Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość *blondyna*
Drugą połowę mąż zjadł więc na pewno nie zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to dobre! snieg masz? a u mnie piekna pogoda, czuc ze wiosa juz za rogiem :) pytanie tylko ktorym :P mnie jakos slodycz enie kusza, bardziej juz "zwykle" jedzenie ktore szykuje mezowi ... aj kusi zeby zjesc kawaleczek ale narazie sie nie dalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski gdzie wy sie podziewcie?! bede pisac sama ze soba :) nie che mi sie wpon pracowac, w zwiazku z tym popijam zielona lisciasta herbatke i slucham REd Hot Chili Peppers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wstała a co !! :D i juz po sniadanku seek wiejski light potem na drugie planuje tunczyka tylko chcialabym zrobic słatke a za bardzo nie wiem z czego. moze jakies pomysłyu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler witaj! no! nareszcie wylazlas z poscieli :P tunczyka to ja wczoraj na obiad spozylam bez niczego :) tak mi smakowal ze cala puszke zjadlam, takiego w sosie wlasnym wiec w sumie jakies 160kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja tez jestem, ale sie mega fatalnie czuje, wczorajsze wieczorne piwo nie wyszlo mi na dobre, zle spalam, i jeszcze na dodatek praca mnie wkurwia maskarycznie, i moj chumorzasty szef.... grrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek! ciebie tez witam rownie milo jak pozostale panie :) rozchmurz sie! :) steper przyszedl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny....a ja dzisiaj moze niezdrowo ale tak troche dla zmniejszenia mojego zoladka....do 16 tylko herbatki...potem zupa jarzynowa...bez zabielania..same jarzyny gotowane....a potem znowu herbatki do nocy.... wiem ze niezdrowo ale chce jakos zaczac....moj ex ciagle pisze..denerwuje..i jak tu nie uciec w cos slidkiego albo w piwko jak on mnie tak doluje...wczoraj przegralam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez zjem samego :P chyba sie nie najem ale cóz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - najesz sie najesz! :D smacznego wiec zycze! :) katinka - witam Cie serdecznie! nie daj sie! i nie daj jemu satysfakcji! trzymam za Ciebie mocno kciuki! wyobraz sobie ze slodycze to twoj eks! i do kosza z nimi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zjem go na koalcje tak sobie na dzis rozplanowałam sniadanie 1 serekw iejski light 160 obiad kurczak pieczony 400 kcal podiweczorek tunczyk 160 kcal kolacja ???? nie mam narazie pomysłu :P na pewno coś białkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj musze nadrobic z cwiczeniami :P bo na weekendzie troche sie poobijałam. tylko w sobote bylam na basenie tak to nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie w weekend poszlam ostro na cwiczenia :) jaja sa bo jak ja cwicze i wylewiam z siebie poty to moja coreczka razem ze mna daje czadu i sie wygina we wszystki strony :) dodam tylko ze ma 4 lata :D oby nie miala takich problemow z waga jak mamusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba z Wami dzsiaj nie popisze :-( stepper jeszcze nei przyszedl, dopiero w piatekw sumie zamowilam... jestem mega zla na siebie za ten alkohol, bo tak to sie w sumie super trzymalam na weekend... no ale nic... poki co wypilam duzy kefir, potem ide do kantyny, a na podwieczorek mam jablka dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
czesc dziewczyny:) milo mi poznac te ktore jeszcze nie znam:) ja zaczelam od wody z miodem i octem (juz kiedys pilam ale dzis jakos mnie ciagnelo na wymioty :( ) No coz na sniadanie otreby i naturalne nie przetworzone platki zboz, dodalam sliwke i to bylo zle polaczenie, zjadlam tylko 3 lyzki i wyrzucilam, jutro znajde lepszy patent bo wiem ze to dla zdrowia i urody, ale zjadlam w zamian kromke zytniego chleba (domowego mojej mamusi) z lyzka jogurtu naturalnego i jestem syta... start z waga 83,5 wiec troszke sobie dodalam kilogramow ale okazalo sie, ze jest lepiej dla mnie. Dzis zamowie moze stoper lub ten twister moze jednak ktos wie co lepsze? w srode godzinny spacer bo postanowilam nie jechac busem na jazde a dzis i jutro jakies lekkie cwiczenia, zeby sie wdrozyc. Mam mnostwo pozytywnej energii- dam rade! nie wiem co zjem ns obiad ale na kolacje mam w planach jajko na twardo z sosem jogurtowo musztardowym (kiedys na dukanie takie jadlam i bardzo mi smakowalo) i moze jakis owoc (kiwi?). A wy co dzis jecie? I mam pytanie czy w czasie odchudzania wskazany jest makaron chinski taki z fasoli mung? Brdzo go lubie a obiecalam sobie nie jadac nic co z bialej maki... buziaczki i duuuuzo usmiechow wam przesylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - witaj! milo poznac! :) ja mam steper - i co drugi dzien na nim cwicze po 40min. Jest ok. Mialam tez kiedys pozyczony twister ale nie moglam na nim ujechac, alebo wiec jestem rozdziwiem i nie potrafie si enim poslugiwac albo po prostu jest do bani :) takze ja polecam steper :) pijesz ten ocet jablkowy? ale on odchudza czy co? czy zmienijsza apetyt? powiedz cos wiecej pliz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - ja nie mam maszyny do pieczenia chleba :P hehehe a co ty planujesz kochana? w piekarza sie bawic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
co do maszynki do pieczenia chleba - nie polecam to bubel chleb z tego przyrzadu jest dobry ale koszt wychodzi z 8zl (gigantyczne oplaty za prad) juz nie mowiac ze trzeba na niego czekac z 4 godziny moja mama piecze chleb ktorego koszt to ok 1,5zl jest zdrowey i pyszny zamawia go cala rodzina szwagra mojego narzeczonego i nasza! kazdy go lubi i jak jest tylko dobra maka to zawsze wychodzi a roboty prawie nie ma bo mieszasz 2 razy lyzka duza (drewniana) ok 0 minut. co do octu tak odchudza i poprawia cere dziala super na uklady trawienne a nawet immunologiczne i na serce. ale musi byc jablkowy bo podobno niektorzy mylili ze zwyklym spirytusowym i szpital... inne np winny itp nie maja dzialania wspomagajacego uklad trawienia. jest niesmaczny ale ma same zalety w polaczeniu z miodem dziala na wiele innych rzeczy w organizmie. mozesz poczytac na necie sa strony poswiecone octowi. pije sie lyzka stolowa na czczo, przed obiadem i przed snem, woda ciepla i lyzeczka miodu prawdziwego z pasieki jesli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
10 minut oczywiscie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiamw szystko co kwasne, i dobry ocet tez, i chyba nawet mam w domu jabkowy naturalny.... ale nie wiem czy picie octu na czczo jest dla zoladka dobre... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie nie mam octu jablkowego, w zasadzie to nigdy o nim nie slyszalam... ale chyba sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
to jest rozcienczone woda wiec dziala jk woda z cytryna ktora stosowalam kilka miesiecy i naprawde waga stala w miejscu choc sie obzeralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - ale czy stosowalas to podczas "obzerania" czy podzcas stosowania diety takze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj jakis gorszy dzien :( głodna chodze od rana nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - to chyba normalne... ze czasami sie taki dzien zdarza... chcoaiaz ja o dziwo dzis jakos tak mega pozytywnie nastawion ajestem ale wiecie co - we czwartek i piatek bede w podrozy sluzbpwej i teraz jestem w kropce... ani cwiczyc, ani zbytnio diety trzymac :( wiec pewnie polegne przez te 2 dni... ale musze sobie postanowic ze slodyczy i % nie tkne! musiscie trzymac kciuki dziewuchy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka to ze bedziesz w podrózy to nie znaczy ze musisz rezygniwac z diety. zrob sobie kilka dan i zapakuj w opakowania do przechowywania zywnosci. ja tak robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×