Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

ewela. We Wrocławiu. Ale to taka fajna znajoma, więc jak za dwa lata powiedzmy będę sobie szukać to myślę, żeby problemu nie było żebym do niej chodziła i pomagała w zamian za opiekę tzn za to, że moje pociechy będą miały zabawę i towarzystwo dzieci ;) Ja przy młodej startowałam z wagą 40kg ( też koło 164cm) :O To nie ma czego zazdrościć, zawsze taki suchar byłam mimo, że jem jak mi się podoba i lubię jeść :P No i przytyłam 20kg, tyjąc dosłownie w oczach od samego początku ;) Teraz starowałam z jakoś 45kg, ale waga rośnie pomalutku co ponoć częste w drugiej ciąży. Moja mama 1c też 20kg na plusie, a dwie następne już po 9-8kg tylko. Z jednej strony fajnie bo zawsze to mniejsza możliwość, że rozstępy będą jak delikatnie będę tyć, no ale w sumie przydałoby mi się przytyć i znowu próbować utrzymać kg. Te 5kg po pierwszej ciąży to ledwo ledwo udało mi się "zatrzymać". Moje marzenie to widzieć 5 z przodu na wadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy we wszystkich sklepach w Polsce jest to samo, ale w Warszawie w Lidlu od 24 maja będą legginsy ciążowe za 18zł i spodnie dresowe ciążowe za 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansowe fajne rurki ciążwe sa w H&M za 149 zł. Pewnie je kupie bo naprawde mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,,,we środę idę na genetyczne :) to dobry aspekt tego dnia,,,, a zły aspekt tego dnia to to że zgubiłam rano cały portfel ze wszystkimi dokumentami :( jak się zorientowałam to humor miałam wisielczy przez co ucierpieli trochę moi kursanci,,,, pomijam 3 stówki które akurat zapakowałam do niego na rachunki, ale te dokumenty,,,, udało mi się z jedną kursantką podjechać do UMK i zgłosić zaginięcie dowodu osobistego, bo bałam się że ktoś może wziąć jakiś kredyt albo raty na mnie ,,,, Po pracy jako że rachunki i tak musiałam zapłacić pojechałam na pocztę,,,, wyciągnęłam rachunki zamknęłam klapę torebki,,,,i zaczęłam się śmiać sama do siebie,,,, w zewnętrznej , niezamykanej kieszeni ukazał mi się zaginiony portfel :D Cały czas był w torebce a przecież przekopałam ją chyba ze trzy razy ,,,,, ależ ja roztrzepana jestem,,,, teraz muszę nowy dowód wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do upsi
upsi a czemu nie mogę się zalogować na ten sam login co na starym forum? zablokowno nas czy co? kurde podejrzane to wszystko... mam jakies dziwne uczucie ze stare forum bylo do zbierania danych... bo i nasze maile prywatne lafarin dostala i tak zniknela bez slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te Wasze dyskusje o forum,,,, to na zdrowy rozsądek,,,, kafeteria jest dosyć już popularnym forum, i nie tylko forum,,,, działa jakiś dłuższy czas, zarządzają nim raczej odpowiedzialni ludzie , którzy przy logowaniu oprócz maila nic więcej nie wymagają więc czy jest sens włóczyć się po "prywatnych" forach ???? Boicie się o dane osobowe same je udzielając,,,, owszem , tu mają dostęp wszyscy ale jeśli same nie napiszecie prywatnych informacji nikt ich nie zobaczy i nie wykorzysta,,,,, Oczywiście nikomu tam nie zabraniam czy też nie każe rejestrować się na takie " prywatne " fora czy też założycielkom/om nic na ten temat nie mówię, to indywidualna sprawa,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martarta
czesc, ja tez mam termin na listopad tak ze sie dołaczam do was. mam pytanko, czy widac wam juz brzuszek? mi nie, ale ze to moja 1 ciaza to nie spodziewalam sie ze bedzie mi szybko widac, ale zastanawia mnie czy ktos kto tez 1 raz w ciazy ma widoczny? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martarta ja jestem w pierwszej ciąży i troszke już brzuch widac. Z tym, że ja mam termin na sam początek listopada a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka5-11 Kurde to u mnie chyba nie ma tych spodni bo po galeriach łaziłam od początku ciąży ( w pierwszej właśnie w takich nie ciążowych sklepach udało mi się taniej kupić ciążowe ciuchy - wiadomo takiego zbycia tam na to nie ma to taniej), teraz końcem kwietnia przed majowym wypadem to nawet do każdego sklepu wchodziłam i nigdzie nic nie spotkałam. Ale jutro jadę do empiku to jeszcze sprawdzę dokładnie ;) martarta No ja już pisałam, że właśnie w pierwszej ciąży bardzo szybko u mnie było brzuch widać. Szybko łapałam kilogramy i szybko brzuch był. Koło 1-2 msc ciąży koniec ze spodniami normalnymi :P Pamiętam jak jeszcze nie wiedziałam nawet o ciąży, a od siostry spodnie pożyczałam bo moje były w brzuchu za ciasne :P A później to już szybko było widać, że to ciążowy. Teraz spokojnie no ale rośnie.... ja mam termin z om na 1 listopada, ale z usg maluszek wydaje się o tydzień większy więc może na październik się załapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martarta
ja ma termnin na 17 i wydaje mi sie ze oprocz tluszczu to na mym brzuchu nic nie widac a spodnie sa ciasniejsze bardziej w "tyłku" niz brzuchu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsi , ja sie nigdzie juz nie zapisuje mam to gdzieś zostaje na kafeterii tu jest najlepiej blondi i GosiaqKR mają racje , popieram jak chodzi o to forum tez niewiem o co ci chodzi z tą przesladowczynia, moim zdaniem przewrazliwiona jesteś wela 5 miesiąc zaczyna sie chyba od 17 tego-20 tyg 1miesiąc 1-4 2 5-8 3 9-12 4 13-16 5 17-20 6 21-24 7 25-28 8 29- 32 9 33-37 ....10 do ok. 40 tyg nie wiem czy dobrze popisałam ale chyba tak to wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ale dzisiaj jest zimno !!! maskara jakaś , u nas 8 stopni. U nas w domu wielkie zmiany. Mieszkania jednak nie zmieniamy i poczekamy aż pojawi się nowy członek rodziny , za domkiem popatrzymy jak wrócę do do pracy po macierzyńskim, jakoś wytrzymamy :) . Wypisałam córkę z prywatnego przedszkola i pójdzie do państwowej zerówki :) , zajęcia od 8-13 , ja w tym czasie od września w domku także szkoda mi nawet 500 zł płacić miesięcznie, za to zapisze ją na do szkoły tańca i na co tam będzie jeszcze chciała :) Powrót planuje na kwiecień / maj , także co z nią zrobię jeszcze się zastanowię :D . Wczoraj oglądałam wózki , chyba najbardziej podobają mi się x landery , czyli nic wyszukanego. Czekam na wizytę jak na zbawienie, ale dopiero w przyszły piątek, po tej wizycie, jeżeli wszystko będzie dobrze to zacznę kompletować wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zimno...my natomiast zmieniliśmy samochód teraz bo wiem ze jak przyjdzie dzidzia to juz moze byc trochę cięzej....no ale jesli chodzi o wyprawke to juz tez sie zastanawialam kiedy zacząć kompletować ciuszki czy czekać na usg co bedzie zeby juz kupowac tematyczne czy narazie dac sobie spokój i kupowac po prostu ładne kolory unisex...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela a przypomnij mi który Ty masz tydzień, ja najpierw muszę wiedzieć co będzie, później pozbieram po znajomych to co dla mnie trzymają :) a później zacznę dokupować :) Mnie zastanawia wózek firmy mamas&papas sola http://koguciaki.pl/wozek-sola.html I w ogóle zastanawiam się czy jest sens kupować gondolę twardą, a zamiast twardej gondoli kupić miękką gondolkę / nosidełko . I tak pewnie przez zimę nie będziemy odprawiać jakiś wielkich wycieczek. Do tego fotelik sam. wpinany w wózek i myślę że damy radę bez dodatkowego wydatku 400/600zł. A zależy mi na lekkim wózku bo w sezonie ciepłym ja jestem aktywna dosyć więc potrzebuję coś wygodnego i dla siebie i dla malca, A co do wyprawki to mnie też już korci ,,,,ale póki co poczekam jeszcze , bo tak jak mówiłam nawet nie wiem pod co mam kupować czy pod chłopca czy pod dziewczynkę :) A mam taką propozycję , może zróbmy sobie tabelkę na nowo ??? bo kilka z nas niestety odpadła:( i tak żeby było jasne kto jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kto zaczyna??? :) może terminami jakoś ja mam na pewno na koniec listopada ale nie wiem jeszcze na którego dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja sie załamie , moja mała znów chora, dopiero miala śródmiąższowe zapalenie płuc i od wczoraj znow kaszle , ma zpchany nos, juz normalnie nie wiem , jak chodzila do przedszkola to nie chorowala , jak od marca siedzi ze mna w domu to co chwila chora... widze ze juz temat wózków poruszany, chcialam was ostrzec przed zakupem wózka implast bolder 3 , najgorsze 1500 zl jakies wydalam. Mnie wczoraj tez nostalgia ogarnęła i pół wieczora oglądałąm rzeczy dla dzieci, beciki,łóżeczka,smoczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczne ja: malinka_77 ........ tp 5.11 ......... 2ga ciąza...........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wyprawkę to ja zacznę od prześcieradeł , ochraniaczy , ręczników, baldachimów, przewijaków , leżaczków itp. raczej interesują mnie kolory typu beż tak więc płeć nie jest mi potrzebna. Wszelkiego rodzaju ciuszki typu śpiochy, kaftaniki dostanę od koleżanek, którym dałam Amelkowe ciuchy. Wszystkie mają córeczki tak więc jak byłaby dziewczynka to większość już mam ;). No wiadomo, że zawsze trzeba kupić coś nowego :D . GosiaqKR dzisiaj mam 14 tc i 1 dzień ( w stopce mam suwaczek) , fajny ten wózek, chociaż musiałabym podjechać do jakiegoś sklepu żeby go pomacać , podnieść, zobaczyć czy się łatwo składa i takie tam, a potem wiadomo że allegro lub inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka_77 ........ tp 5.11 ......... 2ga ciąza...........płeć nieznana ewela .........tp 14.11......... 2ga ciąża ..........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka_77 ........ tp 5.11 ......... 2ga ciąza...........płeć nieznana ewela .........tp 14.11......... 2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta .........tp 17.11......... 1sza ciąża ..........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczk...tp 3.11............2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77 ........ tp 5.11 ......... 2ga ciąza...........płeć nieznana ewela .........tp 14.11......... 2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta .........tp 17.11......... 1sza ciąża ..........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczk...tp 3.11............2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77 ........ tp 5.11 ......... 2ga ciąza...........płeć nieznana ewela .........tp 14.11......... 2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta .........tp 17.11......... 1sza ciąża ..........płeć nieznana biegaczka........tp.24.11..........2 ciąża...............płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłam widziałam , materiał porządny, lekki skrętny,,,ale i tak go nie obejrzałam do końca bo się pokłóciłam z mężem i wyszłam ze sklepu :D ,,, na razie tam jeszcze nie wróciłam :) może za jakiś czas. dosyć ludzie sobie chwalą, wiadomo negatyw też się jakiś trafi,,, bo nikomu w 100% nie dogodzisz,,,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża...............płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoras dopisac nie do tabelki. Korzystam z netu w telefonie i nie wiem jak mam skopiowac cała tabelę. Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża...............płec nieznana Nie dopisujemy już miejscowosci lub wojewodztwa ? Jakby co to ja: woj. mazowieckie Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×