Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

jeśli je się tak mało kalorii to owoce nie szkodzą w dodatku nie jem jednego dnia tego wszystkiego tylko w ogóle dopuszczam takie owoce do menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, a może zdradzicie swoje motywacje, wiadomo każda chce być szczupła ale może macie jakieś ukryte motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie motywacją jest jak patrze na zdjęcie sprzed kilku lat i płaski brzuszek to mnie motywuje najbardziej. Ryż ale podnosisz poprzeczkę i dobrze. Ja dziś o 14 ostatni posiłek ryż z czerwoną fasolą na śniadanie był tylko koktajl z banana i tyle na dziś. Więc ja od jutra zaczynam wprowadzać też dietę niełączenia czyli rano wafel ryżowy już odpada tylko jogurt z owocem a obiad i ewentualnie kolacja jeśli będzie trzeba choć wydaje mi się że obiad wystarczy i wtedy ryż z warzywami. Żadnych kolacji żadnych przekąsek i ćwiczenia od pon. Jutro jeszcze albo w sob mam w planach się napić drinka ale to 1 góra 2 i bez jedzenia wtedy. A od pon zaczynam ostro ćwiczyć i nie ma zmiłuj nie ma wymówek że coś tak coś tam muszę Was dogonić z tą wagą i ten brzuch cholerny zrzucić bo już patrzeć na niego nie mogę i jeszcze te rozstępy po ciąży feee macie jakiś pomysł jak się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery- najważniejsze,że miałaś chęci na zrobienie mi zakupów,reszta się nie liczy,bardzo dziękuję:D a co Ty wyleciałaś ze sklerozą w tym wieku,młodzi czasami mają większą;-) zaraz kończę pracę i zmykam na obiad oczywiście będzie ryż z jogurtem lith,a po obiedzie będę miała spacer,bo muszę iść na pocztę odebrać mojej córki pieniążki i na pewno pójdę pieszo na zakupy,uzupełnię ryż,owoce,warzywa,wafle ryżowe i będzie fajnie,bo będę miała zaliczone ćwiczenia,bo w jedną i drugą stronę mam 45 min pieszo:D !ryż! pytasz o motywację...to szczerze odpowiem...w maju lecę do Rzymu z moim przyjacielem i nie chcę wyglądać jak prosie z wielką d*pą Wpadnę jeszcze tu wieczorem,a na razie buziaki,pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż kremy naprawdę super. to chłodzenie wkurzające, ale miła skórka w dotyku. Dziewczynki ja już czuję różnicę w spodniach, koszule luźniejsze, brzuch mniej odstaje od spodni. to cudowne uczucie. 60tka ale napędzasz towarzystwo, super! niezła jesteś, praktycznie nic nie jesz, prawie jak ryż. ja jutro próbuję ryżowy dzień. sam ryż. ugotuję 2 torebki brązowego ryżu i zabiorę go do pracy. boję się tego dnia...że nie dam rady. wiecie ja będę szczęśliwa jak ten jeden dzień na samym ryżu wytrzymam, bo o 3 to mogę pomarzyć z moją silną wolą... ja i tak czuję się dumna z siebie za jedzenie ok. 1100 kcal dziennie zamiast 3500kcal, które dotąd jadłam. Jestem na takiej stronie www.shapeupclub.com i tam mi wylicza ile jeść kalorii żeby schudnąć. I żeby tracić 0,7kg tygodniowo, muszę jeść 1063kcal dziennie przy swojej obecnej wadze, wtedy dojdę do 55kg w 6 tygodni. Czyli jeśli bym jadła tak jak teraz, to tak by wyglądał spadek mojej wagi. Tylko wiadomo, ja niecierpliwa chcę szybciej. Więc spróbuję się was posłuchać i przejdę na sam ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż co do motywacji: motywacja nr 1: mam dość zwisającego tłuszczu na brzuchu i noszenia luźnych koszul i spodni, żeby nie było widać - wstydzę się mojej nadwagi w pracy, gdzie dziewczyny są szczuplutkie i śliczne motywacja nr 2 - 8 kwietnia mam chrzciny, będę chrzestną, będzie cała rodzina. chcę ładnie wyglądać i kupić sobie ładną sukienkę z tej okazji motywcja nr 3 - dla mojego męża, który lubi mnie w wersji "szczuplejszej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dumna z Was dziewczyny! Ja mam bardzo dużo motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem po jedzonku ,w sumie to zjadłam 1,5 woreczka ryżu i wcale nie jestem głodna . moja motywacja to wyjazd za miesiąc na wakacje :) dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......WAGA WYJŚCIOWA.......1 CEL........SKĄD JESTEŚ 60.............26................71................... 64..............Skoczów ryżówka.....29.................61...................55..............Warszawa polka339.....27................84....................70..............Wejherowo Mery5555... 44................83....................70..............Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki - moze najpierw o motywacji - a wiec pare lat młodszy mężczyzna i małe dziecko które nie chcialabym żeby sie kiedys mamusi wstydziło Ja dzis troszke ryzu rano z jajkami troszke na późny obiad z owocami i zaraz tylko zrobie se herbatke ziołowa i koniec Dzieki dziewczynom które podpowiedzialy zeby nie jadac kolacji moja waga ruszyła troszke w dól ale moze stopke zmienie w poniedzialek starym zwyczajem - (kasiu ty pewnie tez:) ) NICK........WIEK......WAGA WYJŚCIOWA.......1 CEL........SKĄD JESTEŚ 60.............26................71................... 64..............Skoczów ryżówka.....29.................61...................55. .............Warszawa polka339.....27................84....................70.. ...........Wejherowo Mery5555... 44................83....................70..............Kato wice judyta1969..43...............62.....................58.............woj. war.-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak myślałam o tym wzroście:) NICK.....WIEK.....WAGA WYJŚCIOWA......1 CEL....WZROST....SKĄD JESTEŚ 60..........26...............71................... 64........160........Skoczów ryżówka.....29.................61...................55. .............Warszawa polka339.....27................84....................70.. ...........Wejherowo Mery5555... 44................83....................70..............Kato wice judyta1969..43...............62.....................58... ..........woj. war.-m Ja dziś ostatni posiłek zjadłam o 14:) I od tej pory nic a nic jestem z siebie dumna:) Zobaczymy czy to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą właśnie przyszłam z zakupów,niezły maraton miałam ale fajnie:D widzę ,że wszystkie mamy jakiś upragniony cel i bardzo dobrze.Judytko myślę,że w poniedziałek można się zważyć i myślę sobie,że może być ogromna radość.Kolejny dzień diety minął dobrze,wieczorem również nie jem kolacji tylko pije wodę.Judytka,Mery witajcie w klubie młodych 40-tek:D myślałam,że taka wiekowa będę na tym topiku jako jedyna a tu proszę... Miłego wieczoru do juterka,pa Nie wiem jak wpisałyście te wszystkie dane,bo ja skopiowałam i wszystkie litery się rozjechały,jutro popróbuję dopisać swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Wczoraj nie było kolacji nawet nie czułam głodu., bo przez przeszło dwie godziny bawiłam się z synem na podwórku (biegaliśmy w kaloszach po kałużach i błocie chyba kilka km zrobiliśmy... No, a dziś właśnie siedzę na rowerku i ćwicze póki maluch śpi. No i ryż tylko dziś i znowu bez kolacji... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś mija tydzień mojej diety. Wynik po dzisiejszym ważeniu -2kg. Moim zdaniem to super. jestem zadowolona. wiem, że 3 kg na tydzień to byłoby superowo, ale ja wolę powoli, a bez jojo. Na razie czuję się świetnie. miałam być na samym ryżu, żeby szybciej schudnąć, ale patrząc dziś na wgaę, mówię sobie po co?? przecież tak dobrze mi idzie, po co mam się katować? jem dziennie 1000kcal w oparciu o ryż i same zdrowe rzeczy, nie jem chleba, słodyczy, mąki. Tydzień minął a ja zbliżam się do 5 z przodu. Obecnie ważę 60,5kg. Jest dobrze. Podziwiam was, że nic nie jecie. ja tak nie umiem. wy schudniecie szybciutko, ja wolniej, ale dogonie:) dziś na śniadanie 2 wafle ryżowe, 1 jajko, 2 plastry wędliny, 2 łyżki kukurydzy z puszki na obiad mam ryż z warzywami i surówką z kapusty kiszonej - coś innego niż sushi na kolację zjem serek wiejski plus coś tam o 17tej i taki system jest super - nie głoduję, nie męczę się, a efekty już są. To co jem to jakies 1000kcal dziennie. moim zdaniem bardzo malutko. no i idzie weekend, czyli będzie rowerek sobota i niedziela plus spacery z synkiem. pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj !ryż! i dziewczęta:) U mnie wczoraj też obyło się bez kolacji ale czułam głód niemiłosierny..wypiła parę szklanek wody i minęło.Dzisiaj cały dzień będę wcinała ryż z jogurtem.Wiecie jak to dziwnie teraz zrobiło się w domu,wszyscy jedzą ryż :D wczoraj córka moja wróciła z uczelni i pyta się czy ugotowałam jej ryż na obiadokolacje a że przyszła ze swoją miłością,więc zaserwowała mu ryż w warzywami,a ona zjadła z owocami:D tego to jeszcze u nas w domu nie było,bo wczoraj zakupiłam aż 4 opakowania ryżu;-) Miłego dzionka laseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60..........26...............71................... 64........160........Skoczów ryżówka.....29.................61...................55. .............Warszawa polka339.....27................84....................70...173......Wejherowo Mery5555... 44................83....................70..............Kato wice judyta1969..43...............62.....................58... ..........woj. war.-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka...podjęłaś bardzo dobrą decyzję:D dieta ma być przyjemnością dla nas i każdy musi dopasować wszystko według siebie;-) gratuluję już rewelacyjne wyniku kochana!!! a u mnie waga stoi przez te parę dni zgubiłam tylko 0,70 kg:( ale może jeszcze się do poniedziałku coś zmieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE ja dopiero jestem po pierwszym dniu samego ryżu ,ale czuje się świetnie ,właśnie gotuje sobie 2 woreczki ryżu na cały dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryżowa piękny wynik. masz się czuć dobrze na tej diecie:) więc nie zmieniaj nic skoro i tak chudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zważe się dopiero pod koniec marca, przedtem co 2dni sprawdzałam wage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak czytam Was kobietki i przyznam , ze to kuszace, tym bardziej, ze lubie ryż i owoce i warzywa tez:) Przerabialam juz wszystko!! I dukana , na którym schudlam sporo z wagi 86 kg, do 65 kg! Ale niestety nie mialam juz sily i waga na dzien dzisiejszy waha sie 71-72 kg :(. I tak mnie kusi ten ryż:D. Dolacze chyba do Was od poniedzialku jesli mozna?? Nie dam rady calego topiku przeczytac. Mam wiec pytanie jaki ryz jecie?? I w jakiej ilosci na dzien?? Bez chleba wytrzymam,bo na dukanie tez nie jadlam a slodycze zastapie jogurtem i owocami, tak sobie mysle, taki mam plan:) Pozdrawiam i zycze milego dnia! Ja jestem z Bytomia , mam 39 lat - prawie , bo za miesiac z hakiem i 164cm wzrostu. I trójke dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już prawie weekend:) U mnie lipa jem mniej niż 700kcal dziennie a waga stoi w miejscu od wczoraj 0,1 tylko może to przez okres zobacze do przyszłego tyg jak będzie jeśli dalej tak powoli to przejde na kopenhaską. Ostatni posiłek o 14 wczoraj i co i nic to nie dało może ja chce za szybko wszystko lepiej by było się ważyć raz w tyg ale ja tak nie umię codziennie rano wstaję i lecę zaraz na wagę z ciekawości. Ryż szkoda że dopiero pod koniec marca się zważysz bo jestem mega ciekawa jak u Ciebie to idzie. Napisz proszę jeszcze raz jak to z tymi ćwiczeniami u Ciebie wygląda i których godzinach i ile i co robisz dzięki:) ryżówka super wynik ale u mnie przez 1 tydz też było super 4kg a teraz nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja witaj w naszym gronie:D pewnie,że dołączaj w grupie zawsze jest większa mobilizacja:) dziewczęta ja będę się warzyła co tydzień w każdy poniedziałek,mi niestety waga spada powoli i z racji tego chcę mieć większą kontrolę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"60" robie 75pajacyków i 75brzuszków, potem 25minut z hula hop (ale dzieje je np po 10min inaczej bym nie wytrzymała) no i jak mam czas to 50km na rowerku (co daje 750 spalonych kalorii) potem spacer z synem i zabawa i obowiązki domowe i nie stosuje się do godz, bo mi nie wyszło... No i jem jak widać maks 700kalorii, które całkowicie spalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja różnie jedna je brązowy inne biały musisz sobie wybrać, który lubisz... Ja np jem 100g ryżu i to wszystko czasem jakiś owoc czy warzywa lub kawałek gotowanego kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×