Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
I odperdolcie sie od Andrzeja i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia1
Przeczytałam pare wpisów i jestem przerażona tym co niektórzy tutaj piszą,jak już chcecie wypowiedzieć się na jakiś temat to chociaż piszcie bez błędów ortograficznych,które rażą w oczy!!!Po waszej pisowni już nie chciałabym żeby któryś z was mnie przeleciał,pracując tam przez jakiś czas stwierdzam że na palcach u ręki mogłabym policzyć chłopaków którzy coś sobą reprezentują,reszta to totalne dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfk
Ale śmietnik w tym sronoco, jak zwykle ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
Do dddddd11111 A myślisz, że jak te 2 "pary" jak to napisałeś, chodzą ze sobą na papierosa czy często rozmawiają to są od razu ze sobą? Widać, że wystarczy się z kimś przejść, a dziewczyna pewnie zaraz będzie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "opinia1" ...wątpię że policzyła byś fajnych ludzi na palcach jednej ręki. No proszę ...licz :-\ ...tu każdy ma "coś" za uszami, więc nie wysilaj się. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy przykład daje brygadzistka Jolka co drze sie pod tym czytnikiem i pilnuje a potem biegnie i w*ierdala się w kolejke, żeby wyjść pierwsza no ładny mi przykład daje.Ludzie dzień w dzien ustawiaja sie w dwie kolejki do jednego ochroniarza i to zawsze ta sama podwojna kolejka a potem są zdziwieni , że sa dwie kolejki no ludzie...na prawde jesteście tak zj*bani? Przerwa odkąd odejdziesz od maszyny hahahaha to niech założą czytniki przy maszynach i dajcie pieniądze za te 5 minut któe trzeba odbić się wcześniej. Seba z LASu konfident jakich mało w tym zakładzie. Operatorki z bagerow co calymi dniami przegladaja pisemka z kosmetykami i nic nie robią.Kolejna brygadzistka Kaśka najmniej zorientowana w tym co się dzieje na jej maszynach z grona brygadzistek albo jest w miare okej albo ma humory bo Michałek jej nie dopchnał. Jeden wielki syf w tym zakładzie większosc normalnych ludzi jacy tam sa można wyłonić z agencyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jolka z której zm tak drze morde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
Jola ze zm. A. Może i krzyczy, ale jej karzą pilnować ludzi. A że później sama sie spieszy to trudno. Ona też chce szybko wyjść z tej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo_na _niedzielę
-Halo? -Sklep obuwniczy, słucham? -Przepraszam, pomyliłem numer... -Nic nie szkodzi. Niech pan przyjdzie, wymienimy! Pozdrawiam brygadzistkę Jolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLadyPank
A stare baby nic tylko na maszynie plotkują kto, co ,gdzie i z kim.Co jak co,na emerytki zawsze można liczyć w tym temacie.Zakładowe źródło wiedzy wszelakiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo_na_niedzielę
Co prawda, to prawda MałaLady Pank. Wydaje mi się, że mimo młodego wieku dużo wiesz o życiu. Ale zaręczam Ci, że i na facetów, w tym temacie, również liczyć można (niestety). I to bez względu na wiek. Prawda panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLadyPank
Słowo_na_niedzielę Nie wątpię,ale przeważnie to domena pań.może panowie robią to dyskretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo_na_niedzielę
Przychodzi facet do psychiatry i czołga się po podłodze. -Co pan jest? Jaszczurka czy wąż? - pyta lekarz. -Nic z tego, mam tylko lęk wysokości - odpowiada pacjent. Do MałaLady Pank Nie wiem, czy dyskretniej, ale na pewno dosadniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo_na_niedzielę
Lekarz widzi swoją 4-letnią córeczkę, która z zainteresowaniem ogląda stetoskop. - Moja krew!! Będzie lekarzem! Nie pożałuję grosza na naukę dla mojego słoneczka. Wchodzi do kuchni, szczęśliwy jak nigdy a córeczka mówi do stetoskopu patrząc na niego: - Witamy w McDonalds, czy mogę przyjąć od pana zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Tomek.J wózkowy zmiana A,ma kogoś? jestem zainteresowana nim,proszę o informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarry movie
ddddd11111 rozumiem ze to "d" to skrot od debila? bo nie dociera co sie mowi ,a moze ty sie pochwalisz swoim zyciem osobistym ? i ze tak zapytam ,rozumiem ze jak wedzonka i maciek ze soba rozmawiaja to juz para lub flirt ? moze wprowadzmy zupelny zakaz rozmow z kims innym ? zyjmy jak Mnisi ,zeby bron Boze nikt ni posadzil nas o flirt ,cholerne plotuchy,jak wy mozecie spokojnie patrzec we wlasne odbicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowy69
tu w sonoco to wszyscy sa plotuchy nie znajdziesz takiej osoby co nie interesuja ja plotki wiec nie czepiaj sie byly plotuchy sa i beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarry movie
hmm Jak to jest ? rozmawiasz z kims ,usmiechasz sie do niego ,byc mopze podajesz reke ,witasz sie ze szczerym usmiechem ,moze kilka godzin na maszynie rozmawiasz ,byc moze ta osoba ci pomoze ,moze opowiadacie sobie dowc**y ,mpze ta osoba ci sie zwierza ,mowi o tym co sie dzieje w jego domu ,a ty wychodzisz pracy,zegnasz sie z usmiechem ,siadasz w domu przed komputerem ,badz z kol ezankami z maszyny i zaczynasz ta osobe obrazac i obgadywac ,obrazasz ta osobe chociaz byla dla cb mila ,pomogla ci itd chociaz nic ci nie zrobila ,jak ja bym to nazwala ? kure****o ? podlosc ?chamstwo? brak kultury? a moze sk***y****o ? zastanowcie sie ktory opis wybieracie, cholerni dwulicowcy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma podobno tasiemca i hemoroida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisze tak zamiast siedzieć tv na tym forum napiszcie porządne cv i szukajcie lepszej pracy chyba ze wasze ambicje kończą się na tej firmie i tym forum to życzę powodzenia i życia jak robaki za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowy69
Dobra przesadzilem to ja jestem k***a i wszystkim ssam pałke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz Jestes gejem ale fajnie ze się przyznajesz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowy69
niechciałem tego napisać,a teraz nie umiem tego usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem nie pisz po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarry movie
najlepiej jest zamknac oczy i udawac ze sie nic nie widzi ,plotuchow trzeba gnebic ,a ty podpisujesz sie wozkowy ,na wozkowych zawsze bylo najwiecej wiazdow ale widze ze ci to odpowiada ,brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanBog
Ktoś cos wie o bonach na Święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo_na_niedzielę
Aby uniknąć wypadków na drogach, mężczyznom nie wolno nalewać alkoholu, a kobietom - benzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
Tyle wiadomo, że nie było informacji by miało nie być premii na święta, więc można wierzyć, że będzie. A jak będzie i premia to i bomy na pewno też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PanBog a Ty co taki ciekawy? Po co Ci bony. Słyszałem, że i tak z nich nie korzystasz tylko do kosza wyrzucasz, albo wkładasz w opakowania maszynek do golenia. Więc po co Ci? Lepiej dać innym potrzebującym. hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu100
Pozdrowienia dla pięknej dziewczyny o imieniu Patrycja,z maszyny FAMORES!!!! Jestes piękna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×