Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Gość Spinka89
Ania, 22 jeszcze lata, studiuję zaocznie i pracuję na etat. Na brak chłopaka nigdy nie mogłam narzekać. Od 6 mies jestem naprawdę zakochana :) straszne przeszkadza mi mój brzydki niejędrny brzuch :( jestem dumna z tych, którzy dają radę wytrwać na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiem co jadłam to mnie stąd wywalicie:D orzechy-fistaszki (sporo), deser z koroną(ale zjadłam tylko troszkę!) 3 kanapki z pieczywa razowego z żołtym serem i pomidorkiem, no i maczki.... Ehh wiecie co to jest? takie jakby trufle z kolorową posypką... Dzisiaj dostałam okres i po prostu musiałam :) wiem że jestem straszna... ale jak na mnie to naprawdę niewiele, wypiłam jedną herbatkę, kawkę i piłam wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec chyba kolej na mnie przyszla. Moje imie jak nie trudno sie domyslec to Ewelina mam 22 lata, obecnie nie pracuje :P Studiuje, co prawda koncze licencjat. Czym sie interesuje? Sport a mianowicie pilka nożna, tenis, tenis stolowy :) Największym problemem w diecie jest wlasnie chłopak ;p Dużo ćwiczy biega, jest wojskowym więc zalezy mu na kondycji itd. Gdy ja chce dolączyc zawsze powtarza ze jak dla niego wygladam idealnie i po co mi to wszystko. Choc widze male postepy sam zaproponowal ze od jutra razem bedziemy wieczorkiem biegac :) Na dziś juz koniec jedzenia. W ciągu dnia zjadłam rybkę po cygańsku , salatke z pomidora, ogórka i kapusty pekińskiej, a na deser banana i mandarynkę. teraz już tylko herbata i woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
Mój chłopak zapalony rowerzysta, siłownia itd ... mobilizuje mnie ale hmmm ciężko same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć :) też mam chłopaka, od 3 lat, no i niestety... czasem powie do mnie "Grubciu"... wiem że on tak z miłości i zazwyczaj mi to nie przeszkadza , ale jak mam zły dzień to nieźle potrafię się wydrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
nie nie ja tak nigdy nie usłyszałam a jakby miało to miejsce to pokazałabym drzwi, albo mnie akceptuje albo nie -WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY- , tak już mam, mi to przeszkadza w życiu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to niby on mnie nie akceptuje?;) myślę, że tak nie jest, to że tak czasem powie wynika bardziej z tego że uważa to za słodkie...;) Nie bardzo to rozumiem ale on tak mi to tłumaczy, uwielbia się do mnie tulić i też mówi ze jestem dla niego idealna... przepraszam ze tak o tym pisze ale mam potrzebę wyjaśnienia tego i trochę teraz zaczęłam się martwic ze może faktycznie uważa ze jestem gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze i ja!!!! tez chceeee
Hej! Ja co prawda mam do zrzucenia ok. 5kg, ale jestem niska i przy moim wzroscie 159 to 55kg to za duzo i na tej diecie ładnie schudłam i przez rok utrzymlama, potem zima i wiadomo :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4536321 no ale czas na powtorke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
dziewczynki nie wpadajcie w paranoje, jak faceci z nami sa i sa dla nas dobrzy to chyba najwiekszy dowod ze nas akceptuja!:) do mnie moj mowi boczuś ale to bardziej dla smiechow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
Karola nie gniewaj się! ja mówiłam o sobie, o tym jak ja takie kwestie postrzegam:) nikogo nie oceniam i nie mam zamiaru tym bardziej że ze mnie żaden ideał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
spinka- a skoro ty masz ukochanego i jestes szczesliwa to moze zamiast glodowki zrob lekkostrawna diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
jestem z nim szczęśliwa ale nie ze sobą:( zaczynam odczuwać coraz większy dyskomfort ... to nie jest miłe a Wy przecież też jesteście szczęśliwe tylko każdy ma swoje szczęście, swoje pojęcie szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się :) tylko mówi się ze w każdym żarcie jest ziarnko prawdy no i czasem jak tak do mnie powie to robi się przykro, nie wytrzymam i jest afera no ale trudno... jesteśmy wybuchową parą;) Jutro nie będzie mnie w domu przez jakiś czas to będę miała przymusową głodówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
Karola racja, ja jak marudzę że jestem taka i siaka to słyszę że to tylko i wyłącznie moja wina i ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej chwile mbie nie bylo a tu takie zaleglosci ......ale juz jestem w domku i nadrabiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
ja się wprosiłam z moją głodówką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie maz twierdzi ze wszustko jest ok podobam mu sie i takie tam a ja zle sie czuje sama ze soba dla niego to smieszne ...panowie nie zrozumieja nas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinka ja tez mam cos ala glodowka jem minimalne ilosci byle zeby cos tam bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodzic sie nic nie daje bo predzej czy pozniej dopadnie sie lodowe ..jedz male posilki buduj je na bazie wazyw chudego miesa przyniesie to leprze efekty niz myslisz i nie bedzie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
dziewczynki jestem glodna!!!:( glowa mnie boli i w ogole zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
administrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce najlepiej jesc do 16 bo to w wiekszosci fruktoza, moze lepiej jakis serek wiejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki już będę zmykać, rano wstaję i idę odprowadzić mojego siostrzeńca do szkoły:) jutro wpadnę zobaczyć co tam słychać. Miłego wieczorku, do jutra:) no i wytrwałości życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle Was teraz tutaj, że się pogubiłam :) hehehehehe... CZEŚĆ DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Ja dziś zjadłam w sumie przez cały dzień : 2 jajka, 2 grejfruty, 2 pomidory i szpinak.... i wiecie co, normalnie nie chce mi się jeść. Jeszcze powinnam zjeść twaróg i kromkę chleba ale nie wcisnę :(... Napiję się jeszcze herbaty i pójdę spać. Miałam dziś chodzić wieczorem na szybki marszobieg ale nie dam rady, tak mnie łupie w plecach, że ledwie siedzę. Chyba korzonki mnie złapały :( .... szlak by trafił :( Zmykam... do jutra !! Na pewno się odezwę :). 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
nie nie bede jadla- jak teraz nie przebieduje to nigdy nie pozbede sie wieczornego obzarstwa:( wiecie chce przestawic swoje przyzwyczajenia- przeciez przytylam wlasnie od tego ze jadlam na wieczor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz jogurt i pij wode albo herbatke moze przejdz sie na spacerek pooddychaj glebiej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×