Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość wojjtek 0755
chodzi o Iwonę z gdanskA. nie znalezli bo ktos dobrze zwloki ukrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kumam
jak można tak po prostu zniknąć??? nie ma ani ciała ani śladów? to możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhsasafadf
podobno psycholog policyjny uznał matkę i jej zeznania że wiarygodne..dajcie kobitce juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy na lekach by mówi
nie wiem czy na lekach by mówili spokojnie, widać ja jestem nadwrażliwa, ale ja na przyklad na pogrzeby biore tylke lekow ze 10 razy mdleje , bo inaczej bym sie zaryczala sama na śmierc, no ale cóz są ludzie nie wrazliwi , ktrozy w takkiej sytacji potrafia mowic, i zahcowywac sie normalnie, ja bym ryczyla tak zebym mdlala do nieprzytomnosci, bo jestem wrazliwa, na wszystko, i bym oszalała i osiwiała w minutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,................
jestescie identycznie okrutni i podli jak ci ktorzy porwali to dziecko. nie widze roznicy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy na lekach by mówi
nie, ale dla mnie logiczne jest że w traumatycznej sytuacji płacze do nieprzytomności, i nie jestem w stanie nic zrobić , zrestzą ostatnio sama osiwiałam w tydzień, bo martwiłam się o kogoś, a ten ktoś nawet nie zaginął , ale niektórzy ludzie, są jak widac mało wrażliwi , albo dobrze grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przstań dziewczyno mówić że ktoś jest nie wrażliwy!!!! Masz ty serce? Osiwiałaś w tydzień? może idź do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leati36
przestancie,to dziecko jest juz dawno w niemczech,danii,belgii lub holandii...I w sumie bedzie mialo normalne zycie A rodzice cierpia,ale napewno beda jeszcze mieli dzieci-sa bardzo mlodzi...Zycie jest niesprawiedliwe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy na lekach by mówi
tak bo jestem wrażliwa , na cudza krzywdę , właśnie mam serce czego o innych nie można powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice dziecka widać, mając na uwadze dobro dziecka, odłożyli na bok siebie i swoje płacze, a skupiają się na tym, żeby mała sie znalazłą, płacze, mdlenie i siwienie mało pomagają na ogół, poza spektakularnymi efektami w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz rozumu przede wszystkim. Serca też. Bo widać właśnie jak jesteś wrazliwa na cudzą krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,................
ja w traumatycznych sytuacjach - a bylo ich wiele w moim zyciu-nigdy nie siwieje i nie placze!!! dziwne co??????? jestem zupelnie opanowana soba i tylko mi sie w glowie kreci ni i gadam troche od rzeczy-... jescze raz idiotki : kazdy czlowiek reaguje inaczej !! a ci co osadzaja matke tego dziecka nie sa lepsi od tych co porwali to dziecko !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola@-@
leati36 ciekawe czy byś tak samo śpiewała gdyby Twoje dziecko porwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy na lekach by mówi
99 porocent winny ponosi ojciec ktory siedzial w domu i jadl obiad nie reagując na teleofn żony, na jej miejscu zabiłabym go tego samego dnia wieczorem i udusiła gołymi rękami gdyby mój mąż nie zareagował na taki telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit
wiecie co ja to mysle ze to jakas zemsta na ktoregos z rodzicow bo to nie mozliwe zeby takie male dziecko bylo komus potrzebne w innym celu zakladam jeszcze jeden motyw moze byc porwane na sprzedaz jesli sie okaze ze z zemsty to moze sie okazac najgorsze ale badzmy dobrej mysli bo o okup tu napewno nie chodziiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhns
jak to nie reagował ? to dzwoniła do niego jak była ogłuszona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sprzedaż
na sprzedaż jakieś prawdopodobieństwo jest , z tego co pisali to wykluczyli sprzedaż na organy, ale może też vbyć jakiś świr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit
no to kretyn z tego ojca ja to bym o rozszarpala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy na lekach by mó
dzowniła do niego że ktoś ją sledzi, a on sobie spokojnie jadł obiadek i na Fb siedział , zabiłabym go za to w minutę jakby mój mąż takie coś mi wykręcił ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest winien mąż ? nawet jakby w 5 minut pokonał te 3 km , to co ? porywacze zaczailiby się 2 dni później akby szła sama , wiadomo że do końca zycia nie chodziliby we dwójkę z dzieckiem na spacer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy na lekach by mówi
nie no nic , pewnie że nic , jeśli ktoś im zagraża to tak mogłaby chodzić z ochroną , nawet najbliższe 10 lat , niż stracić dziecko, pewnie że nic nie jest winny, że nie chciało my się wstać od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ploty rozsiewacie. Powiedziała, ze dzwoniła, ale informowała tylko gdzie jest, nie wspominała że ktoś za nią idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit
ja na miejsu tej matki jak ja sledzil jakis typek najpierw co zrobila to odwiocila sie by zobaczyc jego gebe a jesli ona niereagowala to se zaczol dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMARTONE
Ja mysle ze to ktos ze znajomych zazdroscil im dziecka. Zabili dziecko i dobrze ukryli Dziwie sie ze policja jeszcze tego nie sprawdzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie tak!!!
skąd możesz wiedzieć co byś robiła na miejscu matki??? Nie ty byłaś na jej miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PLOTKI
MÓWIŁA ZE IDZIE 17.25 Telefon do męża. Mama i jej córeczka były na wysokości przejścia podziemnego przy ul. 3 Maja, gdy po raz drugi zauważyła mężczyznę, który wydał jej się podejrzany. Nadal szła pchając wózek przed sobą. Dzwoniła też do brata i męża. Była w kontakcie z rodziną i szła przez centrum Sosnowca, dlatego była pewna, że jest tam bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PLOTKI
. Tuż po 17.20, na wysokości siedziby komisariatu policji przy ul. Żeromskiego zobaczyła, że ktoś za nią idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PLOTKI
17.45 Ktoś śledzi rodzinę? Kobieta z córeczką w wózku przechodził główną ulicą w centrum miasta czyli ul. Mościckiego na wysokości Liceum Ogólnokształcącego im. E. Plater. Tutaj znowu spostrzegła, ze ów mężczyzna za nią idzie. Niepokoi się. Jest podenerwowana I NADAL NIE ROBI NIC , ANI ONA ANI MAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×