Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

synkopka32

Walentynki z mamusią faceta

Polecane posty

Wlasnie z tym regulaminem podpuscil Cie okrutnie, bo nikt przy zdrowych zmyslach i przy normalnych zasadach nie ustala zadnych regulaminow korzystania z mieszkania(no chyba ze sie je odplatnie wynajmuje, ale to co innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc pozostaje mi "biadolenie"" i przy tym pozostań bo to najlepiej ci wychodzi :) Jesteś w tym mistrzynią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumperrrrr
Nie czytalam wszystkiego, ale z urywkow taki mi sie pokazal obraz sytuacji: matka bardzo zwiazana z synem, wszystko mu zapewniala, syn wdzieczny, no ale dorosl i zaczyna swoje zycie, wyfruwa z gniazda, ale matce nie jest latwo to przyjac, chce w jakis sposob byc obecna przy nim, proponuje mieszkanie w swoim pustym mieszkaniu ( bo niby tak ja boli, ze stoi puste i sie 'marnuje')', a dzieki temu czuje, ze nadal moze uczestniczyc w zyciu synka, ma ' wjazd' ;) i synek jej nie wyprosi, bo przeciez i to mieszkanie jej zawdziecza. Cos mi sie wydaje, ze to mieszkanko to takie narzedzie troche manipulacji. Zroumiem ze chcecie przyoszczedzic, ale uwazaj oby przez to zwiazku nie zepsuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignis a tobie co? na mózg dzisiejszy śnieg padł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie z tym regulaminem podpuscil Cie okrutnie, bo nikt przy zdrowych zmyslach i przy normalnych zasadach nie ustala zadnych regulaminow korzystania z mieszkania" Oczywiście wg ignisa lepszym rozwiązaniem jest dalsze "biadolenie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Mnie to ,ze nie toleruję chamstwa , nawet w internecie i zachowan niegodnych homo sapiens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, nad tym się powoli zastanawiam..... choć nie doszło jeszcze między mną a facetem do jakiegokolwiek sporu o jego mamę, on raczej zawsze mnie broni, jak co do czego przyjdzie. O tym z nim tak otwarcie nie rozmawiałam i mam obawy, jak to będzie. Myślę, że nie pozwolę aby nasz związek ucierpiał. Jak nadejdzie moment krytyczny i nie da się dogadać - wyprowadzimy się. Trochę szkoda, ale trzeba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie doszło jeszcze między mną a facetem do jakiegokolwiek sporu o jego mamę" o czym to swiadczy ? A no o tym ze nie umiesz nawet podjac rozmowy o tym czego oczekujesz nie umiesz byc ani asertywna ani nie umiesz walczyć o spokój waszego związku nie umiesz nawet sie pokłócić ze swoim facetem o zaistniała sytuację w domu To swiadczy o tym ze masz pretensję,żale,roszczenia i chuj wie co tam jeszcze ale nic z tym nie robisz idąc dalej tak mozesz do usranej smierci tkwić ... a idac jeszcze dalej Jesteś sama sobie winna że masz taka a nie inaczej Proste? proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łapię czasem tych gierek psychologicznych Regresa. Cóż, ja jestem z tych zakręconych artystów i mam swój własny świat, gram. I dziś urządzę sobie sesję ćwiczeń, w ramach dobrych manier panujących w domu :/ do 22 można rzępolić ;-) a co! może to ją wykurzy, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 22 można rzępolić a co! może to ją wykurzy, he he" no w końcu jakies działanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synkopka nie zastnawiaj sie nad sfrustrowanycm dzieciakiem bo szkoda czasu, tym bardziej że on nie szanuje rownież siebie bo nie potrafi napisac tekstu bez przekleństw:) No powiedz my mamy dyskutowac z takim osbnikiem. Przecież to nas obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby dla mnie codzienność, ale fakt odkąd jest, tydzień nie miałam instrumentu w rękach. Zdominowała mnie, nawet nie pomyślałam o ćwiczeniu, po prostu cisza wieczorna zawsze, no bo skoro siedzi w tym drugim pokoju to może śpi czy co. Dziś mam wieczór dla siebie, bo tż w pracy. Czas nadrobić zaległości..... gamy, pasaże, etiudy... czyli to co najbardziej wkurza słuchacza. A mnie rozrusza palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumperrrrr
To dobrze, ze trzyma ostatecznie twoja strone, to wazne. Ale musisz dzialac madrze, zeby go nie postawic w sytuacji: wybieraj: ja albo mama. Bo jak ceni twoje zdanie nad mamuski to i tak wygrasz, bez szantazu i tupania. Po prostu monitoruj sytuacje, mozesz powiedziec cos w stylu: szkoda ze twoja mama spedza z nami walentynki, bo mialam taki pomysl, zeby cie wieczorem.... ( hehe dopowiedz sama ;) ale jak bedziesz widziec ze juz ogolnie dzieje sie nie tak, to przekonaj go do wyprowadzki. Nie warto dla kilku srebrnikow poswiecac wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres jest wulgarny, ale między wierszami pod przykrywką tego natłoku czasem niezrozumiałych dla mnie wynurzeń, coś tam racji ma. Może nie powinnam być taka uległa w działaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nas obraza" Ignis obraziłem twoje wartosci chrzescijanskie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regres jest wulgarny,
Regres jest wulgarny ? chyba po nieudanym skoku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie powinnam być taka uległa w działaniu? " widzę że powoli coś zaczynasz kumać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zachowanie Regrsa nie ma tu nic do rzeczy, byc moze czasami jesteś zbyt ulegla, ale to sztuka zeby sprawe z tesciowa zalatwić skutecznie lecz bez awantur. Bo coz prostego poslac starszej pani wiazankę:) KAzdy tak potrafi. Ale to matka Twoje go faceta, wiec mogloby to jego tez dotkasnc prawda. Zmus faceta do dzialania niech on to zalatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres obraziles moje pojecie etyki i zachowan ludzkich jesli takie slowa i zachowania są ci znane w co watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowałaś cały tydzień
Ja podczas wizyty Mamusi napierdalałabym na skrzypcach ile się da. Gdyby partner spytał czemu ciągle gram, z niewinną minką oświadczyłabym że koniecznie muszę ćwiczyć bo wychodzę z wprawy. Założę się że gdybyś tak rzepoliła za każdym razem jak przyjeżdża Mamusia to szybko by jej się odechciało, może nawet już po pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regres jest wulgarny,
nie skoku na boku dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres obraziles moje pojecie etyki i zachowan ludzkich" ja pierdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak powiedziałam - zapytałam, czy już pojechała? więc odpowiedziałam, na smutną wiadomość, ze szkoda, bo walentynki..... ale zaraz dodałam że trudno, damy sobie radę i nie podjął tematu, chyba się ucieszył że nie drążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja o tym nie pomyślałam. Bo zawsze staram się aby nie przeszkadzać współlokatorom. Nawet mi to ćwiczenie nie idzie, spinam się że komuś przeszkadzam i w efekcie faktycznie efekt jest ciekawy. Nieczysta intonacja mnie samą wtedy doprowadza do szału ;-) ok, dziś ćwiczę. Ciekawe czy mi zwróci uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz dodałam że trudno, damy sobie radę i nie podjął tematu, chyba się ucieszył że nie drążę." a try oczywiscie chciałabyś by zachował sie inaczej? żeby sie domyślił co masz w głowie chciałabys by zareagował i żeby poszło po twojej mysli takie rzeczy to tylko u kobiet !!! Kobieto kiedy w końcu zrozumiesz że faceci to nie kobiety i ze nam facetom trzeba mówić prosto z mostu mówić nam tpo czego oczekujecie i to czego pragniecie Kiedy w koncu zrozumiesz że my faceci robimy to co mówimy i robimy to co usłyszymy co mamy zrobic nie robimy tego czego byscie od nas oczekiwały a to z tego prostego względu że nie wiemy co myslicie i czego pragniecie wiesz co to jet komunikacja INTERPERSONALNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wiem :-) tylko ten jeden temat jest na tyle trudny, że jakoś nie da się tak prosto z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna byc z kimś w zwiazku i bac sie rozmawiać na niewygodne tematy? :O co to za partnerstwo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×