Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

a i od razu mowie ze dla mnie to bylo takie oczyszczanie, bo i tak siedziala w domu i nie chcialo mi sie gotowac bog wie czego, potem wrocilam na 5-6 posilkow dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgfsa
jaka zupe jadłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroilam piers kurczaka nakawalki, gotowalam 20 minut, potem wrzucalam warzywa wszelakie - pomidory, cebule, fasole czerwona, fasole biala, fasole tą strączkową, brokuly, brukselke itp itd i kilka kotlecików sojowych, pełno przeroznych przypraw i gotowalam jeszcze pol godziny. i to wszytsko, ot zupa jarzynowa na kurczaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgfsa
i chudlas jedzac tyle zup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do zupy wrzucalam na zmiane gotowane oddzielnie ryz brązowy albo kaszę gryczaną, taka zupa starczy na 2-3 dni, zalezy ile wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgfsa
ja chce na kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to napisalam przeciez :D Dlatego bez sensu jest nie jesć do 15 albo jesc malo, trzeba rozbujac przemiane materii, ja normalnie sie odchudzam jedzac pelnowartosciowe posilki co 3 godziny, 5-6 razy dziennie i chudnę :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajacyki wykonane:) a co do efektu jo-jo to moja sprawa czy będzie. Każda dieta niesie ryzyko. Ta dieta i ćwiczenia mi odpowiadają i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po obiedzie:) ryż wcale nie ma wielu kalori o ile gotuje się go tylko na wodzie, a nie w rosole! Do tego można sobie pozwolić na gotowanego schabowego z kurczaka o ile zmniejszymy porcję ryżu i więcej potem spalimy kalori ćwicząc... Ta dieta jest "wygodna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lohnjg
na kaszy jaglanej tez mozna schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że na kaszy też można schudnąć:) ale ja nie przepadam za kaszami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tez myslec
3 kg w tydzien? chyba masy kalowej i miesni w wiekszosci :D haha najlepiej jeszcze sie odwodnic, zalatwic i stanac nago na wadze i sie cieszyc ze sie mniej wazy hahaha a tluszczu tyle samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tez myslec
a i torebka ryzu ma 322 kcal a nie 100 jak ktos pisal,w wiekszosci weglowodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta jest opracowana przez zespół naukowców, więc Kurde no drogie baby nie zachowujcie się jak zazdrosne smarkule... ona ma przede wszystkim oczyszczać i przy tym traci się kilogramy. Po drugie kto zjada cały woreczek ryżu, po jego ugotowaniu jest czubaty talerz, a ja jem tylko szklanke ugotowanego ryżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamddu
masz racje ze dieta jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm każda dieta jest dobra ale każdy musi znaleść odpowiednią dla siebie i po każdej diecie może być efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tez myslec
taa wszytskie diety opracowane, glodowka tez... i nie, nie po kazdej diecie moze wystapic jojo. jojo jest przede wszystkim skutkiem glodowania organizmu i nie znaczy to ze jak jest sie "sytym" to jest ok bo to tylko oszustwo. kluczem jest odpowiednia ilosc kalorii takich ktore nie tucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej diecie najważniejsze są ćwiczenia ... Więc jeśli ktoś ćwiczy, a później tylko leży i ogląda głupie seriale w dodatku jedząc to potem znowu tyle... Dziś się ważyłam i mam 74,5kg więc pierwszy sukcesik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówke, tam miało być tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ćwiczenia wykonane! Serio ta dieta jest ok. Nie mam brzucha jak wieloryb czuje się lepiej... Mam nadzieję, że to oczyszczenie pozytywnie wpłynie na ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli moge cos doradzic to uzywaj ryzu parboiled, ma nisie ig, jest w biedronce np. do fabetki, mowisz ze jeszcze 5 posilkow pelnowartosciowych, np jablko to tez jeden posilek u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Diabelska waga" dziękuję za rade. Powiem Wam, że serio fajnie jest się ruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś czytałam o diecie jogurtowej jak widać przeróżne są sposoby na schudniecie... Tak sobie myślę trzy tygodnie na ryżowej, potem dwa tygodnie na jogurtowej i ostatni na owocowej, a później przejdę na zdrowe odżywianie by trzymać wage... Tak tylko myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia wykonane! Ryż zjedzony... A jak wam idzie na odchudzanie i jakim sposobem się odchudzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nikt nie chce się przyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia wykonane... Diety przestrzegam, dziś do ryżu zjadłam trochę gotowanej kapusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm no i kolejny dzień diety! Czuje się świetnie, domownicy nawet zauważyli, że jest mnie troszke mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galunekmix20910
Ja też jem ryż, przewarznie dodaję do niego ważywa, ale czasem też jabłka czy banany. Co 2 dni dodaję filet z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galunekmix20910
Ale ryż ma sporo kalori, więcej niż ziemniaki. i ma też wysoki indeks glikemiczny. Ale jak się je bez sosów, nie je się słodkiego to od ryżu takiego jak ja jem się nie utyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×