Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość A ja makler ze ona
Sprzedała dziecko i ono żyje, ojciec też wie co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swaaaZ
bolokjkj matka ne potwierdzla ze ta kurtka na;ezala do jej dziecka, nie ma dowodow ze to magdy kurtka byla bo rozmiarowo na ponad roczne dziecko wygladala a nie pol roczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MMORELKA_
ja nie rozumiem jednego czemu wszyscy sie z nią obchodza jak z jajkiem. Robi od 11 dni w bambo cała policje, prokuratorów a oni czekaja z przesluchaniem az stan psychiczny sie poprawi. No kur*wa ręce opadają. Przycisnąc ją i przestac sie bawic w kotka i myszke. Smarkula robi sobie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swaaaZ
rowniez wlazila na strone jak oszukac wariograf, jej IP namierzyli , i sie przyznala ze wchodzila na tą strone Podobno nie miala lopaty przy sobie i dziwnym faketm ejst ze twierdzi z ezakopala dziecko, ale jak jak mowila ze lopaty nie braka, no to czym odkopala dol? nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
do kina chciała iśc bo nic złego poza sprzedaniem dziecka nie zrobiła. Nie czuła z nim więzi i potraktowała ot jak sprzedaż jakiegos przedmiotu Otrząśnijcie sie ludzie Dziecko żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no caly czas o tym mowie ... ;/ rekami raczej tego nie zrobila.. ale jasnowidz twierdzi w ogole ze on chcial pomoc im a oni odmowili.a do mediow podali ze to On im odmowil pomocy ... ;/ a ten sam jasnowidz tweirdzi ze to nie bl wypadek tylko dzialanie zaplanowane, w ktorym brala udzial matka i jakis mezczyzna z jej najblizszego otoczenie badz rodziny ... jeju co chwile cos nowego ;/ moze miala kochanka i co zostawiala dziecko na 2 tygodnie to gdzies z nim sie ciagala. roznie to moze byc ale mysle ze jeszcze troche to potrwa zanim sie rozwize ta zagdaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
o jakiej łopacie gadacie, Bóg Rutkowski mówił, że pod drzewem zostawiła...naiwniaczki we wszystko wierzą, zamiast chwile pomyśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuu !!!!! my nie mowimy tylko przypuszczamy i myslimy... a twoj Bog rutkowski mowi ze zostawila pod drzewem , a za chwile ze starala sie ukryc tak zeby nie udalosie odnazlezc ciala.. no to soty ale pod drzewkiem chyba bylo by troche widocznie nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jest ofiarą.
jakby w tym kraju kościół nie prał mózgów młodym ludziom że antykoncepcja jest grzechem to by było mniej tragedii. Moża to był wypadek, może działał w szoku i nie była w ogóle przygotowana na macierzyństwo? Uważam, ze należy jej pomóc, a nie ją linczować. Tragedia ogromna, dla niej samej przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
wypierdalać z tym jasnowidzem!!!! Pojebało was juz do reszty????? CO za kurwa ciemnogród aby w XXI wieku wierzyć takim oszołomom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4444444
bolokjkj żebyś sie ku*wa nie zdziwił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ogarnij sie .. zalezy moze byc taki jasnowidz ktory potrafi przewidzieć. ja osobiscie mialam doczynienia z jednym i powiem ze mial racje.. moze zbieg okolicznosci a moze jego umiejetnosci. nie bede tu opisywac tego poniewaz to sprawa osobista , nie czas i nie teamt do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jaaaaaaaa
kasia jest ofiarą. jakby w tym kraju kościół nie prał mózgów młodym ludziom że antykoncepcja jest grzechem to by było mniej tragedii. Moża to był wypadek, może działał w szoku i nie była w ogóle przygotowana na macierzyństwo? Uważam, ze należy jej pomóc, a nie ją linczować. Tragedia ogromna, dla niej samej przede wszystkim. jeszcze jej bron to jej nie tlumaczy i tych klamstw bo jest nie odpowiedzialna gówniara ktora nie dorosla do roli matki!!!! jak mozna nie idzielic pomocy potraktowac jak psa:O zalll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
kurwa brak słów...Nie ma zadnych jasnowidzów! To tylko bardzo inteligentni ludzie którzy na podstawie tego co im sami powiecie dopowiedzą najbardziej wiarygodną wersję Ogarnijcie sie do huja pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
A to ze jedna na dziesięc wersji się potwierdzi to chyba naturalne...Sam też miałbym nie gorszą skuteczność I nie pierdolic mi tu juz o jasnowidzach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tacy co na podstawie zdjecia powiedza ci gdzie przebywa dana osoba i co sie z nia dzieje tez jest tylko osoba inteligenta? :D kazdy ma swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
no kurwa jak sie zdenerwowałem! aż mi sie gorąco zrobiło... jak mi tu ktos jeszcze wspomni co s o jasnowidzac to odnajdę i przetnę mu kabel do internetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Perfecta żarujesz sobie? no więc pisze, że głupoty opowiada, że pod drzewkiem zostawiła! wy łykacie cokolwiek nie powiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
Zanim zobaczył zdjecie to mu wpierw powiedzialaś jak sie ta osoba nazywa, ile ma lat, czy ma rodzinę , dzieci, gdzie pracował...to bardzo dużo informacji aby na ich podstawie postawić w miare wiarygodną hipotezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
DZIECKO ŻYJE PRZEKONACIE SIE O TYM WKRÓTCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak zyje
to powiedz mi matka przyznalaby sie do zabojstwa dziecka ktore dala do sprzedajnej adopcji skoro kara za adopcje jest nizsza niz za spowodowanie smierci?pukpukpuk walnij sie w pacyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolokjkj wiesz nie bede z Toba dyskutowac ja wiem swoje. wiem jak bylo w przypadku zganiecia mojego wujka , ktory wyjechal za granice. i wlasnie dzieki takiej osobie nastapily postepy w sprawie. poczytaj sobie o tym a nie sie tu wielce rzucasz. gdybys sam przezyl taka badz podobna sytuacje to bys uwierzyl i nie pier***** glupot :D ale masz prawo do swojego zdania i ja w to nie wnikam.. spoko to powiedz jakim cudem na podstawie imienia nazwiska adresu zameldowania i ilosci dzieci on mi mowi w ktorym miejscu on moze byc i dac wskazowki do poszukiwan . mysl sobie co chcesz.. mowie moze to byz zbieg okolicznosci ale nie sadze.. za duzo prawdziwych faktow podal naszej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahjhxccjxmbjcbm
sie tak nie ekscytuj bo ci zylka jebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak zyje
nie czytalam wszystkiego mowisz o jackowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
A kurwa jego mać nie pierdolić mi tu! Ona sie nie przyznała do ZABÓJSTWA tylko do tego że dziecko jej wypadło i na skutek tego zmarło. MOgło sie zdarzyć kazdemu - za to o ile sie nie myle nie grożą żadne paragrafy...co innego za sprzedaż dziecka... Podejrzewam zę wzięli BARDZO GRUBĄ kasę i dlatego wolą w to brnąc dalej niż sie przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak zyje
Zastanawiam sie o co poszlo miedzy Katarzyna a jej matka i bratem ze oni sie nie wlaczyli w "poszukiwania" Madziulki. Nie moge tego Bobasa odzalowac,w wieku mojej coreczki.Kurwa mac zabic zdrowe dziecko.Kocyk byl sliski sratata byla w kaftaniku i ja upuscila to co na bani byla jak ja niosla.dziecko moze upasc ale bez przesady,zeby zaraz sie zabic a jak nawet tak bylo to jej zachowanie pozniej wskazuje jednoznacznie na nia. Co za czasy,ta sprawa zawsze gdzies we mnie pozostanie bo Madzia byla rowiesniczka mojej Ninki i bede o niej pamietac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez osobiscie jestem zdania ze to dziecko zostalo sprzedane... bo bylyby jakies chociaz male znaki wsakzujace na to ze cialo tam jest. tak jackowski tak twierdzi. tak tylko przegladam wiadomosci na roznych stronkach i tak na niektorych jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×