Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

to trzeba dobrze dupke opatulic mo zmarznie. nie ma nic gorszego niz zimna dupka...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja regeneruje sily po porannych cwiczeniach, po drugim sniadaniu i mysle nad jakas przekaska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie glodomorstwo, tylko potrzebuje paliwa:-) o pierwszej mam lunch, o 4tej drugi, a o 7mej kolacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieje się Joe. Regularnie jesz posiłki ja tak nie potrafie żadko głodna jestem a też mam przy czym spalać . No cuż żyje na powietrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam jakoś szczególnie. Po prostu nie jem jeśli nie mam ochoty. Wiem, że to nie zdrowe ale potrafię nie zjeść nic przez cały dzień i nie czuć głodu. Ale o dziw nie jestm szkieletorem mam kobiecą sylwetkę jak to się mówi jest za co złapać i na czym usiąść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wolałam odrazu to wyjaśnić do anorektyczki to mi hohohoho i jeszcze:) Od jakiegoś czasu tak mam i jakoś mi to nie przeszkadza, mojego tylko wkurza i zaczyna dzwonić i pytać czy jadłam i co i ile. Myśli że się odchudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama go zapytam jak zadzwoni czy o cycki mu chodzi :p A tak na serio to mnie wkurza , jak jest w domu to śniadanie obiad kolacja musi być , on zje ja nie mam ochoty a on się wścieka na mnie że nie chce jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Ci że taką diete wysokoproteinową to kilka dni można tylko co jakiś czs więc gdzie tu mowa o rutynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Alicjo, temat palcówki.skończył się jakieś 1900 postów temu:-) Kat, nawet na sucho można bawić się "gruchą":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×