Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość uwazam ze to byłoby zbyt
nie uwierze ze to wina dziecinstwa i domu- wtedy co 5ta kobieta by tak robiła- ta dziewczyna była psychiczna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to byłoby zbyt
PRAWIE w kazdej rodzinie ktos POUCZA jak wychowywac dziecko jak sie nim zajmowac, babcie matki etc zawsze wtracaja 3 grosze czesto w naszych/waszych domach rodzinach blizszych czy dalszych czy tez wsrod znajomych był problem z alkoholem wsrod rodzicow- czy to doprowadza do takich rzeczy? ja tez jestem z niezbyt fajnej rodziny ale mam poukłądane !!!!w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie wymyslac nicku
Cala Polska zyje tym co ostatnio sie wydarzylo. a ja sie pytam po jaka cholere. Na swiecie dzienie ginie setki malych dzieci i jakos polaczki o tym nie myslicie dzien i noc. A teraz sprawe celowo naglosnili i cala polska placze ludzie beda jezdzic ze zniczami i tego typu podobne brednie. PO cholere przejmujecie sie czyms na co i tak nie macie wplywu i cos co was wogole nie dotyczy. K**wa ludzie nie macie wlasnego zycia. Musicie zyc zyciem innych ludzi. Zalosni jestescie. No stala sie tragedia no i trudno. Zamiast ciagle zakladac tematy o madzi i jej rodzicach to kleknijcie pomodlcie sie za madzie i tyle. Dziekuje. Ja pie**ole ale z was ludzie. Niby tacy wrazliwi i wogole. J**ani hipokryci i ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to byłoby zbyt
poza tym jak była taka TWARDA to dziecinstwo by je nie wzruszyło- nie takie traumatyczne dziecinstwo maja dzieci jak ona miała a wyrastaja na porzadnych ,ZDROWYCH NA UMYSLE ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to byłoby zbyt
skoro czytasz ten temat i tu wpisujesz swoje słowa to tez cie to interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
tata tosie zmasakrował siekierą połamał jej nózki 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
JAKĄ MASZ PEWNOŚĆ CZŁOWIEKU, ŻE NIE MODLIMY SIĘ JEDNOCZEŚNIE?? ŻE JEDNOCZEŚNIE NIE PRACJEMY I NIE WYCHOWUJEMY MAŁYCH DZIECI? WIDAĆ, ZE JESTEŚ FACETEM I NIE MASZ PODZIELNOŚCI UWAGI!!! PRZY OKAZJI JEST TAKA STRONKA: http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia 22
to jest dla mnie szok że mała Madzia nie żyje sama mam dwójkę dzieci na niczym sie skupić nie moge mała Madziulka mi w głowie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie wymyslac nicku
no i na chuj wam te znicze. czy to cos zmieni. NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie wymyslac nicku
codziennie na calym siwecie umiera setki dzieci. i jakos sie tym nie przejmujecie co. Wystarczy ze w TV cos puszcza i motłoch sie zaczyna zamartwiac, wszyscy placza i zaplaja jakies kurwa wirtualne znicze. ja pierdole parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to byłoby zbyt
ale niecodziennie psychopatyczna MATKA!!!!!!!!!!!!! morduje swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie wymyslac nicku
i tak ich wszystkich i nas BOG osadzi. Wiec po chuj sie tym przejmowac. Media chca zebysmy sie tym przejmowali otwierali strony z wiadomosciami na ktorych takze sa reklamy a dla nich kasa leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia 22
nie chce mi się wymyślać nicku....... Czy ty masz serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to byłoby zbyt
to nie ogladaj tv i nie czytaj netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadafaga
Matka półrocznej dziewczynki "Mam nadzieję,że gdy już wsadzą Katarzynę W. choćby na 3 miesiące - co również uważam za absur prawodawczy, współwięźniarki zrobią co należy. Wierzę w nie głęboko. Niech tam wymierzona zostanie sprawiedliwość. Oby ta szmata umierała w męczarniach. Ukamieniowanie to również adekwatna kara, zdaje się że Katarzyna W. jest nadal na wolności - mieszkańcy Sosnowca DO DZIEŁA!!! Osobiście nie zawahałabym się, Być może masowa zła energia, jaką wysyła tej suce cała Polska zabije ją wcześniej. Oby! Boże wybacz, ale to dlatego że jestem matką półrocznej dziewczynki i mój ból jest rozdzierający." Czy ty wiesz durny garkotluku, ze to co napisalas jest karalne?? Idiotko, licz sie ze slowami. Od wymierzania sprawiedliwosci jest sad a nie pusta lala z kafeterii :O Masz ochote na samosad? Przeprowadz sie kretynko do Somalii i tam bedziesz mogla dac upust swoim chorym dzialaniom. NICZYM sie nie roznisz od matki Madzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie wymyslac nicku
owszem ma serce. gdybym nie mail to bym nie zyl w somalii to by ja gwalcili non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
mysle ze to forum posiwcone madzi nie powinno nas porózniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
hadafaga&niechcemisie wymyslcniku nie wiem czy macie dzieci - prawdopodobnie nie. stad wasza retoryka jest tak daleka od mojej. hadafaga czekam na przepraszam, za obelgi, jakie zostały użyte . moj sad jest skrajny - przyznaję. rozemocjonowany. ale maksymalnie szczery. niewyrahowany i politycznie niepoprawny. chapeau bas Mihass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
nie rozumiem kłotni na forum jeśli komuś temat madzi nie jest potrzbny lub bliski po co wogóle sie wypowiada ?????? mnie ta historia poruszyla bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne emamy
Jest juz raport z sekcji zwłok magdy. Dziewczynka miała złamane biodro, pękniętą twarzoczaszke i zgon nastapił w skutek licznych uderzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
dla takiej matki tylko stos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
gdzie to zalzłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
Jezu.. A czy ten raport jest wiarygodny? oficjalnie podją, że sekcja jest zaplanowna na poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne emamy
pisza w necie w tajnych źródlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne emamy
Dziewczynka w chwili schowania jej pod gruzami zyla i zyla jeszcze przez najblizsze 1,5godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
mam nadzieje ze to tylko ploty!!!!!!!!!!!! nie wiem czy jeszcze ktos w sprawie tej............. stanie w obronie chyba druga taka jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
i serce mnie boli,przeplakalam ostatnie dni. Malenka Madzia,ta suka nie dala jej mozliwosci urosnac... Na zawsze pozostaniesz w mojej pamieci i w moim sercu,bedziesz rosla w mojej wyobrazni kiedy bedzie rosnac moja coreczka... No i znowu chce mi sie plakac.......................... A wy przestancie sie dochodzic. Jestem z Czestochowy i chce dac na Msze na Jasna Gore za jej malenka duszyczke... Nic wiecej zrobic juz nie moge i serce mi peka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ktoś robi głupie żarty i tyle. nie ma , żadnych wyników sekcji , bo takiej jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
jeśli ktoś robi żart z tego to chyba jest chory niech go zamkną wraz z tą..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
A slyszalyscie o tym co spotkalo tego 2 mc chlopczyka kolega ojca go zwgwalcil i zabil ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×