Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Hej. U mnie weekend znośnie; wczoraj trening (45 min. - rowerek, 35 min. - bieżnia), dziś dzień przerwy. W lipcu jadę do Hiszpanii; fajnie by było się do tego czasu wyrzeźbić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie tez weekend znośnie . w sobote 45 minut biegania na zdewnatrz w niezły wiatr troche sie zmachałam. w piatek zjadlam 3 czekoladki ale mysle ze nie wplyną zbytnio na ważenie. chociaz nie czuje zebym od ostatniego wazenia cos schudla i po wymiarach tez nie widac bo stanęły. od jutra daje sobie w tyłek znowu siłownią. wazenie dopiero 19 mam nadzieje ze chociaz te 2 kilo chociaz naprawde czuje jakby waga staneła . zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Hej:) Ja niedawno wróciłam z 1,5 h biegu:) A teraz popijam w nagrodę koktajl:) Jutro ważenie. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Ekler, trzy czekoladki przy Twoim regularnym treningu nie mogą zniwelować efektów, nie ma szans:) agguńka, Hiszpania, super wyprawa i super motywacja;) Mi się marzą Włochy i nawet się włoskiego uczyć zaczęłam:) Stosowała któraś z Was może bańki chińskie do masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam kiedyś o bańkach, ale nie próbowałam. Za to na cellulit rewelacyjnie działa Body Space:) Dołączyłam do tego rolletic, ale niedużo, bo na siłowni lubię się pocić, a nie siedzieć na tyłku;) Muszę jeszcze zmusić się do regularnego masowania szorstką rękawicą, a bliżej lata dorzucę balsamy:) CO do tej Hiszpanii to mam motywację; w zeszłym roku źle i niepewnie sie czułam na plaży, bo przytyłam; moze w kg nie za dużo, ale po ciuchach było widać... Ekler, u mnie waga idzie lekko w dół dopiero gdy robię przerwę w treningach. Hm muszę znów wrócić do siłowych, bo ostatnio robię same aeroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Dzień dobry:) Waga spadła mi o kg w dól:) Dziś robię sobie dzień przerwy w ćwiczeniach. Zobaczyłam ten body space i robi wrażenie machina:) Zamówiłam też sobie bańki i będę z nimi działać. Jestem ciekawa efektów. Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i aktualna stopka :) Na wadze troszke mniej niz 58 ale tak jak pisalam jest to waga starego typu takze przyjmuje ze jest 58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj przeszlam chyba z 8 km marszem, nogi bardzo bolaly nawet w nocy :) ale to dobrze, dzisiaj juz marszu nie bedzie ale moj tradycyjny zestaw cwiczen i biegu. Chcialam rower ale jakos chlodno troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ja si enie odzywam, bo nie mam po co, waga dalej stoi w miejscu, lekarz powiedzial, ze dopiero jak zawczen brac leki cos sie ruszy, poki co w czwartek wybieram sie na usg, jeszcze jedno badanie krwi i potem mam nadzieje jek najszybciej leki. Teraz juz wiem skad problemy z waga, wlosami, sucha skora, marznieciem, itp :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus przykro mi.Masz nadczynnosc?czy niedoczynnosc?Moja szwagierka i tesciowa mialy problemy z tarczyca.Obie sa zoperowane i biora leki.Szwagierka po operacji w 3 miesiace zgubila 17 kg,a ograniczyla tylko slodycze.Takze glowa do gory,bedzie dobrze!I nie opuszczaj nas!!!Pisz!!!i daj koniecznie znac co wyszlo na usg!Pozdrawiam Cie!Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek 🖐️ dzieki za mile slowa, moja mama i babcia tez choruja od lat, wiec w sumie bylo to pewne ze predzej czy pozniej mni etez dospadnie :-( Niedoczynnosc mam, dlatego problemy z tyciem i teraz z gubieniem wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się paczku i głowa do góry.Nie za bardzo jestem w temacie z tarczycą,ale może właśnie jak zaczniesz brać leki,to schudniesz.Jeśli nie jest Ci ciężko,to trzymaj dietę i odżywiaj się zdrowo.Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobre wyniki usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wszystkiem po Weekendzie! :) paczek - dobrze zenapisalas! zaczynalam sie troche martwic... trzymaj sie i nie poddawaj! a od kiedy zaczniesz brac leki? trellka - ciesze sie ze cwicenia z Cindy przypadly Ci do gustu! :) ja tez czuje sie po nich zrelaksowana! teraz odkrylam treningi z Mel B - daje niezly wycisk - wczoraj probowlama pierwszy raz i nie dalam rady do konca. dzis mam zakwasy ale to dobrze - oznacza to ze poruszylam te miesnie ktorych nie cwiczylam z Cindy :) bede wiec cwiczyc na zmiane. raz cindy, raz Mel B :) a dzis o 20 lece na fitnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa GRATULUJE WAM WSZYSTKIM SPADKU KG!!!!! bbbardzo ale to bardzo sie ciesze.... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend grzecznie i postnie :) ani % ani grama lakoci uffff :) zrobilam sobie pyszny obiadek : mix sałat z biedronki, ja akurat wole z rukola ale jest tez z roszponka, do tego pol zielonego ogorka w kostke, pol pomidora w kostke, troche vinegreta, + 150g kurczaczka przyprawionego chilli i pieprzem ziolowym na łyzece jog nat. wszystko wymieszlalam i zjadlam, naprawde pyszne! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Johnka ;) Kochana skad bierzesz te cwiczenia?z you tuba?bo ja to tak lightowo sobie cwicze poki co.nie mam zanej oponki ani nic takiego,ale chcialabym sie nieco wyrzezbic...zwlaszcza brzuch i pupe!pupe mam niby fajna hahah ale chcialabym zeby byla twarda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim gratuluje spadku wagi! suuuuuuper i zazdroszcze bo wiecie co, waze sie i wlsnym oczom nie wierze. mam kilo wiecej! to jest poprostu niesamowite tak sie katowac i kilo wiecej w szoku bylam, mialam wczoraj mala wpadke zjadlam 3 ciasteczka zbozowe no to moze bylo 200kcal, nie rozumiem tego na sniadanie jakos serek, na obiad schabowy grillowany maly kotlecik z ogorkiem na kolacje placek z otrebów i serek wiejski, moze to woda?? :((((((( do dupy z tym :( ale trudno nie poddam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka - nie daj sie! a nie jestes czasami przed @? koliberek - Cindy mam na płytach dvd, cwiczylam z nimi juz kilka razy, wiele lat temu i zawsze mi pomogly. A Mel B wynalazlam w weekend na you tubie i cwiczylam ze stronki, ale maz mi juz sciaga te cwiczenia. jakby co to sa tez do kupienia za nieduze pieniadze :) jakie 30zł na allegro z przesyłką. link z recencja cwiczen mel b: http://www.pella.pl/Fitness/Recenzje-DVD/Mel-B-Totally-Fit-recenzja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko mi ocenic bo akurat nie biore w tym miesiacu pigulek mam dzis 21dc zdolowalam sie serio :( pierwsze 2-3 kg ide fajnie ale pozniej jest ciezko szczegolnie osobom co nie są puszyste ale chca byc szczuple, wiem to i wiem ze musze byc twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka - no tak, na pyszne, swieze i zdrowe nowalijki musimy jeszcze troch epczekac.... ja lubie tez rzodkiewki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...melduje sie po przerwie ....ale mam zaleglosci w czytaniu..!!!! na wadze nawet ok...nastepny kilogram spadl...wiec sie ciesze....oki.ide czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...melduje sie po przerwie ....ale mam zaleglosci w czytaniu..!!!! na wadze nawet ok...nastepny kilogram spadl...wiec sie ciesze....oki.ide czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×