Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Wertyp

Najbardziej nielubiane nacje - podaj minimum dwie.

Polecane posty

Gość hahahahbbb
Taaa poziom nie jest niski jak się jest mądrym dzieckiem. Przekonanie że poziom edukacji jest niski przekazują biedni emigranci ktorzy sami się tu nie uczyli a ich dzieci są na najniższych poziomach w klasie (lub w biednej szkole dla ulomow) I mamy pełny obraz kim jest Modliszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahbbb
Moja matka wraz z wszystkimi ludźmi polskimi których znam w UK powtarza tą "prawdę" i przekazuje dalej. To nic że się tu nie uczyła...ty prezes też taka sama papuga jesteś :) bez własnego zdania ( bo niby jak miałbyś je mieć) To nie Moja wina że Anglicy z którymi miałeś okazję rozmawiać i okazali się nie wiedziec nic o historii Polski (sic) czy geografii Europy byli na twoim poziomie pewnie tylko po primary school...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshasuh
ale nie takie glupi kutasie :D i zadna piczka tutaj nie jest glupsza niz ty koguciku wiec sie nie panosz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitipi
prezes to niedouczony glab i rasista, zaklada idiotyczny temat zupelnie bez sensu, zgrywa kozaka przed ekranem komputera a pewnie posral by sie w gacie gdyby mial tym turkom, arabom i innym murzynom powiedziec w twarz co o nich mysli...co do znajomosci geografii niektorych tutaj na kafe to rece mozna zalamac, poza tym jesli nawet nie wiecie gdzie sa balkany to w dobie internetu mozna szybko sprawdzic zanim sie wysle jakies glupoty w poscie, dziwia mnie ludzie zyjacy za granicami kraju, ktorzy sami sa imigrantami a krytykuja wszystkich dookola,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypekwpiwnicy
ja nie lubię kolejnosć bez znaczenia: rosjanie - materialiści, brak wartości francuzi - przemądrzali te ciemn babki co żebrzą z małymi dzieciakami... ale nie wiem cóż to za nacja nie cce nikogo obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulamuniu
Ja będę pisać nie na temat ty nieuku. Sam siebie mianowałes prezesem a za granicą pewnie zwykłym sprzątaczem ulic byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik bez ramiaczek
co prezes matole nadymasz sie, zaraz ci biceps peknie albo lokiec odpadnie, jak widzisz jestes tu malo lubiany bo pierdzielisz 3 po 3, tylko klniesz i wyzywasz innych, pochwal sie nam co do tej pory w zyciu osiagnales/ w czym jestes lepszy od tych rosjan, murzynow, arabow? no w czym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslijwypowiedzg
A mnie sie wydaje, ze jestescie zalosni! jak mozna wkladac ludzi do jednego wora!!!? nie lubie tego, tego Dlaczego niektorzy Polacy sa na tak niskim ograniczonym poziomie? wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnieeee
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszaga
hahahahbbb "Taaa poziom nie jest niski jak się jest mądrym dzieckiem. Przekonanie że poziom edukacji jest niski przekazują biedni emigranci ktorzy sami się tu nie uczyli a ich dzieci są na najniższych poziomach w klasie (lub w biednej szkole dla ulomow" Dokladnie tak! :D Wiekszosc Polakow nawet sprawy sobie nie zdaje co znaczy szkola w biedniejszej dzielnicy :P To raz. Druga sprawa, ze w kazdym roczniku (klasie jak by to w PL bylo) i na kazdym przedmiocie jest kilka grup hmmm...zaawansowania (czyli ilosci posiadanej wiedzy i mozliwosci jej zdobycia :P). Na najnizszych poziomach nikt od nikogo nie wymaga zadnej wiedzy, to sa przyszli pracownicy najnizszej klasy a od nich nikt nie wymaga znajomosci geografii. Ale przynajmniej wchodza w zycie nie znerwicowani jak w PL i nie wykonuja swoich prostych prac jak w Polsce, z laski :D Modliszka chodzi do marnej szkoly (w marnej dzielnicy) i pobiera nauki na najnizszym poziomie. Moze brak inteligencji, znajomosci jezyka....Teraz juz wiadomo dlaczego w sobotnie i piatkowe wieczory przediadywala na kafe, zamiast z przyjaciolmi - bo ich nie ma :D Biedny dzieciak z robotniczej rodziny, wbila sobie w lebek cos tam ale matolstwa wlasnego nie przeskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca nacjonalistów
Anglicy są nie lubiani w Europie i na Świecie za swoje chamskie zachowanie! A potem pewnie my i cyganie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy i Rosjanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×