Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość GosiaqKR
Nie słyszałam,,,,, a gdzie można to tak że samemu płacić i później na macierzyńskie???? a wychowawcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopiszę do tabelki ;) MBlondi........24...........Wrocław................ 2gie dziecko...1.11.2011 ulna.....28 lat.......podkarpackie........3 dziecko 5 tydz.....2.11.2012 mamawikusi......27lat......ślaskie........03.11.2012.. ....2gie dziecko lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa.....28 lat.......podkarpackie.......2gie dziecko... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda.....25......zachodniopom...1sz e dziecko........2.11.2012 (?) doremi-ka.....24.........małopolskie.....1wsze dziecko......16.11.2012 katranka............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? AgataHa............23 lata.......dolnośląskie....2 dziecko...13/28 list ...biegaczka........ .............Polska.............2dz iecko...24.11.12 ewela. .............. 33 lata śląskie ..........2 dziecko 14.11.12 wglowiesieniemiesci...26lat...mazowieckie...........1wsza dzidziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ubezpieczenia-spoleczne.wieszjak.pl/ubezpieczenia-chorobowe/100604,Dobrowolne-ubezpieczenie-chorobowe-a-zasilek-chorobowy.html http://zdrowotnezagrosze.pl/dobrowolne_ubezpieczenie_zdrowotne.html Powinnaś zadzwonić do swojego NFZ , bo to oni pobierają te składki. Miałam kiedyś znajomą, która twierdziła że po opłatach jakieś 250 zł miesięcznie , dostaje prawo do l4 (płatnego) oraz macierzyńskiego. Ale naprawde moje informacje nie sią wiarygodne i trzeba je sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe Mamusie Po pierwsze współczuje lekarza niezły konował dlatego ja chodzę prywatnie bo jak raz poszłam na Fundusz do przypadkowej Ginekolog bo nie mogłam zajść w ciąże to powiedziała ze jest wszystko ok i po prostu nie trafiliśmy sobie a później jak poszłam prywatnie okazało się że pęcherzyki mi nie pękają i dlatego nie mogę zajść w ciąże ale miałam robioną laparoskopię i w dwa miesiące później byłam w ciąży z Filipem który właśnie 28.03.2012r. skończył dwa latka. Wiec z lekarzami to różnie można trafi. Ja ogólnie nie czuje się najlepiej mam mdłości nic mi się nie chce a to przecież dopiero sam początek :( Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Ewa dzięki za linki , spróbuję się coś dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie ok wszystko jest dobrze bylam wczoraj u lekarza i okazalo sie ze to zluszczaja mi sie pozostalosci po ostatnim okresie a z dzidzia jest wszystko ok Wspolczuje takich lekarzy mi akurat sie udalo i mam super lekarza i pamietam jak w pierwszej ciazy poszlam i powiedzialam ze ores spuznia mi sie tydzien i ze robilam test to zaraz na USG i komplet badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... u nas troche slonce wyszlo .... moze wyjde dzis z mala na spacerek chcoiaz troche kaszle... zobaczymy pomogł mi na mdlosci rumianek chyba bo jest lepiej tfu tfu zeby nie zapeszac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pięknie. Właśnie ustawiłam sobie suwaczek :D , czuję się jak przy pierwszym dziecku :) . Zresztą ktoś odkopał jakiś stary wątek i znalazłam mój stary nick a pod nim fotki mojej małej o których całkowicie zapomniałam, aż się wzruszyłam :) Dzisiaj mam absolutnego lenia ,nic mi się nie chce. Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie wiosna taka z prawdziwego zdarzenia, marzą już mi się wycieczki za miasto. W tym roku raczej odpadają nam wakacje :( , raczej czeka nas remoncik przed przyjściem nowego członka rodziny na świat. Mamy trzy małe pokoje, które trzeba będzie przerobić tzn zmniejszyć kuchnię a powiększyć pokój młodej. A co za tym idzie to będzie wymiana podłogi , jakieś meble trzeba dokupić, troszkę musimy też zmienić sypialnie żeby tam się zmieściło łóżeczko ... takżeee dużżżo pieniędzy mi potrzeba ;) . No i tak spędzam czas w pracy myśląc o niebieskich migdałach ... A dziewczyny u was jakie plany wakacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmolka jasne witaj :) ja planow nie mam na wakacje ale moze jakis wypad w gory ... nie wiem bo z finansami krucho przez kredyt mieszkaniowy do tego moj M zaczal niedawno nowa prace wiec nie bedzie mial na tyle urlopu .... my mamy dwa pokoje i nie wiem jak to bedzie od listopada .... wiki am swoj ale spi z nami w pokoju poprzestawialo sie jej jakos ale trzeba ja tego oduczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W połowie szóstego tygodnia byłam na USG na razie widziałam tylko pęcherzyk ciążowy. Następną wizytę mam 11.04. Nie mogę się doczekać, ale robiłam dwa razy betę i przyrosła po 48h o 80%. Według kalkulatora mam termin na 25.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombolka ja tez mam termin na 25, jakiej wielkości jest Twój pęcherzyk? Ile wynosi Twoje hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wakacji też planów brak tzn. z pewnościa wyjedzieny w moje rodzinne strony czyli do Tarnowa..... Owszem marzy mi się morze,ale na marzeniach pozostanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.03 pęcherzyk 5mm, 29.03 beta 1777, 31.03 beta 3147 A jak to wyglądało u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MBlondi........24...........Wrocław................ 2gie dziecko...1.11.2011 ulna.....28 lat.......podkarpackie........3 dziecko 5 tydz.....2.11.2012 mamawikusi......27lat......ślaskie........03.11.2012.. ....2gie dziecko lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa.....28 lat.......podkarpackie.......2gie dziecko... 6.11.2012 upsi................24...........dolnoslaskie............ .2gi malin Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda.....25......zachodniopom...1sz e dziecko........2.11.2012 (?) doremi-ka.....24.........małopolskie.....1wsze dziecko......16.11.2012 katranka............29lat...........slaskie.....1wsze dz.......22list 2011? AgataHa............23 lata.......dolnośląskie....2 dziecko...13/28 list ...biegaczka........ .............Polska.............2dz iecko...24.11.12 ewela. .............. 33 lata śląskie ..........2 dziecko 14.11.12 wglowiesieniemiesci..26lat...mazowieckie...........1wsza dzidziula asmana..........32 lata warmińsko mazurskie.. 3 dziecko 24.11.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg z wczoraj pęcherzyk 0,97 beta z 29.03 2174 a tydzień wczesniej 1914 - mało mi podskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie nie wiem jak te wyniki się mają do długości cyklu. Ja mam cykle 25 dniowe. Wg terminu ostatniej @ zaczynam wlaśnie 7tc. Rozumiem, ze u Ciebie, również lekarz nie zobaczył nic więcej niż tylko pęcherzyk ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnia 2 miałam 18 lutego, ale do zapłodnienia wiem, że doszło 3-4 marca(ewentualnie 56) żywotnośc plemników. Tak nie widac jeszcze zardka dostałam luteine dopochwowo i mam leżeć. Wizyta 10 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnią @ miałam 22 lutego, owulacja też mi wychodzi na 4.03, od dwóch kresek na teście tj. od 21.03 po kontakcie telefonicznym z lekarzem brałam 2x dziennie po 1 tabl Luteiny, od wizyty u lekarza 28.03 biorę 2x dziennie po 2 tabl Luteiny. Niby wszystko na razie ok, ale mam mnóstwo obaw i nie mogę się doczekać 11.04, kiedy będzie szansa by zobaczyć bijące serduszko, zwłaszcza, że pół roku temu poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteine bierzesz doustnie czy dopochwowo? Też bym juz chciała 10 kwietnia - dobrze, że wizyte mam na 8. Mnie cholernie podbrzusze bolało i lakarz podejrzewal pozamaciczna. Do tej pory uważa, że jestem jak tykająca bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinę biorę dopochwowo, poza bólem piersi, brakiem apetytu i huśtawką nastrojów, nie mam większych objawów. No może poza tym że od dwóch tygodni codziennie 1-2 razy wstaję w nocy sikać. Marzę,żeby wytrwać do 11.04, ale wizytę mam dopiero o 18.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj hustawke to ja mam - ostatnio chciałam szefa zwyzywać;-) siku robie bardzo często i sutki mnie cholernie swędzą;-) a apety mam za dwoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy miały - głowa do góry;-) zmyka, bo mąż zaraz wróci z pracy i dziewczyny musze przypilnować, aby zjadły kolacje. Do jutra kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z rana ... dziecie me oglada bajke :) ja jeszcze leze bo oczywiscie mdlosci sa ... mniejsze bo mniejsze ale sa ... popijam rumianek i czekam na meza : :) dziewczyny robicie badanie usg prenatalne miedzy 12-14 tyg ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamawikusie - prenatalne robi sie chyba miedzy 11 a 12. chodzi o przeziernosc , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×