Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Te niemiłe chochliki ciągle nas prześladują. Każdy robi jak chce, wybiera wszystko kiedy chce i kupuje także kiedy chce. Zapeszanie to zabobon, w który wierzyć nie trzeba. a co byś powiedziała na to, że niektóre dziewczyny jeszcze zanim zajdą w ciążę to już mają wszystko wybrane, a pewne rzeczy zakupione i mimo zabobonu zachodzą w ciąże, rodzą w terminie itd. Ja w takie rzeczy nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie, a kupowanie to jednak spora różnica. Ja tam przesądna nie jestem i uważam ,że najlepiej jak każdy postępuje w zgodzie z własnym sumieniem i nie interesuje sie tym co robią lub czego nie robią inni. Na przyszłość zastanów się kobieto czy swoimi komentarzami nie sprawiasz komuś przykrości.Zajmij się własnym życiem,bo ciocia dobra rada nie jest tu mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomarańczowe stwory mi też się dawały znać i to bardziej ostro :( Sylwia nie przejmuj się , bo to ich nakręca jeszcze bardziej . Łatwo mi teraz mówić , ale ciążowe hormony pogłębiają nerwy i bardziej się człowiek takimi rzeczami przejmuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i w końcu jakieś zdjęcie z usg proszę :) Ja wózek kupiłam pod koniec czerwca a termin miałam na początek grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,Barbera :) Jak wrócę po wizycie to zeskanuję te zdjęcia co mam oraz dzisiejsze i wrzucę do naszej galerii:) Liska,Twoje słodziaczki też chcemy zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem, wszystko u nas w porządku, dzieciaki wymiarowo w normie, ciężko już je złapać na USG takie wiercipięty, poszukiwania sisiaka nie zakończyły się owocnie, nic nie znaleziono:) Więc albo się nic nie znajdzie już albo dobrze ukryły, czyli nadal nic nie wiemy. Badania mam w normie, kolejna wizyta za 3 tygodnie. Fotki mam słabe ale prześlę na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Liska no to super, ze wszystko Ok :-) Teraz czekamy na relacje z wizyty Sylwii. Ja też nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska super, że wszystko dobrze z maluchami :) a może dwie dziewuszki będą :) zdjęcia fajne , aż mi się łezka zakręciła , bo moja Kamilka też nie dawno była taką kruszynką :) a pierwsze ważenie już było ? bo u nas miała 16 dkg za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana nie było, ostatnie dwa USG przebiegają pod akcją poszukiwania sisiorka!:)Na nic innego nie ma juz czasu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,bardzo dobre wiadomości:)Najważniejsze,że dzieciaczki są zdrowe i dobrze im tam w brzuszku:)No a tajemnica jak widać nadal jest tajemnicą;)Widocznie dzieciaczki jeszcze nie chcą Wam jej zdradzić:) Jestem po wizycie:) Z maluchem wszystko dobrze,rośnie zdowy i duży;ma już prawie 34 mm ,a dwa tygodnie temu mial 15 mm. Jak dr robił mi usg to dzidziulek słodko spał,ale go obudziliśmy specjalnie żeby się nam pokazał dokladniej i wiecie że skubaniec przekręcił się z jednego boku na drugi,pomachał raczką i nóżką i znowu zasnął:)Wygladało to tak jakby sie zdenerwowal,że go obudziliśmy...no jak śmielismy mu przeszkadzać;) Ale to fajny widok,emek nie mógł odejśc od monitora:) Powiem Wam,że tak naprawde to dopiero dziś na usg było widać ,że to mały człowieczek,kształt taki jak dzieciaczka,bo wcześniej to taka plamka była:)))) Dostałam lek na te moje złe wyniki moczu,a luteinę biorę tylko do 25!!!Hurra,wreszcie żeganm to cholerstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z galerii...ale słodziaczki:)Superowe fotki,a dzieciaczki już takie duże:) też mam takie odczucie,że o ile na monitorze jeszcze coś widać to już na wydrukach jest mniej wyraznie...no ale niewazne ,ja tam mam obraz mojego maluszka w głowie zapisany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się coś przypomniało;jak mnie pani embriolog zobaczyła to sama powiedziala,że wyglądam jakbym miała mieć chłopca:) Czyli to nie tylko moje odczucia;) Zaraz wrzucę fotki maluszka mojego kochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia super wieści, ale powiem ci , że ja też wyglądałam na chłopca :) kwitłam , cera idealna , a tu bułeczka :) najbardziej mnie wkurzało jak inni się ze mną kłócili, że na pewno usg się myli i będzie chłopiec , nic to, że chyba z 20 razy było widać, że dziewczynka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jakąś chwilę bedę wierzyła w takie przepowiednie,ale jak już usg pokaże to wszystko będzie jasne:) Mi jest naprawde obojatne czy to chłopiec czy dziewczynka,ale coś mi wewnętrznie cały czas podpowiada,że jednak pierwszym moim dzieckiem będzie chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym cię nie skłamała pierwszy raz w 16 tc na 80% a na 100% w 21 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szybko:) W takim razie w okolicach weekendu majowego powinnam coś wiedzieć;)no a na wakacje to już pewnie pojedziemy w określonym składzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Sylwia, ale miałaś dziś super wizyte, zobaczyc maluszka jak sie denerwuje :-) aż tak śmiesznie, ze to już taka mała istotka. Nie dziwie się emkowi, że nie mógł oderwać oczu od monitora. Kurcze po waszych wizytach nie moge doczekać się swojej, tylko moje dzidzie jeszcze małe to nie będzie widać tak dobrze :-) Jesli chodzi o wyniki moczu, to co mówił dr? jaki dostalas lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w ciazy takie wyniki czesto sie zdarzaja.Dostalam antybiotyk o nazwieMonural i mam wziac dzisiaj przed snem [rozpuscic saszetke i lyknac sobie]:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
dopiero się szykujemy, zaraz wyjeżdzamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Hej koleżaneczki, U nas wszystko w porządeczku, dzieci mają już po 18mm :-) Już widać było główke, zalążki rączek i nóżek. Super uczucie :-) Jedna dzidzia się wierciła, ale jak podszedł tatuś to przestała hihihi. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Sylwia dostałam to co ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Ci wczoraj napisać,żebyś sobie darowała picie soczków w duzych ilościach:Ja dostałam lekki opiernicz od doktorka,że za mało wody piję no i teraz emek mnie pilnuje;) Soczki dobre ,ale szklaneczka a tak to woda woda woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Wiem wiem Sylwia dziś też się pytał dr wode, juz wczesniej pisaliście mi o tym także od razu przerzuciłam się na wode:-) dziękuje za cenne rady:-) Jesli chodzi o foteczki to słabo widać na zdjęciach, na USG było lepiej, jeszcze są za małe, jak będą wieksze to na pewno je umieszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×