Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

a ja nawet nie mam pomyslu co dzis zjesc...dzieci maja pomidorowa z ryzem i smietana,a tego mi niewolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam a kantynie, czyli mialam ulatwione zadanie, bo tylko musialam wybrac :-D ale za to tez nie mam pomyslu na kolacje... hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czym jadlas te warzywa jak przyrzadzone. ja sobie gotuje zupki na obiad z róznych warzyw nie wiem czy dobrze robie czy nie za duzo warzyw jem no ale trudno na obiad trzeba zjesc cos cieplego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek zrob sobie jajo sadzone albo omlet albo jajecznice . jajka mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miske salaty, moglam wybrac co chcialam, czyli salata, paryka, pomidor, seler, ogorek z octem balsamicznym, i na cieplo cukinia z pomidorami w ziolach i wloski koper z curry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jajko jakos nie mam ochoty... zreszta zobaczymy, do wieczora jeszcze duzo czasu :-) moze po porstu wypije kefir, zjem jablko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek to nie jest dobry pomysl na kolacje ja tez tak czasem robie ale z doswiadczenia wiem ze na kolacje wyłacznie bialko powinno byc wiec mysle ze zjedz na podwieczorek jablko a po 2 godzinkach kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie sobie zupe krem z zielonego groszku z lyczeczka jogurtu greckiego light i juz obiad z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy myslicie o tej zupie warzywnej co ja codziennie na obiad gotuje wyglada to tak garnek wody ale taki maly garnek kilka pieczarek kilka brukselek garsc fasolki szparagowej brokul albo kalafior kukurydza albo groszek zielony z puszki marchewka [pietruszka pol kostki rosołowej razem jakies 250 kcal myslicie ze taka zupa mi nie zaszkodzi. szczerze mowiac wole zjesc taka zupe niz np brokula czy warzywa na parze jestem po niej najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler ja z tej zupki wyeliminowalabym tylko kukurydze,tzn nie wiem ile jej tam dodajesz,ale kukurydza jest kaloryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, przeciz to warzywna nie zabielana zupa, czemu miala by zaszkodzic ?? ja na weekend robie marchewkowo imbirowa z sezamem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyzke kukurydzy dodaje. lubie jej słodycz :P paczek jedz jak chcesz ja ci tylko mowie ze wiecej zrzucisz jedzac bialko na kolacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek a wogole jaki ty cel masz co? i do kiedy chcesz zrzucac? bo ja chce dojsc do 75 kg do 5 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler jesli tylko lyzke to jedz spokojnie takie zupy sa najlepsze zima,sa pozywne i malokaloryczne,rozgrzewajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalion@
hej dziewczynki :) Moge sie dolaczyc? odchudzam sie od dzis...narazie zjadlam na sniadanie 2 jajka gotowane z odrobina majonezu light + kubek kawy z mlekiem bez cukru. na obiad jakas zupka na bulionie. waze 79 kg przy wzroscie /1,66 ale podobno az tak nie widac po mnie-nosze rozmiar ubran 40-42. moj cel to zrzucic 10 kg do konca kwietnia- pozniej zobaczymy co bedzie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalion@
aha moja dieta to 1200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalion@
dziewczyny a wy jaka macie diete? ja kiedys sie odchudzalam na 1200 kcal i schudlam w ponad miesiac 6 kg- to bylo 3 lata temu przed studniowka :) teraz mam motywacje- idzie wiosna a poza tym mam juz zaplanowana majowke nad jeziorem, wiec rozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie licze obsesyjnie kalorii, ale jak sie tak zastanowc to chyab tez tak kolo 1400 mi wychodzi.... jem wszytsko oprocz slodyczy, przegryzajek, wyrobow macznych, ziemniakow... no i wiadomo, mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja staram sie do 1200 i nie wiecej bo narazie na 1000 nie wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w ogole planujemy w siuerpniu jakis pozadny urlop, z plaza i morzem, ale jezeli do lipca nie schudne to mozemy jechac w gory bo ja sie za chiny ludowe na plazy nie rozbiore. Najgorszy problem mam z nogami, mam straszliwy cellulit (po mojej mamie niestety) i z pupa... wiec mam nadzieje, ze stepper sie przyda .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urlop mam juz zarezerwowany,tydzien w gorach i tydzien nad morzem i to jest wlasnie moj cel bo w tej chwili to tez kostiumu nie wloze....moj problem to brzuch...2 ciaze odcisnely na nim swoj slad...nie mam wprawdzie rozstepów ale musze go ujedrnic.dobra zmykam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×