Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Ewelka dobrze, że się odezwałaś i że wszystko u Was ok:-) Za oknem dzisiaj pięknie, choć mroźno i faktycznie trzeba uważać przy chodzeniu i jeżdżeniu. Dzisiaj mój psiak mnie rano odprowadzał do płotu i tak się cieszył śniegiem, że już się nie mogę doczekać jutrzejszego spacerku z nim. Mam nadzieje, że będzie równie ładna pogoda i że mój pęcherz wytrzyma dłuższy spacer na mrozie hehe:-) Wczoraj dotarły do mnie pluszaki z M&P i są naprawdę śliczne i mięciutkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za życzenia imieninowe w imieniu Mikołajka:):* Nie udzielam się zabardzo na forum ostatnimi czasy,Miki terrorysta nie pozwala;),ale czytam Was uważnie i cieszę się, że u Waszych maleństw wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ewelka całe szczęście ,że sytuacja opanowana:)Uważaj na siebie. Czekająca,moja Lenka dostała dwa misie z tej kolekcji Czesia i Misie,ale to Czesio skradł jej serce,nie może od niego oczu oderwać;) ja dziś byłam na długim spacerze,pogoda rewelacja i mam nadzieję,że jutro tez będzie tak pieknie:) Pozdrawiam i udanego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U mnie dziś też super pogoda, tylko spacerować. Czekam na eMka jak wróci z pracy, zjemy obiadek i idziemy na spacer, bo jest trochę ślisko i potrzebne "bezpieczne ramię". Życzę Wam spokojnego i udanego weekendu :-))) Pozdrawiam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Odebrałam wczoraj tą sukienkę ze Smyka i niestety będę musiała ją zwrócić. Na metce rozmiar S, a w rzeczywistości bardzo duża, wyglądam w niej jak w worku i nawet nie ma opcji, że ją zatrzymam. No to niestety wada zakupów internetowych.. Spacer zaliczony, jutro pewnie powtórka:-)' Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENA- rozmiar S i za duza na dodatek będąć w ciąży???????????? :))))))))))) zazdroszcze za duzego rozmiaru S :)) hihih A ja dzis zaliczylam upadek przed drzwiami jak wyszlam z budynku od siebie, a szlam tak powoli, bo wiedzialam,ze slisko, ale na szczescie podparlam sie ręka na sniegu i lekko na tylek spadlam, ale wydaje mi sie,ze jest ok, Synus sie wierci, nic mnie nie boli.... Czekam na Męża i nagrywam "sposob na tesciowa" to sobie milo ogladniemy... BUZIAKi dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,pamietam że dzisiaj niektóre z Was maja wizyty więc proszę się zameldować i opowiadać co i jak:) Trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie;) Za oknem już nie tak słonecznie jak w weekend, ale wciąż biało. Wczoraj zrobiłam sobie dłuuugi spacer który dobrze nam zrobił;) Dziś zaliczyłam wizytę u endokrynologa , wyniki są ok, mam zapas leków do i po porodzie tak więc nie muszę już się stawiać na wizytę. Uff...Potem tylko kontrolować tsh i w zależności od wyniku odstawić leki lub zawitać do pani doktor. Dziś będą mi montować mebelki z Ikei dla dziecka, tak więc czeka mnie wieczór pełen wrażeń;)Teraz jestem na etapie wybierania i szukania pieluch 1razowych - jak zwykle im większy wybór na rynku tym trudniej mi się zdecydować. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, trzymam kciuki za dobre wyniki i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Ha, ha Sylwia jak zawsze na posterunku :) Z tego co kojarzę to dzisiaj wizytę ma Lenka, więc czekamy na wieści. Mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam. Jeśli tak to przepraszam. Ewelka, dobrze że to nic groźnego. Rzeczywiście w ciąży szyjka jest bardzo ukrwiona stąd takie mikrourazy mogą spowodować krwawienie. Ja wierzę że wszystkie dotrwamy do stycznia :) Kamkrzem, uważaj na siebie, bo takie upadki są niebezpieczne. Na szczęście nic się nie stało :) Ja z ostrożności właśnie wyciągnęłam moje buty górskie, fakt że wyglądam dziwacznie w płaszczyku i tych buciorach ale zupełnie się nie ślizgają i czuje sie w nich stabilnie. Frezja, to jak zamontują mebelki to zobaczysz jak się gęba ucieszy, ja na taki widok czekałam 6 lat i teraz co chwilę wchodze do pokoiku i lampię się na łóżeczko :) A co do pieluch to myślę że na początek warto kupić po trochę każdego rodzaju, żeby sprawdzić które będą sie u Was sprawdzać najlpiej, bo nie ma pieluch idealnych dla każdego. Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie:-) Z Hanią wszystko ok, waży 1670, pępowina widoczna, ale zahacza też o bark, więc na szczęście nie jest tylko wokół szyjki. Zresztą jest na razie luźna, więc przez 2 najbliższe tyg mam spokój:-) Położenie nadal miednicowe i dr mówiła, że raczej może już tak zostać, bo z każdym tyg. szanse na odwrócenie maleją. Także pewnie czeka mnie cesarka ok 38 tc, czyli już bardzo niedługo, bo teraz jestem w 32:-) Frezja a jakie mebelki wybrałaś? Ja na łóżeczko z Ikei byłam już dawno zdecydowana, a do tego chciałam później dokupić szafę i komodę, ale dopiero w weekend zobaczyłam, że ta szafa jest taka malusieńka, a komody w ogóle brak do tych serii łóżeczkowych. Kamkrzem uwierz, że ta sukienka naprawdę nie była w rozmiarze "s":-) Wrocławianko wygląd teraz nie tak ważny, grunt, że buty stabilne:-) Sylwia a jak się ma mała Lenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie:-) Z Hanią wszystko ok, waży 1670, pępowina widoczna, ale zahacza też o bark, więc na szczęście nie jest tylko wokół szyjki. Zresztą jest na razie luźna, więc przez 2 najbliższe tyg mam spokój:-) Położenie nadal miednicowe i dr mówiła, że raczej może już tak zostać, bo z każdym tyg. szanse na odwrócenie maleją. Także pewnie czeka mnie cesarka ok 38 tc, czyli już bardzo niedługo, bo teraz jestem w 32:-) Frezja a jakie mebelki wybrałaś? Ja na łóżeczko z Ikei byłam już dawno zdecydowana, a do tego chciałam później dokupić szafę i komodę, ale dopiero w weekend zobaczyłam, że ta szafa jest taka malusieńka, a komody w ogóle brak do tych serii łóżeczkowych. Kamkrzem uwierz, że ta sukienka naprawdę nie była w rozmiarze "s":-) Wrocławianko wygląd teraz nie tak ważny, grunt, że buty stabilne:-) Sylwia a jak się ma mała Lenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, super że z Hanią wszystko dobrze :) No i że ta pępowina nie tylko wokół szyjki więc możesz być spokojniejsza. Wygląda na to że miniemy się na porodówce bo jak Ty teraz w 32 tc a ja w 33 tc, to pewnie ja wyjdę po cc a Ty zostaniesz przyjęta :) A co do wyglądu masz rację bezpieczeństwo teraz najważniejsze. Ja też jestem styczniowa i moja mama ze mną też fiknęła kozła a później miała problemy z łożyskiem, nie mówiąc o koleżance która złamała nogę i z nogą w gipsie miała cc, niestety doszło do zakrzepicy i o mało co a nie skończyło się tragicznie :( dlatego pisałam żeby Kamkrzem i wszystkie dziewczynki uważały bo żartów nie ma. Lenka a kiedy masz następną wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!!! Ja melduję,że jutro mam na 9:00 wizytę, trzymać kciuki za pozytywne wiesci u mojego Synka! Ciekawe ile urosł i jak się ma:) weszłam w 33 tydzien, tak jak wroclawiankaaa :))) Dzis robilam morfologie i mocz, wyniki ok, poza oczywiscie bakteriami w moczu i juz lekko podwyzszonymi leukocytami, ale to wlasnie z tej grzybicy lekarz mowil, pozatym hemoglobina ladnie sie trzyma, ostatnui w pazdzierniku miala 11.7 a teraz 11.6 wiec jeszcze ok. Jutro mam wizyte z wroclawiankaa :))) Dzis bylam na szkole rodzenia, pocwiczylysmy jak zawsze i rozmowa byla o karmieniu i przykladaniu dziecka do piersi i te wszystkie metody. POlozna tez mowi,ze juz w szpitalach przyzwyczajaja mamy do tego,zeby chociaz przed 7 dni pierwszych zycia dziecka nie dawac smoczka, bo inaczej dziecko ustawia jezyk przy brodawce ( czyli na zewnatrz i nie rani brodawki) a ja ssie smoka to jezyk sie chowa do tylu i dziaselkami rani brodawke:) mowi,ze nawet w jakiejs ksiazce czy przepisach moowa o 40 dniach bez smoka ale ona prosi o 7 dni :) Polozne sie smieja i mowia,ze porod to jeszcze nic, schody zaczynaja sie potem, wlasnie laktacja i opieka nad Maluszkiem:) Lena- cieszę się,ze u CIebie ok, drobna ta Twoja córeczka, tzn nie znam się ale myslalam ,ze bedzie miala blizej 2kg no moze 1800-1900, ale nie mowie,ze zle wazy, zobaczymy jak Moj Kubus sobie urósł :) Lecę do Męża, właśnie wrócił z pracy z dniówki i muszę się nim nacieszyć :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena dobrze że wizyta wypadła pozytywnie. Ja kupiłam mebelki z serii Stuva Planner. Na szerokość nie są one zbyt duże, ale są pojemne i głębokie. Trochę musiałam się nakombinować, rozrysować i tak jakoś mi podpasowały, że zdecydowałam się właśnie na nie. Dobrałam jeszcze białą komodę Brimnes z 4 szufladami. Póki co monterów jeszcze nie ma, tak więc nie wiem czy dziś zdążą dojechać ;( Co do spacerków to ja też wskoczyłam w moje górskie buty, bo najwygodniejsze i niezawodne. Karzkem - powodzenia jutro. Do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, dziewczyny ale ja zakręcona, przecież ja w sobotę zaczęłam 35 tc :) gdzieś mi uciekły dwa tygodnie ;) Kamkrzem, oczywiście kciuki zaciśnięte :) Ja wizytę mam w środę, jutro rano tylko na badania, mam nadzieję że śnieg całkiem nie zasypie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,chyba się nie martwisz cesarką co?Ja Ci powiem,że gdybym drugi raz miała rodzić i wybierać to też chciałabym cc.Wśród moich koleżanek też taka opinia,najbardziej to przemawiają do mnie argumenty tych dziewczyn co rodziły i s.n. i cc,wszystkie zgodnie mówią,że cc. Dobrze,że u Hani wszystko tak jak być powinno.Wagą to się nie ma co sugerować,bo czasami z powodu zbyt duzej ruchliwości dzidzi nie da się dokładnie zmierzyć mu obwodu brzuszka i wynik moze byc przekłamany.Zresztą na etapie między 30-35 tygodniem są największe przyrosty.Zajrzałam z ciekawości w swoje wypisy z wizyt i w ciągu 1 tygodnia Lenka potrafiła przybrać około 400 gr. U mojej Lenki wszystko dobrze.Mały żarłoczek z niej,dziś ją ważyłam i jest 5020 gr:)Nie chce jej za bardzo chwalić,ale jest grzeczniutka i całkiem ładnie śpi mi w nocy:)jest już bardziej kontaktowa,śmieje się w głos,coś tam sobie gaworzy pod nosem,piszczy:)Aha i jest maniakiem tv,nie ma szans żeby przy kąpieli tv był wyłączony,robi taką afere ,że ja w pośpiechu szukam pilota,mała terrorystka;) Wrocławianko,nie czas teraz na lansowanie;)Noś to w czym Ci wygodnie i bezpiecznie;wyobraz sobie jak ja wygladałam kiedy były zimne i deszczowe dnia, a ja w klapkach poginałam,bo inne buty to mi na moją stópke nie wchodziły;) Czekam na relację ze spotkania z córcią:)Trzymam kciuki:) Kamkrzem,widzisz ja tez spotkałam się z opinią ,że laktacja to jakaś mega trudna sprawa,a ja mam zupelnie inne odczucia.Naprawde nie miałam żadnych problemów,Lenka od pierwszej chwili załapała ssanie cyca i mimo iż dawałam jej smoka już w szpitalu to i tak dalej sobie świetnie radziła.No ale ja wiem,że nie jest tak kolorowo u wszystkich dzieci dlatego lepiej słuchać położnych. Wyniki masz całkeim fajne,ale przy koncówce zadbaj o diete podkręcająca hemoglobinę to mniej odczujesz skutki dużej utraty krwii. trzymam kciuki za spotkanie z Kubusiem i oczywiście chcę znac szczegóły:) Frezja,napisz jak wrażenia jak już ekipa zmontuje mebelki:) A o jakich pieluszkach myślisz?ja wytestowałam tylko pampersy i dausie i obie są fajne i nie uczuliły mi Lenki.W szpitalu dziewczyny własnie najczesciej miały te pieluchy,a do dupci to maść Linomag. Kalinka,Czekająca ,Ewelka jak tam u Was i dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia super dziewczynka z Twojej lenki. I jak podglądałam zdjęcia na poczcie to stwierdzam że jest cudowna. No zresztą jak wszystkie polmedowskie dzieciaczki ;)) Nie mów że prześpi już całą noc bez pobudki???? Kamkrzem czekam na relację z wizyty. Nasza Amelcia jest w trakcie 36 t.c. więc jeszcze troszkę i będzie oficjalnie uznawana jako donoszona i bezpieczna. Boję sie porodu. Ja będę rodzic sn. Siostrze poszło łatwo to myślę że też dam radę. Sylwia u mnie szwagierka miała pierwszy poród sn a drugi cesarka i ona twierdzi że mimo wszystko poród sn lepszy. To tak jak nie ma identycznych dzieciaczków i złotej recepty na wychowanie tak samo każda kobieta przeżywa poród. Ja boję się nie tyle o to czy ja dam radę tylko o to żeby maleńkiej wszystko się udało. Przed nią też ogromne wyzwanie. Musi się wydostac na drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć-melduję, że mocno spóźniona ekipa jednak dała radę. Skończyli późno, ale mebelki już stoją i się wietrzą;) Teraz tylko muszę je trochę ogarnąć z kurzu i zapełnić poupychanymi po kątach rzeczami dla małej. Czekam jeszcze na sofę, co oznacza, że mebelki będą jeszcze zmieniać swoje ustawienie, ale już jestem zadowolona i powoli przyzwyczajam się do nowego wyglądu pokoiku;) Co do pieluch to myślałam o Huggies'ach, ale wcześniej chyba Liska pisała,że one uczulają i pewnie zostanę przy Pampersach i Dada'ch. Zastanawiam się tylko czy warto kupować rozm. 1 new born (2-5 kg) czy też od razu nie kupić pampersów rozm. 2 new baby tych od 3-6 kg ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja ja na początku miałam pieluszki Huggies i byłam z nich zadowolona, u mnie właśnie Pampersy uczulały a teraz używamy Dada. I miałam new born, 2 może byc za duża. Na szczęście są to małe paczki więc szybko się je zużywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-))) Lenka, super że u Was wszystko ok. Z tego co piszesz, to możemy się spotkać w szpitalu, bo ja 38 tydz. rozpoczynam 2 dni przed Tobą i też mam mieć cc. Dziś kończymy 32 tydz. :-) Ja swoją wizytę mam jutro rano i już nie mogę doczekać. Stres mnie zaczyna dopadać czy wszystko ok :-( Synek kopie, głównie wieczorem, więc mam nadzieję że wszystko u niego dobrze. Mnie czasami ciągnie, tylko nie wiem czy to mięsień w udzie czy coś w pachwinie po prawej stronie, ale mam nadzieję że to nic złego. eMek właśnie przyniósł mi wyniki, i tak hemoglobina bez zmian od kilku m-cy tj. 11, a z moczem wszystko ok :-) Dodatkowo Pani Doktor zleciła mi zbadanie poziomu hemoglobiny glikowanej, z uwagi na moje badanie cukru i tu wynik 4,49%. Na wydruku z laboratorium jest N, to chyba w normie, ale Pani Doktor to oceni. Ja też wyciągnęłam swoje trapery, bo w nich czuję się bezpiecznie na chodnikach, a co do wyglądu to odpuściałam, bo teraz dbamy o bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!! Miałam wejść wczesniej i pisac, ale telefon dzis za telefonem mam, sama dzwonie tez i nawijam:) A więc wszystko wporządku u Kubusia:) Ważymy 2100 :) więc waży równo na 33 tydz i 4 dni:) lekarz mowi,ze daje mu max 3300-3500 :) ,mowie,ze tyle wystarczy:) Zmierzyc sie kompletnie dzis nie dal, bo lezal zawiniety jak kokon:) mial glowke w dole tak po lewej stronie na niej stopy i nogi wiec normalnie sie zabunkrowal:) snieg spadl wiec i Synus sie zwinął zeby mu cieplo bylo:) Pępowinka ok, mial ją przed twarza, ale mowi,ze spokojnie szyja cala wolna wiec ok. Moja szyjka dalej ladna i taka sama 5 cm :) Ufff nie mam grzybicy!! narazie spokoj. przeplywy, tetnice, moje cisnienie, dziecka tetno serduszko prawidlowo:) jajeczka rosna z piosiorkiem,ze lekarz sie smial,ze duzy juz siusiak:PPP aaaaa i mowi,ze ma pelno wloskow na calej juz glowie, ostatnio widzielismy meszek od polowy glowy a teraz mowi,ze cala glowa :))) Jeszcze wizyta spokojnie za 4 tygodnie wiec w 37 tyg, wtedy zrobi wymaz na paciorkowca i cytologie. ps. Jakich pultynek dostał na policzach porównując poprzednie zdjęcie:) wysylam na poczte zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem super, że u syneczka i Ciebie wszystko w porządku i faktycznie już ma takie fajne policzki :-) Wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko następna wizytę mam 21.12, czyli w następny piątek:-) Do tej pory jakoś nie zwracałam zbytnio uwagi na ostrożne chodzenie, ale po historii Twojej mamy na pewno zacznę uważać, bo faktycznie głupi upadek może się skończyć tragicznie. Sylwia nie martwię się cesarką, absolutnie:-) Od samego początku nie byłam na konkretny poród nastawiona, zawsze powtarzałam, że będę rodziła tak, jak wyjdzie. A że Hania jest ułożona tak, jak jest, więc nawet nie mam dylematu. Ale Twoja Lena to już duuuża panna, aż 5 kg:-) To jaki już rozmiar nosi? Frezja super, że zdążyli skończyć rozkładać mebelki. Pewnie jest na co patrzeć:-) Muszę sobie obejrzeć tę Twoją kolekcję na żywo. A jeśli chodzi o pieluszki, to chyba kilka paczek newborn nie zaszkodzi, bo jak będziemy zmieniały kilkanaście razy dziennie na początku, to będą znikały w mig:-) Czekająca faktycznie możemy się spotkać w szpitalu:-) A wybierasz się tam na zwiady? Słyszałam, że środy są dniem otwartym dla "zwiedzających porodówkę":-) I oczywiście powodzenia na jutrzejszej wizycie! Kamkrzem no faktycznie, synek gigant Ci się szykuje hehe. Zdjęcie super:-) A ja z kolei mam ogromny problem ze znalezieniem kombinezonu dla małej. Już chyba wszystkie możliwe sklepy obeszłam i niestety, jakoś nic mi w oko nie wpadło. Na stronie Halens widziałam ładny beżowy, ale same większe rozmiary zostały. Dziewczyny a jakie w ogóle kombinezony polecacie? Z nogawkami, czy te workowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem jak to dobrze słyszeć pozytywne wiadomości:) Przyda Ci się szcoteczka od czesania włosków u Kubusia;) Ewelka,tak dobrze to nie mam,ze całą nockę śpi.To jest głodomorek i budzi się w nocy na jedzonko,choć dziś to pobiła wszelkie rekordy,bo o 24 ją nakrmiłam i obudziła się dopiero o 6 rano,zjadła i znowu spała do 10:) Lenka,Mała dopiero co wyrosła z 50,nosi jeszcze 56 i niektóre 62.Tak naprawde to zależy od firmy,bo jednak są rozbieżności w wielkości ubranek.Z Nexta to są na nią dobre 0-3,a np z Mothercare 4,5 kg. Jęsli chodzi o kombinezon to ja kupiłam w Benettonie w Renomie jednen taki biały z nogawkami i futrem przy kapturze,a drugi śpiworek.Na pewno wygodniejszy spiworek ,ale znowu w foteliku jest problem z zapięciem pasów więc częściej uzywamy jednak tego z nogawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne są śpiworki w smyku, mi się podobały, ale szkoda mi kasy i kupilam uzywany od kolezanki za 10zl :) w misia niebieskiego z uszkami a drugi z takiego sliskiego materialu jak na snieeg za 20zl:) bo tak to kombinezony min 100zl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii twoja Amelka jest taka słodka i te oczęta brązowe:) urosła Ci pannica piekna:) Lenka i Kamkrzem dzieciaczki pięknie Wam rosną, a Kubuś buziolek piekny dostał, co do wagi to zależy czy to chłopiec czy dziewczynka i od wagi i wzrostu rodziców, ale z tego co mówi moja Pani Dr. to waga jest zawsze inna po urodzeniu bo usg się myli często. Moja Pani Dr. jest fanką naturalnego porodu, także się dogadałam z nią bez problemu:) CC tylko kiedy jest konieczność. Jak będzie zobaczymy w praktyce hehe. Lecimy teraz 36 t. także poród tuż tuż, ale Pani dr. mówi, ze tak prędko jeszcze nie urodze bo brzuszek jeszcze wysoko i jeszcze jest dużo miejsca, ale szyjka już pomalutku się skraca, ale długa.Anetka ma 2470g. tez coś nie chciała dać się zmierzyć, zapomniałam spytać o pępowinę, ale jak nic nie mówiła to chyba jest ok? Pozdrawiam dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena-ja ostatnio widziałam fajne kombinezony w dobrych cenach w TK Maxie w Renomie. Były też śpiworki, podobne jak te w Smyku. Też się zastanawiałam czy kupić czy nie i w końcu nic nie kupiłam, bo mam jeden kombinezon z nogawkami od koleżanki (trochę duży, ale damy radę, zawsze mogę podwinąć od dołu;), poza tym jak kupowałam nosidełko to był dołączony do niego super śpiworek (workowaty) taki ocieplany i to powinno mi wystarczyć. Wiadomo coś trzeba mieć czy to na wyjście do lekarza czy na spacer, ale na początku i tak maluch przebywa w domu, a poza tym nie wiem ile razy zdążę wykorzystać te rzeczy (pewnie tylko kilka razy), bo potem mam nadzieję szybko przyjdzie wiosenne ocieplenie i grubsze rzeczy będą zbędne;) Sylwia, Margi - które pampersy na początku "testowałyście" te premium care (białe opakowanie) czy new baby (żółto/zielone op.)? Które są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, Twoja Anetka waży teraz tyle ile moja Lenka w tym czasie:)Jak doczekasz do terminu to pewnie bedzie ważyła ponad 3kg. Cieszę sie,że u Was wszystko dobrze,oby te ostatnie tygodnie uplyneły Ci spokojnie:) Frezja,ja kupiłam i te premium i te normalne i moje zdanie jest takie,że te normalne są lepsze.Premium mają wewnątrz taką siateczkę i ona ciągle się Małej do pupy przyklejała. Mi nie pasowały,a Liska była zadowolona wiec jak widzisz zdania podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Kamkrzem, Kubuś to już duży chłopczyk i tak fajnie zakrąglił sie buźce :) Cieszę się że wszystko u was dobrze :) Kalinka, no Anetka to też już duża dziewczynka :) I najważniejsze ze wszystko u Was dobrze, święta będą spokojniejsze :) Sylwia, z tymi rozmiarami to masz rację ja już totalnie zgłupiałam, bo jak porównuję rozmiary z różnych firm to każdy inny. A żeby było śmieszniej to porównałam ostatnio bodziaki ze smyka na 56 i 62 i różnica jest ok. 1 cm w szerokosci i długości rękawków a na długość takie same, zgłupieć można :) a do tego jeszcze nie wiadomo jaki urodzi się dzieciaczek, bo jak sama piszesz te wagi z USG często rozmijają się z rzeczywistością. A te ciuszki z Mothercara to mówisz o rozmiarze New baby do 4,5 kg ? Ja ostatnio kupiłam takie pajace ale stwierdziłam że są malutkie i wymieniłam na 0-3 a teraz juz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam ? A powiedz czy wszystkie ciuszki z Mothercare maja zawyżoną numerację? Ja mam zgryza bo nie ma już tam czapeczek zimowych XS a są tylko S niby na 0-3 no i zastanawiam sie czy Hania się w niej nie utopi ? Jesli chodzi o kombinezony to ja też widziałam w TK Max ale sie nie przyglądałam. Ja akurat dostałam od koleżanki i sa fajne bo jeden ma taka dziurkę na rzepy żeby przełożyć pas a drugi można zapiąc na dole w dwojaki sposób tj żeby były dwie nóżki i wtedy jest do fotelika lub na całośc i wtedy do gondolki, może i Wam uda się znaleźć takie ze sprytnym rozwiazaniem, ten mój jeden jest z H&M a drugi firmy nie znam ? A ja odliczam godzinki do wizyty a Hania szaleje od rana, choć zawze rano jest raczej spokojna, emek się śmieje że chyba ma po mamusi syndrom białego fartucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×