Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

dominikamika - zartowalam, wiem wiem ze odnioslad sie do wszystkich :) juz czasam itaka jestem zadziora :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta177 ale Ty ładnie chudniesz..zazdroszczę Ci..zdradz swój sekret. Ile razy dziennie jadasz i jakiego typu produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka - to super ze po malych porcyjkach jestem syta! a czy wy bierzecie jakies tabsy z apteki ktore wspomagaja odchudzanie? bo ja jakos przekonana nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety po małych porcjach jestem jeszcze bardziej głodna..pije wodę, jem otreby i nic!!! Masakra...muszę cos wymysleć, żeby się opanowac;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikamika - ja tez! pije mnostwo wody, zielonej i czerwonej herbaty. ale to chyba w sumie dobrze :) w zasadzie to ja nieustannie cos pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kobietki - a co z dniem kobiet ktory pojtrze obchodzimy? trzymamy sie sztywno naszych diet czy wrzucacie na luz i pozwalamy na jakies male szalenstwo typu piwko czy lakoc? :) za mna chodzi desperadosssss :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ostatnio że przy odchudzaniu warto jeść suszone owoce goji. Zapychaja i masz wrażenie, że jesz coś słodkiego atak naprawde to jest wspomagacz odchudzania. Zakupiłam włąsnie na allegro i z niecierpliwością czekam na przesyłke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie :-) Czesc WSZYSTKIM 🖐️ 🖐️ Dominika, sa wysuszona skore polecam balsam Dove do bardzo suchej skory, dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka haha:) Skavsta na 100% dojdziesz do 53! Nie biore nic na odchudzanie nie wierze w to a po drugie szkoda kasy wole sobie pozniej kupic sukienke :) Na dzien kobiet pewnie piwko lub winko do slodyczy mnie nie ciagnie, a jakby nawet zjem jogurt i spokoj. Używam dużo otrębów, brzuch plaski choc tluszczyk widac na nim :( dzis mam aerobik 2 h wiec dzis zjem troszke wiecej by miec sily zaraz mam musli na chudym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduuuu
jsahahd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez chyba sie skusze na desperadosa bo lubie a juz nie pilam dobre 3 tygpdnie! :D chyba taka mala nagroda mi sie nalezy :) w sumie do slodkosci tez mnie nie ciagnie ale jak tesciowa w niedziele podsunela mi pod nos swiezutkiego makowca z lukrem to az mnie skrecilo :) ale dalam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Hej:) Jak u mnie pięknie za oknem:) Aż mi się jeść odechciewa, bo już czuję, że niedługo będziemy śmigać w krótkich spodenkach. Właśnie piję czerwoną herbatę i zastanawiam się nad śniadaniem. Może owocowe śniadanie sobie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Johnka, no no...twarda kobieta z Ciebie, że się makowcowi teściowej nie dałaś. Mi mama wcisnęła blachę ciasta, więc jutro zapraszam znajomych na ciasto, żeby się nie zmarnowało i żebym sama go w akcvie desperacji nie pochłonęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie OK. W piątek miałam chwilę słabości: garść chipsów i 4 kieliszki wina, ale już jest OK. Piję ocet jabłkowy, ćwiczę co 2 dni - dziś rowerek, BodySpace i rolletic. 5 maja mam wesele przyjaciółki; chcę być w formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa wlasnie - ja od wczoraj tez ocet jablkowy pije :) ale jest ohydny! fuuuuuuu wykrzywilalam sie we wszystkie mozliwe strony :) dziala chyba przeczyszczajaco na mnie bo w nocy musialam biec na kibelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dwoch kawach i malym jogurcie naturalnym.... humor cos dzisiaj zdecydowanie nie dopisuje... w kantynie wegetarianska papryka nadziewana ryzem, chyba sie na nia skusze na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo - moj atez piecze pyszne ciasta i wogole dobrze gotuje - i wez tu pozniej wytlumacz ze jestes na diecie i nie jesz jak przed nosem pysznosci aaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim:)kurcze tyle tu nas ze trudno juz zapamietac wszystkie niki haha ;) Ja jestem bardzo zdyscyplinowana!Zwaze sie 19!Mam nadzieje,ze cos tam spadnie. Johnka ja tez z wielkopolski jestem ;)jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - do gory glowa Kochana! :) Ty to dzielna jestes skoro na samym jogurciku od rana egzystujesz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek - no niedaleko, rzeczywiscie! trzeba bedzie sie kiedys umowic na kawke :) ja czesto sluzbowo podrozuje po polsce - jak bede przejezdzac przez pile to na pewno dam Ci znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka, dla mnie nie jedzenie, albo malych ilosci do poludnia nie sprawia problemow, gorzej wieczorami... Chociaz ostatnio w sumie i tak jakos daje rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×