jestem wśród swoich i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
Grzeslaw to prawda że masz 155 cm wzrostu i nosisz sukienki i rajstopy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
jesteś transwestytą ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoim problemem nie jest "pipowatość" czy ch*j wie co tam sobie wymyślisz, tylko to ze tak się tym przejmujesz i za wszelką cenę starasz się "nie być pipowatym". tak się tym jarasz jakby każdy kto się do ciebie odezwie miał niecny plan "zdemaskowania pipowatego wiary". ludzi gówno obchodzi czy ty jesteś "pipowaty" czy "ch*jowy", po prostu jak razem gdzieś idziesz, jedziesz albo siedzisz w jednym pokoju to normalne jest że się o różnych pierdołach gada." Po części masz rację ale tylko po części. 🖐️ Prawda jest jednak taka, że nie da się kontrolować tego "spięcia". Kiedy człowiek tyle razy odnosił porażki i wie jak był przez większość swojego zycia postrzegany przez innych. Fakt faktem czesto jest tak, że po prostu nie mam o czym rozmawiać w danej chwili, bo niewiele w swoim życiu przeżyłem w porównaniu do rówieśników. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia_...
a nosisz damską bielizne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągaliście coś kiedyś z hellshare? bo ja już drugi raz próbuję i w archiwum nic nie ma, jak wchodzę do rara to w środku jest pusty, co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×