Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

No to temat serkow zamkniety:) Ja używam soli dietetycznej o obniżonej zawartosci sodu:) okolo 5-6 zl za kilo, ale mam ja juz rok hehe. i nie daje jej duzo:) Obiad - ryz z warzywami jadlam o 12 stej. teraz zjadlam jeden wafel suchy z kawa:) i skusze sie jeszcze przed siedemnasta na poł kostki twarogu ze slodzikiem i mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko co do curry,to jest dozwolona w dietach,spokojnie możesz dodawać do potraw i nawet pierz ceyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o aja to ja tez rozejrze sie za taką solą bo uwielbiam potrawy solone a póki co to ziola i zioła no i curry. Ryzówka bardzo chce zeby Ci waga spadała na amerykance bo ja chyba bym poszła juz od tego poniedziałku bo w sobote 24.03 jade na 18tke do chrzesniaka i tez bym chciala dobrze wyglądac, ale mam obawy własnie o spadek bo jestes juz jakis czas na dietce i waga juz mała i wlaśnie moze byc zastój ale przyszło mi do głowy bo ty lubisz liczyc kalorie zebys przeliczyla to co do tej pory jesz a to co jest na amerykance czy duza różnica kaloriowa, ale z tego co pisalas to jadalas nie za duzo wiec dlatego te bawy oby niesłuszne. A tak se przypomnialam że ja przed pierwsza ciaża czyli do 24 latek waga 48-50kg i nie wiedzialam co to odchudzanie - mogłam pochlaniać kosmiczne ilości, nie znalam zasad zdrowego odzywiania no a potem jak po ciazy do 80kg doszłam no i juz nigdy nie wrocilam do 48, moja najniższa waga po odchudzaniu w wieku 25 lat to 55 i to był najwiekszy sukces ktorego tez juz nigdy nie powtorzylam - dlatego to co mam w stopce wazyc 58kg to naprawde byłby sukces jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dzieki, a z pieprzem cayne kiedys pilam tez jakas miksture z syropem klonowym i rzeczywiscie on wspomaga odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam, ze zakupilam sól w kauflandzie:). Tam tez kupuje ser bialy chudy , bo maja kostki po 200g czyli tyle ile trzeba za 1,80 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam, ze zakupilam sól w kauflandzie:). Tam tez kupuje ser bialy chudy , bo maja kostki po 200g czyli tyle ile trzeba za 1,80 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka, ja też w dniu porodu ważyłam 80kg:):) to były czasy olbrzyma, hahahaah współczuję ci tych zmagań z wagą, ale dobrze ci idzie. wow 55kg, doszłać, to sukces. wierzę, że powtórzysz ten sukces i teraz, bo powiedz szczerze przy 55kg to już będziemy laski przy naszym wzroście, ale przy 60 to lekko grubawo się czuję, niestety...może gdybym miała te 5cm więcej...a ja mam 160 (w kapeluszu, tak naprawdę chyba nawet 158-9, zależy jak mnie zmierzą, ale nie przyjmuję tego do wiadomości i mówię że 160cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o aja dzięki za informacje o soli,też ją zakupię:D co do wagi przed porodem,to ja ważyłam 47 kg w ciąży chodziłam jak słoń ,bo do porodu moja waga to 95 kg i bardzo szybko powróciłam do swojej wagi ale musimy wziąć kobietki pod wzgląd,że z biegiem lat nasza figura niestety się zmienia i stajemy się coraz bardziej kobiece z wiekiem;-) Pierwszy dzień diety zaliczony i nawet nie czuję głodu,teraz jeszcze zostało winko do wypicia ale to ok.19.00 bo teraz idę do swojego pokoju tańczyć zumbe,a i muszę powiedzieć,że po pracy byłam na zakupach i chodziłam 2 godziny,przyszłam tak mokra,że szok. co do ważenia,to ja myślę,że dopiero w poniedziałek się zważę a wy kobietki kiedy,będziecie podawały wagę codziennie? Jak mnie już tu nie będzie,to życzę miłego wieczoru,pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu zuch jestes - czyli pierwszy dzien zaliczony bedziesz miec - tylko prosze nie wstawaj w nocy bo wszystko zepsujesz- prosze, a z waga z którą sie idzie czasem do porodu to naprawde masakra:). Ja na tych szybkich dietkach lubilam wazyc sie codzien chociaz i tak prawie codzien wstaje na wage bo lepiej pilnowac - bo fajnie widac kazdego dnia ubytek - mozesz spróbowac. ryzowka - ja nawet o 55 kiloskach nie mysle bo chyba bym byla za chuda:) - ostatnio to zawsze grubo po 60 wazylam wiec takie 58 to by było super i utrzymac i chyba dziewczynki od poniedzialku i ja zrobie amerykanki 5 dni bo w sobote imprezka u chrzesniaka to juz bede musiala jesc zeby nie pitolili mi :). dzis troche w domku inaczej zjadlam bo mial byc twarog (wlasnie jak bede w kauflandzie to kupie te po 200gram - dzieki aja) ale mama moja która pilnuje mi malego zrobila takie placuszki twarogowo - ziemniaczane od ktorych zazwyczaj stronie a dzis pochłonęłam 6 sztuk (ze 100 gram) - mysle ze ok 300 kalorii bo smazone sa na oleju wiec dzis dzien to pewnie z 1500 kalorii mialam wiec jestem coraz blizej aby zdecydowac sie na amerykanke od poniedzialku - a nuz widelec bede blizej mego celu - aja i 60 czy wy tez od poniedzialku? Dziewczynki w gazecie z biedronki w tym dodatku kulinarnym jest sporo o ryzu - warto poczytac i zaopatrzyc sie w ten wysoko białkowy jak dla nas - tylko zapomnialam jaki to - potem zerkne jeszcze raz w gazetke - póki co ide na twisterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siostra namówiła mnie na Alli miałyście jakiś kontakt z tym specyfikiem?Bo nie wiem czy inwestować tą stówę czy to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dopiero wróciłam do domu ,cały dzień latałam,co do serków topionych to ja jadłam 1 trójkącik,ale tragedi nie będzie jak zjecie 2,nie załamujcie się,a twaróg czasami zamieniałam na serek wiejski co drugi dzień i też waga spadała ,a do twarogu starłam ten ogórek na tarce żeby nie był taki suchy i dodałam 1 łyżkę jogurtu naturalnego,i codziennie miałam -1kg. na wadze ,zobaczycie jutro rezultaty że to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia co do wina to musi być czerwone wytrawne,ale też można wino zamienić na barszcz czerwony lub sok pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 nie inwestuj w takie leki ,nie dość że ci nie pomogą to jeszcze sobie zaszkodzisz,ten lek jest dla osób z dużą nadwagą,a jak pamiętam to ty nie masz powyzej 80kg.a poza tym musi być połączony z ćwiczeniami i z dietą,to i bez tych tabletek też schudniesz zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki witam z samego rańca,bo gębula mi się cieszy uwaga,uwaga.. po wczorajszym dniu na wadze dzisiaj -0,50 kg jest to mniej niż pisze mery ile można w ciągu jednego dnia diety stracić ale jak codziennie będzie mi ubywać po 0,50 kg to dla mnie i tak fajnie:D:D:D musicie być dla mnie wyrozumiałe,bo niestety wstaję w nocy i jem ale tego na razie nie da się wyleczyć..ale Judytko dzisiejszej nocy byłam grzeczniejsza,bo nie wcinałam chleba tylko ruloniki z szynki i posłuchałam Ciebie,bo przy łóżku stoi butelka wody i sobie często popijałam:-) mery właśnie wczoraj w biedronce kupiłam tak jak piszesz wino czerwone wytrawne.Ryżówka to Ty dzisiaj dołączasz do mnie,czy mery już wczoraj też zaczęła dietę? Po wczorajszym dniu muszę z ręka na sercu powiedzieć,że nie byłam głodna ,bo między posiłkami piłam dużo wody a to też dużo daje:)Dzisiaj czuję się tak jak bym straciła 10 kg :D:D:D Zadecydujcie kobietki czy codziennie podajemy wagę i zmieniamy stopki,czy dopiero po zakończeniu diety,ja będę ciągła dietę tak jak mi podpowiedziała Judytka 7 dni i tę dietę bez mięsa na razie chyba,że mi się znudzi to zawsze mogę przejść na tę z mięskiem . Buziaki laseczki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 co do tego specyfiku,to może rzeczywiście mery ma rację,bo one sporo kosztują a nie zawsze mogą działać i szkoda pieniędzy.Nigdy nie wierzyłam w te wszystkie specyfiki ale mi osobiście pomaga Asystor Slim,a dlaczego ..bo jedna tabletka jest na noc,a przy moim wstawaniu i jedzeniu,to zawsze przez noc mam większe spalanie i właśnie wczoraj je zakupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasia -ja mam-1 4mniejale prosze cię jak chcesz schudnąć to zapomnij o chlebiea słodzik możesz używaći jak naprawdę masz głoda to pamiętaj o białku w biedronce masz w paczkach chudą polędwicę sopocką ma mało kalori nie jedz szynki takiej kupionej na wagę one mają dużo kalorii i chemi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasiu, merry witajcie dziewczynki. Kasiu super że spada waga - ja Ci moge powiedziec że u mnie na tych drastycznych dietach to tylko przez 2 pierwsze dni byly duze spadki a potem tez spadalo ale juz gramy ale to tez cieszyło - ja proponuje na amerykance wazyc sie codzien i podawac to bedzie moze i dla innych zacheta - niekoniecznie w stopce ale tak jak dzis zrobilas i fajnie. U mnie waga dzis najpierw pokazała 62,2 i az nie mogłam uwierzyc i weszlam jeszcze raz a tu 62,5 i potem jeszcze kilka razy i dalej 62,5 ale czuje jakis mniejszy brzuch mimo że jeste przed @. Właśnie tak jak merry zaczelam myslec co bys mogla podjadac zamias szynki i ja doszłam do wniosku ze ugotuj se z wieczora jajko na twardo- żółtko zostaw corce a sama podjadaj bialko. Merry czy spadło ci 1,4 kg? - normalnie szok ale pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć judyta-mi pewnie sama woda spadła ale to też ciesz jak brzuch zmalał,ja będę się codziennie ważyć a co do jajka masz rację to czyste proteiny i nawet możesz 3 białka zjeść ale bezżółtek,więc kto dzisiaj dołącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki,mery ja chleba nie jem ..trzymam się diety a w nocy podjadałam polędwicę sopocka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zaczynam od wersji bez mięsa, bo oczywiście go sobie do pracy nie ugotowałam, ale jutro weekend, więc będę robiła dni z mięsem. nie wiem jak wytrzymam, ale muszę. powodzenia dziewczyny. no i wielki podziw, co są dziś już na drugim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam dziś na wagę, żeby zobaczyć z jakiej wagi startuję i zeby obliczyć ile schudłam po 5 dniach i miłe zaskoczenie. Wpisałam do stopki:) Boję się tylko że po 5 dniach te kilogramy wrócą, jak ja wrócę do mojego :zdrowego" odżywiania ryżowego. no ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ryżówka..kochanie wytrzymasz,dasz radę i trzymam mocno kciuki:D:D:D również życzę powodzenia kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno będę na niej tylko 5 dni. dla mnie za mało jedzenia. nie wiem czy aż tyle wytrzymam. przy tak krótkiej diecie, oczywiście, że ważę sie codziennie, żeby motywacja była wytrzymać kolejny dzień na tej głodówce. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka pisałyśmy w jednakowy czasie,to ile Ci ubyło? Gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówko masz juz wspaniałą jak dla mnie wagę - na amerykance wrócic ci moze połowa z tego co zgubisz ale ty i tak sie oszczedzasz wiec moze nic nie wrocic. Kasiu ok - szynka sopocka albo bialka od jajek na noc a najlepiej tylko woda. Ja zaczne od poniedzialku amerykanke 5 dni bo jak pisałam w sobote impreza ale bede sie oszczedzac na niej - dziewczyny to które od poniedzialku tez na amerykanke - aja? 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja stosowalam dietke z topiku agrafki, z tym że jadlam jednego dnia twaróg drugiego mieso z brokułem lub kalafiorem, tyle że o 22.00 juz spie wiec tego w menu nie mialam:), no i zamienialam wino na sok pomidorowy i teraz tez ze 2 razy wino wypije a 3 razy sok "Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina noc godz 22.00 -3 razy numerek z ukochanym to sobie dodaje kto chce!! Ale warto zauwazyc ze seks spala kcl wiec kto nie lubi cwiczyc..... polecam!!! Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. I tak przez miesiac 5 dni diety i 2 dni 1000kcl."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko...dobre to o 22.00 nie powiem na pewno jest dużo prawdy w tym ;-) Jestem już po II śniadanku i czuje się rewelacyjnie,nie czuje głodu jednak po ryżu strasznie mi świnki ryły w żołądku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, kochana dziękuję ci,że tak we mnie wierzysz:) mniemam, że te 2 tabletki słodzika do kawy (bez mleka) nie zaszkodzą, bo gorzkiej za chiny ludowe nie wypiję. 50 gram serka zjedzone (2 trójkąty) - zdecydowanie polecam hochland z szynką;) i wyżłopałam kawkę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie -słodzik nie zaszkodzi kiedyś też piłam ze słodzikiem i waga spadała,tylko pamiętajcie nie podjadać! chyba ze w ostateczności samo białko,bo jak bedziecie myśleć o podjadaniu to dieta weżnie w łeb ,to jest tylko 5 dni musicie wytrzymać,trzymam za was kciuki,teraz idę na kijki bo jest piekna pogoda aż grzech siedzieć w domu nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Moja waga dzis to 68 KG:),mimo iz zjadlam przedwczoraj obiad z domownikami a wczoraj juz ryz! Ale nie o tym chcialam pisac- od jutra amerykanka:D Własnie wróciłam z kauflandu i zakupilam 5 kostek sera baialego , papryke, ogorek, i pomidory. Wszystko co potrzeba:D Jutro start!Ze sniadaniem o siódmej, bo jak mowilam bardzo wczesnie wstaje. A i sok pomidorowy z fortuny bez cukru tez mam. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×