Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

mam numer do chłopa z TOZU, który był u niej pod domem.. i jego wspolpracowicznika co z nia był dzwonila do niej czyli maja numer od policji, bo z nimi gadali o niej moze ktos zadzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nikt nic nie wskórał a sa takie mrozy, a one budy nie mają więc czy dałby numer do włascicielki, co ma zamiar zrobic na noc z psiakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czy istnieje szansa, że Ty sama jej zaoferujesz pomoc przy zwierzętach , powiesz że masz czas i blisko mieszkasz a były tu jakieś kobiety i pytały czy jest taka szansa a ty powiedziałaś, że możesz pomóc; dlatego pytasz - i wtedy na legalu możesz pilotować jej postępowanie bo bedziesz tam pomagać w dbaniu. Ja moge co tydzen wysłać na karme lub kupić 20 kg w hurtowni i wysłac, Trzeba tylko dbać aby miały ciepło a tego nie zalatwi sie ani budą ani kojcem na dworze.Więc niech ta cholerna kobieta otworzy ten niby dom dla nich albo sam ganek . Na czas zimy powkładamy tam ciepłe koce czy poduchy . Serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiemtak- a czy opcja że koleś z Częstochowy przyjedzie po nie jest dalej aktualna? Bo to chyba Ty pisałaś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ona jest biedna więc co wymyśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tak ale do jutra bo w piątek wraca do Poznania i potem w Częstochowie będzie dopiero od poniedziałku i od ponedziałku znowu będzie mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie z nia dogadac, b w razie co jakby nie dbala, spaly na polu to jakbym zainterweniowala to by bylo, ze ja psy ukradłam, ja nie chce by ona cokolwiek wiedziala ze ja tam chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
więc trzeba postanowić coś dzisiaj abym mogła do niego dzwonić i umawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze joana dostanie ten nr do tozu ... zawsze mozna zadzwonic po nr na policje jako toz, ale to juz ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegarko udało się Tobie dać im coś ciepłego dzisaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
pisz jak trzeba kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Joasiu zaraz się połaczę ze szczęścia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zaproponuj jej pomoc np. raz na miesiąc, że coś jej wyślemy byle się wzięła do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podobno franca nie odbiera dzis wcale, bo facet z tozu tez dzwonił i chciał zapytac sie sam za mnie czy odda te psy, ale cicho sza w telefonie, zaraz dam Wam ten nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu prosz epamietaj co masz mowic na mailu masz co bedzie dzisiaj w nocy z nimi o tym przy budzie kojcu jedzeniu ! byl problm z zalatwieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tylko spokojnie, która dzwoni, co i jak mówi? nie możemy na nią skoczyć, poza tym jak pracuje w markecie to może nie może za telfon chwycić w godz.pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite!! Tez myslalam , ze moze po prostu dogadac sie z nia , ze pomozesz jej przy psach. Zamiast ja straszyc po prostu podejsc ja z drugiej strony. Pracuje calymi dniami, moze taka pomoc by sie przydala..szczegolne psom. My moglybysmy podsylac Ci jakies pieniadze albo paczki z jedzeniem, kocami..jestesmy ulokowane w calej polsce, kazda znajdzie jakas promocje na psie jedzenie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jej w rpacy nie ma przeciez, bo joasia dzwonila mi TOZ powiedzial, ze nie odbiera ale pewno w rpacy jest bo robi po 12 h ... nie podawaj tutaj tego numeru. i najlepepij aby to jedna osoba dzwonila a nie pięć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
można napisać esa z prośbą o pilny kontakt albo niech da sygnał jak będzie wolna, a esie napisać, że chodzi o pomocwrozwiązaniu trudnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np w biedronce jest zakaz wnoszenia komorek na sklep w godzinach pracy , moze ma tak samo..trzeba probowac do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
na co czekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ale jakie koce, jedzenie?nie bedziemy jej dawac zadnych pieneidzy skoro nie ma serca???!!! niech sie zrzeknie praw do nich !!! o to mi chodzi tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×