Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

a to ty aja dopiero zapisałasmalucha, a ja myślalam że tez poszedł teraz, bo ja zapisalam i od razu poszedł z marszu - moj we wrzesniu 3 latka - to prawie rowieśniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko u nas tak nie ma, jest duzo dzieci i nie za dużo miejsc:(, Ale dyrektorka mi powiedziala, ze ma szanse sie dostać, bo ja Ale bede do gimnazjum wozić i ze wzgledu na jej chorobe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja u nas też państwowe przedszkola oblegane ale mój mały tez ze wzgledu na sytuację prawie bezproblmowo zostal przyjety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pewnie zapracowane, ja tez właśnie wyszłam z kuchni - zrobiłam 7 placków miodowych bedzie na święta placek tzw u nas śląski i ide zaraz na twisterek. Na jutro gotuję saszetkę ryżu i biorę do robotki - podzielę na 4 porcyjki i jutro tylko ryż jak sie uda bo jestem coraz bardziej zla na siebie - oczywiście dam znac jutro co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Wszystkie dziewczyny zajęte:) u mnie spokojnie w końcu pogoda i wybieram się na wycieczke rowerową... Co do jedzenia to jak zawsze zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Wszystkie zajęte jesteście, mam nadzieję, że wrócicie po świętach... U mnie zdrowe jedzenie i dużo ruchu. Figura doskonała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Wszystkie zajęte jesteście, mam nadzieję, że wrócicie po świętach... U mnie zdrowe jedzenie i dużo ruchu. Figura doskonała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkichja wczoraj zakończyłam dk z wynikiem-7kg.dzisiaj będzie ryż i warzywa na patelnię bo za mną chodzą od tygodnia,widzę że każdy zalatany jak to przed świętami wiec złożę już wam życzenia-zgadnij kto?,zgadnij z kąd? życzę ci wesołych swiąt,nie myśl sobie ze to bajka ,życzę ci smacznego jajka,niech tradycja wodę leje ,bo zajaczek znów szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Was również życzenia
"Życzę Wam Kobitki by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając, baranek potem posprzątał stoły, a Wam zostały ... sex i pierdoły!!! " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki - chciałabym Wam zlożyć życzonka a wiec: Umyjcie jajka, upieczcie babkę Złapcie królika, kupcie sikawkę Bo Wielkanoc już nadchodzi Więc się bawić nie zaszkodzi Lecz uwaga też na kaca Bo we wtorek czeka praca:). ja teraz przed swietami sie oszczędzam - glownie ryż - bo wiem że jednak w święta sie za bardzo nie upilnuje ale po świetach staje w szranki odchudzaczek i bedzie to taka MŻ z wiekszoscia potraw ryżowych bo to mi odpowiada. Boje się ważenia we wtorek ale stane odważnie i wpisze żeby potem już iść tylko z gorki. Merry gratulacje! Pozostalym zagladajacym i moze napiszącym udanych świat i mam nadzieję że po świętach sie bedziemy znowu wspólnie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane wpadłam aby złożyć życzenia Zdrowych,Radosnych Świąt pełnych wiary,nadziei i miłości . Po świętach na pewno będę tu częściej muszę jeszcze ochłonąć,dietowo trzymam się dobrze,nadal nie mam apetytu nawet w nocy wstaję tylko raz,tak jestem zmęczona stresem ale to minie:D i nastanie w końcu ogromna radość :D całuję Was bardzo mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... We wtorek wszystkie na wage. Ja nie mam zamiaru tyć z powodu świat:) zjem nie dużo, a ćwiczenia zastąpie spacerami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!ryż! ja również nie mam zamiaru przybrać przez święta i nie mam ochoty na duże porcje jedzonka ale pewnie zaliczę parę drinków a to jest bardzo kaloryczne nawet nie wypada wypić,bo w niedzielę przychodzą mojej córci przyszli teście więc same widzicie:D Za to mogę się pochwalić,że waga pokazała 68,40 kg i zaraz zmienię stopkę,jeszcze raz radosnych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu super z Ciebie mama:) też bym chciała by moja mi tak pomagała... A reszta dziewczyn nie wpadnie chociaż na chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłam się przywitać,cześc ryż,kasia i inne podglądaczki we wtorek ważenie aż sie boję,ja też nie mam ochoty jeść,dzisiaj zjadłam ryż z warzywami-pycha,jabłko ,2 kawałki ciasta,grejpfrut i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego jajka kobietki:D Musiałam tu wejść chociaż na chwilę i pochwalić się spadkiem wagi dzisiaj na wadze jest 67,60 ciekawe ile będzie po świętach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Życze wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych świat:) u mnie jakoś brak apetytu z powodu anginy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm dziewczyny u mnie nie ciekawie, moi rodzice jak zwykle zniszczyli atmosfere i jest strasznie. Dodatkowo ta choroba mnie wykańcza... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ryż , to jestes taka biedna jak ja:( Tez chora jestem i dieta od jutra! Juz sobie odpuszczam ten drugi dzien swiat. Tyle tylko, ze zaczynam od amerykanki a potem na ryż, po tygodniu:) Wracaj do zdrowia:) Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... U mnie troche lepiej ze zdrowiem... Dziś sam ryż by się oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki popołudniową porą w drugim dniu świąt. !ryż! a czemu twoi rodzice psują ci atmosferę - zamiast cieszyc sie że ich corka tak swietnie ze wszystkim sobie radzi to oni w swieta ci rozrabiają - tak mysle sobie że moze jestes ich jedyna ukochana córeczką i nie moga sie pogodzic że juz masz swoje życie? I życzę zdrówka i dla ciebie ryz i aja dla ciebie. Kasiu - wielkie gratulacje - ze tak waga ci zleciala, ale mam nadzieje że to dietka dziala a nie stres. Ja dziewczynki jutro sie nie waze, od jutra zero ciast, schabów i innych pieczeni a bedzie ryz jakies owocki i warzywka, miesko jakies drobiowe twrog i w poniedzialek sie zważe i podam- jutro pewnie bym sie przeraziła a tego nie chce. Życzę udanej reszty dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto stosował????
Dziewczyny szukam informacji na temat diety norweskiej macie jakieś doświadczenia z nią ile się chudnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach!!!! Tak jak sobie założyłam wcześniej w święta nie było obżarstwa na śniadanko u mojej mamci tradycyjnie przy składaniu sobie życzeń zjadłam 1/2 jajka a potem jednego zraza z szynki,ciasta nawet nie tknęłam.. i tak wytrzymałam do wieczora ale za to wypiłam dużo wódeczki,bo popołudniu byli mojej córci przyszli teściowie no i bardzo miło spędziliśmy czas,popłynęły nam łzy było dużo wzruszenia,bo moja córcia nie spodziewała się,że jej kochany oświadczy się akurat w tym dniu no i oczywiście dostała piękny pierścioneczek:D Judytko..kochana waga leci na duł..może trochę ze stresu ..chociaż muszę powiedzieć,że jakoś już ochłonęłam i nie stresuje się ,wszystko mamy już poukładane co do wesela i mieszkania młodych,teraz najważniejsze aby było zdrowie i aby moja córcia szczęśliwie donosiła dzieciątko !ryż ! kurcze przykro mi ,że masz takich rodziców przecież powinni być szczęśliwi,że mają taką dzielną i odpowiedzialną córkę jak Ty:D życzę Ci kochana powrotu do zdrowia,że też musiała dorwać Cię angina... aja..Tobie też kochana zdrówka Dzisiaj weszłam na wagę i od niedzieli przybyło mi tylko 0,50 kg czyli waga pokazał 68,10 jestem zadowolona,bo nawet w święta weszłam w spódniczkę która jeszcze nie tak dawno nie dopinała się...a co jeszcze jest motywujące,to to że moja córcia powiedziała mi w sobotę ,że chyba schudłam,bo dostałam szczupłe w udach nogi:D Miłego dnia kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !ryz!
Witam... Jak dobrze, że już po świętach. Nie jestem ich ukochaną córka, rodzice od wypadku gdzie omal nie zginęłam mnie nienawidzą, zwłaszcza ojciec. Ja nie czuje się odpowiedzialna za to co się stało, ponieważ byłam za mała i to oni powinni mnie pilnować. Np. z ojcem w ogóle nie rozmawiamy, nigdy się o mnie nic nie pytał, matka też tylko chwaliła się bratem, często zostawałam sama w domu w święta itp. Czułam się nie kochana dlatego poszukałam miłości gdzie indziej i tak mam syna i własną rodzine:) musiałam się wygadać. Co do diety, wagi itp to u mnie bez zmian:) nadal 57kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach-dzisiaj ważenie a tu nikogo nie ma hi hi ja rozumie że boicie się stanąć na wagę,ale na forum też?zdawać mi tu relacje ile wam przybyło jak nie powiecie to ja też wam nie powiem....no dobra powiem jako pierwsza mam 3 kg, na plusie i dzisiaj dostałam @ wiec ta waga jest niepewna ,a tak się oszczędzałam więc po się zważę to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pomarańczowy ryż to ja coś mi się pomyliło i wyszłam na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×