Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość gość
V., idź i nie śmierdź więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Celino - ja bardzo się wahałam co do szkoły rodzenia, ale w końcu zrezygnowałam. właśnie dziewczyny, które chodziły powiedzcie szczerze, czy cokolwiek ze szkoły rodzenia wam się przydało? czy to przy porodzie, czy przy opiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Kostecka jestes dzisiaj "moim guru", z rana ubawilas mnie kotem(tym rzucaniem swojego) a teraz nie dalas sie sprowokowac Pani V. Wieeeelki szacun.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassiu, po prostu wyczerpałam już limit słów na temat tej osoby :P zgłosiłam natomiast post do usunięcia, ponieważ zostały podane informacje, które nie powinny się tu znaleźć. guru :) mąż mi kilka chwil temu zasugerował, że mamy tu jakąś sektę, ze tak siedzę cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimama
Mi Aktywna Mama bardzo odpowiadała. Jestem zadowolona, bo wielu rzeczy nie wiedziałam, albo miałam babcine poglądy :) Podejście Agnieszki bardzo przypadło mi do gustu, bez owijania w bawełnę i otwarcie. No i można utrzymywać kontakt po porodzie-położna jest dostępna pod tel. i mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
MatkaEV z wymiarow wynika ze ta mniejsza bedzie ok, chociaz ja mojemu Michasiowi na tym etapie kupowalam juz ubranka 62, wiec ciezko doradzic. Kostecka, moze Judytka ma cos takiego ze potrzebuje teraz wiecej uwagi i czulosci, a raczki w buzi to norma u dzidziolkow, moj to az ma odruch wymiotny jak wklada cale piastki, slini sie przy tym strasznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Matka niezły tatuaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
hehehe sekta, dobre:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassiu, ale ona wkłada rączki do buzi głównie jak się denerwuje. nie wiem co jest... faktycznie jak ją biorę na ręce to się na chwile uspokaja, a jak próbuję odłożyć to płacze. ale i tak mam wrażenie, że dość mało je... jak często wasze dzieci jedzą w ciągu dnia? MatkaEv powiedz mi, bo między naszymi jest najmniejsza różnica wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Violianka jakbym cię spotkała na ulicy to prawdopodobnie zrobiłabym ci krzywdę. Aż dziwne że taka fajna dziewczynka jak twoja córa ma taką porąbaną matkę. Czepiłaś się tych dziewczyn tutaj jak rzep psiego ogona i starasz sie im udowodnić że są takie i owakie, a tak naprawdę to masz im za złe ze nie podzielają twoich poglądów. A zresztą, o co ci chodzi tak naprawdę dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Kostecka z tego co wiem tak ok 3 mca jest taki przelom laktacyjny i dziecko faktycznie moze byc glodne ale wtedy trzeba czesto je przystawiac do piersi, ja karmie co 2,3 godz ale zawsze z 2 piersi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Gościu, nie wiem dlaczego czepiasz się mnie? Forum jest otwarte i każdy ma prawo pisać. Jak widać nie tylko na temat... Ja tylko broniłam się, (jak się okazało bez sukcesu), bo spotykam się od pierwszych wpisów z agresją dziewczyn, nie wiadomo dlaczego uzurpujących sobie do tego święte prawo...i czujące się bezkarnie. Do czasu ;). - pytałam o golenie krocza przed porodem i zostałam zbesztana przez MatkęEVjek za to że nie podziękowałam dziewczynom za odpowiedź na moje pytanie... - potem napisałam o swoich odczuciach na temat zimnych sal w szpitalu i też zostałam wyśmiana i zmieszana z błotem, - po opublikowaniu planu porodu, który ktoś, anonimowo wysłał do mnie na bloga w komentarzu, a który postanowiłam wam pokazać bo wydał mi się ciekawy, wtedy także zostałam wyśmiana i już za każdym razem jak chciałam coś od siebie napisać wracałyście do moich poprzednich postów.... - przeszłyście same siebie pisząc komentarze na temat mojego bloga, na którego wchodzicie regularnie - wiem, bo mam wgląd w statystyki i źródła ruchu sieciowego Jesteście sztandarowym przykładem hejtu internetowego, o którym się mówi coraz więcej... Okrutnie rzuciłyście się na kobitkę, która po prostu chciała zainteresować was innym spojrzeniem na nasze wspólne sprawy - opiekę nad dzieckiem, macierzyństwo.... Niczego nie narzucałam ani nie napisałam do żadnej z was że jest taka czy owaka (tak jak o mnie wy pisałyście, o nadwadze, o fryzurze, o ciężkim dzieciństwie, o eko-nawiedzeniu...personalnie bez pardonu, nie na temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassiu - w porówniau do mnie to dość często. mała czasem ma przerwy kilugodzinne, czasem aby poćmukta kilka razy, a też zawsze daję jej z dwóch. może po prostu nie jest głodomorkiem. idę spać, bo ostatnie dwie noce też mała mi troszkę dała popalić i jeszcze nie odespałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
violanka odp*****l się łachu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
co do szkoły rodzenia, mi się bardzo przydała. Chodziłam do aktywnej mamy, do Guziak. Rewelacyjne zajęcia. To dzięki nim nie tr*******m ze strachu po przywiezieniu dziecka do domu. Dzięki nauce oddychania i parcia położne zostawiły nas mówiąc, że na pierwszy rzut oka widać, że potrafię oddychać, dobrze mi to idzie. Dzięki temu "rodziłam" tylko z mężem, mieliśmy możliwość przeżywania tego tylko we dwoje, a położne były w razie czego na zawołanie. Wiedziałam też jakie zmiany zachodzą w moim ciele, czy to podczas ciąży, czy połogu. Rewelacja z tą szkołą. No i aktywna mama jest bezpłatna, więc jak tu nie skorzystać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
forum gotowe .porod-na-staszica.darmowefora przepiszcie się.....chyba , że chcecie tracić nerwy na violiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
nowe forum jest całkiem fajne. można oznaczać różne wątki np. szpital, opieka nad dzieckiem lub inne typowo tematyczne zagadnienia. jest też wyszukiwarka, można wrócić do jkiegoś tematu / zagadnienia. Można założyć sobie swój profil, dodać zdjęcie - widoczne dla nas , nie widoczne dla nikogo z zewnątrz. WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNY, które chciałbyście dołączyć zapraszam na nowe forum. Potraktujmy to jako kontynuację tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Kurde nie mogę znaleźć tego forum:-( Jakaś jestem nie taka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Violianka, świnia z ciebie i już. Nie rób z siebie ofiary, bo rozwaliłaś to forum jak klasyczny troll!! Dziewczyny, ja na razie jestem na etapie planowania ciąży, więc niewiele wniosę w Wasze nowe forum - dla mnie wygodnie było podczytywać tutaj :( Mam nadzieję, że Wasze nowe forum będzie hulało i jak przyjdzie czas, to się do was dopiszę. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
MatkaEV po co Ty sie tak nakrecasz, olej i tyle, nie potrzeba przeklenstw. Dla mnie to bez sensu przenosic (kolejny raz o tym mowie) i co bedziecie teraz znowu odpowiadaly na pytania o torbe do szpitala, o czopie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Wera_antek - przynajmniej spróbujmy. Jeśli nie wypali to wrócimy tutaj. kilka dziewczyn juz się zalogowało, chodź i Ty :) Gościu - Ciebie też zapraszamy. zawsze możemy spróbować, zawsze możemy tutaj wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
wera antek, spróbujmy. nowe forum będzie kontynuacją tego, czyli jeśli ktoś przeczytał poprzednie posty i nada będzie miał pytania lub po prostu będzie chciał dołączyć - może zrobić to na nowym forum. Inaczej ja tu już nie zajrzę............ no po prostu brak kultury. dziś mi nerwy puściły. tak jak kostecka napisała - jedna osoba rozpierniczyła to forum........... gdyby miała honor i odeszła stąd, zajęła się swoimi sprawami, zostałabym tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
zróbmy tak, dajmy pozostałym dzieczynom czas na zalogowanie się do końca tygodnia. na razie piszmy tu, ale od poniedziałku wszytko przenosimy. ja będę tu zaglądała, żeby nowym dziewczynom na bieżąco podsyłac link do nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
ok, w takim razie kopiuję swoje posty i pytania z nowego forum:P Dziewczyny, któraś z was kiedyś pisała o pediatrze Paśnikowskiej- Zabie. czy ona jest dobra? możecie napisać mi coświęcej? czy jeśli chodzi siędo niej do luxmedu to czy można pozniej do niej ewentualnie dzwonić z pytaniami? Byłam u Krzyzanowskiej, ale wiesz Kassiu, jednak ona nie za bardzo mi odpowiada. Taka jakaś bardzo niezdecydowana i flegmatyczna, d**y nie urywa to nie jest to, dlatego szukam kogoś innego. Znajomi polecili nam dr Wandę Furmaga_jabłońska - jest ordynatorem na chodźki. ponoć swietna, ale co z tego skoro nie moglam się do niej w ogole dodzwonić. raz mi sięudało to mi kazała zadzwonić po godzinie 15, i od tamtej pory wykonałam ze 20 tel i nic. powiedzcie mi jeszcze proszę gdzie w lublinie są sklepy z ubrankami na chrzest? chcemy dzisiaj pojechać i nie bardzo wiem, gdzie się kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz zalogowana na nowym jakby co :) kostecka ubranka masz w rampersie i baby fancie, spory wybor. W krzysiu tez chyba sa. A o tej Pasnikowskiej to chyba Gaha pisala? Iwa a moze idz z mala do poradni laktacyjnej? Szkoda zebys przestala karmic, tam Ci doradza co zrobic zeby odniesc sukces. Moze nie jest jeszcze za pozno mimo tej butli :) MatkaEV ja bym wziela ta wieksza sukieneczke bo 4 cm luzu to moze byc za malo dla niuni, a wymienic mozna jakby co? kostecka co do tego skoku, moj tez tak ma ze czasem jest jak aniolek przy jedzeniu a innym razem wierci sie i kreci, placze. Bylismy rano u pediatry bo malego bardziej wysypalo. Nie mam pojecia po czym :( Znow mam diete a i tak waze coraz mniej, nie pomagaja obiadki - zaczynam myslec ze moze mam robaki... Pediatra przepisala znow masci robione i przy okazji zwazyla malego - przytyl 225 g w tydzien a ostatnio przybral tyle w dwa tygodnie wiec jest duzo lepiej jesli chodzi o karmienie i poki co nie musze go dokarmiac. Nawet nie wiecie jak mi kamien spadl z serca, tak bardzo nie chcialam dawac butli :( Mam jeszcze 100 ml mojego, bedzie na czarna godzine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina1983
Dziękuje dziewczyny za podpowiedz szkoły rodzenia Aktywna Mama , napisałam dzisiaj do nich maila z chęcią uczęszczania na zajęciach ;-)). Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
kostecka ja kupowałam na lubartowskiej na samym dole po tej stronie co brama krakowska tylko calu czas w dół kupiłam tam cały komplet sukieneczkę,bolerko,pantalonki,czapeczkę i opaskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
nmagdules chodzi ci o ten sklep z dewocjonaliami na królewskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×