Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość Trellka
Johnka, poszukam tych ćw Cindy. W ogóle mam w domu hantle, te z odkręcanymi obciążeniami i do nich ciężarki 1kg, 1,5kg, 3kg i 5kg. Tyle, że ćwiczyłam kiedyś przez miesiąc nimi, a teraz się kurzą tylko. Muszę poszukać motywacji na nie. A najlepiej rozpisać sobie plan ćwiczeń na cały tydzień. Może napiszecie mniej więcej Wasz plan ćwiczeń tygodniowy? magda, przy dzieciach pewnie i tak masz sporo ruchu. Ale pewnie trochę brzuszków wieczorem, albo wymachów nie zaszkodziłoby. Dużo czasu nie zajmuje, a potem jaka satysfakcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trella - dokladnie, zawsze kilkanascie brzuszkowi zwyklych wymachow robi swoje :) jestemza! :D moje cwiczenia wyhladaja nastepujaco: pon: fitnes 1h wt: stepper 40min śr: cwiczenia Cindy 1h czw: fitnes 1h pt: stepper 40min sob: cwiczenia Cindy 1h nd: stepper 40min i tak w kolko :D ja mam 2 plyty Cindy, pierwsza i druga czesc, teraz wyszla jeszcze 3. naprawde jest niezly wycisk po takim godzinnym treningu, ale ja sie super czuje :) masz tam rozgrzewke, cwiczenia na nogi, brzuch, ramiona, bicepsy w zasadzie na wszystko :) co do hantli to ja mam takie 1kg i w zupelnosci wystarczaja - bo chce tylko zeby galarety nie bylo, nie chce rozbudowywac tkanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z johnką, lepiej nie podnosic za ciezkie, zeby ładnie wyrzeźbic ciałko. Ja w domu jakos nie mam motywacji do cwiczen moze dlatego ze co chwile ktos lub cos by mi przeszkodzilo ide na fitness robie co trzeba pod okiem instruktora i wracam do domku :) no moze za brzuszki sie wezme w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Codziennie godzina ćwiczeń. Brzmi dobrze. U mnie to jest niestety tak, że np. miesiąc ćwiczę jak szalona, a później zapał mi opada i poza spacerami nie robię nic:/ Też broń Boże nie chce mięśni. Już i tak mam ramiona za duże. Chociaż może taki mały bic nie byłby zły. he hee:D Dziś mam wolne, to sobie rozpiszę trening. Mam kolegę który siedzi w temacie diet i ćwiczeń profesjonalnie, więc może czas się do niego uśmiechnąć. Moje śniadanie to ostatecznie kanapki bez chleba- sałata lodowa, na to kawałek mięcha pieczonego (kurczak) i twaróg z pomidorem. Pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trella - a ja bez chleba to bym chyba padla na pysk :P musze codzien zjesc choc dwie male kromeczki razowca lub zytniego :) tak tez zrobilam dzis rano :) o 12 zjadlam jabluszko i mandarynke + kawa czarna gorzka. zaraz ide robic zielonka lisciasta herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczka- tak , mój mąz pracuje w Szwecji już 6 lat. Trellka- musisz figurze nadac kształt klepsydry, czyli ramiona ubieraj bez poduszek na ramionach i różnych falban a za to spódniczki w kształcie trapezu co poszerzą cię lekko w biodrach co da efekt proporcji. Paskiem zaznaczaj talie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
ja też z zieloną herbatą siedzę:) skavsta, dzięki za radę 🌼 Jak powiedziałaś o figurze klepsydry, to od razu przypomniała mi się kobita, która w talii ma tyle co ja w udzie. Widziałyście jej zdjęcia? Ta to dopiero wygląda jak klepsydra. :classic_cool: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie jadam pieczywa jak jestem na diecie chociaż bardzo mnie kusi:) Ćwiczę 3 razy w tygodniu- 2 razy siłownia, 1 raz basen. Dodatkowo skacze 200 podskoków na skakance i jak każda kobieta biegam po schodach z góry na gół, sprzatam, gotuje, prasuje a przy tym tez przecież spalamy kalorie:):>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem... papryka byla dobra, warzywa do niej tez, ale cos mnie teraz mdli po niej... bleeeee... moze po herbatce mi przejdzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikamika - a ja nie dalabym rady bez ciemnego chelbka... ale tez chce sobie wyrobic nawyk wlasnie jedzenia tylko ciemnego pieczywa. jem tez dlatego zeby sie nie rzucic na nie po diecie bo wtedy polegne odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie z pieczywem akurat jakos w miare udaje... w sobote zjadlam buleczke na sniadanie :-) ale tak to twardo nic nie jem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że pisałayście z jakich okolic pochodzicie. Ja jestem ze śląska a dokładnie z okolić Bielska Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, ja juz pisalam, uwielbniam Bielsko, to jedno z moich najulubienszych miast :-) i okolice tez w sumie troeche znam i bardzo lubie :-) a skad jestes dokladnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem. Włąsnie zjadłam jabuszko i pije herbatke;) Jestem dokłądnie z Pietrzykowic to taka małą wioska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wychodze zpracy o 15 i już nie moge sie doczekać:) Znalazłam na neci przepis na mało kaloryczny obiad: piersi z kurczaka zmielone z warzywami, z jajkiem, robimy tak jak mielone tylko że pieczemy na papierze w piekarniku:) do tego moż ebyć sałatka lub pomidorek. Co Wy na taki przepis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle jestem bardzo głodna i wymyślama przepisy:) Wpadł mi jeszcze pomysł na szpinak zczosnkiem i lekka zasmażką;) mniam..mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, oczywiscie, ze znam Pietrzykowice :-) to tak pomiedzy Bielskiem a Zywcem, prawda ? przynajmniej jak sie pociagiem jedzie :-) ja ne moge myslec o jedzeniu bo dalej mnie muli po tym obiedzie.... jedyne co bym teraz zjadla to waniliowe lody z maka, sama nie wiem czemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak jesteś dobrze zorientowana:) tak to wioska pomiedzy Bielskiem a Żywcem:) A skąd tak dobrze znasz te rejony? Jakas miłośc..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :-) cale zycie jezdzilam pod bielsko na wkacje z rodzicami, a potem czesto gesto na babskie wypady w liceum pod zywiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz kiedyś w okolicach to zapraszam:):) No powoli sie zakuje..jak to dobrze, że kolejny dzien w opracy minął:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec żegnam sie z Wami dziewczynki i życze wytrwałości:) Ja jak jestem w domu to lodówka do mnie mówi..otwórz mnie, zjedz coś:):):) haha Do spisania jutro chudzinki:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja po N walking i jeszcze dorzucilam godzinke biegu, to juz 2 godzinka dzisiaj. Zaraz zabiram sie za picie kufa wody i moze cos na tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×