Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Trella - juhu! :) witaj paczek - no a jak ze zaczynamy stepowac :) i nadal stoje przy swoim, nie waze sie do 23 marca :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie przymierzam sie do 2 sniadanka na 1 byly 2 kromki chleba razowego plus serewk wiejski 100 gram razem 250 kcal teraz na 2 sałatka owocowa 3 kiwi pol jablka pol pomaranczy 200 kcal obiad zrobilam sobie zupe z 2 pieczarek 5 brukselek kawalka marchewki i pietruszki łyzki kukurydzy 2 łyzek groszku zielonego i polowy kostki rosołowej calosc 200 kcal a co potem to nie wiem bo jade do mamy takze mam przed soba 3 godziny podróży . bede musiala cos wziasc ze soba albo zjem juz poznym wieczorem u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie chyba zwiesza... bo po kilk arazy dodaja sie nasze posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
cześć dziewczynki!!!! Ale się rozpisałyście, dziś jest mi bardzo dziwnie zjadłam rano makrelę, a później sięgnęłam po winogrona -chciało mi się coś słodkiego, no nic może mi przejdzie Też boję się wekendu, co macie dziś na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze masz racje tez bym tak zrobila na twoim miejscu madrze gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna 🖐️ z winogronami uwazaj, to niebezpieczne owoce przy diecie :-) ja na obiad jakas salate z baru salatkowego i jakies warzywa na cieplo, w zaleznosci co bedzie do wyboru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie winogron przy diecie jest calkowicie zakazany jest mega cieżkostrawny i bardzo ale to bardzo kaloryczny taka mała kistka moze miec nawet 500 kcal !!!!! jak sie odchudzasz to zjedz lepiej jablko polowa ma 75 kcal albo kiwi jedna sztuka 20 kcal ale nigdy w zyciu winogron!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja z wami 5 sie zwaze, najgorzej jak bedzie lipa... nie- nie moge tak zle myslec.Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
dzięki za radę właśnie sprawdziłam ile mają węgli, już nie będę ich jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta, ja od razu mam te same mysli, wejde na wage i bedzie lipa, to sie zalamie... no ale nie ma opcji, DAMY RADE !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
ile ma kalorii makrela wędzona? sprawdzałam i niby świeża z Tesco ma mniej niż taka zapakowana w paczkę a ja kupuję taką ze sklepu rybnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta na pewno wiecej ci ubedzie do 5 niz do 29 lutego . ja wole zobaczyc na wadze 2 kg mnie po 2 tygodniach niz 0,5 kg po kilku dniach . trzymajmy kciuki moze nie bedzie tak zle przy 1 ważeniu i obiecajmy sobie ze chociaz bysmy nie schudly ani dekagrama to trzytmamy dalej diete i proponuje wtedy wazenie za kolejne 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jem makrele to najpierw ja sobie obieram i waze bo w 100 gramach ma 155 kalorii i wtedy wiem ile zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna ja nawet nie patrze, sporo, bo to tlusta ryba, ale jest zdrowa i to jest "dobry" tluszcz, i od niego nie przybiera sie na wadze... Zreszta ja nawez nie potrafie zjesc za duzo takiej ryby, bo potem lezy mi na zaladku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
no tak, tylko ciekawi mnie czy taka w paczce ma dodatkowy tłuszcz muszę uciekać, odezwę się później, u mnie to wiatr szaleje-brzydka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez obiecuje ze sie nie poddam! :) ale u mnie to dopiero bedzie zalamka jak po miesiacu stane na wadze a tam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka nie no po miesiacu to juz musi cos zejsc jezeli cwiczysz i sie pilnujesz nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam drogie Panie :) Ja od rana w biegu i nie mialam czasu zajrzec:) Jutro wraca mezuc:)bardzo sie ciesze a zarazem boje... Wieczorkiem bede robila golabki ale chudziutkie bo z indyka,beda na 2 dni.Z kolei w niedziele mam gosci i musze upiec jakies ciasto....nie wiem jak sobie poradze! Jesli chodzi o wazenie to bede solidarna i tez zrobie to 5 marca,teraz nawet nie ma sensu bo mam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliber to super ze bedziesz po @ bo wtedy waga bedzie prawdziwa. ja niestety bede przed @ ale cóz trudno tak ustalilam i tak sie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×