Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość MIHASS
kurwa gdzie ta kara smierci w polsce ????????????????????????????????????????????????/ wreszcie bylby pożądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
no 74% polakow chce ale unia europejska nie chce kary smierci,ja jestem za kara smierci tak jak w chiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne emamy
a co ty bogiem jestes ze sie w kare smierci chcesz bawic? jesli tak to jestes jak matka madzi ktorej ona odebrala zycie. z jednej strony sie stroszysz jak kura ze morderczyni ze zabuila dziecko, a ty piszac posty o karze smierci co wyprawiasz? chcesz byc nikim innym tylko taka sama morderczynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
chyba sam napisze do tuska albo palikota o tą kare smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
Zwłoki dziecka w szafie. Zarzuty o zabójstwo? Piątek, 27 Styczeń 2012 13:58 Kilka dni temu informowaliśmy o martwym dziecku znalezionym w jednym z domów w podkołobrzeskiej miejscowości , . Wszystko wyszło na jaw, kiedy do szpitala trafiła kobieta z objawami krwotoku poporodowego. Zwłoki dziecka znaleziono w torbie w szafie. W czwartek stwierdzono, że dziecko urodziło się żywe i zmarło wskutek uduszenia. Dzisiaj sąd rozpatrzył wniosek o tymczasowe aresztowanie kobiety. Została zatrzymana na 3 miesiące. Najprawdopodobniej postawiony jej będzie zarzut o zabójstwo. Jak się dowiedzieliśmy kobieta miała szukać sposobów na wywołanie porodu. Dziecko urodziło się w 8 miesiącu ciąży. Była to dziewczynk Myslicie ze malusia Madzia to wyjatek? Takich pojebanych ludzi jak matka magdy jest w ciul!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne emamy
tak jak w chwinach? wow a to tylko w chcinach jest obecnie kara smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia 22
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
kara śmierci w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najpierw piszesz
że zginęła od licznych uderzeń, a potem że żyła jeszcze 1,5 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
DO OSOB KTORE PIERDOLA ZE KARA SMIERCI JEST CZYMS ZLYM ZACHECAM CIE DO ZAPOZNANIA SIE Z HISTORIA TEDA BUNDYEGO Facet zamordowal 8 czy 9 kobiet i zgwalcil uczennic szkoly pielegniarskiej Opowiadanie o jego zbrodniach w jego obecnosci wywolywalo u niego podniecenie Dostal krzeselko elektryczne Noc przed egzekucja plakal niespal modlil sie i wariowal Jak szykowano go do egzekucji (wkladanie waty w odbyt) plakal jak dziecko BO------------> BAL SIE SMIERCI!!! Kazdy sie boi smierci i taka powinna byc kara za morderstwo. Smierc za smierc A decydowac o tym w szczegolnosci powinny rodziny ofiar a nie takie cioty jak Ty U nas nie ma kary smierci przez papieza tylko ze papiez umarl a nam zostawil smieszne prawo ze za zabojstwo ktos dostaje 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
wszystkim aniołkom które odeszły z winy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zabójstwo to się chyba
dożywocie dostaje, a nie 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
W Chinach moja droga istnieje Natychmiastowe wykonanie egzekucji zaraz po rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
taaa dozywocie jak jest szczegolne okrucienstwo a za sprawowanie 15lat czyli wyjdzie po 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko wyżej
właśnie! takich matek i tragedii jest wiele, tylko akurat ta o Madzi była tak mocno nagłośniona! 1 tydzień temu napisałam na kafe o kolejnej tragedii: skatowanym 3,5l. chłopczyku przez konkubenta mamusi - miejsce akcji Oława. dziecko przeszło juz poważną operację- koleś tak tłuk dziecko że zmiażdzył mu genitalia + liczne ślady maltretowania. Chłopczyka czeka kolejna poważna operacja lezy obecnie we wrocławskim szpitalu. Czemu o tym nie mówicie? Czemu nie nagłośnicie sprawy - bicia dzieci. Temu dziecku i wielu innym można jeszcze pomóc, bo Madzi już niestety nie. szkoda mi dzieciątka bardzo, ale wokół nas jest tyle tragedii i dzieci potrzebujących naszej pomocy że aż wstyd że musi dojść do tragedii żeby nagle zrobił się szum i ludzie zaczęli cos z tym robić, tylko wtedy już jest za późno. A ludzie z otoczenia matki Madzi, chyba widzieli wcześniej, że matka jakoś dziwnie sie zachowywała bo nie wierzę że żyła taką cudowną aktorką. Ale tak jak pisalam za późno ludzie reagują na krzywdę dziecka. I to obojętnie czy to wasza sąsiadka, koleżanka, czy siostra. Poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
wczoraj byl program w tvn24 czarno na bialym o malltretowanych dzieciaczkach nie ma kar dla konkubentow skurwysynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara śmierci nie jest żadną karą i ja jestem przeciwko niej, bo uważam, że jest za łagodna. Wyobraźcie sobie sytuację, jakiś psychol porywa dziewczynę, gwałci ją, torturuje, znęca się psychicznie, aż w końcu po tygodniu, czy dwóch brutalnie zabija. A Wy chcecie skazać taką osobę na karę śmierci, np po przez zastrzyk, czy powieszenie, gdzie skazany nawet nie wie, czy i kiedy umiera - podczas gdy jego ofiara cierpiała męki... Czy to sprawiedliwe? NIE. Lepszą karą jest dożywocie w celi metr na dwa, bez żadnych tv/dvd, bez możliwości jej opuszczenia, widzeń, posiłek raz, czy dwa dziennie, żadnych książek, nic - i tylko czas na rozkminianie tego co się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
palić na stosie niech cierpi taki skórwysyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko wyżej
AgentT tu się z tobą nie zgodzę! A dlaczego ja mam płacić moje podatki do końca życia na takiego zbrodniarza i ciula??? Wg mnie powinni ciężko harować w kamieniołomie, przy budowach dróg, kopaniu rowów pod eskortą ochrony rzecz jasna, do końca swojego życia!!! Niech odpracują swoje winy, niech coś robią dla społeczeństwa, niech choć zrobią użytek ze swoich chamskich łap. Nie mam ochoty płacić podatków za morderców, gwałcicieli, pedofili i psycholi, niech pracują sami dla siebie jednocześnie odpokutowując swoje winy. A po robocie - powrót do celi, bez żadnych wygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jestem mama 6mc dziewczyn
Nie bo ta ofiara nie miala mozliwosci ze ktos ja bedzie 2 razy dziennie karmil i trzymal w pokoiku kazdy sie boi smierci nie ma nic gorszego smierc za smierc Zastanow sie masz wybor 1.Siedzisz w celi 2x2,masz 2 posilki i siedzisz 2.Zabijaja cie np poprzez powieszenie Instynkt samozachowawczy wybierze opcje odizolowania a nei smierci. Smierc to koniec zycia czyli koniec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne emamy
dokladnie agencie T pierddolisz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent- popieram! Do tego jeszcze dołożyłabym może jakieś ciężkie roboty, żeby sam płacił za swoje żarcie, miejsce w celi i pensję klawisza, który musi go pilnować, a nie my ze swoich podatków. A nie jakieś spacerki, pogadanki z koleżkami pod celą, tv, dvd, biblioteka, internet itd. Byłam raz w więzieniu o podwyższonym rygorze w trakcie moich dziennikarskich studiów- spędziłam tak cały dzień, obserwując życie więźniów- dla niektórych z nich byłam pierwszą kobietą, którą widzieli od 10 lat- więc szły w moją stronę teksty typu- jaka fajna cipka, chodź to ci wyliżę, ale bym cię ruchał itd.- to wykrzykiwali, pluli, udawali gesty onanizmu itd. Zero pokory, niemal wszyscy skazani na dożywocie- głównie morderstwa i gwałty. Do tego do dyspozycji mieli kafejke internetową, bibliotekę, w celach telewizorki, plakaty gołych babek, stosy gazet, mogli zamawiać sobie prenumeraty, zamawiać jakieś rzeczy przez neta itd. TO JEST CHORE!! LUDZIE BEZDOMNI ALBO ZWYCZAJNIE BIEDNI ALBO STARSI SAMOTNI LUDZIE MAJĄ 100 RAZY GORZEJ NIŻ ONI, A NIC NIKOMU NIE ZROBILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko wyżej
gryzelinka - po tym co napisałaś, przypomniala mi się scena z Milczenia Owiec, jak Michell musiała iść przez korytarz więzienny przesłuchac Lectera. Ten sam schory schemat działań dewiantów. Myslałam że to tylko w tym wilmie bylo takie troszkę wyolbrzymione - jak więzień psychol, ale widać to jest w każdym więzieniu. Po twoim poście jestem za karą śmierci. jeśli to powstrzyma choć jednego potencjalnego mordercę przed mordem, to jestem na TAK!!!! ps. to fakt ci zbrodniarze mają lepiej niż gro starszych uczciwych osób, którcyh nie stać na leki i opał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko wyżej mój wywód nie jest sprzeczny z Twoim, popieram to, że więźniowie powinni zarabiać na swoje utrzymanie - niestety nie można nikogo przymusić do pracy, chyba że parlament zmieniłby Konstytucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem mama 6mc dziewczyn nie zdajesz sobie sprawy z tego, że śmierć to pójście na łatwiznę i jest wybawianiem dla takiego więźnia. Podadzą mu zastrzyk, uśnie, zatrzyma się serce i nawet nie zauważy kiedy umrze. Są takie sytuacje, kiedy ludzie marzą o śmierci, kiedy to życie jest dla nich torturą. A taką torturą psychiczną przyprawiającą o depresję i szaleństwo byłaby świadomość, że taka osoba już nigdy nie opuści czterech ścian, dzień w dzień będzie widziała te same ściany i kraty w oknie, nigdy nie zobaczy swoich bliskich i znajomych, nie doświadczy jakiegokolwiek uczucia. Każdy dzień taki sam do końca życia - będzie pogrzebana za życia... I to jest KARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko wyżej
Agent po dluższym zastanowieniu stwierdzam, że kara dożywotniego więzienia chyba nikogo nie powstrzymała przed mordem czy zakatowaniem dziecka! Tym bardziej świadomośc, że w takim pierdlu ma zapewnione ciepło w dupe, żarcie, tv, książki, net etc. to co to za kara????? No sorry, taki dziad ma mniej problemów i zmartwień niż normalny śmiertelnik czyli chocby ja, która musi martwić się o opał, leki, pracę, jedzenie, rachunki etc. Wskaz mi choc jedna osobe która by sie bała dozywocia na tyle by nie popełnic przestepstwa zagrozonego owa kara? W kazdym przerazajacy strach wywołuje ŚMIERC, A DLA ZBRODNIARZA KARA ŚMIERCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Agentem- gdybym była na miejscu mamy Magdy to marzyłabym o tym, żeby przestać istnieć, przestać żyć i nie znosić dłużej tego wszystkiego, co sama sobie zgotowała. Założę się, że jest teraz bardzo pilnowana, by nie popełniła samobójstwa. Dla wielu śmierć byłaby ulgą i wybawieniem po prostu. Zobaczcie ile ludzi popełnia samobójstwa- jak często psychole, którzy zastrzelą w szale kilka osób, na koniec sami się zabijają- bo śmierć to dla wielu ulga i wybawienie. A najgorsza kara to gnić w więzieniu z poczuciem winy, samotny do końca życia w celi ze świadomością, co się zrobiło. Ludzie są różni- jedni woleli by całe życie w więzieniu, a inni śmierć na miejscu. Chciałam też napisać, że jak wtedy byłam w tym więzieniu to poznałam też więźniów, których odebrałam bardzo pozytywnie, z którymi rozmawiałam, którzy żałowali tego, co zrobili, robili jakieś kursy edukacyjne na odległość, prowadzili zajęcia obsługi komputera czy jakichś programów komputerowych dla innych więźniów, pracowali w bibliotece, w kuchni itd. Ale niektórzy to hołota prawdziwa, resocjalizacja w ich przypadku nigdy nie będzie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko wyżej kara śmierci też ludzi nie powstrzymuje przed dokonaniem mordu. Badania dowodzą,że potencjalnych przestępców odstrasza nie surowość kary, ale jej nieuchronność Piszesz, co więzień ma zagwarantowane i to wszystko dotyczy sfery fizycznej, ale to psychika jest ważniejsza i sposób kry który ja opisuję jest dla niej katorgą. A kara śmierci - to pstryk i nie żyje, nawet nie poczuje, że umiera. Dla mnie to niesprawiedliwe, No ale ok. Możemy sie różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzelinka, ja myślę,że resocjalizacja w polskim więzieniu jest raczej niemożliwe, owszem pojedyncze przypadki dają pozytywne efekty, ale zazwyczaj ci, którzy tam przychodzą, to wychodzą gorsi niż byli i często się zdarza tak, że prędko wracają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko wyżej
Agent wiesz, wszystkie kary mają swoje plusy i minusy, niestety. My możemy sie spierać, ale nasz rząd i tak niczego nie zmieni, ani "dożywotniacy" nie będą pracować w kamieniołomach ani nie będzie kary śmierci. Nasze prawodawstwo jest jakie jest. Wiesz c dla mnie jest zawsze pocieszeniem ducha? Może to dla niektórych jest absurdalne, ale dla mnie pocieszające jest to że po śmierci każdego dosięga sprawiedliwość. To jak zył, jak postępował zostanie ocenione i wynagrodzone lub ukarane. Karą nie jest piekło, bo piekła nie ma. jest za to wieczne potępienie, czyli dusza przeżywa wieczną gehennę wyrzutów sumienia, wieczne cierpienie jakie zadała swojej ofierze. To mnie jedynie pociesza ta nieuchronna pośmiertna kara. Nie jestem religijną fanatyczką, ale w to akurat wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×