Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Wertyp

Najbardziej nielubiane nacje - podaj minimum dwie.

Polecane posty

Albancy są podobni do wszystkich o ciemniejszej karnacji. Na pierwszy rzut oka nie widać, ale są na ogół niscy, krepi...po jakimś czasie idzie się kapnac czy się podszywaja. Na szczęście to nie mój problem. Wspolczoje jednak dziewczynom które się nabierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam zadnej. nie wiem, chyba lepiej przez fb, ale zlikwidowalem tam konto. jestem gotowy tam sie udac nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photo finish
Wertyp Aleś Ty ciężko inteligentny. Litwinie nie są Słowianami!!! Błyszczysz wiedzą i inteligencją na poziomie zerówki,hahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo niemile wpomnienia o Somalijczykach i obywatelach Sri Lanki. Pierwsi nawet bardziej rozczeniowi niz Polacy (tak tak!) chamscy, sposob w jaki traktuja kobiety brrrr! Sri lanka - strasznie zaklamani;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tak kojarza, choc ze wzgledu na jezyk moga byc podciagani pod skandynawow. polacy tez maja nordyckie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za Nowozelandczykami. Wszystko to co się mówi o Amerykaninach(z czym ja się średnio zgadzam akurat),to w przypadku Kiwusów trzeba to pomnożyć przez 100. Fałszywi,interesowni,kłamliwi,mało inteligentni,skąpi,moczymordy,dziwkarze i jeszcze mogłabym wymieniać godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurzaja.....
Romowie :O glosni, wscibscy, chamscy Amerykanie :O glupi, przekonani o swojej wyzszosci, zerowa wiedza o swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona wysokiego wysportowanego
Albanczyka:P a nie lubie Polakow ( męzczyzn ) Niemcy Anglicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trushi
amerykanie, niemce, hiszpanie - boze jakie to krzykliwe, narody arabskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czem.u czemu.
wlosi ? a czemu oni ? dla mnie pakole ! no maskara z nimi i za granica polacy w wiekszoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjshajdh
Hiszpanie, Brazylijczycy i inne latynoskie ludziki..krzykliwe, dra japy, ciągle jakby najarani i jeszcze zdradzają na potęgę....pozatym Brazylijczycy przywożą do UK pluskwy i inne gowno, w tym samych siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdwesdas
Tylko jedna nacja * RASISCI*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LITWINI!!!!!!!!!!!!!! Nie cierpię , nie trawię, nie toleruję i właściwie to dzierżę do bólu!! Ani słuchać tego jezyka, Boże jakby ciągle się kłócili albo byli najebani :o Zresztą starzy to tylko chlorzą, a młodzi.. To jest jakiś patologiczny naród. Cioty wyrwały sie z tych swoich litewskich wioseczek, przyjechały do UK i rżną paniska :o Laski mają zachwianą psychikę i też pozerstwo takie jakim by nie śmiały być nawet w soim kraiku. Na drugim miejscu stawiam Niemców. Za sam język powinno się ich wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolaaaabrzozaa
M o d l i s z k a To teraz ja napisze z jakich krajow nie znosze obywateli. Turcja, Wlochy, Portugalia, Hiszpania, Bulgaria, cala Afryka, cala Azja z wyszczegolnieniem na wszystkich paki, wszystkie kraje balkanskie jak Litwa, Lotwa i tp. Wybaczcie ale jak dla mnie to tylko rasa biala i tylko Europejczycy maja jakies znaczenie. Nie musicie sie ze mna zgadzac. Ja pierdole az zal sie smiac......litwa lotwa to w Afryce pewnie,i zapewne kolor ich skory nie jest bialy :D skad takie matoly sie biora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
kurwa mac!!!!!!!!!!!!balkany w pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wszystkich na kafe
A prezes wychwalal Modliszke że taka mądra i inteligentna...widać jakie ma niskie standardy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha.....
M o d l i s z k a "wszystkie kraje balkanskie jak Litwa, Lotwa i tp." To mnie rozlozylo na lopatki :D Litwa i Lotwa jako kraje balkanskie? :D Skad sie takie tumany biora? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.żydzi 2 usa:P.I to podkreślam jako naród oraz zwłaszcza rząd:P.Ale statystyczny arabus jest gorszy ale nie z powodu narodowości ale religii ale to inna beczka:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczepcie sie od dziewczyny. Mloda jest, poza tym jak sama pisze od wielu lat mieszka w Anglii to i moze nie znac geografii. Anglicy nauka nie grzesza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, ze nie moze
przeciez ciagle jej to powtarzamy, ze jest kretynka i nie moze :D Hahaha, ale sie skompromitowala. To sa podstawy wiedzy dla srednio inteligentnego czlowieka ale na pewno nie dla dziecka z klasy robotniczej, mieszkajacego w kiepskiej dzielnicy i chodzacego do kiepskiej szkoly :D:D:D:D Teraz juz mam pewnosc, ze ona pochodzi z dosc marnego domu, rodzice bez wyksztalcenia, kiepska dzielnica i kiepska szkola. Biedny glupi dzieciak, wyladowujacy swoje frustracje na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry colaa
Niebezpieczna - mieszkam of dziecka w Anglii. Tutaj mialam geografie tylko w primary school I to ogólnie. Jednak nie jestem ignorantka i chociaż jak czegoś nie wiem a pisze tu na kafe to sprawdzam 2 razy w necie. Pozatym angielska edukacja nie jest taka zła jeśli się nie jest kompletnym ułomem :) Modliszka na mądra nigdy nie wyglądała (jej puste wypowiedzi) ale nie usprawiedliwiajcie tego edukacją tylko głupota i ignorancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry colaa
Pozatym jeśli ma w głowie słownictwo typu Bałkany to nie wyjechała tak dawno lub polska szkoła sobotnia niezle nawalila (mapę pewnie do góry nogami trzymali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka jak najbardziej
Prezes Wertyp mi sie tak kojarza, choc ze wzgledu na jezyk moga byc podciagani pod skandynawow. polacy tez maja nordyckie geny. ] :D :D :D :D :D :D :D pewnie, ze maja, ale na pewno wiecej tych genow jest turkow, kozakow i litwinow :P :D :D 🖐️ jak juz polinteligencja wyjezdza z rasistowska jazda to az zal sie nie smiac z takiej glupoty :D wystarczy popatrzec na czas od Wedrowek Ludow przez najazdy tatarow i turkow i wielka Unie Litewska by przestac sie ludzic, ze jest choc jedna w jakikolwiek 'czysta' rasa :D :D :D :D niezmiennie od lat skonczony kretynizm rasistow smieszy mnei do lez :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijihuhuii
Prezes = Modliszka Jeszcze tego nie widzicie? Zawsze jak on się pojawia to ina też. A teraz cisza od obydwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takiej kompromitacji
to ja sie nie dziwie, ze cicho siedza :D Pytalam mojego syna, chodzacego do szkoly w UK o kraje balkanskie. Wymienil bez bledu :D O Litwie i Lotwie sie nie zajaknal nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaal
To trzeba podtrzymywac ten wątek to może już nie wrócą nieuki (lub nieuk) bo nie chce mi się wierzyć że 2 osoby mają aż takie brakibw podstawowej geografii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tu nie pisalem o bałkanach, dobrze wiem ,ze to nie ten rejon. napisalem o litwie, ze to slowianie. co po czesci moze byc prawda. polacy np. sa genetycznie blisko skandynawow. a 40% niemcow ma geny slowian. to sa juz zagadnienia ras na poziomie genetycznym. Modliszka uczy sie w UK, a tam poziom edukacji jest niski. spytaj Anglika takiego przecietnego, to zobaczysz jaki to lewus z geografii. tak samo jest w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×