Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwonka250807

SZUKAM KOLEŻANKI, KTÓRA TAK JAK JA STARA SIĘ O DZIECKO

Polecane posty

Gość khhdh
czesc dziewczyny jezeli pozwolicie to dolacze do was ze swoim narzeczonym planujemy w sierpniu zaczac starania o dzidziusia dopiero jak wrocimy do Polski na urlop jak narazie zaczelam lykac kwas foliowy i zastanawiam sie czy moze jeszcze cos powinnam lukac kaies witaminki czy cos innego doradzcie mi jak mozecie do ginekologa pojde dopiero na na urlopie a jak narazie chcialabym sie przygotowac na tyle ile mozna samemu bez pomocy ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Też podam swojego maila: Rose.2006@poczta.onet.pl. Mi jakoś też na razie spokojnie mija dzień. Muszę się wziąć za jakiś obiad tylko mi się nie chce. Wczoraj wrócił mój komputer z naprawy. Wszystko musiałam instalować od nowa, bo miałam przywrócone ustawienia fabryczne. Masakra, do północy siedziałam nad tym. Tyle danych... Witaj khhdh! Cóż Ci możemy poradzić? Możemy Ci powiedzieć: bierz kwas foliowy, zadbaj o siebie, zdrowo się odżyawiaj, itd. ale jeśli czytałaś nasze forum, to na naszych przykładach się dowiesz, że nie zawsze to coś daje. Oczywiście mam nadzieję, że Tobie uda się od razu zajść w ciążę, bo my się tutaj staramy od lat i jak widzisz nie ma złotego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bcdsydc
Tak czytam i strasznir mi przykro bo sama dopiero zaczynam starania a strasznie pragne dziecka i wlasnie sie boje ze i mnie tez moze sie nie udac za 1 2 itd razem biore kwas dla pewnisci duzo tez czytam na ten temat ale lepiej sie poradzic kogos kto juz przez to przechodzil . Dziekuje za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bcdsydc
Tak czytam i strasznir mi przykro bo sama dopiero zaczynam starania a strasznie pragne dziecka i wlasnie sie boje ze i mnie tez moze sie nie udac za 1 2 itd razem biore kwas dla pewnisci duzo tez czytam na ten temat ale lepiej sie poradzic kogos kto juz przez to przechodzil . Dziekuje za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bcdsydc
Tak czytam i strasznir mi przykro bo sama dopiero zaczynam starania a strasznie pragne dziecka i wlasnie sie boje ze i mnie tez moze sie nie udac za 1 2 itd razem biore kwas dla pewnisci duzo tez czytam na ten temat ale lepiej sie poradzic kogos kto juz przez to przechodzil . Dziekuje za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że możesz dolączyć ja nie mam nic przeciwko sama jestem tu nowa na tym forum,moim zdaniem myślę,że kwas na razie wystarczy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bcdsydc witaj jasne ze mozesz sie przyłaczyc spokojnie tak jak pisze iwonka250807 nic sie narazie nie martw na zapas wszystko bedzie w swoim czasie badz cierpliwa!!!! tak bedzie najlepiej dobrze ci radze ja juz mam duzo duzo za soba juz i służe rade jesli bedziesz miala jakies pytania a ile masz lat? jestes w zwiazku,po slubie? dziewczyny to jak ktróra ma ochote sie poznac np na fb lub nk jesli macie to prosze mi podac linka na maila:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bcdsydc witaj jasne ze mozesz sie przyłaczyc spokojnie tak jak pisze iwonka250807 nic sie narazie nie martw na zapas wszystko bedzie w swoim czasie badz cierpliwa!!!! tak bedzie najlepiej dobrze ci radze ja juz mam duzo duzo za soba juz i służe rade jesli bedziesz miala jakies pytania a ile masz lat? jestes w zwiazku,po slubie? kazda z nas tu pragnie dlugo czekamy bardzo juz i tez chciałbysmy w koncu spelnic nasze wyczekiwane marzenie ale trzeba przecierpiec do konca swoje dziewczyny to jak która ma ochote sie poznac np na fb lub nk jesli macie to prosze mi podac linka na maila:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bcdsyds
Ja ma 24 i jestesmy z moim narzeczenstwem i wlasnie jak zaczniey starania to i akurat pojedziemy do polski to i ustalimy date slubu ale tylko cywilne . Pewnie jak bede miec jakies pytania ti bede pytac . Boje sie ale chyba jak i kazda z nas ,zawsze sa obawy . Dzieki dziewczyny za wsparcie jestescie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bcdsyds, pytaj oczywiście o co tylko chcesz. My już mamy trochę doświadczenia (niestety), więc jeśli tylko będziemy mogły to pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5mari
witam, czy ktoś może polecić ginekologa, do ktorego warto sie udać w sprawie leczenia niepłodności. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że opinie są subiektywne, ale to zawsze coś... staram się od kilku lat o dziecko- a od niedawna mieszkam w Bielsku, potrzebuje konsultacji.. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaa
Witam! Moge sie do Was dolaczyc ? Moj problem zaczal sie w marcu zeszlego roku.. odstawilam tabletki novynette nie dostalam miesiaczki plamilam poszlam do lekarza i wywolywanie okresu. bylo ok bralam przez pol roku duphaston potem miesiaczka sama przyszla ale pozniej niz powinna no i doktor kazala mi brac luteine dopochwowa 2 razy po 1 od 16-25 dc. i tak iore po niej dostaje miesiaczke. problem jest taki ze od marca zeszlego roku sie nie zabezpieczamy robimy to dosc czesto bo 3-4 razy w tygodniu i nic.. jestem juz zalamana nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5mari
Gdzie się dziewczyny leczycie w bielsku... u kogo..., a może któraś korzystała z bielskiej kliniki leczenia bezpłodności--- nie śledziłam wszystkich postów..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może robicie to zbyt często i plemniki są słabe mi np.lekaż nie kazał wspólżyć 5 dni przed dniami płodnymi,żeby nie byłyza słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka napisz coś więcej jakie miałaś badania robione?czy wogóle występuje u ciebie owulacja?jak to wszystko wygląda.Ja też brałąm duphaston na wywołanie,i luteine raz chyba tylko,ja mam stymulowaną owulacje clo,więc u mnie @ jest regularnie wahania 1-3 dni ale zanim zaczęłam się leczyć to bywało ,że pół roku nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 5mari hmm nie pomoge ci kochana nie jestem z tamtych stron a nie szukałas na interniecie kliniki?a robiliscie juz jakies badania wogóle ? zycze ci zeby sie w koncu udalo zreszta kazda z nas o tym marzy staraczkaa glowa do góry najwazniejsze to nie tracic cierpliwosci a mialas juz jakies badania? KAROLA211089 a co u ciebie dalej nie wybierasz sie do gina w najblizszym czasie? motylku Iwonka gdzie was wywiało hehe kurde ale pogoda duszno parno ale dobrze ze cieplo bo ja nie nawidziec zimy i zimna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie było mnie bo mam małe zamieszanie przed wyjazdem jutro rano jedziemy nad morze odpocząć:) witaminki dla mojego m już przyszły więc zaczynamy ostre leczenie. A jak u Ciebie, niedługo badanie m? 5mari przykro mi nie znam ginekologa z Bielska może poszukaj informacji w internecie. Staraczka witaj, a robiliście jakieś badania w kierunku niepłdności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już bardzo dużo na ten temat przeczytałam, ale miałam nadzieje, że któraś z Was może jest z okolic i doradzi.. Ja generalnie zrobiłam sobie kilkumiesięczną przerwę w tym szaleństwie, ale teraz - skoro nie udało się- muszę znowu zacząć działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku to mam nadzieje ze odpoczniesz i nabierzesz sil do dalszej walki o dzidziusia az ci zazdroszcze sama bym pojechala nad morze no ale wiadomo albo leczenie i zabiegi IUI albo morze niestety a ja tak naprzyszly tydzien maz jedzie zrobic badanie nasienia z wynikami do gina i zobaczymy marzy mi sie dzidzia w brzuszku na 4 rocznice slubu w pazdzierniku a dalej na boze narodzenie no ale juz za kazdym razem mi sie to marzy ale od 4lat niestety nic z tego marzenia nie wychodzi hmmm czy bedzie mi to dane w tym roku ??????hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Nigdzie się nie schowałam. Wczoraj wróciłam z pracy taka zmarnowana, że jakoś nie miałam siły nawet na włączenie komputera. Ale dziś już jestem. Motylku, ale Ci zazdroszczę, też bym chętnie wyjechała nad morze. Ja mam dopiero w lipcu urlop i to jeszcze w drugiej połowie miesiąca :( Do tego dnia to się wykończę, bo czuję, że już się wypaliłam (w sensie zawodowym), nie mam już siły. Paula, ja też tak mam. Najpierw marzyło mi się, że zrobię prezent mojemu m na urodziny w styczniu, potem że może sobie na urodziny w lutym, potem że na wielkanoc, potem na rocznicę ślubu w sierpniu, potem na boże narodzenie, potem, potem, potem... i tak w kółko. No i schodzi mi już 3-ci rok na tych marzeniach. Ech... Witam nowe koleżanki. 5mari, ja niestety też nie pomogę. Jestem z okolic Włocławka. Staraczkaa, miałaś straszne wahnięcia cyklu, ale rozumiem, że się już unormowało? Karola może mieć rację, mi też gin kazała odpuścić sobie seks tak na 5-7 dni przed dniami płodnymi, żeby plemniki były lepszej jakości. Może rzeczywiście robicie to zbyt często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA211089 nie wiem czy wystepuje mialam usg dopochwowe robione wyszlo ze mam male guzki dlatego tez kazala mi brac duphaston one niby zniknely i potem mialam ths i te inne niby wszystko ok tylko troche podwyzszona prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to chyba ta prolaktyna jest tu powodem ja biorę pół tabletki bromergonu mimo,że mam już już unormowaną normalnie jak miałam robioną bez obciązenia miałam w górnych granicach niby ok ,ale po obciązeniu podajże 17 razy większą a ty miałaś robioną tę prolaktyne i taką i taką?Dodam,żę jadę na tym bromergonie około 10 miesięcy.Dziwne troche,że lekarz nie sprawdził czy występuje u ciebie owulacja ,moim zdaniem nie występuje,bo jak by występowała miałabyś normalne cykle,ale ja nie jestem lekarzem mówię to na swoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka nie ma się co załamywać mi się wydaje,że poprostu brak owulacji jest no a bez owulacji to w ciąże raczej się nie zajdzie właśnie na owulacje ma wpływ między innymi podwyższona prolaktyna jak jest za wysoka to owulacja zanika,ale nie dobrze jest też jak jest bardzo niska.Nie wiem czy pytałam a brałaś coś na tę prolaktynę podwyższoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zyczaca wam kobietka
karolaaaaa a czemu ty tylko tak o sobie i o sobie co sama jestes na ty forum jak ktos cos pisze to wypadaloby to skomentowac a tobie sie wydaje ze na tym forum wszystko sie kreci wokol ciebie:0 tak weszlam i czytam wlasnie te dziewczyny ktore sie staraja kilka lat zycze wam zebyscie wkoncu ujrzaly 2kreseczki bede was czytac na bierzaco i wam kibicowac trzymam kciukasy za was jestescie silne babeczki dacie rade !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od marca zeszlego roku sie nie zabezpieczamy robimy to dosc czesto bo 3-4 razy w tygodniu i nic.. jestem juz zalamana nie wiem co mam robic staraczko a jakie wogóle miałas badania? dobrze było by zebys zrobila hsg drozności jajowodów i poszla do jakiegos innego gina w celu monitorowania cyklu zeby wiedzieć w którym dniu mniej wiecej ona u ciebie jest i czy wogóle masz owulacje a facet badał nasienie?co zostaje byc cierpliwym niestety dobrze zyczaca wam kobietka dzieki a ty tez sie starasz? Iwonka250807 mam nadzieje ze razem bedziemy podchodzic w tym samym czasie do kolejnej IUI w końcu musi sie któras udac co? no mi leci ponad 4 latka juz tak to zlecialo sama nie wiem jak ja daje jeszcze rade :O chodz juz nie mam sil z kazdym miesiacem maleja mija znow polowa tego roku i ciagle nic mam nadzieje ze druga polowa roku w koncu po tylu latach zaowocuje czekam z upragnieniem i utesknieniem ja by sie udalo to moja dzidzia bedzie chyba najbardziej rozpieszczanym dzieckiem rodziców az sie boje ale zostaje czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę tylko o sobie tylko na moim przykładzie a to różnica?Nie wiem o co wogole ci chodzi,czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×