Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

kurcze takiego topiku ,to jeszcze nie widziałam,dziewczyny jak jeden mąż !!! świetnie laseczki ,to od jutra wspieramy się jeszcze bardziej co by wytrwać na samym ryżu!!!! Dobrej nocy,buziaki do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm to fajnie, a ile macie w planach zjeść ryżu? Ja 100g (jedna szklanka, jeden woreczek) wiem, że więcej nie dam rady jeśli wypije do tego trzy herbaty i te 1,5l wody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, dziewczyny, ja też chcę!!! mam ugotowany 1 woreczek ryżu. biorę go do pracy ze sobą!!!! zastanawiam się, czy nie dogotować jeszcze jednego woreczka... ruszam z wami jako już chyba 6sta! mery, co do ćwiczeń, najtrudniej zacząć, bo się nie chce...ale jak już się rozgrzejesz, będziesz cała spocona, to ma się takiego powera, że się normalnie ćwiczy i ćwiczy. Ale znam też fazę "nie chcę mi się", więc doskonale rozumiem. Ja mogę sobie pozwolić na luksus ćwiczeń tylko w weekendy. 60tka, to tak jak ja chcesz ważyć 55. Ja marzę o 52, ale jak będzie 55-56 to już będę szczupła. Brakuje 5kg....niby mało, a tak dużo:( 60tka ja też nie znoszę weekendów przez to żarcie... dziś niestety nie mogłam się oprzeć i zjadłam jedną razową bułeczkę z serkiem topionym. Bardzo żałuję:( Ale dzisiaj szalałam z ćwiczeniami, więc tak bardzo nie jestem na siebie zła. ale jednak:( w ogóle ciągle podjadałam potem ćwiczyłam i znowu głodniałam - jak to w domu...gotuje się i się zagląda tam gdzie nie potrzeba, czyli do lodówki:( w tygodniu jest mi łatwiej, zgadzam się. może nie mam czasu na ćwiczenia, ale w pracy zawsze jest zajęcie, więc je się rzadko i szybko, dlatego dietę łatwo utrzymać. Na szczęście jutro już poniedziałek. boję się stanąć na wagę jutro po tym jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ryżowa super, że będziesz z nami na samym ryżu :) jesteś 7, jest nas bardzo dużo... Ja od 45min na rowerku jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta:) dzisiaj u mnie tak jak wcześniej pisałam dzień warzenia:) waga pokazała -0,80kg czyli na dzień dzisiejszy mam 70,20 kg i jestem bardzo zadowolona,bo dołączyłam do Was 29 lutego ale dietę zaczęłam stosować od 1 marca,czyli przez cztery dni diety ten ubytek:D Tak jak wcześniej pisałam u mnie spadek wagi będzie szedł na pewno o wiele wolniej niż u Was,a to z przyczyn mojej choroby:( więc nie sugerujcie się tym,że ta schudła tyle a kasia schudła tylko tyle:( Jestem bardzo szczęśliwa,że jestem z Wami,że mogę z wami dietować i wspólnie się mobilizować ,no i jest z kim popisać:D:D:D Dzisiaj drugi dzień będzie na samym ryżu,ugotowałam sobie do pracy 1 woreczek,mam nadzieję ,że mi starczy będę piła dużo wody z cytryną..a wieczorem na pewno pojeżdżę na rowerku ryżówka masz rację kochana,fajne uczucie przy ćwiczeniach jak się człowiek spoci,to wtedy czuje się ciało takie wyluzowane i jak by się schudło co najmniej 10 kg. mery w miarę możliwości małymi kroczkami zmobilizuj się do ćwiczeń..nawet włącz sobie muzykę i potańcz zobaczysz jak fajnie się poczujesz,również znam powiedzenie "nie chce mi się ","nie teraz,jutro" idzie wiosna,czas leci a my chcemy być suuuper laseczki:D:D popatrz na naszą !ryż! jej ubytek w takim tempie to również zasługa ćwiczeń:D:D Judytko ,dziewczyny które deklarowały się na poniedziałkowe warzenie jetem ciekawa waszych wyników:D Miłego dzionka laseczki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja od wczoraj na diecie i.......70,800 dzis rano na wadze:D Powiem, ze nie wierzylam i latalam z waga po calym mieszkaniu! I tak pokazywala wszedzie to samo. No jest to motywacja super! Z tym samym ryzem , to poczekam sobie jeszcze, bo bedzie ciezko dla mnie z powodu bolu glowy. Kiedys robilam se oczyszczenie pszenica i bylo ok, jadlam ile chcialam, ale po dwoch dniach tak mnie glowa bolala ze na 4 dzien musialam to przerwac. Wiec pociagne ten tydzien na ryzu z dodatkami a od poniedzialku sprobuje sam jesc, czyli za tydzien:) do tego czasu moj organizm powinien troche sie przyzwyczaic. Poki co , to glowa nie boli, ale czuje, ze ja mam. Z bolem polozylam sie spac, dlatego na razie nie moge zrezygnowac z dodatkow do ryzu. No i gratuluje spadkow wagi:) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się zrobi pierwszy krok do ćwiczeń to potem już jest łatwiej i się chce... Ja też zaraz gotuje żyć i dziele go na porcje:) powiem Wam, że kusi mnie by zostać na tym ryżu jest smaczniej niż tłusty sos i ziemniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze zaczynalam z waga 72kg :) Czyli mam -1,2 kg:D, nie bylam glodna i nie zjadlam wcale malo, ale troche bialka bylo w tym jedzeniu wczoraj- dzis tez bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!ryż! masz rację z tym jedzonkiem,zdrowsze to niż sosy:D aja ..GRATULACJE!!!! piękny wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,dzisiaj dzień ważenia i jestem Mega szczęśliwa bo waga pokazała 81.9 więc jest super i chyba się do was przyłącze do samego ryżu ,troche gorzej z ćwiczeniami bo jestem przeziębiona;( /więc dziś na śniadanie szklanka ryżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej tak sie ciesze:) Własnie zajadam 1/3 torebki ryżu z tartym jablkiem- pycha:) Ryż jaśminowy- taki piekny zapach jak sie z jabłuszkiem zmiesza:) A co do jedzenia to prawda, jak patrzylam wczoraj na obiad rodzinki to czulam taki- kurde niesmak :D . Ten sos, to miecho ,a potem wzdecia i ociężaly czlowiek:p. A ja czuje sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i muszę jeszcze powiedzieć że skóra mi się poprawiła cellulit mniej widoczny . Dziewczyny jakich kremów używacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny szczerze mówiąc nie jestem głodna:) czekam sobie aż będę głódna he he i ćwicze i wypełniam obowiązki domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny szczerze mówiąc nie jestem głodna:) czekam sobie aż będę głódna he he i ćwicze i wypełniam obowiązki domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki - z wagi jestem średnio zadowolona, jak wiekszość z was u mnie weekendy to zmora dla odchudzania, ale moze z miesiac postoje na tym 62 tak jak poprzednio na 64 i w koncu spadnie i z tej cyferki. Na pewno bede sie trzymac w tygodniu i dla przypomnienia tabeleczka moze ktoras bedzie chciala sie dopisac NICK...........WIEK...WAGA WYJŚC..1 CEL..CM............SKĄD/BMI 60................26.......71............ 64.......160.......Skoczów/ ryżówka........29.......61.............55...... 160....Warszawa/ polka339........27.......84.............70......173...Wej herowo/ Mery5555...... 44.......83.............70......163.....Katowice/ judyta1969.....43.......64.............58......160......w .war.m/24,2 kasia_68........44.......71.............65......164...... .w.kuj.p/ aja33............39.......72.............65..... 164.......Bytom/ margoska123...48.......65.............60......170..... krakow spadam pracowac do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-ja jestem zła bo parę dni wcześniej miałam już-3kg. a teraz mam-2kg. przytyłam kg.po tym podjadaniu,ale koniec z tym za kare dzisiaj 1 woreczek ryżu i 2 godz ćwiczeń basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątek kremu był już poruszony poczytaj, a znajdziesz ja polecam z eveline cosmetics ryżowa mówi, że jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane ryżeczki : ja sie zwazyłam dzisiaj i na wadze mam 63 kg , wiec chyba musze zmienic ten wynik w stopce, ostatnio sie wazylam tydzien temu , i tak wpisalam a tu jednak schudłam 2 kg zaraz zmienie w stopce wage wyjsciowa a ryż się gotuje cel tez zmienie na 58 bo to bedzie idealna waga dla mnie ( 58 to byl moj 2 cel )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...WAGA WYJŚC..1 CEL..CM............SKĄD/BMI 60................26.......71............ 64.......160.......Skoczów/ ryżówka........29.......61.............55...... 160....Warszawa/ polka339........27.......84.............70......173...Wej herowo/ Mery5555...... 44.......83.............70......163.....Katowice/ judyta1969.....43.......64.............58......160......w .war.m/24,2 kasia_68........44.......71.............65......164...... .w.kuj.p/ aja33............39.......72.............65..... 164.......Bytom/ margoska123...48.......63.............58......170..... krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje 2 woreczki, zobacze ile zjem, najwyżej zostanie na jutro troche lub nawet caly woreczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjem tylko jeden woreczek... No i wode będę piła:) zero dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem że był wątek kremu ale tyle stron przybyło że nie mogłam znalesc ,okazuje się że też mam krem z eveline cosmetics z limonką i zieloną herbatą ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjem wiecej niz 1 ; skoro mozna nawet 3 to zjem pewnie 2 najmniej - sam ryz oczywiscie plus woda , nie chce chodzic glodna wiec bede jesc zeby sie nie glodzic bo potem moglabym przerwac i rzucic sie na byle co. wiec sam ryz a ryzu mniej wiecej , zeby nie chodzic glodnym , ale zeby tez nie przejeśc sie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i 50km przejechane na rowerku poracja ryżu zjedzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem glodna po tym 1/2 woreczku ryzu, ale to pewnie dlatego ze wczesniej jadłam inaczej i rozne byly skladniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×