Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

no pewnie ze miło popatrzec i miec swoje , mój tez by mi napewno pomógł, bo tez chce , tyle ze on w sezonie dlugo pracuje, po 12 godz , ale za to mam jeszce moją mame , co oczywiście jest chętna , tym bardziej ze tez sobie by mogła posadzić, bo ona mieszka w bloku i nie mam możliwości, takze myśle ze damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa jesli nie masz nic przeciwko , to mam pytanie, bo jesteśmy miejscami zamieszkania zbliżone gdzie chodzisz do lekarza?? do jakiej przychodni ?? JA do palomed w rzeszowie , i w którym szpitalu rodziłaś, bo podejrzewam ze RZESZOWIE , ja na lwowskiej 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111ewa, ja niestety mieszkam w bloku i nie mamy swojego ogrodka, ale bardzo bym chciała, może nie po to, żeby tam kopać i sadzić różne rzyczy, ale po to, żeby posiedzieć w spokoju :) i nacieszyć się swieżym powietrzem ;) Ulna, tez mam teraz parcie na jablka ;) Nha, no tak pogoda piękna, a ja musze siedzieć z chorym dzieckiem w domu, okazało się, że ma zapalenie ucha. Przyniósł ze żlobka, bo jego koleżanka ma to samo. :/ I dziś mam jakąś chuśtwakę nastrojów, rano byłam załamana ( nie wiem czym ;) ), potem miałam super humor, a na wieczór jestem wściekła ;) chociaż już troche mi przechodzi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 7 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? Maguś...........26 lat........małopolskie......2.dziecko....12.11.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30 Ja jestem z okolic Brzozowa i tam tez rodzilam dla mnie super a przyjezdzaja tam rodzic z daleka bo jest dobra opieka Maguś Nigdy nie zamienila bym mojego ogrodu na blok chociaz jest zawsze wiecej pracy ale cos za cos ta cisza spokuj ptaszki za oknem i duzo do zabawy dla dzieci i na grila wiec nie ma to jak swoje podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111Ewa, my w tym roku zaczynamy budowę domu, wiec za 2-3 lata będziemy mieć to swoje podwórko z placem zabaw dla dzieci i miejscem na grilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mąz mi dostarczył jabłka, ach jakie pycha maguś jesli chodzi o stawianie domku i swój ogródek i plac zabaw to tez jestem za , my juz sie budujemy 3 rok ,jestesmy na etapie wykonczeniowym , własnie maz przywiózł projekt naszych schodów gotowych, i za miesiąc juz bede miała za montowane, dopiero teraz zaczyna cos widac i dom nabiera kształtów a wprowadzac myslimy dopiero gdzies moze w przyszłym roku , chciałabym na komunie mojej najstarszej , ale niewiem czy sie uda, poniewaz my chcemy juz wykonczyc cały dom, a nie tak ze dól , a pózniej góre, bo stwierdzam ze jesli sie nie wykonczy odrazu to pózniej jest jeszcze gorzej takze powodzenia kochana , i szybkiekiej budowy ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zrobiłam dzisiaj drugi test i dwie wyraźne kreeechy. No i @ nadal nie ma, więc chyba już nie powinnam mieć złudzeń. Ależ jestem zakoczona. A reakcja mojego męża wczoraj była przezabawna. Zrobiłam test ciążowy z allegro (dodawali gratis przy testach owulacyjnych, które zakupiłam). Mąż z pracy wrócił, a ja mu podsuwam ten cieniutki paseczek z 2 kreskami, na co on: "Co masz dzisiaj owulację?" Ja mu na to, że to nie TEN test.... hihi No to stwierdził, że go wkręcam; nie mógł uwierzyć. Jednak trzeba się trochę wyluzować, a nie planować dzidzię z termometrem w ręku - to chyba najlepsza recepta na ciążę. Po prostu nie stresowałam się i nie myślałam codziennie "czy się udało", bo się tego kompletnie nie spodziewałam. Maguś Jeśli chodzi o płeć, to podejrzewam dziewczynkę - tak wyszło w tym chińskim kalendarzu. Poza tym przytulanki były niedługo po @ - z wyliczeń było to jakieś dobre 4-5 dni do owulacji! Sądziłam, że nic z tego nie będzie - tym bardziej, że w poprzednich cyklach używałam testów owulacyjnych, obserwowałam śluz i działaliśmy z mężem wtedy. Czytałam, że właśnie na dziewczynkę trzeba kochać się jakieś 2-3 dni przed owulką , a na chłopca w dzień owulki. Chciałabym mieć córeczkę, bo mam już synka i fajnie byłoby mieć parkę. Natomiast chłopiec byłby bardziej "ekonomiczny", ponieważ jakies ubranka i zabawki miałby po starszym bracie. Ale tak szczerze mówiąc to nie samochód, żeby miał być ekonomiczny, więc najważniejsze, żeby poród przebiegł bez zakłóceń i dziecko było zdrowe, bo z moim synkiem tak różowo nie było :( Jak narazie dolegliwości nie mam raczej. Tzn. bolą mnie sutki, i rano bywa mi niedobrze, ale ja rano nie jadam śniadań (będę musiała to zmienić) i to może tak troszkę z głodu. W pierwszej ciąży było inaczej - od samego początku byłam wyczulona na zapachy i bardzo bolał mnie brzuch - tak jak na @. Ale to chyba prawda, że każda ciąża jest inna. Ufff ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mała aktualizacja:) MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 7 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? Maguś...........26 lat........małopolskie......2.dziecko....12.11.2012 Bijata............27lat.......dolnośląskie....1-sze dziecko......20.11.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
DOPISUJĘ SIĘ I JA ;) MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 7 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? Maguś...........26 lat........małopolskie......2.dziecko....12.11.2012 Bijata............27lat.......dolnośląskie....1-sze dziecko......20.11.2012 Nha....... 24lata.........kujawsko-pomorskie......... 1wsze dziecko........10.11.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez powinnam :) MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 7 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? Maguś...........26 lat........małopolskie......2.dziecko....12.11.2012 Bijata............27lat.......dolnośląskie....1-sze dziecko......20.11.2012 Nha....... 24lata.........kujawsko-pomorskie......... 1wsze dziecko........10.11.2012 myslaca2809......22lata....śląskie.....2dziecko...7tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysląca, a czego? oby dziecko było zdrowe, a reszta to już jakoś bedzie ;) piękna pogoda, a ja senna jestem i nie mam pomysłu na obiad hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslaca2809 Nie ma sie czego bac jak weszlo to i wyjdzie a tak powaznie to strach jest przed tym zeby jakos donosic i zeby dzidek byl zdrowy a reszta da sie przezyc Witam nowe mamusie wpiszcie sie do tabelki Tez jestem zmeczona ale moj M nie jest wymagajacy co do obiadu i nadziubdzialam jakiejs zupki a jutro jade do tesxiowej wiec znowu mnie ominie a tam nie wolno mi nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo dziewczyny Ja dopiero wyszłam z szpitala leżałam od poniedzia łku /. Z dzidzią wszystko oki ,serduszko bije mam nawet fotke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
:( mówili że jak odstawię anty, to nie będę miała więcej bóli głowy, w moim przypadku mega migren ze światłowstretem i mdłościami, nie prawda :( zdycham właśnie z bólu i niczym się nie mogę poratować .nawet łba z poduchy nie mogę podnieść ... Chyba sobie zimny kompres na głowę zrobię:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28lat.......podkarpackie..........3 dziecko 7 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie............2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2giedziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012(?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat....... ....slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? Maguś...........26 lat........małopolskie......2.dziecko....12.11.2012 Bijata............27lat.......dolnośląskie....1-sze dziecko......20.11.2012 Nha....... 24lata.........kujawsko-pomorskie......... 1wsze dziecko........10.11.2012 myslaca2809......22lata....śląskie.....2dziecko...7tydz GosiaqKR................28lat...............małopolska...........1dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jablka wjezdzaja dzisiaj, pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jablka wjezdzaja dzisiaj, pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jablka wjezdzaja dzisiaj, pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR Wspolczuje i mysle ze paracetamol mozesz brac ale nie jestem pewna bo jest to lek ktoty nie szkodzi ale lepiej zapytaj swojego lekarza upsi ja przezucilam sie na winogrona i nie moge sie od nich oderwac nawet z m sie nie dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Myślę że niewiele mi pomoże jak ketonal ledwo dawał radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! wiedzę, że weekend na forum, bo pusto ;) ja dzisiaj jestem bardzo senna, a jeszcze nocy jest przesunięcie czasu, nie wiem jak ja będe wstawać od poniedziałku przed 8..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem z powrotem,po małch zawirowaniach, ale na szczescie wszystko u nas dobrze :) co do mojego terminu to w sumie mam dwa: 13 listopad wg daty ostatniej miesiaczki i 28 listopad z usg i z daty zaplodnienia :D tak wiec dalej pasuje do tematu hehe :) no i dopisuje sie: MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sz e dziecko.............2.11.2012 (?) doremi-ka.........24..........małopolskie........1wsze dziecko......16.11.2012 katranka..............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? AgataHa...............23 lata..........dolnośląskie....2 dziecko...13/28 list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zachcianek to u mnie tak,jak i w pierwszej ciazy, ciagla ochota na cole i kebab,opcjonalnie pite z parowka :P staram sie odganiac te mysli,nie wyciagac gotowki z bankomatu,co by mnie nie kusilo po tego kebaba zadzwonic i poki co sie trzymam :D Nawet zdrowo sie odzywiam,duzo spaceruje (troxhe z koniecznosci), no a jutro idziemy z mlodsza do teatru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordziata
hej, podczytuję Was od kilku dni, mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę.... z kalendarza internetowego wychodzi mi termin na 30.11.2012 jedno dziecko już mam, syn z października 2011 :) odezwę się, jak zbiorę się wreszcie zrobić test :)) chyba dostanę prędzej zawału ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordziata Z przyjemnoscia cie przyjmiemy jak tylko bedziesz pewna to pisz .To bedziesz miala rok po roku troche ciezko ale za to jak juz odchowasz to bedzie super Ja tez sobie planuje ze teraz bedzie rok po roku ale zobaczymy jak sie uda Ja tez mam jedno ,corke co ma 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Co sądzicie o aktywności w ciąży ? Ja dzisiejszy dzień spędziłam na rolkach np, czuję się dobrze póki co a zawsze prowadziłam aktywny tryb życia, i nie chciałabym rezygnować całkiem z tej aktywności, wiem że są specjalne zajęcia dla ciężarnych . Co Wy ,Słońca myślicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mogę się przyłączy??? To moja druga ciąża mamy synka który 28.03.2012r. skończy 2 latka :) 20.03 byłam u lekarza potwierdził ciąże 8 tydzień powiedział że mamy małego człowieczka - serduszko już biło mierzył tętno wszystko ok :) Następna wizyta za 5 tygodni. Ja chodzę prywatnie do tego samego lekarza co z pierwsza ciążą. Czekam na akceptacje z Waszej strony. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×