Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwonka250807

SZUKAM KOLEŻANKI, KTÓRA TAK JAK JA STARA SIĘ O DZIECKO

Polecane posty

Motylek, ja to chyba walczę ze swoją głową. Zrobiłam chyba wszystkie badania, nawet moja gin powiedziała, że już wszystko sprawdziliśmy co się dało. Wszystko jest w porządku i teraz to albo cierpliwość albo podchodzić do zabiegów IUI. Robiłam ostatnio badanie krwi, nieznacznie miałam podwyższoną prolaktynę, ale gin nie kazała się tym przejmować. Motylku ja bardzo by chciała Cię zarazić :) A może ktoś mnie najpierw zarazi? Paula, pewnie, że się nie damy!!! Jeszcze wszystkim pokażemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, omasta, czy inaczej okrasa, to skwarki, albo niektórzy mówią tak na tłuszczyk, którym polewają sobie ziemniaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek81 czyli jednak kupujecie te witaminki co gin polecil? czytlas gdzies jakies opinie recenzje na temat tych leków? pomoglo komus? to od kiedy m zaczyna kuracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie męża jest ok, tzn. może nie jakieś super ekstra rewelacyjne, ale jak poszliśmy do androloga, to się zapytał z czym my przychodzimy, jak badania naprawdę ok i nie mamy co narzekać bo on miał gorszych pacjentów, którym udawało się spłodzenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie 3 m-ce żarłam femifertil, bo się tak naczytałam w necie, jaki to on cudowny i jak pomaga. I mnie oczywiście gówno pomógł. I czemu mnie to nie dziwi? Teraz powiedziałam sobie, że nic nie będę brała, bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka250807 no z witaminami itd to róznie bywa:O jednym pomaga drugim nie :O nie ma chyba zadnego specyfiku który by czynil cuda wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki, ja idę się położyć, bo brzuch boli od tego zasr... okresu. Dobrze mi się z wami gada i od razu jakoś mi tak lepiej, ale jestem juz zmęczona od tego bólu. Zajrzę do was jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kupujemy już jutro zamówię czytałam że są one dobre i poprawiają ruchliwość i budowę. Opinii jest mało na ich temat ale jak są to są pozytywne dziewczyna pisała że już po pierwszym miesiącu regularnego stosowania nasienie się trochę poprawiło a po dłuższym stosowaniu nawet do 40% wypróbujemy nic nam nie zostało lepiej się podleczyć naturalnie. Zamawiam przez internet więc jak tylko przyjdą mąż rozpocznie kurację. Myślę, że kwestia 3-4 dni nie ma na co czekać. Znalazłam z promocji na 90 dni za 470zł Iwonka no to dobrze przynajmniej to, myślę że możecie na spokojnie albo naturalnie albo spróbować kolejnej IUI myślę, że to tylko kwestia czasu w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...wiem ze nie powinnam...płakać itd.... badania robiliśmy...było wszystko ok....ze mną i z mężem, a tu taka niespodzianka jak to możliwe, że w styczniu prolaktyna było super....tarczyca i znów się będę stresować jutro!!:( oj oj oj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak wam mminol dzionek kochane? ja dzis bylam strasznie zabiegana i dlatego nic nie naskrobalam dzis meczy juz mnie ta pogoda 2 tydzien z rzedu albo pada ale temperatura dosc obnizona a ja odliczam dni do 2 lipca za tydzien mo idzie powtrzyc szczegolowy spermigram i z wynikami do gina ten czas sie tak dluzy ze to jest koszmar i tak co miesac do lekarza od lipca tamtego roku po zmianie i to bedzie kolejna zmiana gina mam nadzieje ze ostania a facet ma dosc dobre opinie i bardzo pozytywnie sie o nim wypowiadaja my dajemy sobie jeszcze rok czasu a jak sie do konca roku z IUI nie uda to juz rezygnujemy z wizyt mysle ze do 4 razy sprubujemy ale to tez zalezy w jakiej bede kondycji psychicznej bo i tak jest zle Iwonka250807 to moze faktycznie problem tkwi w psychice u ciebie? skoro wszystkie badania macie dobre i w normie moze jakies wakacje hmm? motylek81 mam nadzieje ze witaminiki pomoga twojemu m i troche sie poprawi zeby podejsc do IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula witaminki już zamówione. Mam nadzieję, że zmiana lekarza będzie pozytywna i IUI się powiedzie tego Tobie życzę. No i żeby wyniki Twojego m też były dobre. A powiedz kochana czy Twój m bierze jakieś witaminki teraz przed badaniem? A słyszałaś może, że bieganie źle wpływa na jakość nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek81 nie wydaje mi sie zeby bieganie psuło nasienie bardziej moze noszenie obcislych slipków przegrzewanie jąder noi moze zmiany diety by pomogla?a badal hormony? TSH i testosteron i czy mial badanie na bakterie czyli posiew bakteriologiczny ? bo czesto to tez bakterie obizaja bardzo nasienie jego ilosc i jakos moj m mial bakterie ale na szczescie juz sie pozbył ale wykryto ddzieki posiewowi bakteriologiczemu tzn moj bierze od miesaca te witaminy co ci pisalam i do tego kwas foliowy zreszta zobaczymy jak wyjda teraz wyniki takze czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Mam nadzieję, że będzie miał dobre i będziecie mogli zrobić IUI. Dziwne, że doktor nie zleciała nam testosteronu no i tego posiewu zrobimy te badania jeszcze, a powiedz mi a TSH jaki ma wpływ? Zmiana diety na jaką? My się zdrowo odżywiamy, ale może trzeba coś szczególnego jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : 17dhttp://shinybox.pl/?ref=854d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzisiejszego samopoczucia też męczy mnie ta pogoda te zmiany ciśnienia jakoś kiepsko się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Sorki, że dopiero teraz piszę, ale komputer mi nawalił, musiałam pożyczyć laptopa od szwagierki. U mnie pewnie rzeczywiście wszystko siedzi w głowie, tylko nie umiem się tego pozbyć. Wakacje pewnie nic nie dadzą. W zeszłym roku byliśmy na urlopie w Anglii, myślałam że wyluzujemy trochę, ale ja jakoś nie umiałam przestać myśleć. U mnie to się chyba tak zakorzeniło, że trudno teraz będzie to wyrwać.Masakra jakaś. A pogoda rzeczywiście dzisiaj beznadziejna, cały dzień dzisiaj w pracy przeziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko łatwo tak powiedzieć nie myśl o tym to może się odblokujesz to nie takie proste nie da się tak po prostu nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka250807 a ja jednak mam nadzieje ze to tobie tutaj sie 1 uda zajsc w ciaze i trzymam kcukole!!!!! zeby to jak naj szybciej nastąpiło a jakie macie plany wakacyjno-urlopowe? wybieracje sie gdzies? no my w tym roku nie mozemy chulac za bardzo:O wszystko pojdzie znow na inseminacje druga a jak sie nie uda to trzecia i chcielibysmy podejsc sierpien i wrzesnien lub wrzesnien padziernik takze jedziemy tylko na tydzien w góry do siostry 24 sierpnia moja chrzesnica konczy roczek zlecialo to ale nie wiem jak to bedzie wszyscy beda z dziecmi tylko my z mezem bedziemy sie patrzec :O:( bedzie trzeba robic dobra mine do złej gry:( ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wiem jak to jest, też zawsze przy rodzinnych spotkaniach tylko my jesteśmy bez dzieci. I wtedy się zaczynają pytania, kiedy my, bo to najwyższa pora już. My chyba w tym roku nigdzie nie pojedziemy, też zbieramy na kolejne IUI, więc z czegoś trzeba zrezygnować. Albo wygrać w lotka :) Chciałabym, żeby udało mi się zajść w ciążę, ale jak mój przykład pokazuje nawet głowa bywa ogromną przeszkodą. Staramy się już w końcu 3 rok i bez rezultatu. Nie wiem jak o tym nie myśleć. No nie umiem normalnie. Dobrze, że dzisiejszy dzień już się kończy. I jak tu się nie stresować i wyluzować. Ja miałam dzisiaj w pracy dzień debili. No tacy ludzie przychodzili, że aż mi głowa pękała. Temu się coś nie podoba, ten obrażony, bo za długo musi czekać, tamtego najlepiej po du...lizać, bo to jaśnie pan... Boże, myślałam, że wybuchnę za chwilę. Oszaleć można. Co za ludzie. Na szczęście jakoś przetrwałam i jestem już w domku. A Wam jak minął dzień? Mam nadzieję, że lepiej niż mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy po 20 czerwca nad morze w związku z tym, że IUI nie było w tym miesiącu możemy pojechać i trochę odpocząć. Od września zaczynam kurs rachunkowości więc też jeszcze na ten kurs musimy odłożyć więc zostaje tylko polskie morze:) a Wy czym się zajmujecie na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześc dziewczyny ja miałam dość męczący dzień miesiąc poszukujemy auta i nic nie możemy kupić nasze auto mąż rozbił ponad miesiąc temu zagapił się i wjechał w babke tak je rozwalił,że nie opłacało się robić a teraz mamy pożyczone od kolegi ,ale ile to można.Dziś już mieliśmy jechać po takie jedno wyjechaliśmy mąż zadzwonił i już sprzedane wogóle jak było coś fajnego to,albo nie aktualne,albo coś nie działa i zawsze coś poprostu już mam dość nie wiedziałąm,że tak ciężko będzie auto kupić jest tego poprostu za dużo. Czym się zajmuje,więc Ja nie pracuję chodzę do szkoły na logistykę i zajmuję się domem,poztym moim hobby są spacery z moim psiakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek81 to fajnie ze jedziecie nad morze wypoczniecie troche przyda sie wam taki urlopik super Iwonka250807 no masz racje ale super wczasy albo walka o dzidzie trzeba prubować dalej ja odliczam dni do konsultacji z nowym ginem tak wiec wszystko od nowa zaczynamy ahhh ja pracuje w biurze oprucz tego interesuje sie wiżazem zamierzam zrobic sobie kurs i ma kurs stylizacji paznokci i żelowych i aktylowych wiec wc wolnym chwilach bawie sie w to hhehe no w koncu robi sie pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×