Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Hej laseczki, ja też już po weekendzie w pracy , tak jak ty biegaczka najchętniej zwineła bym się na L4. Na razie czekam aż nowa się wyuczy (zaczyna 12 czerwca) i chya spadam wcześniej :D A aaaa mam newsa , w pt była na USG i raczej będzie synuś :D Widziałam siusiaka :D :D :D . W ogóle moja ginka jest kochana, zrobiłam mi nawet gratis usg 4d :) patrzyliśmy czy nie ma rozszczepu itp. Jestem mega szczęśliwa i przesyłam wam moje pozytywne fluidy :) Nigdy w życiu nie miałam opryszczki także nic na ten temat się nie wypowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela kochana to wielkie gratulacje ty chyba masz juz córeczke tak? więc teraz cudo mały siusiak bedzie...chlopcy sa kochani!!! a ja juz powiedzialam w pracy ide od 1 czerwca na L4 odpoczywac na tydzień...musze zacząc juz chodzić bo szkoda mi tego czasu tym bardziej ze jeszcze 100%platne:) ..jeszcze raz wielkie gratki za synusia!!! ps...tu same chłopaszki sie poczęły a u mnie same dziewuchy sie rodza ...dzis nad ranem znów dziewuszka sie urodzila u mojej znajomej siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela gratuluje synusia :-) niech zdrowo rośnie mały szkrab :-) ja też siusiaka widziałam i mam nadzieję że do następnej wizyty nie zniknie :-) ciekawe która następna się pochwali kogo w brzuszku nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ewela, tez bym chciala chlopaczka, no ale jeszcze nie wiem.. lekarz mnie zjebal ze za szybko tyje :/ a ja mam taka ochote na slodycze non stop......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta , to ile już przybrałaś że za dużo, Ewela to gratulacje ;) , ja ostatnio puszczałam Teściom film z badaniem usg , byli pozytywnie zdziwieni bo przecież jak Teściowa w ciąży była to tych badań nie robili, Teść też za aferowany siedział , to ma być ich 1 wnuk/wnuczka więc są w 7 niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby 3 kg w ciagu 17 dni tyle ze babka co wpisywala nie odjela za ubranie... no ale koniec ze slodyczami bo przy mojej tendencji do tycia po ciazy bede jak hipopotam.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a te flmiki z usg to robisz u tego samego lekarza co prowadzi czy gdzie indziej? i ile to kosztuje? wogole tak sie zastanawiam nad tymi 3D czy to jest konieczne czy nie? bo w sumie na tym usg zwyklym to ja niewiele widze :/ lekarz mowi ze jest wszystko ok ale lekarz tez czlowiek moze sie mylic a ponoc na takim 3d wszystko widac dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy, dziękujemy :) Oczywiście liczymy się z tym że siusiak zniknie i będzie dziewczynka bo to jeszcze dosyć wcześnie :) martarta powiem Ci że ja specjalnie na 3-4d raczej się nie wybieram, mi się wydaje że to jest bardziej takie badanie dla rodziców na pamiątkę bo widzisz dziecko z zewnątrz czyli niewidoczne są nerki, serce itp a chyba dosyć kosztowne to jest. Oczywiście można wtedy sprawdzić czy nie ma jakiegoś rozszczepu ale to chyba wszystko. Nie wiem, może jeszcze zmienię zdanie :) zależy ... Gosiaqr jak to pierwszy wnuk to będzie ukochane najważniejsze dziecko :) Moja córcia była pierwsza w całej rodziny :) prezenty na dzień dziecka, urodziny itp to było coś ... a opiekunów całe tłumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana 1111ewa.............tp 6.11..........2 ciaza................plec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża .................chłopczyk Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja...................tp 29.10.........2 ciąża.............płeć nieznana Blondi.................tp 1.11..........2ga ciąża...........płeć nieznana ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana 1111ewa.............tp 6.11..........2 ciaza................plec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ogólnie do lekarza jak chodzę to na nfz, ale na genetyczne musiałam iść gdzie indziej i odpłatnie, zapłaciłam 250 zł, w tym podgląd 3 d był, nagrana płytka z przebiegu badania, płytka ze zdjęciami, poszczególnymi elementami które badała pod kątem wad, takie z zaznaczonymi kolorami czerwono niebieskimi, przepływem czegoś, nie pamiętam jak to określiła, i też fotka z wykresem jakby z ekg z częstotliwością bicia i prawidłową akcja serca , fotka z zaznaczona długością dziecka oraz z kością nosowa, przeziernośc to oczywiście norma. I podczas badania nie musiałam wychylać głowy do monitora tylko miałam dużą plazmę przed nosem, uważam że warto było na 2 też chyba do nich pójdę, Ewela, no pierwszy i wyczekiwany co najmniej od 5 lat ;). A jak im powiedzieliśmy to nikt nie uwierzył bo to pryma a prylis był ;) i mój był rozczarowany że mu nikt nie pogratulował , bo mnie teściowa i mama wyściskały, na 2 dzień zadzwoniłam do teścia i mu powiedziałam że Konrad był trochę rozżalony bo mu nikt nie pogratulował , to się zdziwił i powiedział że myślał to żart ;). Ale mąż wieczorem jak wrócił to dumny taki , mówi że Tata do niego dzwonił , z zapytaniem czy to był żart ( musiał z tego jakoś teściu wybrnąć ) i że pogratulował mu, Dla mojego, ojciec jest wielkim autorytetem . Oczywiście telefon został moją i teścia tajemnicą. Mojej mamie też zwróciłam uwagę to się jej głupio zrobiło ale poleciała do niego na 2 dzień złożyć gratulacje ;). Także teraz to dbają o mnie strasznie , mąż mój ma 35 lat więc czas najwyższy na potomka a brat jego ma 31 i nawet dziewczyny nie ma więc z tymi wnukami u nich krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela to super wiadomoś gratuluje synka, :) ja właśnie kupowałam prezent dla moich dzieciaczków bo ,,dzień dziecka sie zbliża, a tym bardziej że moja 7 letnia córcia o mnie pamietała i dostałm piękna laurkę i czekoladę , a tym bardziej tak pięknie rozpracowała plan ze jeszcze brata do tego wciągła i mu pomogła zrobić laurke, niespodziewając sie tego ach.......... co za miła niespodzianka była:) co do 3d, czy 4 d to ja mam zamiar pójśc na takie usg właśnie lekarz mnie z synkiem kierował na takie w 20,22 tyg i teraz pewnie tez mnie skieruje wiec chodzi mi głownie o pamiątke,ale i tez czy wszystko jest naprawde ok!!! , ja kazdemu robiłam z osobna album ,( w którym mają zdjęcia z usg od narodzin do teraz) wiec temu tez musze pamiątke przygotować , nie może być gorsze, z tego co sie orjętuje to takie badanie kosztje od min 200zl w zwyż zależy gdzie , moja szwagierka robiła to płaciła 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piękny majowy porane :) , od jutra ma być brzydka pogoda także trzeba wykorzstać dzisiaj tyle na ile to możliwe. Biegaczka bardzo zazdroszczę Ci tego L4 cały tydzień :) poezja . Ja za to jutro się urywam bo w przedszkolu mamy przedstawienie z okazji Dnia Matki. Powiem wam tak szczerze, że szlag mnie trafia z przedstawieniami o godz, 15.00. Ja rozumiem że panie przedszkolanki nie mają zamiaru pracować do godzin wieczornych ale kuźwa cała reszta rodziców musi brać urlopy, zwalniać, brać przepustki bo jest przedstawienie w przedszkolu hehehh . A tak na marginesie to u nas w pracy nieciekawa i najchętniej wstałabym i wyszła, aż mi się niedobrze robi ... szkoda gadać :( Jakieś ciężkie dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela siusiaki nie znikają...hehehehe... będzie synuś jak nic... ....co do L4 to ide choćby grzmiało i waliło...mam to w dupie...u mnie tez w pracy nagle jakis nawal roboty i wszytsko sie po przesuwalo ale jestem nie ugięta i biore pod pache segregatory i zmykam :)...cóz bedę przyjeżdzac na chwile ale to juz nie to samo co dziennie wstawanie i siedzenie za kompem po 8 godzin...a i wymysliłam sobie ze jak mi da moja ukochana :) pani GIN to ide nawet na 2 tygodnie...dobrze sobie kombinuje nie:):) atzo:) ...a co do ciała pedagogicznego to jakos tak jest mi obce od czasów kiedy to mój synus zaczał chodzic do szkoly ...i wcale nie mam zamiaru sie z nim integrowac a tym bardziej ich rozumieć...dlategoz na te jak to sie nazywa wywiadówki na godzine 16 od juz kilku lat (tak ..dokładnie z jęzorem z pracy albo trza sie zwalniać bo jej tak własnie pasuje) uczęszcza mąz hehhehe....ja mam alegię na to cialo więc tradycja sie u nas przyjęła z wielkim tez bólem:) ale cóz ktos musi sie podpisac w dzienniku:) ewele olewaj taka atmosfere albo powiedz ze jest Tobie slabo i uciekaj nie dawaj sie sprowokować ...zeby później mlody nie denerwował sie razem z Tobą...masz być grzeczna i spokojna bo siusiak da popalić jak bedzie juz na świecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka, szkoda gadać, to jaka atmosfera jest w danym dniu to zależy od szefa :P . Zazwyczaj jest ok ale on ma bardzo zmienne humorki, od wczoraj chodzi i wszystkich się czepia. Jak zobaczył nasze nadąsane miny to zmienił zachowanie , masakra z nim , gorzej jak z dzieckiem. Także jak wychodził wszystko było już ok. Z tym L4 to u mnie nie jest też różowo , jakbym poszła niespodziewanie to nikt w firmie nawet programu nie będzie potrafił odpalić :P . U nas taki podział obowiązków jest, że każdy robi swoje i zupełnie co innego. Mówiąc szczerze to nawet za bardzo nie wiem co robi koleżanka w biurze obok :D . To też niedobrze bo zapomnij o niezapowiedzianych wcześniej urlopach czy chorobach. Normalnie w razie w biorę laptopa do domu i wszystko musiałabym powysyłać na firmową pocztę i dopiero oni są tam w stanie zrobić coś dalej. Także czekam jak na zbawienie na moją zmienniczkę, która dopiero przyjdzie 11 czerwca, muszę dodać jej minimum 2 miesiące na naukę i potem ewentualnie mogę pomyśleć o sobie, straszniet też boję się że ona tym wszystkim walnie po 3 miesiącach ... i co wtedy ... telefon i wracaj do pracy bo tu się wali .... boszeee mam nadzieję że chociaż część macierzyńskiego spędzę jak normalna matka . Już wiem że będę papiery robić w domu ale tylko okresowo, ale akurat z tego się cieszę bo dadatkowa kaska na macierzyńskim się przyda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no własnie ewela...matka polka ...to przynajmniej troche zarobisz a ja zmienniczki nie mam i tak samo jak ty jak by mnie szlag trafił to by nie wiedzieli gdzie mają rączki wsadzic...więc ja tez robótka do domu i na macierzynskim bedę na laptopie i na telefonie praktycznie....ale jeden zasadniczy szczegól miedzy nami ze ja za free bede to robic....a mało tego jeszcze macierzyński bedzie mniejsze niz pensja bo liczone bez dodatków...katastrofa....juz sie cieszę...no i dlatego teraz mam zamiar odpoczywc bo później bedzie niezła charówa...:( ale cieszmy sie ze jest praca...hahha....tak tylko ciekawe jak będa zwolnienia to czy to wszystko bedzie brane pod uwagę....hahahah....oczywiscie to z pytań retorycznych:) i tym optymistycznym życze Wam miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to współczucia dziewczyny ,,, ja tylko raz w tygodniu widzę żonę szefa jak idę rozliczenie oddać do biura a szefa jak widzę raz na miesiąc to jest dobrze,,,, w sumie do tej pory miał samych facetów i ja jedna byłam ( teraz zatrudnił jedną Panią , żeby nie stracić prestiżu jak ja odejdę, chociaż jedna babka musi być w załodze ) oczywiście mam zamiar wrócić jak tylko będzie z kim malca po niedługim czasie zostawić chociaż na pół etatu :) i chociaż jestem zatrudniona , to tak na prawdę sama sobie szefem na co dzień jestem :) ,,, ale jak już trzeba po mechanikach pojeździć czy przeglądy popodbijać to już nie jest tak ciekawie :) Ale atmosfera jest w porządku ,,,szef też najgorszy nie jest :) chyba 1 praca której nie mam dosyć po pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień , muszę się skonsultować ;). Mam takie wrażenie jakby ktoś mi pępek od środka ciągnął , w sumie to ma kto ciągnąć ale czy to aż tak czuć, miała któraś podobne dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...nie ja tak Gosiu nie mam, mi znowu widze ze wypycha pepek ale to z racji mojego juz nie małego brzuszka:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, GosiaQR mnie nikt nie ciągnie za pępek :) ... za to odnotowałam delikatne ruchy :D . Wczoraj wracam z pracy, patrzę a mój mąż kuleje, mina skrzywiona, jakiś taki przekrzywony , zbolała mina ... Pytam co mu się dzieje, że tak dziwnie się zachowuje a on mi na to że gardło go boli :D :D :D , a ja na to dlaczego kulejesz ? a on że w kościach go łamie :D :D :D hahhhahah , czy wasi mężowie też tacy delikatni ? ja wczoraj myślałam że skonam ze śmiechu, biedaczek wziął polopirynę i o 17.30 poszedł spać, obudził się dzisiaj z tą samą miną ale z informacją że gardło dzisiaj mniej boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha ewela jasne ze tak...chory mąz to tragedia narodowa kochana...gorzej niz dziecko... ...mówisz ze poczułas ruchy ...ale super:)...a który ty to juz jestes tydzień...o własnie mam propozycję moze kazda z Nas niech przypomni w którym jest juz tygodniu bo ten czas tak szybko leci ze juz nie pamieta sie ...ja zaczynam wiec u mnie juz 15tc leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koniec 14 , a co do chorób męża , taaak, słuchać się nie da , to go nogi bolą, to go tyłek boli, oczywiście ze szczegółami musi opowiedzieć, w końcu go ochrzaniłam i pogoniłam do lekarza bo jak jest najzwyczajniej przeziębiony i chce mu dac jakieś leki to się burzy na mnie żebym się w lekarza nie bawiła . Więc teraz jak cokolwiek biadoli, ucinam krótko -lekarzem nie jestem, idź do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema tu martarta tylko
mam zapisane haslo na innym kompie a zapomnialam :p Gosia ja tez takie "coś" czasem czuje ale to jak leze wlasnie tez sie zatanawialm czy to juz ruchy czuje czy mi sie tylko zdaje, a no i jestem w 15 tyg. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 18 tydzień sie zacząl ruchy juz codziennie odczuwam , ale kopniaków dokładnych jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchy czułam dwa dni z rzędu i to dosyć wyraźnie, niestety od wczoraj nic :( może to nie było to ??? nie wiem ,jeszcze jest czasu nas 16 tydz i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **unia**
Witajcie , również mam termin na listopad 21 to już 15 tc , płeć jeszcze nie znana ale chcielibyśmy córeczkę , bo już mam prawie 4 latka w domu ale coś tak czuję że drugi synuś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyy :) zauwazylyscie ze ostatnio rodzi sie o wiele wiecej dziewczynek niż chlopców? czy to tylko u mnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta więcej????!!! u mnie to same dziewczynki się rodzą ...a my na przekór i będziemy mialy samych chłopców :)juz parę jest siusiaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polin2701
witam ja mam termin na 23 listopada :):) to pierwsze nasze dziecko płeć jeszcze nie wiadoma:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polin.;). Jak mnie dziś mąż nastraszył to szkoda gadać, on wczas wstaje do pracy w okolicy 2-3 nad ranem, i dziś też tak poszedł, telefon ładował w nocy więc baterie miał full, dzwonię do niego koło 7 mej a tu że abonament wyłączył tel, i tak przez pół godziny, on jeździ ciężarówka i nawet jak chwilowo traci zasięg to do 15 min jest dostępny, zresztą wtedy się odzywa komunikat że abonamet jest po za zasięgiem, oczywiście pierwsze co pomyślałam to czy czasem nie miał wypadku jakiegoś i jakby nie to że za chwie przyszło mi zawiadomienie że jest już osiągalny to bym zaczęła się martwić . Okazało się że rano jak wyłączał alarm ustawł przez przypadek trwa samolotowy , więc moje obawy na szczęście były bezpodstawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×