Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

ale musi mieć gdzieś jakis numer na komórke,tylko skad go wziac???????? ewentualnie znajac jej dane, mozna by zadzwonic na poczte powiedziec ze my z firmy kurierskiej, mamy paczke dla tej pani, ale jej nie ma w domu... moze by dali nr komórki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem:( ale nr nie ma :( a ten nr rozwizałby wieel! bo moze by sie zrzekła opieki nad psami albo się zajęła nimi, wołałabym to pierwsze, bo ojciec jest dzis znowu skazany na bude, jak male schowala w ganku to on i tak tam siedział, biedny .... smutny .. znowu rycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zadzwoń do tych co dzwonili do niej ( policja czy TOZ?) powiedz jak jest i że musisz do niej natychmiast zatelefonować a jak nie to niech oni to zrobią bo bedą wsółwinnymi ich zamarznięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz jej dane w internet, może znajdziesz jakiś nr telefonu. Nikt Ci tak o nie poda nr telefonu. Wszystko jest zastrzeżone. Ustawa o ochronie danych osobowych i tym podobne sprawy. Wiesz gdzie pracuje? Jest opcja, że zadzwonisz do pracy, wtedy jakby jej nie było, sprzedasz pompę że pilnie jej szukasz- może ktoś ma jej nr telefonu w pracy i Ci poda. Słuchaj, możesz jeszcze wetknąć jej kartkę w drzwi z nr telefonu Joanny z napisem- proszę o kontakt. Nie podawaj że chodzi o psy, bo może nie zadzwonić, ale że o jakąś inną sprawę, żeby było prawdziwe. Wtedy ona zadzwoni do Joanny i będzie miała telefon. W Krakowie -20 w nocy :( Przecież one zamarzną! Dziewczyny musimy coś wymyślić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
może na tej jej kartce- jestem w pracy- dopisz proszę o konkretne zabezpieczenie zwierzą przed zimnem, pies nie może w nocy być uwięziony w budzie i podpisz Tow.Przyjaiół Zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
i uważam , że należy na noc tego psa uwolnic z łańcucha i tak będzie spał w budzie bo niby gdzie pójdzie? ostatnio też wrócił:-( Co z tego, że ta baba powinna jak tego nie robi, my za pomocą zegareko musimy docieplić te zwierzaki, koc na ziemi to niby ile daje ciepła? na bank ciągnie od spodu , deski i pustaki też nie oddają ciepła bo nie mają od czego więc jest zimno jak w kamiennej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam Ci maila z nr ns poczte, ale pisze ze od 8 do 14 :O czynna wiec dupa:O ale ona moze w ogole nie odczytac tej kartki, przyjdzie rzuci jedzenie i poijdzie, kartka w drzwiach lezy, chialabym aby tel byl do niej aby odebrala i aby wiedziec, ze jest po 2 stronie i to slyszy a nie kartke odczyta czy nie odczyta dzis i bedzie gdybanie a one zamarzną !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a może zapłacimy komuś w Twoje wsi aby przenocował te psy w jakimś ciepłym miejscu? jak hotel dla psów to ponad 120 zł to może za 20-30 zł ktoś by się zgodził w Twojej miejscowości ( piwnica, garaz- byle bło cieplej niż na dworze i nie wiało bo to daje jeszcze większe zimno- ja kasę mogę wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
te psy nawet w dzień mają horror a co dopiero za parę godzin - teraz coś trzeba zrobić bo jak jej nie dorwiemy to będzie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrozumcie, ja nie ebde chdozic po wsi czy ktos za 30 zł przenocuje psy !:( to chore, ja tu ludzie nie znam tak za bardzo aby ich prosic o to, ile byloby gadania.. moim rodzicom nie brauje pieneidzy wiec oni na pewno nie zgodza sie tez na to :O wyslalam tez nr do tego sklepu Joannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi się coś. Kiedyś w banku babka zapomniała mi policzyć rachunku, i groziło mi odciecie kablówki. Ona wiedziała że mam tel w Orange (płaciłam tam rachunki) i zadzwoniła na Biuro Obsługi powiedziała co i jak i jej podali do mnie nr telefonu. Może tak można to zrobić. Trzeba tylko wiedzieć jaki jest operator i to pewnie jest problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem,z e tak mozna ale nie wiem przeciez ona ma sieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegarko nie gniewaj się ale ostatni raz może zapytam..a może Twoja babcia by się zgodziła albo ona ma jakąś sąsiadkę - starszym ludziom kasa zawsze się przyda , tylko się nie wściekaj bo jarozumiem o czym nam piszesz ale o takiej opcji jeszcze nie rozmawiałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ale tak serio to aż tak wielu operatorów nie ma na rynku. T-mobil, pley, orange i coś tam jeszcze te na karte to wtedy dupa. Można dzwonić i pytać najwyżej powiedzą, ze nie mają jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge jej to prosić , ja z nia mam kontakt jako taki, ale ja tych 4 psów nie zagonie do niej do stodoły, bo to jest problem a nie bede z kazdym szla 800 m przez las i sie wracała bo mi zwieją . one musza dzis zniknąć z podwórka , dlatego chce sie tam jakos cudem dodzwonic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale to nie rozwiąże problemu..jutro nie przyjdzie wiosna ...mysle ze w internecie mozna znalezc jakies jej dane , moze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
no to trzeba się wziąć z kopyta bo czas leci, co robimy? jakie są zadania dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a ona pracuje w jakiej miejscowości? jak w mniejszym to tych marketów tyle nie bedzie, gorzej jak w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a może znasz jej dzieci albo jak się nazywają, może są na NK czy innym portalu i tam można zapytać o matkę czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było dzwonione, nie ma jej dzis w pracy a w bazie danych nie ma jej numeru dziecko ma 5letnie małe wiec nie ma na pewno nk, poza tym oni sa biedni watpie, ze maja kompa czy neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×