Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Someone to trzymam kciuki juz teraz za Twoja maturke nie podjadaj przy nauce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję, żeby nie zapeszyć;). kiedyś podjadanie przy nauce to była moja zmora, teraz zamieniłam czekoladę na wodę/herbatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie umiem sie przekonac do zadnej diety ograniczam posilki i przyznaje sie ze czasem zastepuje obiad jablkiem na wieczor greifrut albo jogurt taki zwykly naturalny ( ostatnio mi posmakowaly ) no i kolejny niezbyt zdrowy nawyk kawa i stawiam na ruch w kazdej postaci chyba poprostu jestem zabardzo zdesperowana :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Someone i trzymaj tak dalej jak bede miala na cos ochote pomysle o tobie :-) jak ty umiesz to ja tez dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzadinio no ja napewno naturalnego nie zjem chocby nie wiem co, wgl ciezki ze mnie przypadek bo nie lubie jogurtow sera twarogu itd. Hmm no raczej jakis lekkostrawny obiadek powinnas zjadac a jak nie to chociaz kurczaka pieczonego np filet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie trawilam tego jugurtu ale jak spojrzalam na ilosc kalorii w porownaniu do innych to od razu mi posmakowal :-):-) a cieple rzeczy tez jadam bardziej stawiam na zupki warzywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja żadnej z Was do mojej diety nie namawiam :). Ale jest skuteczna :). Mam nadzieję, że ta garść orzechów pistacjowych mnie dziś za bardzo nie zgubi :) Kurcze nie dam się, muszę schudnąć bo dziś wyciągnęłam z szafy spodnie i kurde w żadne się nie zapięłam !!!! Tyle mam fajnych ciuchów a kurde ... za ciasne i wyglądam jak monstrum ! Nie ma bata ! Schudnę i już ! Do jutra dziewuszki ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako taka jasne ze dasz rade wszystkie damy rade !!!! A co do twojej diety to napewno jest ok tym bardziej jak ci pomaga trzymaj sie jej dalej i nie watp ani przez chwile :-):-):-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
ja tez nie lobię jogurtu naturalnego:( ale zmuszam się czasem. jutro wielki dzien, jestem naladowana pozytywna energia na maxa! :) nawet nie moge sie doczekac tak szczerze...:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu - spacerek z pieskiem i mala przebiezka zaliczone :-) z rana usmiech na twarzy bo waga pokazala 59,800 dwiescie gram zawsze cos :-) hollysymolly a co to dzis za dzien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hollysymolly przepraszam teraz sobie wrocilam stronke poczytalam i od dzis startujesz :-):-):-):-):-):-):-) to chyba dlatego dzis ten wyjatkowy dzien ...... Trzymam kciuki a co do - jako taka - to widze ze ladnie spadasz na wadze oprocz d.norweskej stosujesz jeszcze cosik ? jakis wysilek fizyczny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzadinio - oprócz diety norweskiej nie stosuję nic więcej ale od dziś mam zamiar wychodzić z domu na marszobiegi. Nie lubię biegać a myślę, że tym szybkim marszem jeśli nie spalę kalorii to chociaż kondycję poprawię :) stuknęło mi 40 lat i trzeba coś z sobą zrobić pozytywnego ;) No spalić orzeszków z mężem nie mogłam bo.... jestem rozwódką :) heheheh :) i stając dziś na wadze to niestety spadło mi zaledwie 200g, ale dobre i to ... pomału ale do przodu :). Śniadanko zaliczyłam 1 jajko i całego gejfruta :) Zmykam dziewuszki do pracy :) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako taka jak dla mnie kazdy ruch sie liczy w kazdym tego slowa znaczeniu ostatnio biegam caly czas z mopem po domu do tego prasowanie i takie pierdolety zawsze to jakies kalorie spalone no i nie siedze na sofie z paczka chipsow :-) na szczescie moja praca to tez duzo ruchu i to mi pomaga :-):-) A tak na marginesie na rozwodzie swiat sie nie konczy - dopiero sie zaczyna , wszystkie drzwi otwarte :-) Daj znac jak poszlo na marszobiegu , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej moje ukochane!:) no ja po sniadaniu... zaczelam od wody z miodem i octem (juz kiedys pilam ale dzis jakos mnie ciagnelo na wymioty ) No coz na sniadanie otreby i naturalne nie przetworzone platki zboz, dodalam sliwke i to bylo zle polaczenie, zjadlam tylko 3 lyzki i wyrzucilam, jutro znajde lepszy patent bo wiem ze to dla zdrowia i urody, ale zjadlam w zamian kromke zytniego chleba (domowego mojej mamusi) z lyzka jogurtu naturalnego i jestem syta... start z waga 83,5 wiec troszke sobie dodalam kilogramow ale okazalo sie, ze jest lepiej dla mnie. Dzis zamowie moze stoper lub ten twister moze jednak ktos wie co lepsze? w srode godzinny spacer bo postanowilam nie jechac busem na jazde a dzis i jutro jakies lekkie cwiczenia, zeby sie wdrozyc. Mam mnostwo pozytywnej energii- dam rade! nie wiem co zjem ns obiad ale na kolacje mam w planach jajko na twardo z sosem jogurtowo musztardowym (kiedys na dukanie takie jadlam i bardzo mi smakowalo) i moze jakis owoc (kiwi?). A wy co dzis jecie? I mam pytanie czy w czasie odchudzania wskazany jest makaron chinski taki z fasoli mung? Brdzo go lubie a obiecalam sobie nie jadac nic co z bialej maki... buziaczki i duuuuzo usmiechow wam przesylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) No więc i ja dzis zaczynam :) No niestety moja waga rano nie byla zbyt uprzejma i wskazała aż 63,4 ale mam nadzieje ze od jutra bedzie juz po troszku ale mniej :) Pogoda tez motywuje do stosowania diety, słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) tez mam ten problem ostatnie 5 kg , i za cholere go nie ruszy, szukam jakiejs diety teraz jestem naa 1000 kcal mż ale nic mi to nie daje, zastanawiam sie nad inna dieta ale jeszcze nie wiem co to za dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
wize ze wy macie taka wage o ktorej ja tylko marze :D hehe trzymajcie za mnie kciuki ja za was trzymam b. mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientowalam gdy waga stanie w miejscu to organizm zatrzymuje wode w organizmie broni sie przed czyms nowym moze to trwac pare dni i puzniej puszcza wazne by w tym momencie sie nie poddac i trwac dalej w swoim postanowieniu i nie zmieniac diety ... Za mna jablko i teraz przed praca pyszna kawa :-):-):-) slonko tez mi sie udziela jakos milej sie czuje :-) Caluski dziewczyny ps do kolerzanki ktora pisze ze marzy o takiej wadze zdradze ci ze ja wazylam najwiecej 86 kg i wiem ze mozna schudnac takze napewno bedzie dobrze jak w to uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientowalam gdy waga stanie w miejscu to organizm zatrzymuje wode w organizmie broni sie przed czyms nowym moze to trwac pare dni i puzniej puszcza wazne by w tym momencie sie nie poddac i trwac dalej w swoim postanowieniu i nie zmieniac diety ... Za mna jablko i teraz przed praca pyszna kawa :-):-):-) slonko tez mi sie udziela jakos milej sie czuje :-) Caluski dziewczyny ps do kolerzanki ktora pisze ze marzy o takiej wadze zdradze ci ze ja wazylam najwiecej 86 kg i wiem ze mozna schudnac takze napewno bedzie dobrze jak w to uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Można się przyłączyć? Zaczynam dokładnie od dzisiaj.. tylko nie mam pojęcia jaką dietę wybrać może 1000kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rose Hill hej :) A może na poczatek zacznij od diety mż :) Najzdrowsza i w zasadzie najprostsza , dodaj do tego troche ćwiczen i powinno byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi się marzy szybki efekt.. :P zresztą każda z nas by taki chciała. Idzie lato wstyd się pokazać w nadprogramowych kg :) tylko co z efektem jojo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rose hill szybki spacerek , bieganie ...wszystko dobre :-) masz jakis sprzet w domu ?- jak tak to pora sie z nim zaprzyjaznic moj rowerek ostatnio puszcza mi oczko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×